Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
JiNá
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
363
Od nejnovějších
Perfect Days - I ženy mají své dny
(2011)
2. 12. 2013
6
Román pro ženy
(2005)
2. 12. 2013
6.5
Bio Ráj
(1988)
19. 11. 2013
9.5
Divoká Evropa
(2005)
19. 11. 2013
9.5
Tohle není Kalifornie
(2012)
19. 11. 2013
9
Velká nádhera
(2013)
19. 11. 2013
8
Nejvyšší nabídka
(2013)
29. 10. 2013
8.5
Revival
(2013)
28. 8. 2013
8.5
Odpor
(2008)
19. 8. 2013
7.5
Valkýra
(2008)
19. 8. 2013
7.5
Pusinky
(2007)
19. 8. 2013
7
Zlatý kompas
(2007)
19. 8. 2013
7
Královna Alžběta: Zlatý věk
(2007)
19. 8. 2013
7.5
Když si Chuck bral Larryho
(2007)
19. 8. 2013
6.5
Bobule
(2007)
19. 8. 2013
7
Bezva vejška
(2006)
19. 8. 2013
6
Grandhotel
(2006)
19. 8. 2013
8
Poslední skotský král
(2006)
19. 8. 2013
8
Fimfárum 2
(2006)
19. 8. 2013
8.5
Stepfordské paničky
(2004)
19. 8. 2013
6
Sexbomba od vedle
(2004)
19. 8. 2013
6.5
Snowboarďáci
(2004)
19. 8. 2013
7
50 x a stále poprvé
(2004)
19. 8. 2013
7
Pád Třetí říše
(2004)
19. 8. 2013
8
Kameňák
(2003)
19. 8. 2013
4
Jak ztratit kluka v 10 dnech
(2003)
19. 8. 2013
6.5
Úsměv Mony Lisy
(2003)
19. 8. 2013
7
Nuda v Brně
(2003)
19. 8. 2013
9
Drž hubu!
(2003)
19. 8. 2013
8.5
40 dnů a 40 nocí
(2002)
19. 8. 2013
6.5
Musím tě svést
(2002)
19. 8. 2013
7
Kód Navajo
(2002)
19. 8. 2013
7
Rok ďábla
(2002)
19. 8. 2013
9
Fimfárum Jana Wericha
(2002)
19. 8. 2013
8.5
Pianista
(2002)
19. 8. 2013
9
Pravá blondýnka
(2001)
19. 8. 2013
6
Deník Bridget Jonesové
(2001)
19. 8. 2013
8
Rebelové
(2001)
19. 8. 2013
7.5
Čistá duše
(2001)
19. 8. 2013
8.5
Taxi, taxi
(2000)
19. 8. 2013
6
Načíst další
1
7
8
9
10