Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
danielt90
Daniel Talanda
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
72
Od nejnovějších
Krotitelé duchů: Říše ledu
(2024)
29. 5. 2024
6
Karlos
(2024)
26. 5. 2024
7
Ucho
(1970)
20. 5. 2024
8
Postava k podpírání
(1963)
20. 5. 2024
6
Menu
(2022)
18. 5. 2024
7
Rašomon
(1950)
17. 5. 2024
7
Přízraky v Benátkách
(2023)
12. 5. 2024
7
Django
(2024)
9. 5. 2024
7
Vertigo
(1958)
8. 5. 2024
8
DogMan
(2023)
5. 5. 2024
7
Suzume
(2022)
3. 5. 2024
8
Ostře sledované vlaky
(1966)
28. 4. 2024
7
Amerika
(1994)
27. 4. 2024
6
Nezvěstná
(2023)
26. 4. 2024
7
Dnes naposled
(1958)
15. 4. 2024
8
Metoda Markovič: Hojer
(2024)
11. 4. 2024
8
Věčný Jožo aneb Jak jsem potkal hvězdu
(2020)
5. 4. 2024
5
Pacho, hybský zbojník
(1975)
5. 4. 2024
6
Naděje
(1963)
4. 4. 2024
7
Macbeth
(1971)
15. 3. 2024
7
Minulé životy
(2023)
15. 3. 2024
7
Zóna zájmu
(2023)
10. 3. 2024
7
Zimní prázdniny
(2023)
9. 3. 2024
8
Chudáčci
(2023)
8. 3. 2024
8
Nimona
(2023)
6. 3. 2024
7
Citlivý člověk
(2023)
6. 3. 2024
6
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou
(1965)
3. 3. 2024
7
Dcera
(2019)
3. 3. 2024
8
Electra
(2023)
3. 3. 2024
8
Deniska umřela
(2022)
3. 3. 2024
8
Oppenheimer
(2023)
2. 3. 2024
9
Maestro
(2023)
2. 3. 2024
7
Němá tajemství
(2023)
1. 3. 2024
7
Mezi živly
(2023)
1. 3. 2024
8
Rodinná oslava
(1998)
27. 2. 2024
8
Jak mít sex
(2023)
24. 2. 2024
6
Cabiriiny noci
(1957)
22. 2. 2024
7
Výchozí bod
(2014)
21. 2. 2024
6
Julieta
(2016)
17. 2. 2024
6
Sedmikrásky
(1966)
15. 2. 2024
7
1
2