Rabadi
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni
 • 95%
  0
  0
  26. 6. 2019
  Gattaca (1997)

  V budoucnosti nás asi opravdu něco takového čeká. Naše schopnosti a dovednosti, třeba i podvědomé, budou odhaleny v zájmu vyššího dobra a my budeme sloužit. Hezky natočené, připomíná Divergenci a celkově příběh velmi dojímá. Fandíte hlavnímu hrdinovi.

 • 50%
  0
  0
  26. 6. 2019
  Pozemšťan (2007)

  Možná to má být zajímavé, možná někoho baví hodina a půl povídání o tom, jestli někdo může nebo nemůže být nesmrtelný. Mě osobně to nebavilo vůbec a dokoukala jsem to jen ze setrvačnosti. Nízký rozpočet filmu není jeho ctností, jen se to prostě moc nepovedlo.

 • 95%
  0
  0
  26. 6. 2019
  Gravitace (2013)

  Realistický, chvílemi děsivý příběh, který kupodivu končí vlastně skvěle pro hlavní hrdinku. Sandra Bullock stráví 90 minut na filmovém plátně sama, psychologicky se rozebírá a přesto to není nuda. Chvílemi truchlivý příběh, chvílemi komediální, ale především sci-fi drama.

 • 95%
  0
  0
  15. 5. 2019
  Puzzle (2018)

  Tomu se říká: z louže pod okap. Po ženě její muž i synové požadují oddanost, permanentní službu, aniž by si to snad uvědomili (hrůzná scéna, kdy si hrdinka sama připraví, zorganizuje a pak uklidí oslavu narozenin). Její nový přítel zase automaticky myslí, že ji bude bavit to samé, co jeho. A všichni to s ní opravdu – podle svého – myslí dobře. Žena, která celý život sloužila/otročila mužům si uvědomí, že jednomu člověku toho hodně dluží – sama sobě. ____ Film je portrétem hlavní hrdinky, soustředí se výhradně na ni. Je tichý, zádumčivý, jako skrytá řeka. Hudba je nenápadná, barvy tlumené, emoce propuknou jen zřídka. Přesto se pořád něco děje a spěje to tiše ke konci, který se dá vnímat různě, podle toho, jestli se na něj dívá muž nebo žena, podle toho, jaký člověk to je a čemu dává v životě přednost. SOUHRN: Když každý dílek puzzle zapadne na správné místo.

 • 75%
  1
  0
  15. 5. 2019

  Vynikající film z inteligentního a bystrého pera Nicole Holofcener, kde Melissa McCarthy přes kontejnerový look i kočičince pod postelí září jako kometa. Je dobře, že si Can you ever forgive me? našlo cestičku alespoň k úpatí Olympu a někdo si ho tak všimne. Z papíru u soudu Lee čte, o čem to je. A o tom to je!

 • 85%
  0
  0
  15. 5. 2019

  Nejslavnější fiktivní světový detektiv proti asi nejslavnějšímu skutečnému sériovému vrahovi. Souboj to byl velmi efektivní a napínavý, detektivka jako dělaná. S obsazením jsem byl spokojen, Christopher Plummer se zhostil role Holmese výborně a výkon jsem mu věřil a na Jamese Masona jsem si brzy zvykl a nevadil mi. Zapadlé uličky starého Londýna mají svou neopakovatelnou, děsivou a hlavně působivou atmosféru, které prochází celým filmem, po této stránce jsem s filmem více než spokojen, párkrát jsem se i skvěle pobavil. Příběhová stránka je také bez chyby - První hodina filmu navnadila, nenudila a hlavně byla fakt dost napínavá, což v druhé trochu ustoupilo, ale závěrečný souboj, smrt Mary Kelly a konečné rozuzlení byly úplně dokonalé. Detektivka té největší třídy a asi hlavně klasická detektivka s asi nejmrazivější atmosférou, kerou jsem zatím viděl. Byl jsem potěšen, přesto se mi to nezdálo úplně dotažené. Nezklamalo mě to, což znamená, že to nezklame ani další Holmesology, takže doporučuju.

 • 35%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Spletenina mnoha příběhů, které se vzájemně sice prolínají, ale tak nějak to na mě nefunguje. Na film jsem se chtěla podívat kvůli obsazení Jaroslava Duška a nezklamal, pobavil a je vidět, že zahraje opravdu všechno, i když věřím, že mu tam bylo pár věcí proti vůli.

 • 65%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Překvapivě se Rowan Atkinson ještě jednou ponořil do role Johnnyho Englishe a tak nějak to funguje. Příběh průměrný, ale dá se na to koukat. Výborné herecké obsazení, nečekané zvraty, trapné vtípky a opět chování James Bond-Mr. Bean-inspektor Closeau.

 • 50%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Když tvůrci filmu vybrali do hlavní role Rowana Atkinsona, věděli, co dělají. Grimasy, chůze i vyjadřování mu sedí a tak trochu vypadá jako James Bond dohromady s Mr. Beanem a inspektorem Closeauem dohromady. Příběh univerzální, celkem dobrý, ale nic převratného.

 • 35%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Pokračování Johnnyho Englishe, Mr. Bean v hlavní roli. Je vidět, že je to dobrý herec a vypořádal se s pokračováním dobře. Trochu připomíná detektiva inspektora Clouseaua v kombinaci s agentem 007 Jamesem Bondem. Herecké obsazení na jedničku, děj nudí.

 • 75%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Docela dobrý animák, hezky napsaný příběh. Je pravda, že Yeti (bigfoot) opravdu existuje a je pravda, že opravdu existuje člověk (smallfoot)? O tom a o vzájemné schopnosti přijetí a tolerance je celý film a určitě patří k těm lepším. Co se týče animace, písní a humoru - průměr.

 • 95%
  0
  0
  14. 2. 2019
  Komorná (2016)

  Nejprve jsem trochu váhala, zda se dívat na tak dlouhý film a ještě ke všemu ne v angličtině a s titulky. Ale to se po pár minutách změní. Když už je vám jasné, jak to všechno je, najednou se zase všechno změní a konec je skvělý, dojemný, romantický.

 • 95%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Tento jednoduchý a krátký filmík pobaví každého, kdo někdy pracoval v kanceláří nebo třeba někde, kde je klimatizovaný prostor. Eva Josefíková mě pobavila asi nejvíce. Celý film se natáčí v jedné kanceláři, takže je vidět, že i za málo peněz může být hodně muziky.

 • 95%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Ačkoli je film španělský, původně ve mně vyvolal dojem britské produkce, protože humor zde používaný je drsný, suchý a černý. Několik různých na sobě nezávislých příběhů společně tvoří výborný evropský? film, kterých je třeba točit více. Za mě super a těším se na další podobná dílka.

 • 75%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Tak nějak celou dobu není jasné, kam až se film dostane a je to fakt hrozivé. Opět jsme v pochmurné Skandinávii, toto prostředí dodává filmu potřebnou dávku děsivosti. Filmy jako tenhle mohou bravurně konkurovat tolik u nás propagované americké produkci.

 • 95%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Napínavý příběh o hledání ztracené ženy, který celou dobu vypadal, že nemůže dopadnout dobře. Děsivé, až hororové, tohle by se opravdu mohlo stát?! Ve filmu vidíme drsné zamračené prostředí Skandinávie, doufám, že filmů bude víc a myslím, že by to byl i dobrý seriál.

 • 95%
  0
  0
  14. 2. 2019
  Zabijáci (2014)

  No úžasné. Nádherný Fares Fares, který sice trochu bije jako pěst do oka v daném prostředí, ale skvělý herec skvěle dosazený. Příběh velmi dramatický, celou dobu je jasné, kdo co provedl, ale není jasné, zda a jak budou potrestáni. Typické a pro dnešní dobu uvěřitelné.

 • 65%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Tak nějak nevím. Zajímavý, ale bohužel již tolikrát zpracovaný příběh o masovém vrahovi. Také bylo zajímavé vidět české herce ve společnosti těch světových, je vidět, že hrát prostě umíme. Bohužel z filmu dýchá americký vzor a takto přeci jen ruská společnost tenkrát nevypadala.

 • 95%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Nečekala jsem to, ale celkem dost mě tenhle film dostal. Bůh jako despotický protiva, jeho žena bohyně panička pod pantoflem a dcera rebelka (mimo jiné i ježíš na kříži je rebel). Vtipné, sem tam i dojemné a mě osobně třeba hodně překvapila Catherine Deneuve, že se "propůjčila" k takové roli. Celkově super.

 • 50%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Tak nějak pro mě nezajímavá herečka v hlavní dvojroli, a tím bohužel považuji tento díl z celé série za nejslabší. Super herecké obsazení jako vždy, skvostně natočené, výborně strávený čas u televize. Celou dobu nevíte, kdo je vrah a to je zřejmě zamýšleno a dobře provedeno.

 • 75%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Velmi silný emocionální příběh podle skutečnosti, natočeno v Německu s hlavní rolí Elyas M´Barek - ačkoli cizinec, bude ho jistě všude plno. Hezky, charismatický (jako třeba Rami Malek). Ačkoli jsem celou dobu čekala špatný konec, dopadne to překvapivě skvěle.

 • 35%
  0
  0
  14. 2. 2019

  Neuvěřitelně trapné, umělé a předvídatelné. I přes obsazení Polívkové a Langmajera je film propadákem a snaží se o kopii jiných filmů, kterých bylo na toto téma natočeno už tolik (třeba Po čem ženy touží s Helen Hunt). Škoda. Opět další film, který mě přesvědčil, že čím více se v Česku natočí filmů, tím klesá jejich kvalita.

 • 50%
  0
  0
  13. 2. 2019

  Velmi dobře vybraní herci, Kikinčuk a Sobota překvapili a Vetchý jako vždy exceloval. Vtipné, připomíná to opravdu místní vesnický fotbalový klub, kterých bylo vždy plno a takhle nějak to tam opravdu chodí. Seriál je lepší než film. Spíše pro muže, ale my ženy se taky pobavíme.

 • 50%
  0
  0
  13. 2. 2019

  TV film s obsazením Viktora Preisse a Emílie Vášáryové v jejich životní formě, skvělé a zajímavé. Celou dobu nebylo jasné, kdo vraždu spáchal, takže výborně napsané i zrežírované. Další herecká hvězda - Zuzana Stivínová celkem překvapila, pro její herecký typ nezvyklá role.

 • 50%
  0
  0
  13. 2. 2019

  Tak nějak nevím, jak hodnotit něco tak neutrálního. Seriál je přísně korektní, což mu škodí. Akorát hlavní hrdina je všem k smíchu a to je na škodu nejen policii čr, ale i seriálu. Krásná krajina, skvělí herci, předvídatelný děj. Přesto Roberta Mikluše čeká jistě mnoho dalších rolí, skvělý herec.

 • 95%
  0
  0
  13. 2. 2019
  Most! (2018)

  Kolečko + Prušinovský jsou skvělá dvojice, která prostě dohromady funguje (ať už to byl Trpaslík nebo Most). Ano, je to vulgární a to dost, ale sem se to tak nějak hodí a bez vulgarit by to bylo slabé. Zajímavý pohled na rasismus a xenofobii českého národa, vtipné a stojí za sledování.

 • 75%
  3
  2
  13. 2. 2019

  • počítačové triky jsou skvěle provedené a děsivě přesvědčivé
  • herečka v hlavní roli vynikla kde a jak měla
  • dvouhodinová ztráta času (klidně by se mohlo o půl hodiny zkrátit)
  • vypadá to, že bude pokračování (film bez jasného uzavření, což je jasné už od poloviny zhruba)
 • 50%
  0
  0
  13. 2. 2019

  Herecké duo bratrů Hádkových je skvělé, děj filmu jako ze života, přesto mě nijak zvlášť nezaujal. Konec filmu byl celkem předvídatelný. Posledních pár let se točí pouze filmy buď silně psychologické až depresivní, neuvěřitelně sprosté nebo trapné a nebo bohužel politicky orientované "jak je ten východ špatný a západ skvělý". Ach jo.

 • 95%
  0
  0
  13. 2. 2019

  Skvělé, skvělé, skvělé. Viktor Preiss je čím starší, tím lepší, David Matásek solidně sekunduje. Zajímavý příběh o trojici - dvě ženy a jeden muž, celou dobu měníte svou předtím jasnou představu o tom, kdo je vrah. Napínavé a poutavé vyprávění. Jen snad jedna otázka: proč se Matásek proboha jmenuje Horác? Není to zrovna typické české jméno a nějak to ve mě vyvolává dojem Kriminálky Miami.

 • 50%
  0
  0
  13. 2. 2019

  Nevím čím to je, ale tenhle film mě nijak zvlášť neoslnil, a to i přes luxusní herecké obsazení a vynikajícího režiséra. Vidět jednou stačí.

  • zajímavé se podívat na herce s odstupem času
  • milování Trojana a jeho ženy je mrazivě děsivé
  • jeden z horších filmů moderní české kinematografie
1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: