Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
komixák
Petr Bláha
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
49
Od nejnovějších
Cesta do zatracení
(2002)
4. 3. 2010
8.5
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
3. 3. 2010
7.5
Moon
(2009)
2. 3. 2010
8
Terminator Salvation
(2009)
27. 2. 2010
7
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
27. 2. 2010
7
Terminátor
(1984)
27. 2. 2010
9.5
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
27. 2. 2010
9
Klik - život na dálkové ovládání
(2006)
26. 2. 2010
6.5
Já, robot
(2004)
26. 2. 2010
9
Akta X: Chci uvěřit
(2008)
25. 2. 2010
5
Akta X - Film
(1998)
25. 2. 2010
7
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
24. 2. 2010
6.5
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
23. 2. 2010
8
Troja
(2004)
23. 2. 2010
8
Tenkrát v Mexiku
(2003)
22. 2. 2010
6
Liga výjimečných
(2003)
22. 2. 2010
5
X-Men 2
(2003)
22. 2. 2010
8
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
22. 2. 2010
9.5
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
22. 2. 2010
8.5
Mission: Impossible II
(2000)
21. 2. 2010
5
Rváčův deník
(1995)
19. 2. 2010
8
Constantine
(2005)
18. 2. 2010
8.5
Desperado
(1995)
16. 2. 2010
8
Muž bez stínu
(2000)
15. 2. 2010
7
Pretty Woman
(1990)
12. 2. 2010
7.5
Deset důvodů, proč tě nenávidím
(1999)
12. 2. 2010
7
Batman
(1989)
12. 2. 2010
9.5
Ostrov
(2005)
12. 2. 2010
7
Klub rváčů
(1999)
12. 2. 2010
9
Superman se vrací
(2006)
11. 2. 2010
7
Strážci – Watchmen
(2009)
10. 2. 2010
9.5
Klub odložených žen
(1996)
10. 2. 2010
6.5
Rain Man
(1988)
9. 2. 2010
8.5
Jay a mlčenlivý Bob vrací úder
(2001)
8. 2. 2010
8
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
8. 2. 2010
8
Batman začíná
(2005)
7. 2. 2010
8
Temný rytíř
(2008)
7. 2. 2010
10
Memento
(2000)
6. 2. 2010
9
L. A. - Přísně tajné
(1997)
6. 2. 2010
9
Přepadení v Pacifiku
(1992)
5. 2. 2010
6.5
Načíst další
1
2