Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce

65%
Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce
Ve třetím pokračování série Transformers: Temná strana Měsíce se Autoboti znovu spojí s lidskými spojenci, aby čelili nebezpečné hrozbě. Příběh začíná odhalením, že první expedice na měsíc Apollo 11 nebyla jen obyčejnou misí, ale vedla k objevu mimozemské vesmírné lodi. Tento objev zůstal utajen před veřejností, ale mohl by znamenat zkázu civilizace. Autoboti vedeni Optimem Primem a Bumblebeem se musí postavit Deceptikonům, kteří plánují zničit Chicago, kde se zrovna nachází Carly, nová láska hlavního hrdiny Sama. Sam se proto musí vrhnout do srdce akce, aby ji zachránil a zastavil Deceptikony, přičemž riskuje nejen svůj život, ale i budoucnost celého lidstva.Recenze: Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce

Kinobox.cz
40%

Upřímně doufám, že Bay s touhle sérii končí. Čím déle se jí věnuje, tím je horší režisér. Snad po tomhle tvůrčím fiasku konečně natočí slibované třetí Mizery. Nejen kvůli nám, fanouškům bayovsky přepálené akce. Ale hlavně kvůli sobě.


Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
5
Bylo to tak strašně rádoby akční až toho bylo moc. Bay se utrhl z řetězu a přepískl to na celé čáře. Někdy je prostě méně více a v tomto případě to platí určitě. První díl byl skvělý ve všech směrech,ve dvojce šla kvalita rapidně dolů a ve třetím díle klesla k samému dnu. Veškerý děj a smysluplnost příběhu bylo obětováno na úkor akce ve které se časem sami začnete ztrácet. Prozatím se jedná o nejslabší díl série,ale uvidíme s čím se Bay vytasí příště.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 234 bodů
9
Monstrózní akce pokračuje, tentokrát však v jiném kabátku. Michael Bay si dal veliký pozor, aby se nedopustil sebevykrádání a výsledek je poněkud přímočarý. První hodinka se změnila v rodinou chvilku, kdy se dohromady nic neděje. Alespoň jsme se dozvěděli jak to bylo ve skutečnosti se slavným přistáním na měsíci. Děj se trošičku vyvíjel a seznámily jsme se s novými druhy robotů. To vše do monstrózního napadení Země, a tak teprve teď se začali dít věci. Téměř apokalyptická bitva dává naším hrdinům opět zabrat. Scéna s bortící se budovou je neskutečně adrenalinová jízda. Megan Fox vystřídala Rosie Huntington-Whiteley, což nebylo na škodu. Ani to vlastně není poznat, dokud si nevšimneme jiné barvy vlasů. Příběh a bitevní scény už nejsou tak roztříštěné a zmatečné jako ve druhém díle a tak si lze dokonale vše vychutnat. Trochu vadí dlouhý rozjezd, ale jinak tento díl považuji za výborný a záživný.
Pete69
Pete69
31 311 bodů
7
Třetí díl se veze na stejné Bayově vlně, ale je to menší digitální bordel a lepší scénář, než u druhého dílu. Na první to ale stále nemá. Další pěkná robotická řežba a akce první kategorie. Bohužel moc přeslazený konec a spusta klišé. Celkově je to podařená sci-fi akce.


Dodatečné informace

Původní název:
Transformers: Dark of the Moon (více)
  • Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce
  • USA Transformers: Dark of the Moon
  • USA Transformers 3
  • USA Transformers 3 : La Face cachée de la Lune
  • USA Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce
  • USA Transformers: El lado oscuro de la luna
Premiéra v ČR:
30. 6. 2011
Distributor:
Bontonfilm
Země původu:
USA
Přístupnost:
12+
Rozpočet:
195 mil. USD
Tržby:
1 123,79 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce


Powered byJustWatch