Láska hory přenáší

47%
Láska hory přenáší
Romantická zimní komedie „Láska hory přenáší“ se odehrává během svatebního dne nevěsty Alex, které se její velký den hroutí přímo před očima. Neurotická matka kontroluje každý její krok, paranoidní otčím odhaluje zločin, který se nestal a její biologický otec, bohémský majitel tatranského hotelu, ve kterém se svatba odehrává, je zodpovědný za nezvěstného ženicha. Chaos v horském hotelu využívá sympatický instruktor lyžování Petr a za pomoci hotelového hosta Kláry se pouští do dobrodružné přípravy rande pro nejkrásnější ženu v hotelu. (Bontonfilm)JosefTomas
JosefTomas
9 025 bodů
6
Snahu se odlišit chválím, že je zpočátku kulometné tempo, dialogy rychle sviští a herci si to užívají, za to přímo tleskám a že kamera, střih i režie jsou na československé poměry sakra vydařené, to vydá na další plus. Jenže... Trojité rozdělení, kdy se děj odehrává najednou, se nedaří správně zužitkovat, foreshadowing skrze příběhy je pouze minimální a pro děj nijak důležitý a veškerá úvodní dvacetiminutovka, ač je výborně pojatá, nemá s těmi dvěma dalšími krom Lambory nic společného, tudíž se v rámci celku jeví jako zbytečná. V druhém aktu se bohužel ztrácí tempo a nebýt záchranného třetího příběhu, výsledek by byl o pár tříd ještě horší. Láska hory přenáší je tak spíš feel good film, než crazy funny komedií, protože počet dobře mířených vtipů je minimální, ale ten výsledek je pořád dostatečně ucházející, že si svou šanci zaslouží.
mojmir.sedlacek
5 989 bodů
6
Trochu překvapivě se podařilo dát dohromady romantickou komedii, která není zlá ani trapná. Snaha o odlišitelný styl však sama o sobě neospravedlní nelogičnost chování i nedostatek vtipnosti. Více zde.

Dodatečné informace

Původní název:
Láska hory přenáší (více)
  • Slovensko Láska hory přenáší
  • Slovensko Láska hory prenáša
Premiéra v ČR:
5. 5. 2022
Distributor:
Bontonfilm
Země původu:
Slovensko, Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Powered byJustWatch