Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
brbla666
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
503
Od nejnovějších
Případy 1. oddělení
(2014)
8. 9. 2018
10
Narcos
(2015)
8. 9. 2018
4.5
John Wick
(2014)
1. 6. 2017
10
Haló, haló!
(1984)
1. 6. 2017
10
Grimm
(2011)
1. 6. 2017
10
Enigma
(2001)
4. 1. 2016
10
Jak vycvičit draka
(2010)
27. 12. 2013
10
Ratatouille
(2007)
27. 12. 2013
10
Hunger Games: Vražedná pomsta
(2013)
25. 11. 2013
0.5
Temný anděl
(1990)
1. 10. 2012
7.5
Starman
(1984)
1. 10. 2012
9
Stalker
(1979)
1. 10. 2012
9.5
Solaris
(1972)
1. 10. 2012
9.5
Osvícení
(1980)
1. 10. 2012
7.5
Sexmise
(1984)
1. 10. 2012
8
Ptáci
(1963)
1. 10. 2012
8.5
Ples upírů
(1967)
1. 10. 2012
9
Planeta opic
(2001)
1. 10. 2012
7
Planeta opic
(1968)
1. 10. 2012
9.5
Tah jezdcem
(1992)
1. 10. 2012
7.5
Mortal Kombat
(1995)
1. 10. 2012
6.5
Pevnost strachu
(1992)
1. 10. 2012
7
Obojek
(1991)
1. 10. 2012
7
Nekonečný příběh
(1984)
1. 10. 2012
10
Měsíc 44
(1990)
1. 10. 2012
7.5
Číslo 5 žije
(1986)
1. 10. 2012
7.5
Babylon 5
(1994)
1. 10. 2012
6.5
Zlomek sekundy
(1992)
1. 10. 2012
8.5
Ďáblova lest
(2009)
1. 10. 2012
8.5
Ve stínu
(2012)
1. 10. 2012
9.5
Přejezd Kassandra
(1976)
30. 9. 2012
8
Kozoroh 1
(1978)
30. 9. 2012
8.5
Zlatí úhoři
(1979)
30. 9. 2012
9.5
S tebou mě baví svět
(1983)
30. 9. 2012
9.5
Ženy v pokušení
(2010)
30. 9. 2012
9.5
Poltergeist II
(1986)
30. 9. 2012
8
Poltergeist
(1982)
30. 9. 2012
8.5
Superman
(1978)
30. 9. 2012
8.5
Willow
(1988)
30. 9. 2012
9
Moulin Rouge
(2001)
30. 9. 2012
6
1
10
11
12
13