Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
elissz
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
529
Od nejnovějších
Jurský svět (4)
(2015)
20. 7. 2015
8.5
Tři bratři
(2014)
20. 7. 2015
5
Pořád jsem to já
(2014)
20. 7. 2015
8
Rohy
(2013)
20. 1. 2015
8.5
Pojedeme k moři
(2014)
20. 1. 2015
8.5
Hon
(2012)
20. 1. 2015
9
Radúz a Mahulena
(1970)
15. 2. 2013
8
Pět holek na krku
(1967)
15. 2. 2013
6.5
Honza málem králem
(1977)
15. 2. 2013
6.5
Setkání v červenci
(1978)
15. 2. 2013
7
Lucie, postrach ulice
(1983)
15. 2. 2013
7
Léto s kovbojem
(1976)
15. 2. 2013
8
Čas sluhů
(1989)
15. 2. 2013
7
Krakonoš a lyžníci
(1981)
15. 2. 2013
7.5
Valerie a týden divů
(1970)
15. 2. 2013
8
Babička
(1971)
15. 2. 2013
8.5
Proč?
(1987)
15. 2. 2013
8
Jak se budí princezny
(1977)
15. 2. 2013
7.5
Jak básníci přicházejí o iluze
(1984)
15. 2. 2013
7.5
Requiem pro panenku
(1991)
15. 2. 2013
8
Jak svět přichází o básníky
(1982)
15. 2. 2013
7
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
15. 2. 2013
7.5
Starci na chmelu
(1964)
15. 2. 2013
9
Ať žijí duchové!
(1977)
15. 2. 2013
8
Dívka na koštěti
(1971)
15. 2. 2013
8.5
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974)
15. 2. 2013
8
Petrolejové lampy
(1971)
15. 2. 2013
8
Hoří, má panenko
(1967)
15. 2. 2013
9
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
15. 2. 2013
6
Slavnosti sněženek
(1983)
15. 2. 2013
8.5
Smrt krásných srnců
(1986)
15. 2. 2013
8.5
Jára Cimrman ležící, spící
(1983)
15. 2. 2013
9
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
15. 2. 2013
9
Tři veteráni
(1983)
15. 2. 2013
8.5
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
14. 2. 2013
9
Teorie velkého třesku
(2007)
14. 2. 2013
10
Mr. Bean
(1990)
14. 2. 2013
10
Sherlock
(2010)
14. 2. 2013
9.5
Mrazík
(1964)
14. 2. 2013
6.5
Byl jednou jeden... život
(1987)
14. 2. 2013
10
1
11
12
13
14