Anděl na horách

78%
Anděl na horách
Revizor pražských elektrických drah Gustav Anděl si už vyzkoušel, že na odborářské rekreaci se to dá celkem vydržet, a tak se ani příliš nebránil, když znovu dostal poukaz. Tentokrát se vypravil do zasněžených Vysokých Tater, dovolená však neprobíhá nijak idylicky, jako v létě. Setkal se tam totiž s Věrou, která je podle všeho snoubenkou jeho syna, a dívčino chování ho značně pohoršuje. Pan Anděl je zkrátka morous v letech a pro neformální zvyklosti nové doby nemá příliš mnoho pochopení. Mladá generace se však jen tak lehce nedá...Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
8
Anděl na horách je obrovská klasika československé tvorby. Nedokážu si ani představit vánoce bez tohoto filmu. Každý rok si najdu chvilku,abych si film dosytosti vychutnal a užil. Lví zásluhu na tom má herecké eso Jaroslav Marvan,který Gustavu Andělovi vdýchl život a vtiskl do něj veškerý svůj herecký um. Příjemné - zábavné a těch 80 minut uteče jako voda.
Pete69
Pete69
30 383 bodů
9.5
Moje zamilovaná komedie. Společně s Dovolenou s Andělem to považuji za nejlepší "budovatelskou komedii". :) Gustav Anděl je naprosto nepřekonatelný. Morous od nátury, poté co se z něj stává srdečnější člověk to tahá za srdce. Něco podobného předvedl ve filmu Nebe a dudy. tohle uměl jen Jaroslav Marvan.
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
6.5
Tradiční československá komedie co rozhodně potěší.


Dodatečné informace

Původní název:
Anděl na horách (více)
  • Československo Anděl na horách
  • Československo Angel in the Mountains
Premiéra v ČR:
2. 6. 2021
Země původu:
Československo, Česká republika, Slovenská republika
Čeština:
Anděl na horách je dostupný s českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Anděl na horách


Podobné


Půjčení nebo nákup

Powered byJustWatch