Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
krizova
Dana Křížová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
293
Od nejnovějších
Po čem muži touží 2
(2022)
11. 4. 2022
8.5
Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
(2022)
11. 4. 2022
9
Zápisky mladého doktora
(2012)
27. 2. 2022
5.5
Zdrojový kód
(2011)
27. 2. 2022
9.5
Den poté
(2004)
27. 2. 2022
7.5
Bubliňák
(2001)
27. 2. 2022
4
Princ z Persie: Písky času
(2010)
27. 2. 2022
10
Švýcarák
(2016)
27. 2. 2022
4.5
Pes
(2022)
27. 2. 2022
5.5
Láska na špičkách
(2021)
27. 2. 2022
7
Tajemství staré bambitky 2
(2022)
27. 2. 2022
2.5
Bod varu
(2021)
27. 2. 2022
7
Moonfall
(2022)
27. 2. 2022
3.5
Mimořádná událost
(2022)
27. 2. 2022
9.5
Srdce na dlani
(2022)
15. 1. 2022
2.5
Velký červený pes Clifford
(2020)
15. 1. 2022
6.5
Vřískot
(2022)
15. 1. 2022
2.5
Matky na tahu o Vánocích
(2017)
5. 12. 2017
8
Rychle a zběsile 8
(2017)
4. 6. 2017
9
xXx: Návrat Xandera Cage
(2017)
4. 6. 2017
10
Anděl Páně 2
(2016)
4. 6. 2017
10
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
4. 6. 2017
10
Lichožrouti
(2016)
4. 6. 2017
10
Dívka ve vlaku
(2016)
4. 6. 2017
10
Matky na tahu
(2016)
4. 6. 2017
10
Učitelka
(2016)
4. 6. 2017
7
Kung Fu Panda 3
(2016)
4. 6. 2017
10
Teorie tygra
(2016)
4. 6. 2017
10
Spectre
(2015)
26. 3. 2016
8
Okresní přebor
(2010)
1. 11. 2015
3
Hořící keř
(2013)
1. 11. 2015
6
Sherlock
(2010)
1. 11. 2015
9
Koupel
(2007)
1. 11. 2015
10
Mrňousci
(2006)
1. 11. 2015
10
Babovřesky 3
(2015)
1. 11. 2015
0.5
SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
(2015)
1. 11. 2015
2
Fantastická čtyřka
(2015)
1. 11. 2015
3.5
Ghoul
(2015)
1. 11. 2015
4.5
Daleko od hlučícího davu
(2015)
1. 11. 2015
5.5
Nesmrtelný
(2015)
1. 11. 2015
4.5
Načíst další
1
3
4
5
8