Pete69
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  17. 1. 2021

  No partička prazvláštních hrdinů, zmínka o Batmanovi a celkem nudný Joker, který ani nedostal moc prostoru. Will Smith a Margot Robbie slušní, ostatní spíše do počtu. Příběh klasický. Hlavní padouch v podobě metaženy celkem originální. akční scény dobré, ale kvality Avengers to rozhodně nedosahuje. Film mě ale pobavil a splnil to, co jsem očekával.

 • Sorry, ale dvě hodiny čekání na přestřelku u O.K. Corralu mi nedokázaly vyplnit ani takové eso, jako je Kirk Douglas a sympaťák Burt Lancaster. Hezké prostřední, gentlemani i padouši, romantická zápletka. Nic ve filmu vlastně není špatně, ale je to prostě nuda.. :(

 • 65%
  0
  0
  17. 1. 2021

  Příběh pokračuje v postapokalyptickém hávu. Trošku méně akce, více zmaru a pouštní prostřední. Na Milu se stále dobře dívá, ale Resident Evil u mě pořád tak nějak balancuje mezi dobrým filmem a promarněnou šancí. Platí pro druhý i třetí díl. Ten první jako úvodní podle mě nejlépe splnil potenciál celé série. Neviděl jsem zatím všechny, tak se nechám rád překvapit. Zánik za 65%.

 • 55%
  0
  0
  17. 1. 2021

  Malovaný džbánku, z krumlovského zámku... Tak přesně takhle přebarvený jako Asterixe a Kleopatru si ho představuji. Nevkusné barvy, laciná hudba.. tohle prostě není komedie pro mě.. Pár vtipných scén sice legendární dvojice nakonec vyplodí, ale pro mě je to žalostně málo.

 • 65%
  0
  0
  17. 1. 2021
  Ester (2021)

  Heleny Třeštíkové, jako režisérky časosběrných dokumentů si velmi vážím. Katka je pro mě například jedním z nejlepších časosběrných dokumentů. Příběh Ester Janečkové mě ale prostě neuchvátil. Je to asi na preferencích každého. Ester je jistě milá a symaptická žena, ale dokument o ní mě spíše nudil.

 • 40%
  0
  0
  17. 1. 2021

  Kdepak.. Opakovaný vtip není vtipem a obzvlášť špatně to dopadne, pokud ani ten původní vtip není moc dobrý. Přidat k Chipmunkům Chipmančice.. jak geniální nápad :( Pískání těchto tvorů se mi vrylo do mozku tak, že už se asi na další pokračování ani nepodívám.. no uvidím, jestli mají ještě kam klesnout. Druhý díl u mě za 40%.

 • 75%
  0
  0
  17. 1. 2021
  Vabank (1981)

  Pěkná polská gangsterka s podfukem a pomstou na závěr. Promyšlený scénář, dobré zpracování a konečně vidím film, kde jsou dobře zpracovaná třicátá léta jinde než u nás, či v USA. Vabank je velmi dobrou podívanou, ale na zadek mě to úplně neposadilo. Hudba mohla být také trošku méně "humoristická". Celkem velmi dobrých 75%.

 • 80%
  0
  0
  17. 1. 2021
  Klip (2012)

  Toto erotické drama, respektive Srbské poválečné drama s prvky syrové erotiky až porna.. mě opravdu dostalo. Vše působí až nevídaně reálně. Příběh Jasny má všechno. Zmar teenagera v poválečné zemi, šeď, deprese, drogy, sex, nemoc v rodině, nedostatek peněz a sadistického přítele.. Od začátku do konce se ve filmu něco děje a i když nemá film skvělou kameru a působí, jako kuřecí párky v akci za 19,90.. ve skutečnosti je to skvělý šťavnatý steak v obyčejném obalu.. Moc pěkné.

 • 70%
  0
  0
  17. 1. 2021

  Popravdě jsem čekal více. O snímku jsem nevěděl vůbec nic, jen to, že má slušné divácké hodnocení. První půlhodinu příběh opravdu tajemný a když se objeví neviditelný ex, váhal jsem, jestli je to duch, nebo má opravdu neviditelný oblek, což bohužel naznačila sama hlavní hrdinka na začátku příběhu. Atmosféra hutná, je celkem děsivé, že je vedle vás někdo neviditelný. Věc, která se objevuje v příbězích a pohádkách od nepaměti v novém hávu působí dobře. 70%.

 • 55%
  0
  0
  17. 1. 2021

  Dlouho jsem se zkusil vpravit do příběhu.. jestli mě to náhodou nechytne, ale prostě to nešlo. Jeden z nejzvláštnějších dobrodružných filmů. Musím vyzdvihnout skvělou práci v meziscénách, kdy film působí velmi dobrodružně až velkolepě, i když je většina natočená před modrým plátnem. Co se příběhu týče, je to zmatek a naprostá bezduchost. Dvě legendy akčních filmů to nezachránily a bohužel už v jejich věku musely být souboje natolik sestříhané, že tam není delší záběr, než 1s a dojem z toho mám špatný. K úctě k legendám a za hezké scenérie... 55%.

 • 75%
  0
  0
  17. 1. 2021
  1944 (2015)

  Pěkný válečný snímek, který ukazuje více, než válku samotnou rozdělené Estonsko mezi rudé a SS. Ta doba byla hrozná všude. Co se bojových scén týče, je to velmi slušné, scénář skvělý. Velký problém jsem měl ale s moderním filtrem, který mě nepřenesl do druhé světové války, ale pořád jsem viděl dnešní dobu. Celkově velmi dobrá podívaná a zajímavé pobaltské zpracování.

 • 80%
  0
  0
  17. 1. 2021

  Pro Hrst dolarů, Pro pár dolarů navíc a Hodný, zlý a ošklivý.. jeden lepší kousek, než druhý. Úvodní film této "trilogie" se mi přeci jen líbí o malou kapku méně, protože Clint Eastwood je na to celé ve velkých uvozovkách sám. V dalších výše zmíněných filmech je navíc atmosféra o dost hustší. Tohle je ale skvělá pecka. Jak si hlavní hrdina zahrává s dvěma rodinami, které ovládají městečko na divokém západě je brilantní.

 • 60%
  0
  0
  11. 1. 2021

  Druhý Resident Evil je pro mě čistě bezduchá zombárna, která postrádá tajemno a atmosféru prvního dílu. Je to čistá městská akční hororová režba bez zásadnější myšlenky. Pokud to beru tak, je to ok. Ale RE se mohlo vydat daleko lepší cestou a druhý díl nasměroval tuto sérii do pekel.. mohla z toho být klidně kultovní série.. Apokalypsa u mě tedy za 60%

 • 70%
  0
  0
  11. 1. 2021
  Ran (1985)

  Pro oko Evropana jistě exotická podívaná a rozčeření všedních filmových vod. Film s krásnými kostýmy a skvělou výpravou. Na druhou spousta delších hlušších scén a tak trošku poblázněný starý vladař, který chvílemi působí nedůstojně. Pěkné scenérie, prazvláštní zvuky a moc hezká ukázka, jako to mohlo chodit mezi významnými japonskými rody. Nelituji nemalé porce času, které jsem u tohoto filmu strávil. 70%.

 • 90%
  0
  0
  10. 1. 2021
  Klaus (2019)

  Na Klause jsem se záměrně nedíval před vánocemi, ale po nich, abych nebyl tolik ovlivněn. Četl jsem jen samou chválu a... je to tak. Takhle jsem byl naposledy dojatý u animáku Coco, který Klaus jen těsně nepředstihl v mém osobním žebříčku animáků. Tak jak film ukazuje po svém zrod legendy o Santa Clausovi je brilantní a musí vzít za srdce nejen děti, či Američan.. doufám že malinko vyměknul tak jako já každý. Skvělá je scéna o zrodu legendárních létajících sobů ( prozrazovat nebudu ). Trošku retro animace dodala příběhu punc kvality. Klobouk dolů - 90%.

 • 50%
  0
  0
  10. 1. 2021

  Agent v sukni mě nikdy moc nebral, ale první díl byl alespoň originální a prostě první. Pár humorných scén, předvídatelný děj a spousta kýče. Když už nějakou rodinnou komedii, tak bych si nikdy Agenta v sukni dobrovolně nepustil, naštěstí je pár povedenějších snímků v této kategorii.. V průměru mi z toho nemůže vyjít více, než 50%.

 • 70%
  0
  0
  10. 1. 2021

  S hrou jsem také v devadesátých letech zakoketoval, ale střílečky mě nikdy moc nebavily, tak jsem u ní dlouho nezůstal. Film je podařený, má hustou atmosféru a opravdu skvělou Millu Jovovich, které role perfektně sedla. Dnes je snímek možná aktuálnější, než v době svého vzniku a tak jsem si ho užil více, než před téměř dvaceti lety.

 • 35%
  0
  0
  10. 1. 2021

  Jestli jsem měl výhrady k prvnímu dílu s Arnoldem, tak tady je to ještě horší. Opakovaný vtip není vtipem. Obzvlášť to platí pokud ten vtip není vtipný. Nečekal jsem moc a tak se i stalo. Pro mě je toto laciná nepovedená rodinná komedie bez šťávy. 35%

 • 65%
  0
  0
  10. 1. 2021

  Příběh Sonica mi přijde absolutně obyčejný. Postavička je celkem sympatická, pár humorných scén se objeví, ale pro mě to bylo málo. Nejvíce se mi líbil Jim Carrey, jinak kromě Sonica se nikdo z herců moc nepředvedl. Pohodová podívaná za 65% více dát nemohu.

 • 80%
  0
  0
  9. 1. 2021
  Nordwand (2008)

  Zatím co smetánka a novináři popíjejí v hotelu a sledují dalekohledy muže, kteří zdolávají dosud nepokořenou horu, jedna skupina bojuje o život. Tyto dobrodruhy jsem nikdy nechápal a zároveň obdivoval. Příběh napsal život sám, slušné zpracování i ztvárnění třicátých let. U těchto mrazivých filmů mám vždy chuť nalít si sklenku svého oblíbeného alkoholu na zahřátí. Film jsem si užil.

 • 85%
  0
  0
  9. 1. 2021

  Skvělá podívaná. Neskutečně věrně zpracované alespoň co se prostředí, kostýmů a atmosféry týče. Celé tři hodiny jsem vydržel soustředěně sledovat film ve kterém se neustále něco děje a je skvěle poskládaný. Některé kaskadérské kousky berou dech i dnes.

 • 80%
  0
  0
  9. 1. 2021

  Určitě se nejedná o TOP válečný snímek, ale příběh Ljudy Pavličenko je velmi zajímavý. Celkem dlouhý rozjezd filmu mě mírně odradil, ale druhé dvě třetiny filmu jsem si opravdu užil. Vyvážený poměr scén z osobního života a z bitevního pole. Uspořádaný děj, přesto, že skoky v čase nejsou nijak vyjímečné. Pěkné.

 • 70%
  0
  0
  8. 1. 2021

  Osmé pokračování FaF mě celkem dlouho až nudilo. Vše vynahradila neskutečně akční závěrečná půlhodinka. Ledově mrazivá akce plná nesmyslů.. ale co, tentokrát mi to si nevadilo a akce je povedená. Plamený konec už byl celkem přes čáru. Po vydařených prvních dvou dílech je ten osmý pro mě opět koukatelný .

 • 70%
  0
  0
  7. 1. 2021

  Divergence, Rezistence, Aliance.. všechny tři pokračování mají pro mě stejnou kvalitu, i když první díl je plný očekávání, druhý vizuálně vyvedený a tajemný a ten třetí vysvětlující a celkem předvídatelný. Pěkná myšlenka. Celkově jsem si tuto prozatím trilogii užil.

 • 70%
  0
  0
  4. 1. 2021
  Rezistence (2015)

  Rezistence je dobrým pokračovatelem Divergence.. pro mě osobně stejně kvalitní film. Hlavní hrdinka známé, děj v postapokalyptickém světě také. Herci ale prostě bída a přes veliký potenciál příběhu není naplněn cíl. Teen Look a mě se prostě přesto všechno po všech stránkách dívá nejlépe na Kate Winslet. Celkově opět slusná podívaná - 70%

 • 85%
  0
  0
  3. 1. 2021

  Konečně zase pořádné kriminální drama a tak trošku i gangsterka. Bruce Willis si odskočil prakticky na pár záběrů, vydělal "pár dolárků" a zase může věnovat rodině a věcem, které ho baví. Dělá to dobře "kluk jeden plešatej" :) Stejně dobře a navíc vážně dělá své řemeslo Edward Norton. Skvělý příběh, skvělé zpracování a navíc úžasný výkon v hlavní roli novináře s Tourettovým syndromem. Chvíli film připomíná Všechny prezidentovy muže, ale je daleko přehlednější a uhlazenější. Padesátá léta se podařilo ztvárnit skvělé, celé do sebe zapadá jako kolečka v luxusních hodinkách.. ale není to až taková pecka, že bych filmu dal 100%. Každopádně mě snímek potěšil a nelituji téměř dvou a půl hodin u něj strávených.

 • 65%
  0
  0
  3. 1. 2021

  Hvězdně obsazená pohádka s rozpačitým výsledkem. Moc dobře se mi na ní nikdy nekoukalo a měl jsem z ní spíše ponurou náladu. Zajímavé na pohádce je, že i když byla natočena v roce 1990 vypadá jako ze sedmdesátých let. Příběh dobrý, zpracování už se mi tolik nelíbí. 65%.

 • 70%
  0
  0
  3. 1. 2021

  Syrový film, jistě jeden z nejlepších Filipa Renče. Aňa Geislerová hrála zamlada daleko lépe ( např. ještě ve filmu Výchova dívek v Čechách), než teď, kdy mi její projev připadá až moc vyumělkovaný. Requiem pro panenku je kvalitní snímek, ale opakovaně se na něj nedívám.

 • 35%
  0
  0
  3. 1. 2021

  Chápu, že tento film je natočen hlavně pro dospívající dívky.. přesto musím hodnotit tak, jak se mi film líbí.. a nelíbí se mi vůbec. I když je příběh celkem originální a oživlá panenka by mohla přinést nějakou tu legraci.. nestalo se tak. Absolutní škvár..

 • 85%
  0
  0
  3. 1. 2021

  I když je tato komedie v televizi vysílána až dost často, rád se na ní vždy znovu podívám. Jim Carrey ve vrcholné formě a Jeff Daniels mu sekunduje více než dobře. Spousta vtipných scén, někdy až přes čáru. Sice klasický příběh, ale cestou zažije tato dvojice exotů opravdu humorné chvíle.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

2 ×

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita