Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Kirishima
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
115
Od nejnovějších
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
15. 12. 2012
10
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
(2012)
24. 11. 2012
10
Atlas mraků
(2012)
24. 11. 2012
10
Hačikó - Příběh psa
(2009)
8. 9. 2012
10
Underworld: Probuzení
(2012)
30. 8. 2012
7
Happy Feet 2
(2011)
30. 8. 2012
7.5
Death Note - Zápisník smrti
(2006)
30. 8. 2012
9.5
Zápisník smrti: Poslední jméno
(2006)
30. 8. 2012
8
D. Gray-Man
(2006)
30. 8. 2012
9
Zápisník smrti
(2006)
30. 8. 2012
9
Temné stíny
(2012)
13. 8. 2012
9.5
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
13. 8. 2012
10
Bez dechu
(2011)
2. 8. 2012
10
Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
(2011)
2. 8. 2012
10
Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce
(2011)
2. 8. 2012
9
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
2. 8. 2012
10
Voda pro slony
(2011)
2. 8. 2012
10
X-Men: První třída
(2011)
2. 8. 2012
9
Sucker Punch
(2011)
2. 8. 2012
9
Twilight Saga: Nový měsíc
(2009)
1. 8. 2012
10
Stmívání
(2008)
1. 8. 2012
8.5
Kuroshitsuji
(2008)
1. 8. 2012
10
"Fullmetal Alchemist Brotherhood"
(2009)
1. 8. 2012
10
Gekidžóban Hagane no renkindžucuši: Šambala o juku mono
(2005)
1. 8. 2012
9
Hra o trůny
(2011)
1. 8. 2012
10
Hon na čarodějnice
(2010)
1. 8. 2012
8
Rango
(2011)
1. 8. 2012
8
Rio
(2011)
1. 8. 2012
9.5
Zkus mě rozesmát
(2011)
1. 8. 2012
9.5
Thor
(2011)
1. 8. 2012
9.5
Hanna
(2011)
1. 8. 2012
10
Auta 2
(2011)
1. 8. 2012
10
Šmoulové 3D
(2011)
1. 8. 2012
8.5
Paranormal Activity 3
(2011)
1. 8. 2012
3
Tintinova dobrodružství
(2011)
1. 8. 2012
8
Vyměřený čas
(2011)
1. 8. 2012
9
Kocour v botách
(2011)
1. 8. 2012
8
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
1. 8. 2012
10
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
1. 8. 2012
10
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
1. 8. 2012
10
1
2
3