To nic, drahá

67%
To nic, drahá

Režisérka oceňovaného nezávislého snímku Šprtky to chtěj taky, který byl jejím debutem, se tentokrát zaměřila na psychologický a mysteriózně laděný příběh odehrávající se na americkém maloměstě 50. let. Na první pohled dokonalé manželství Alice a Jacka skýtá znepokojující manželovu temnou stránku, která začne pomalu vyplouvat na povrch a otočí partnerský vztah naruby.
Pete69
Pete69
31 182 bodů
8
Bavilo mě to hodně.. sci-fi thriller že staré školy a to nejen dokonalým retro lookem.. ono to opravdu vypadalo do poslední chvíle, jako luxusní retro psychothriller.. lehce vykradený Matrix a Stepfordské paničky mi prostě sedly a čekal jsem na mírně předvídatelný závěr.. spokojenost.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 393 bodů
6
Nefunguje to ani jako zajímavě zkonstruovaný fikční svět, ani jako Twilight Zone anekdota, ani jako alegorie. V ničem to vyloženě neselhává a tenhle typ filmů obecně mám rád, proto se vyškrábu k nadprůměrnému hodnocení, ale jinak hlavně asi teda zklamání. Olivii Wilde bych za to neplivnul do obličeje, ale ani moc nezatleskal teda.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
6
Nemůžu říct, že to není zajímavé. Alespoň do doby, než dojde k rozuzlení. Mezi náma - ono to bylo celkem jasné, že to tak dopadne, protože... co jiného chcete furt vymejšlet. Na Florence Pugh se dívá dobře, hlavně když se zrovna netváří jak kakabus a je zrovna sexy. To byl kompliment, kdyby něco. A na štěstí to nebyl romantický film, jak na mě působil plakát k filmu.


Dodatečné informace

Původní název:
Don't Worry Darling (více)
  • USA To nic, drahá
  • USA Don't Worry Darling
  • USA Neboj sa, zlatko
  • USA No te preocupes querida
Premiéra v ČR:
22. 9. 2022
Distributor:
Vertical Entertainment
Země původu:
USA
Rozpočet:
35 mil. USD
Tržby:
86,7 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
To nic, drahá je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch