Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Pustis
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
137
Od nejnovějších
Casino
(1995)
4. 8. 2010
9.5
Soumrak mrtvých
(2004)
3. 8. 2010
9
Jednotka příliš rychlého nasazení
(2007)
3. 8. 2010
8.5
Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám
(2008)
3. 8. 2010
7
Bacha, kouše!
(2009)
3. 8. 2010
6
Výměna
(2008)
3. 8. 2010
8.5
Wanted
(2008)
3. 8. 2010
7.5
Ať vejde ten pravý
(2008)
3. 8. 2010
9
Nelítostný souboj
(1995)
3. 8. 2010
9
300: Bitva u Thermopyl
(2006)
3. 8. 2010
9.5
Gamer
(2009)
3. 8. 2010
6
Test
(2003)
3. 8. 2010
7.5
Království
(2007)
3. 8. 2010
8.5
Ctihodný občan
(2009)
3. 8. 2010
9.5
V Bruggách
(2008)
3. 8. 2010
7.5
Miami Vice
(2006)
3. 8. 2010
7
S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení
(2003)
3. 8. 2010
7.5
xXx: Nová dimenze
(2005)
3. 8. 2010
7
Pan Nikdo
(2009)
3. 8. 2010
8.5
Na plný plyn
(2003)
3. 8. 2010
7.5
Hanebný pancharti
(2009)
3. 8. 2010
9
To byl zítra flám
(2010)
3. 8. 2010
6
Soudný den
(2008)
3. 8. 2010
7
Underworld: Vzpoura Lycanů
(2009)
3. 8. 2010
7
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
3. 8. 2010
8.5
Sin City - město hříchu
(2005)
3. 8. 2010
8
Nabít a zabít
(2006)
3. 8. 2010
6.5
Pokoj 1408
(2007)
3. 8. 2010
8.5
Můj auťák Brouk
(2005)
3. 8. 2010
5.5
Ozbrojení a nebezpeční
(2009)
3. 8. 2010
6
Pearl Harbor
(2001)
3. 8. 2010
8
Underworld
(2003)
3. 8. 2010
7.5
Underworld: Evolution
(2006)
3. 8. 2010
7.5
Klik - život na dálkové ovládání
(2006)
3. 8. 2010
6.5
Motel smrti
(2007)
3. 8. 2010
7
Nic než pravda
(2008)
3. 8. 2010
9
Rallye smrti
(2008)
3. 8. 2010
7.5
Pravidla moštárny
(1999)
3. 8. 2010
7.5
Zrůda
(2003)
3. 8. 2010
7
Její případ
(2005)
3. 8. 2010
6
Načíst další
1
2
3
4