Pete69
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  2. 6. 2020

  Příběh napsal život sám a snímek postupem v čase zraje jako víno. Začíná jako nepovedené intro k válečné hře a efekty působí na rok 2016 dosti jalově, postupem se mění na survival a vyloženě jsem se dostal do děje a byl na vratkých člunech spolu s posádkou potopené válečné lodi.

 • 65%
  0
  0
  2. 6. 2020

  Moc hezká atmosféra, pohodové prostředí a pomalý až táhly děj.. Příběh mladého homosexuála, který se tak nějak hledá.. Tyto filmy mi zkrátka nejsou moc blízké a otevřeně říkám, že některé scény pro mě byly vyloženě odpudivé. Co se týče zpracování, vhodného tempa a atmosféry palec nahoru, celkově však u mě jen za 65%.

 • 45%
  0
  0
  31. 5. 2020

  Tak viděl jsem horší kousky... Že bude snaha navázat na Léto s kovbojem mi bylo jasné, ale že se do toho namíchá Kameňák, Slunce seno .... , či Babovřesky a dokonce malá loupež z Na samotě u Lesa to už je moc. Čest filmu zachraňuje svým charismatem snad jen Jaromír Hanzlík a pro oko je tu pár našich neuvěřitelně zachovalých hereček.. 40%

 • 75%
  0
  0
  31. 5. 2020

  Nevšední animace, nevšední příběh. Chvíli se snímek tváří, že je pro děti, potom se ale rozjede do téměř Burtonovsky hororové podoby a začne se líbit hlavně dospělým. Originalitu v animacích vítám.. troška odlišnosti od záplavy Pixaru a Disney je jako svěží vítr v parném létě.

 • 55%
  0
  0
  31. 5. 2020

  Inu, že je toto béčkový horor je nad slunce jasné, ale není to až zase taková katastrofa. Celkem slušný nápad a ani zpracování není úplně špatné. Co je ale hrozně, jsou herci a trošku teen pojetí, které filmu jen uškodilo. Trošku dospěleji to uchopit a mohlo to být daleko lepší.

 • 85%
  0
  0
  31. 5. 2020
  Collateral (2004)

  Tento film je opravdová paráda. Tom Cruise zahrál svou roli s ledovým klidem a Jamie Foxx vůbec nezaostal. Perfektní atmosféra, která se dá krájet, velmi dobrý scénář a perfektní zpracování. To nemohlo dopadnout jinak, než skvěle. U mě je to za krásných 85%.

 • 70%
  0
  0
  30. 5. 2020
  Pahorek (1965)

  Velmi pěkný snímek, který se celý odehrává v nápravném zařízení pro vojáky. Tématika je sice klasická - boj mezi vězni a dozorci, ale zde je to okořeněno skvělými herci a černobílá barva tomu dodává ještě něco navíc. Trošku mě štve, že v každém podobném filmu jsou vězni ti hodní a dozorci vždy špatní.. ale to jen taková malá vsuvka, která kvalitu filmu neovlivňuje. :)

 • 55%
  0
  0
  30. 5. 2020

  Příběh jedné české dívky zatažené do praktik sekty.. Příběh nese prvky skandinávského filmu, ale je tak nějak bez výrazu.. prostě nemá šťávu... šeď, deprese a nuda.. šeď a deprese může být také dobře ztvárněna, když nechybí napětí a skvělý příběh, zde se tak nestalo.. Už nikdy bych vidět nemusel.

 • 65%
  0
  0
  30. 5. 2020

  Nadprůměrná nízkorozpočtová televizní pohádka s klasickou čertovskou tématikou a dobrým hereckým obsazením.

 • 60%
  0
  0
  30. 5. 2020

  Pro mě osobně nejhorší bondovka v čase. Rok 1989 byl zajímavý, ale co se filmů týče.. tam to bylo špatné. Atmosféra a zpracování mi přišlo strašně nepřirozené až nebondovské. Nezachránili to ani slušnější krvavé scény a snaha o akci v podobě výbuchů. Stále mám problém s pohyblivostí Timothyho Daltona, který byl pro mě nevhodně zvoleným představitelem agenta 007.

 • 75%
  0
  0
  29. 5. 2020
  Amnestie (2019)

  Velmi zajímavě natočený snímek. Hlavní postavy Sametové revoluce tam sice hrají druhou roli, ale tady jde o Amnestii o okolnosti kolem Leopoldova. mírně a s oklikou i když vlastně celkem jasně je ukázáno, jak si postupně karieristé a mocnáři začali budovat své pozice ihned po revoluci.. Scény v Leopoldově jsou na naše poměry slušně natočené. Mě se to film zkrátka líbil.

 • 60%
  0
  0
  29. 5. 2020
  Birdman (2014)

  O tom, že je snímek pojat svérázně a nezapadá do standardu není sporu, nicméně se mě vůbec nedotkl. Jistá paralela s Černou labutí, pořád jsem čekal, že herci přeskočí a při premiéře zastřelí v posteli oba herce.. něco podobného se nakonec stalo a herci opravdu přeskočilo.. Jinak pro mě osobně zbytečné dvě hodiny mého času.

 • 85%
  0
  0
  27. 5. 2020

  Jedna z nejlepších bondovek prvních dvou dekád. Akce na lyžích, na souši, pod vodou i ve vzduchu. Spousta různorodé akce, honička auta s helikopetérou a dobrý nemotorný monstrózní padouch. V této bondovce je snad vše, co si může fanoušek agenta 007 přát. Dokonce i Bondovo auto, které se z prvu zdá nevhodně zvolené dostane smysl, když zapluje pod vodu. Kdyby to byl hezký Jaguár, jako ponorka by asi vypadal divně. Prostě to do sebe opravdu vše zapadá... 85%

 • 65%
  0
  0
  27. 5. 2020

  Třetí pokračování, nebo druhé moderní pokračování Jumamji už mě tolik neoslovilo, přesto je to slušná dobrodružná podívaná. Trošku jednodušší příběh, opět humorné pojetí a více zmatku, než v předchozím díle. Prostřídávání jednotlivých postav už ke konci působilo dosti zmatečně. Celkem dobrá oddychovka.

 • 65%
  0
  0
  24. 5. 2020

  Mísení pohádky a moderny bylo dříve často k vidění. Pokud se pohádka obsadí dobrými herci nevadí, že je celá točena před kreslenými kulisami. Tato pohádka mi je osobně sympatická.. vše doladil svým vyprávěním Ladislav Pešek. Pěkná pohádka na nedělní deštivé odpoledne.

 • 70%
  0
  0
  24. 5. 2020

  Tento western není plný špinavých propocených chlápků, kteří přežvykují tabák, ani soubojů na kolty. Je to jemnější western o pomstě a přátelství. Pomalejší spád, hodně dialogů a málo kulek. Přesto se jedná o dobrou podívanou. Možná s koncem si to chtělo více pohrát.

 • 60%
  0
  0
  24. 5. 2020

  Celkem pohodová česká klasická pohádka. I když je relativně nová, tak si drží tradiční podobu.

 • 60%
  0
  0
  24. 5. 2020

  Slušná myšlenka, která je pro mě utopena do teenage verze. Mladí asi budou hodnotit výše, ale mě prostě tato romance nedotkla. Je to sci-fi, takže jsem ochoten přehlédnout spoustu nesmyslů, které ve filmu jsou. Pohodová podívaná, která mi žádný větší zážitek nepřinesla.

 • 70%
  0
  0
  24. 5. 2020

  Geniální příběh, ale šílený zmatek. Když jsem si po shlédnutí všiml komentářů jiných uživatelů, tak jsem byl překvapen tím, jak je to trefné. Možná film ocením více, až ho uvidím podruhé. Napoprvé jsem byl dosti zmatený a dlouho jsem nevěděl o co jde. Skvělý závěr většinu mých otázek zodpověděl, ale přesto zůstávám trošku rozpačitý. 70%.

 • 80%
  0
  0
  23. 5. 2020

  Obě dvě povídky skvělé. V první mě opravdu od srdce pobavil, i když celkem krátce svérázný zloděj Josef Hlinomaz a v druhé mě naprosto dostal sňatkový podvodník v podání Jiřího Sováka. Nabito pravým českým humorem a dalšími skvělými herci. Klasika.. 80%.

 • 80%
  0
  0
  23. 5. 2020
  Drákula (1992)

  Skvělé zpracování příběhu legendárního hraběte Drákuly. Skvělé obsazení a téměř dokonalé zpracování. Hltal jsem každý detail a každá scéna má díky geniálnímu zpracování vždy něco navíc. Souhlasím s názorem Brenan88 že smyls pro dokonalost F.F.Coppoly dodala tomuto filmu titul.. Nejlepší filmový Drákula. Navíc skvěle interiéry i exteriéry.. celé to do seve zkrátka skvěle zapadlo.. 89%

 • 60%
  0
  0
  23. 5. 2020
  Impostor (2001)

  Na filmu je asi nejlepší to, že do poslední chvíle netušíte, kde je pravda a jak to celé dopadne. Jinak zpracování spíše průměrné, stejně to je se scénářem a prostředím. Žádný herecký koncert se nekoná.. film na pohodu, ktery neurazí, ani nenadchne. U mě za 60%

 • 70%
  0
  0
  23. 5. 2020
  Den Šakala (1973)

  Dobrý snímek připomínající s troškou nadsázky i bondovku. Tajní agenti, atentát na vrcholného politika.. vše je samozřejmě okořeněno tím, že je to podle skutečných událostí. Dobré zpracování a herecké výkony, na druhou stranu je film až příliš dlouhý a chvíle napětí střídaly chvíle kdy jsem se míně nudil. Celkově povedený film - 70%.

 • 65%
  0
  0
  23. 5. 2020

  Nový a pro mě nejslabší představitel Bonda se uvedl v bondovce s velmi kostrbatým scénářem. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale i když je Tomothy Dalton sympaťák, je jasně tak trošku dřevěný, akční scény a souboje jsou tak sestříhané, že z toho bolí oči a v roli Bonda mi prostě nesedí. Jinak Dech života, alá cestománie s Bondem začíná v Československu, kde si bond z naších příslušníků VB dělá dobrý den na sjezdovce, kterou sjíždí na pouzdře od čela. Naši příslušníci v ruských beranicích a podivnými vozidly působí jako banda trotlů a tak to jde dál a dál přes další země, které Bond navštíví. Tento Bond je v čase asi nejakčnější do té doby, přesto se mi příliš nelíbil - 65%.

 • 60%
  0
  0
  16. 5. 2020

  Lehce nadprůměrný snímek, který me do sedačky neposadil. Chvílemi jsem film moc nevnímal a ničím mě extra nezaujal. Sci-fi mám rád, filmy o útěku z vězení také, ale tady se to nějak nesešlo. Neustálé blikání a divné osvětlení filmu také moc nepřidalo ma kráse. Celkově - 60%.

 • 70%
  0
  0
  15. 5. 2020

  Celkem slušná bondovka a poslední s Rogerem Moorem, tudíž slušné rozloučení s tímto Bondem. Svalnatá černoška, dobrý záporák a na svou dobu dobré akční scény. Děj je místy trošku zmatečný a jako by scénárista trošku tápal. Celkově ale dobrá podívaná... u mě za 70%.

 • 70%
  0
  0
  14. 5. 2020

  E.A Poe prostě nezklame, jeho hororově psychologické předlohy k filmům jsou prostě jedinečné. Někomu se líbí, někomu ne.. já patřím do té první skupiny. Toto zpracování nepovažuji za nejlepší, přesto mě zejména první polovina filmu udržovala v jisté ostražitosti a nejistotě a to mám rád. Konec trošku přehnaný a zbytečně komerční, jinak jsem si film užil - 70%.

 • 60%
  0
  0
  10. 5. 2020

  Ladislav Mrkvička, jako pohádkový guru nikdy nezklame, ale pokud má pohádka takovéto zpracování, ani on to nezachrání. Velmi dobré obsazení, průměrný námět a pro mě až příliš depresivní zpracování kompletně v interiérech. Stále se opakuji, ale osmdesátky filmu nepřály.. občas se povedly bláznivé pohádky např. s Honzou Čenským.. jinak většinou suchopár.

 • 55%
  0
  0
  9. 5. 2020

  Nejnudnější bondovka s jinak skvělým Connerym. Tento návrat do role Jamese Bonda je opravdu nevydařený a to kvůli špatnému scénáři i nepovednému příběhu. Nikdy jsem nechtěl Bonda vidět v lacláčích a hrát stupidní videohru. Hodina a půl nudy a průměrný finiš.. kdepak.

 • 75%
  0
  0
  5. 5. 2020

  Velmi pěkný náhled do dob okupace a přiblížení poslední etapy kontroverzního politika. O této osobě jsem to zásadní věděl, ale tento dobře zpracovaný snímek mi přiblížil události kolem něj příjemnou, nenásilnou a výpravnou formou. Za mě opravdu povedený životopisný film. 75%.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

2 ×

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita