Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
petr-sedivec
Petr Šedivec
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
851
Od nejnovějších
Alita: Bojový Anděl
(2019)
10. 3. 2024
7
S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení
(2003)
10. 3. 2024
6
Resident Evil
(2002)
10. 3. 2024
6
Stvořitel
(2023)
29. 9. 2023
6
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
29. 9. 2023
6
Cooganův trik
(1968)
9. 7. 2023
7
Indiana Jones a nástroj osudu
(2023)
5. 7. 2023
8
Thor: Ragnarok
(2017)
2. 4. 2023
7
Star Trek: Do temnoty
(2013)
2. 4. 2023
9
Star Trek: Do neznáma
(2016)
2. 4. 2023
8
Wonder Woman
(2017)
2. 4. 2023
9
Dungeons & Dragons: Čest zlodějů
(2023)
2. 4. 2023
7
Policie New York
(1993)
11. 12. 2020
9
Krok za krokem
(1991)
11. 12. 2020
6
Liga výjimečných
(2003)
31. 10. 2020
5.5
Past
(1999)
31. 10. 2020
6.5
Mstitelé
(1998)
31. 10. 2020
5.5
Dračí srdce
(1996)
31. 10. 2020
9
Šaman
(1992)
31. 10. 2020
9
Ruský dům
(1990)
31. 10. 2020
8
Highlander
(1986)
31. 10. 2020
10
Jméno růže
(1986)
31. 10. 2020
10
Velká vlaková loupež
(1979)
31. 10. 2020
9.5
Muž, který chtěl být králem
(1975)
31. 10. 2020
10
Diamanty jsou věčné
(1971)
31. 10. 2020
10
Žiješ jenom dvakrát
(1967)
31. 10. 2020
10
Srdečné pozdravy z Ruska
(1963)
31. 10. 2020
10
Bohové Egypta
(2016)
29. 8. 2020
5
Captain America: Občanská válka
(2016)
29. 8. 2020
6.5
Matrix Reloaded
(2003)
22. 8. 2020
9
Čokoláda
(2000)
22. 8. 2020
10
Star Trek
(2009)
20. 8. 2020
10
První rytíř
(1995)
20. 8. 2020
5
Exploze
(1992)
20. 8. 2020
7
Shrek 2
(2004)
9. 8. 2020
10
Charlieho andílci: Na plný pecky
(2003)
9. 8. 2020
10
Shrek
(2001)
9. 8. 2020
10
Charlieho andílci
(2000)
9. 8. 2020
10
Svatba mého nejlepšího přítele
(1997)
9. 8. 2020
6.5
Maska
(1994)
9. 8. 2020
9
Načíst další
1
2
3
4
22