Pete69
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 45%
  0
  0
  28. 5. 2022

  Žádná sláva. Animák je to hlavně pro menší dětí, což je jasné už od první minutě na vizuální stránce. Ze začátku to vypadá na lehké "vykrádání" Doby ledové, poté je to prapodivná mimozemská podívaná, ve které neustále zvířata lítají vzduchem a čím více se blíží konec, tím je to méně snesitelná záležitost. Plus za ježka, který je jistou béčkovou náhražkou veverky z Doby ledové.

 • 65%
  0
  0
  28. 5. 2022

  Kvalitní pohádková jednohubka. Jan Přeučil v roli, která mu sedí, skvělý Josef Vinklář a další herci. Pěkné téma, lakota, podvod, hamižnost, lidská naivita a vše samozřejmě s dobrým koncem. Moc pěkná záležitost na šedivé víkendové počasí. Takhle kdyby se povedla každá krátká televizní pohádka..

 • 55%
  0
  0
  28. 5. 2022

  Ponurejší až melodramatická pohádka. Herci hrají, jako by byli v divadle, téma je klasické. Interiéry a kostýmy pěkné. Herecké výkony nejsou oslnivé a pohádka celkově je spíše průměrná, není divu, že jsem na ní narazil v televizi úplně poprvé... 55%

 • 80%
  0
  0
  26. 5. 2022

  O Standfordském experimentu bylo natočeno hodně filmů.. alespoň já už jsem viděl minimálně dva. Tento vypadá nejvíce reálně, i když nevím, jak přesně se to v reálu odehrávalo. Pojetí psychologické, krásně ukázána šikana, na místo fyzického násilí. Na film se mi moc pěkně dívalo a připadalo mi to, jako by byl film natočený opravdu v sedmdesátých letech.

 • 70%
  0
  0
  24. 5. 2022
  Ong-bak (2003)

  Pěkná podívaná na bojové sporty v Thajském podání, které pro mé oko bylo velmi osvěžující. Souboje jsou osobitě zpracované a skvěle se na to dívá. Stran scénáře už je to potom čistý průměr. Kdo má rád kung-fu řežby třeba s Brucem Lee, tak si přijde na své a to vše je mu podáno v jiném úhlu..

 • 40%
  0
  0
  22. 5. 2022

  Tohle je ale řáádná slátanina. Western s jakousi mystickou vložkou v podobě "plyšového" bílého bizona. Efekty špatné i na svou dobu, scénář topí herce ke dnu a nebýt Charlese Bronsona, který dodává filmu alespoň náznak kvality, bylo by mé hodnocení ještě nižší. I tak to u mě není za více než 40%.

 • 85%
  0
  0
  22. 5. 2022
  Mudbound (2017)

  Výživný snímek na téma rasismus. Vše se odehrává kolem Druhé světové války a nechybí ani téma syndrom z války. Drsně se tvářící realisticky vyhlížející film, který i přes svou dlouho stopáž nedává divákovi příliš prostoru se nudit. Tempo je sice pomalé, ale vyprávění hlavních postav prostě do pomalejšího tempa sedí. Já si snímek užil nad míru.

 • 75%
  0
  0
  21. 5. 2022

  Pěkné a výživné drama z drogového prostřední. Zvláštní zpracování a žlutý filtr mi úplně nesedí, ale při soustředění se na obsah musím uznat, že je to moc pěkný film se silným tématem. Snímek působí dosti syrově a nebere si servítky. Pěkná podívaná - 75%.

 • 70%
  0
  0
  21. 5. 2022

  Roztomilý a zábavný snímek složený ze sedmi krátkých příběhů sedmi žen. Každý příběh je jiný, ale všechny ukazují složitou povahu žen, které nevědí, co přesně chtějí. Jedna krásná herečka za druhou, zábava, uvolnění a pohoda.. to je Sedmkrát žena - 70%.

 • 70%
  0
  0
  21. 5. 2022
  Slídil (2014)

  Pohodový thriller s lehce psychopatickým Jakem Gyllenhaalem, který je pro dobré záběry z děsivých událostí schopen udělat prakticky cokoliv. Film postupně graduje, zejména změn ou osobnosti hlavního hrdiny, je napínavý a nenechá diváka chvíli vydechnout. Na druhé straně filmu chybí něco, kvůli čemu bych si mohl říct: Wau. 70%

 • 65%
  0
  0
  20. 5. 2022

  Milé překvapení. České vztahové komedie rozhodně nevyhledávám, zde je ale vidět svěží zahraniční stopa včetně neokoukaných tváří. Skvělý a důstojný výkon Elišky Balcarové, Petru Hřebíčkovou mám čím dál raději a Táňa Dyková v roli rozverné čtyřicátnice také obstála. Dramatická část filmu, kdy trpí malá holčička je velmi autentická a nejsem si jist, jestli to bylo hraní, nebo ta malá opravdu myslela, že se to děje, protože její pláč a strach působil neskutečně reálně.. snad si z natáčení neodnesla nějaké trauma. Slušný film a velmi dobrý film ve své kategorii.

 • 50%
  0
  0
  20. 5. 2022
  Proměna (2021)

  Nic pro mé oči. Mladá dívka, která se při rozrušení mění v pandu a celé je to o jejím dospívání. Animák mi vlastně nepřinesl žádný zážitek, jen průměrnou podívanou, na kterou velmi rychle zapomenu. Jeden z nejslabších Pixar animáků, který jsem doposud viděl.

 • 60%
  0
  0
  16. 5. 2022
  Serenity (2005)

  Z filmu mám rozpačitý dojem. Od efektů, které jsou občas povedené a jindy působí, jak z amatérského studia začínajícího filmaře, až po scénář, který nenabízí nic originálního, je to předvídatelné a.. zkrátka naprosto obyčejný, snadno zapomenutelný sci-fi snímek - 60%.

 • 75%
  0
  0
  16. 5. 2022

  Začínající Alain Delon a příběh jeho komplikované rodiny. Je to stará pěkná černobílá filmařina s pěkným scénářem, působí to realisticky až civilně a na film se pěkně dívá. Lehká naivita hlavní postavy i snímku samotného Delonovi sluší. Pěkné drama ze "staré" Itálie.

 • 55%
  0
  0
  14. 5. 2022
  Kapky (2022)

  Velmi slibný až komediální začátek mě opravdu bavil. Myslel jsem, že to bude komedie o lupiči amatérovi a že si užiju pěknou legraci. Postupně však scénář začal plavat do zmatených vod a proměna v thriller se moc nepovedla. Stravitelná jednohubka, která mi určitě v žaludku nezanechá žádné následky.

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2022

  Zvláštně natočený "špionážní" krimi thriller... tak nějak po Německy. Vlastně na filmu není nic špatného, děj je nadprůměrný, zpracování průměrné, nechybí troška napětí, ale ve výsledku je film velmi snadno zapomenutelný. Více než za 60% to u mě není.

 • 70%
  0
  0
  14. 5. 2022

  Snímek, jenž si může lehce tykat s Forrestem Gumpem.. slibný začátek a velmi citlivé pojetí tohoto nevšedního snímku mě upoutalo do křesla a první hodinu jsem vážně hltal. Čím více se však blížil snímek ke konci, bylo to více a více přitažené za vlasy, až to vygradovalo v obtížně stravitelný konec. V průměru mi to ale stále vyšlo na pěkných 70%.

 • 25%
  0
  0
  14. 5. 2022

  První díl jsem ještě zvládnul, ale toto je jeden z nejkýčovitějších rodinných filmů vůbec. Vše co se motalo kolem psa ještě šlo, ale ten zbytek je za mě jedna velká katastrofa a film je pro mě téměř nekoukatelný. Ke konci už jsem trpěl a modlil se, aby to skončilo.

 • 75%
  0
  0
  14. 5. 2022

  Zajímavé sci-fi s nacistickým tématem, vše propojené s myšlenkou obnovení třetí říše. Zápletka je velmi dobrá, zpracování však spíše průměrné. Celkově jsem si tento lehce poblázněný sci-fi kousek užil nad míru a tak nemohu dát méně, než 75%.. už jen za tu originalitu.

 • Pro milovníky konspiračních teorií jistě lahůdka, já už jsem z přívalu dezinformací tak rozhořčený, že mi chvílemi dokument i vadil, na druhou stranu jsou tito konspirátoři důležití, protože nejednou odhalili závažné kauzy. Dokument je to dobrý.. celou dobu jsem si říkal, že pěšáci, kteří si myslí, že je vlci nechají zbohatnout na kryptoměnách jsou naivní a.. snad je tato rána poučí pro další riskantní investice.

 • 65%
  0
  0
  11. 5. 2022
  Moneyball (2011)

  Pravdivý snímek se skvělým hercem v hlavní roli. Čekal jsem víc, ale ani Brad Pitt mi nedopomohl k tomu, abych si tento film z baseballového prostřední extra užil. Téma mi není moc blízké, i když počin managera týmu byl jistě výjimečný a v USA velmi známý. Za mě jen pěkný nadprůměr.

 • 75%
  0
  0
  11. 5. 2022
  Furioza (2021)

  Polsky surové krimidrama z prostředí hooligans. Rvačky, kriminalita, drsné záběry i jedno menší rodinné drama s milostným podtextem. Ve filmu je toho k vidění opravdu mnoho a tomu, komu se ve filmu násilí nehnusí lze snímek v klidu doporučit. Polská režie je v tomto tématu velkým plusem.

 • 65%
  0
  0
  9. 5. 2022
  Charro! (1969)

  Že byl Elvis lepším zpěvákem, než hercem není pochyb. V tomto filmu ale rozhodně ostudu neudělal a i přes jeho stále stejný výraz mu to slušelo i šlo. Jedná se o obyčejný, řekněme klasický western s celkem naivním příběhem i naivními scénami. Přesto má Charro něco do sebe a je to nenáročný a milý snímek.

 • 80%
  0
  0
  8. 5. 2022

  Krásný a dlouhý válečný snímek o jedné z největších postav z řad Americké armády. Film krásně ukazuje jeho kariéru a tak i postup spojeneckých vojsk přes Afriku do Evropy. Bojové scény na svou dobu velmi povedené, George C. Scott skvělý a nic mě na filmu nezklamalo. Moc pěkná podívaná.

 • 55%
  0
  0
  8. 5. 2022

  Nevím proč, ale z Michaela Myerse nešel takový strach, jako ve starších dílech. Celé je to pojaté trošku jinak, než tomu bylo dříve vůbec jsem se do filmu nedokázal vžít. Prvky hororu tam sice jsou, je tam dokonce Jamie Lee Curtis, ale na mě film vůbec nezapůsobil.

 • 35%
  0
  0
  8. 5. 2022

  Za mě naprosto zbytečná slátanina evidentně ušitá horkou jehlou. Téma mi nic neříká, herci žádná sláva a příběh je tuctový a předvídatelný. I když film trvá jen necelou hodinu a půl, tak jsem se už po půl hodině těšil, až to skončí. Těžký podprůměr - 35%

 • 65%
  0
  0
  7. 5. 2022
  Mlčení (2016)

  Film o průkopnících křesťanství v Japonsku a o jejich protivnících z řad Japonských inkvizitorů. Silně duchovní film o síle víry. Na mě je to dosti utahané a téma také není úplně pro mě. Téměř tři hodiny už na mě bylo moc. dobrý film, ale mez mé oblíbené se nezařadí.

 • 90%
  0
  0
  7. 5. 2022
  Trestanec (2017)

  Film dle mého gusta. Pořádně výživné vězeňské drama s prvky gangsterky a kriminálky. Scénář je skvělý a vše do sebe krásně zapadá. I přes časté skoky v čase film působí sourodě a je srozumitelný. Všichni herci předvedli moc pěkný výkon a je vidět, že je to bavilo. Paráda.

 • 70%
  0
  0
  7. 5. 2022

  Původní film jsem neviděl a tak nemám tento remake s čím srovnávat.. určitě to napravím. Každopádně se mi tento skvěle obsazený krimithriller líbil. Scénář je dobrý, atmosféra hutná, jeto napínavé a konec je opravdu podařený. Abdolutně v pořádku. Suma sumárum - 70%

 • 60%
  0
  0
  6. 5. 2022
  Saulův syn (2015)

  Téma, které mám rád a u kterého mě mrazí a cítím napětí zároveň.. jenže tvůrcům se do mě nepodařilo tyto pocity propašovat. Na jednu stranu syrové zpracování ztrácí na kvalitě pronásledovatelským pojetím kamery. Celkově to na mě působilo dosti zmatečně, což byl asi i cíl filmařů.. zkrátka a dobře.. každý byť dobrý film nemůže na každého zapůsobit skvěle. U mě za dobrých 60%.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

4 ×

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita