Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
rutha
Marie Ruth
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
144
Od nejnovějších
Osm statečných
(2006)
28. 8. 2014
10
Historky z metra
(1999)
27. 8. 2014
10
Andělé a démoni
(2009)
27. 8. 2014
9.5
Hranice života
(2005)
27. 8. 2014
8.5
Ostrov
(2005)
27. 8. 2014
7
Nic proti ničemu
(2011)
27. 8. 2014
6.5
Vévodkyně
(2008)
27. 8. 2014
6.5
Expres foto
(2002)
17. 8. 2014
9.5
Mrs. Doubtfire – Táta v sukni
(1993)
17. 8. 2014
6.5
Dobrý Will Hunting
(1997)
17. 8. 2014
10
Liga mimořádných tanečníků : Povstání začíná
(2010)
17. 8. 2014
1.5
Sedm životů
(2008)
16. 8. 2014
8.5
Astronautova žena
(1999)
16. 8. 2014
6.5
Kdopak by se vlka bál
(2008)
15. 8. 2014
9.5
Příliš mladá noc
(2012)
15. 8. 2014
0
Batman začíná
(2005)
9. 8. 2014
9
96 hodin
(2008)
9. 8. 2014
9.5
Lola běží o život
(1998)
9. 8. 2014
10
Tváře v davu
(2011)
9. 8. 2014
8
Pátý element
(1997)
9. 8. 2014
9
Život Davida Galea
(2003)
9. 8. 2014
8.5
Iluzionista
(2006)
9. 8. 2014
9.5
Soukromé životy Pippy Lee
(2009)
6. 8. 2014
8
Den, kdy se zastavila Země
(2008)
6. 8. 2014
7.5
Constantine
(2005)
6. 8. 2014
7.5
Ďáblův advokát
(1997)
6. 8. 2014
9
Šakalí léta
(1993)
6. 8. 2014
6.5
Policajt ze školky
(1990)
6. 8. 2014
6.5
Total Recall
(1990)
6. 8. 2014
9.5
Dvojčata
(1988)
6. 8. 2014
5.5
Poslední akční hrdina
(1993)
6. 8. 2014
6.5
Junior
(1994)
6. 8. 2014
5.5
6. den
(2000)
6. 8. 2014
9.5
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
6. 8. 2014
9.5
Terminator Salvation
(2009)
6. 8. 2014
9.5
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
6. 8. 2014
9
Terminátor
(1984)
6. 8. 2014
10
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
(2008)
6. 8. 2014
9
Mr. & Mrs. Smith
(2005)
6. 8. 2014
10
Seznamte se, Joe Black
(1998)
6. 8. 2014
9
Načíst další
1
2
3
4