Puss in Boots 2: The Last Wish (USA)
« další názvy »
USA USA
101 minut

Žánry

:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný, Dětský

Obsah

:
Kocour v botách zjišťuje, že jeho vášeň pro dobrodružství si vybrala svou daň - spálil osm ze svých devíti životů. Kocour se vydává na výpravnou cestu, více »« méně

Režie

:
Joel Crawford Januel Mercado

Scénář

:
Christopher Meledandri Chris Miller
Premiéra: 22. 12. 2022
Distributor: Cinemart
Jste na stránce filmu Kocour v botách: Poslední přání. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Kocour v botách: Poslední přání myslíte! K 5. únoru 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28313 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Kocour v botách: Poslední přání


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  0
  0
  9. 1. 2023
  JosefTomas (8867 bodů)

  Muy bien película y muchas gracias amigos... aneb stejně jako já jsem vyplýtval svou (nutno říct špatnou) španělštinu ze základky, Kocour v botách vyplýtval svých 8 životů a zbývá mu ten poslední. Očekávat ale, že nejzábavnější postava z celého Shreka půjde do kočičího důchodu by byla chyba, stejně jako si myslet, že Kocour krom roztomilého kukuče a hlasu Antonia Banderase (já viděl origoš, ale v dabingu na vás čeká stejně skvělý Aleš Procházka) už po svém sólovém dobrodružství z roku 2011 nemůže nic předvést. Stačí si pustit kraťas Tři malé ďáblíky a pochopíte, že se tu dobu pouze a jen rozehříval. Bohužel to vypadá, že se po deseti letech a jednom nic moc seriálu nejzábavnější sidekick ze Shreka definitivně loučí. Ta rozlučka je však v tak velkolepém stylu, sice levnějším, ale o to kreativnějším grafickém hávu a s tolika nápady i tempem, že člověk nevěřícně hledí, co "kočka v důchodu" pořád umí. Tvůrci si navíc přichystali pro odrostlejší a rodiče spoustu odkazů na pohádky a filmy, které k tomu trefně komentují, či přímo parodují, že si zábavu užije opravdu každý. A kdo říká že ne, tak je mentirosa puta.

 • 55%
  0
  0
  20. 1. 2023
  aquiver (1212 bodů)

  Průměrný animák s tuctovým příběhem a plochými postavami.

 • 90%
  0
  0
  10. 1. 2023
  Milena107 (669 bodů)

  Skvělý film pro malé i velké diváky, vtipný i dojemný, úsměvný i poučný, takže určitě zanechá dojem krásného rodinného filmu, ze kterého se odchází s úsměvem, protože vše nakonec dobře dopadlo. Ale někdy se i slza v oku objevila, jak divák kocourovi přál. Nechybělo tam zkrátka nic a film se povedl po všech stránkách.

Hodnocení a recenze Kocour v botách: Poslední přání

78 70 ?
jak hlasovat?
 • Reacherjack2016 90%
 • aquiver 55%
 • Brenan88 85%
 • Milena107 90%
 • JosefTomas 90%
 • Ahojík 60%
všechna hodnocení (6)