JosefTomas
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 90%
  0
  0
  23. 8. 2017

  Williams v další nezapomenutelné roli. Táta v sukni je skvělý film, které baví malé i velké, vtipy jsou skvělé, ale hlavně Robin Williams. Tento herecký velikán dokázal u této role něco, co nikdo jiný asi nedokáže. Proto by pokračování bez něho asi nemělo cenu.

 • 90%
  0
  0
  22. 8. 2017

  Moje dětství, na tehdejší dobu dobré efekty a skvělí herci. Souboj titánů je výborný film, který z pohledu moderního diváka může být už zastaralý, ale pro ty, co na tom vyrostly, jistě pěkná nostalgie. Nikdy nezapomenu na ten mohutný hlas Moravce, aka Zeuse.

 • 75%
  0
  0
  21. 8. 2017

  U tohoto filmu je skvělé, jak je prezentován. Z trailerů bylo patrné, že jde o komedii, která nemá obdoby a ano, je to tak. Reynolds a Samuel jsou v rolích opravdu mistrovští a děj jede jak má (délka 118 minut není znát). Vtipných pasáží je dostatek a pak vám nabídne romantiku z jiného pohledu (Uvidíte, pochopíte). Pokud tedy vyhledáváte akční komedii, která baví hláškami a skvělými herci, tak rozhodně jděte.

 • 90%
  0
  0
  21. 8. 2017

  Mrzí mě neúspěch tohoto dílu, protože nemá v podstatě nic špatného. Výborný příběh, hrdinu, padoucha a výbornou hudbu. Navíc je zase patrnější, že grafika popošla o další krok dál a opice vypadají opravdu hezky (V jistém slova smyslu). Proto se divím, že film má finanční problémy, jednoznačně jde o nejlepší díl této trilogie a fantastické zakončení jedné dobré série, kterých bych chtěl vidět víc.

 • 85%
  0
  0
  20. 8. 2017
  Piraňa 3D (2010)

  Nejsem velký příznivce hororů a lehkomyslných kravin, ale tahle mě bavila. Aja rozdá karty bravurně a pak už s nimi jen rozpoutá chaos a to ve velkém stylu. Jen škoda, že Piraňa je chvílemi občas až moc digitální, což ovšem souvisí s nízkým rozpočtem. Stejně jde ale o opravdu skvělou podívanou, u které nemusíte přemýšlet a dobře se pobavíte. PS: Aja se vyhýbá jump scareům, ale jeden si pro vás celou dobu šetří a ten mě dostal.

 • 90%
  0
  0
  20. 8. 2017

  Paul Walker, jak ho asi mnozí neznají a je vidět, že mu to jde snad mnohem lépe, než v Rychle a zběsile. Pokud máte rádi akční filmy, tak tady si užijete své. Tady se to nezastaví ani na tu blbou vteřinu. Pořád se něco děje a když už je volnější pasáž, tak to pak nahradí úplná senzace.

 • 70%
  0
  0
  16. 8. 2017

  Batman měl s animovanými filmy problém vždy v tom, že se snažil cílit pro celé publikum. Velká škoda, proto tento film trpí převážně na tom, že jde o rodinnou záležitost, k čemu je, když je příběh na fantastické úrovni, hudebně strhující, herecky perfektně obsazené (Hamil je Joker jak vyšitý) a přitom je to jen pohádka. Navíc mě štve i to ustavičné vysvětlování, aby i ten největší tupec věděl, co se stalo. Škoda, jinak by šlo o opravdu výborný filmeček.

 • 80%
  0
  0
  15. 8. 2017

  Ujetá akční jízda, která baví nenudícím tempem, perfektními nápady, hláškami a Stathamem, který si roli patřičně vychutnává. Proto berte celý film s rezervou, jinak si ho neužijete.

 • 70%
  0
  0
  14. 8. 2017

  Jen jen škoda, že to je celé bráno z velkou rezervou. Nemyslím úlet, to je úlet velký až až, ale malý rozpočet nedává filmu vyniknout tak, jak by bylo hodno. Finální bitva je až žalostně nevyužitá a potenciál to má přitom tak obrovský. Pokud ale mají v Holywoodu hlavu, tak pokračování dorazí ve velké parádě.

 • 70%
  0
  0
  14. 8. 2017

  Nápad zajímavý, ale je to celé v půli cesty k dokonalosti. Souboje robotů mají šmrnc a Jackman opět dokázal, že hrát umí. Jenže, hlavní postavy jsou prázdnější, i když se to nemusí hned zdát. Jackman a Goyo sice vypadají jako otec/syn tým, ale třeba Evangeline Lilly má dost málo prostoru a není nijak důležitá pro příběh. Závěrečný souboj má ale silné emoce, tak dávám 70%.

 • 90%
  0
  0
  14. 8. 2017
  Rambo (1982)

  Nestárnoucí klasika, která i po letech baví, má spád a akci, ze které by si měli vzít dnešní filmaři příklad. Výborný oddechový film, který je koukatelný a i uvěřitelný. Jen nechápu, jak jsem se mu mohl tak dlouho vyhýbat, rozhodně jsem o dost přicházel.

 • 70%
  0
  0
  10. 8. 2017

  Stejná výtka jako v předešlém díle, Dalton není typ agenta, ale sympaťáka. Pro souhrn, Connery byl chodící charisma, který by dokázal ukecat kohokoliv, Moore byl pohodový chlapík, ale Bonda dokázal uhrát tak, aby nepůsobil jako duchaprázdná mašina, Brosnan byl sice sympatický, ale jako Bond působil i vážně a uvěřitelně a Craig je akční hardocre Bond, kterému agenta věřím asi nejvíce a že zabije 10 chlapů jen holýma rukama. Dalton ale není Bond, kterému bych věřil, že někoho zabije a už vůbec ne holýma rukama, ale je jenn "Sympaťák", který okouzlí ženy a to je asi vše.

 • 70%
  0
  0
  10. 8. 2017

  Dalton je hodně jiný Bond. Por ženy to je sympatický muž, který když se ocitne v místnosti proti přesile, ženy začnou vyvádět a pomáhat mu údery do vzduchu, že skoro shodí televizi. Nic ve zlém, Dalton je dobrý herec a tato role mu moc nesedla. Není to samozřejmě jeho chyba, on hrát umí, ale na Bonda mi nesedne. Je to jen "sympaťák", ale ne agent. Proto jen 70%.

 • 70%
  0
  0
  10. 8. 2017

  Moc dlouhé. Dějově prázdné a herecky sice OK, ale vynikne asi jen Bond. Velká škoda, ale tým si vybral slabší chvilku.

 • 80%
  0
  0
  10. 8. 2017

  Moorův nejlepší Bond. Jde o to, co chybělo v Muži se zlatou zbraní. Příběh je dobrý, herci přesní a Aston Martina pod vodou. Jednoznačně si tento díl užijete, protože jde o Moorův nejlepší herecký výkon, coby Jamese Bonda a na to se nezapomíná. Hlavní padouch i dobře sekunduje, tak nemám problém.

 • 70%
  0
  0
  10. 8. 2017

  Oproti jiným dílům je tento až příliš přitažený za vlasy. Hlavní padouch je až moc typický, hrdina až moc v klidu a příběh je dost jednoduchý a 119 minut je dlouhé. Naštěstí se daří držet tempo, takže to celkem ujde, ale rozhodně byl potenciál větší, zvlášť, když máte hlavního padoucha Christophera Leeho.

 • 100%
  0
  0
  10. 8. 2017
  Goldfinger (1964)

  Každý představitel Bonda má díl, kterým vyniká, vždy se takový najde a u Conneryho to jednoznačně Goldfinger. Vše je perfektně rozvržené, akční sekvence mají smysl a když je Bond v nebezpečí, máte o něho i strach. Guy Hamilton udělal tímto dílem díru do světa a Bonda i jeho Aston Martin DB5 si pamatuje každý.

 • 100%
  0
  0
  10. 8. 2017

  Podruhé a snad ještě lepší než předtím. Linklater opět převedl, že to s dialogy umí a udrží divákovu pozornost od začátku až do konce. Hawke a Delpy zestárli, zmoudřeli a připadají mi mnohem více optimističtí než v prvním díle. Pokud tedy nejste člověk, komu vadí film, který je jen plný dialogů, rozhodně se na tento film podívejte, zklamáni rozhodně nebudete.

 • 75%
  0
  0
  9. 8. 2017

  Příběhově to nemá náplň, která zaplní 133 minutový film. Akce je často až moc digitální a kazí celkový dojem, čímž se dostáváme k jádru zlomu - Efekty. Ty jsou na dost špatné úrovni a nebýt té cool podívané pronásledování aut na ledě, tak to jde ještě níž. Jako rozlučka s Brosnanem, coby Bondem je dost nevyužitá a spíše se koukáte na lehce nadprůměrný obyčejný film, než na řádnou rozlučku s tímto opět skvělým Bondem.

 • 85%
  0
  0
  9. 8. 2017

  Odvážnější příběh, který je sice doplněn nějakými vtipy, aby nepůsobil tak moc vážně a důležitě, což možná je i škoda. V jádru má ale osobitý příběh, který je rozhodně zajímavý a dokáže diváka vtáhnout. Jen škoda, že to téhle sérii nezůstalo delší dobu, to by bylo super.

 • 75%
  0
  0
  9. 8. 2017

  Pokračování, které oproti předchůdci poztrácí tu Eleganci. Je ale svěží a dobře se na ní dívá, tak tedy nemám problém.

 • 100%
  0
  0
  9. 8. 2017
  Zlaté oko (1995)

  Pokud má hledat jedno slovo, které tohoto Bonda vystihuje, tak je to jednoznačně - Elegance a takový je celý film, prostě Elegantní.

 • 90%
  0
  0
  8. 8. 2017

  Přestože jde o hodně malý filmeček,díky tomu má své kouzlo. Hawke a Delpy hrají fantasticky a jsou tahoun filmu. Režie i scénář jim dávají vyniknout a příběh, který je sice trochu banální a přitažený za vlasy, je vyprávěn s citem a precizností. Proto působí chytře a pravdivě, dobrá práce.

 • 70%
  0
  0
  8. 8. 2017
  Na vlásku (2010)

  Na vlásku je příjemná oddechová pohádka, která neurazí nikoho. Ti, kteří mají větší smysl pro humor, se i dobře zasmějí některým trefným vtípkům. Písničky skvěle doplňují děj. (Jen to, co zpívá Helena Vondráčková je špatné, ne že by neuměla zpívat, ale spíše nemá co zpívat). A postavy jsou sympatické a vtipné. Jen se Pixaru nevyrovnají. Pixar nasadil laťku vysoko a umí své příběhy vyprávět s větší citem, než zde, ale i tak jde o pěknou pohádku, kterou si děti oblíbí a dospělí se alespoň nebudou nudit.

 • 50%
  0
  0
  8. 8. 2017

  Mít to o chlup lepší scénář, lepší herce a vyšší rating, tak je to na potlesk. Takhle to je jen tuctové zakončení pro puberťáky (ne všechny, samozřejmě), které ukončilo jednu moc dlouhou sérii filmů, při který holky řvaly a měly orgasmy, kluci protrpěli několik hodin a rozumní lidé jen nevěřícně kroutily hlavou, co lze ještě udělat, či co už se stalo s touto značkou. PS: Velká pochvala Condona, co ten dokázal udělat s posledními díly je chvályhodné, vzhledem k tomu, jaký měl špatný scénář.

 • 60%
  0
  0
  8. 8. 2017

  Asi nejlepší díl. Beru to tedy s rezervou, ale je. Navíc finále má takový drive, že nebýt pokažené druhé části a herci by byli na lepší úrovni (i když je vidět značný pokrok, hlavně mezi prvním a tímto díle), tak jdu i výš. Velmi chválím Condona, ten předvedl výbornou režii a nebýt jeho, tak tento díl není na takové úrovni.

 • 40%
  0
  0
  8. 8. 2017

  Soubojové scény mají konečně něco do sebe. Scénář se opět nechytá, romance je až moc chtěná. A hororové je akorát to, že se bojíte, kolik toho ještě můžete protrpět.

 • 20%
  0
  0
  8. 8. 2017

  Jednoznačně nejlepší nejhorší díl. Logika poztrácí smysl i v tom, v čem trochu smysl dával jednička. Navíc 130 minut, při kterých se stane, vlastně se tam nestane vůbec nic. Končí to debilně, scénář je debilní, film je debilní. To stačí.

 • 35%
  0
  0
  8. 8. 2017
  Stmívání (2008)

  Film, který má dva lidi, kteří nejsou kdo ví jak dobří herci a musí seriózně zahrát takové dialogy, které by neřekl... Nikde nikdo nikomu. Romantická hra, která absolutně nefunguje. Akce, která... Moment, vážně tam je napsáno "Akční"? To je tak špatná akce, kterou by i amatéři natočili lépe a horor, ha ha ha.

 • 70%
  0
  0
  7. 8. 2017

  Rozhodně to berte trochu s nadhledem. Není to, co se týče příběhu, kdoví jak věrohodné. Ale je to dosti dobře natočené a i celkem obstojně zahrané. A komu vadí, že je to moc velká náhoda, no a co, je to přeci jen film a já jsem se dobře bavil.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: