Most! (USA)
Česko Česko
40 minut

Žánry

:
Drama, Komedie

Obsah

:
Tam, kde se bojí bílí černejch, Češi Němců, transsexuálové homosexuálů, muži žen a ženy mužů. A všichni samoty. Luděk a Pavel – bratři, kteří se dlouho více »« méně

Režie

:
Jan Prušinovský

Scénář

:
Petr Kolečko

Herci

:
Martin Hofmann Erika Stárková Michal Isteník Zdeněk Godla Cyril Drozda ...
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce seriálu Most!. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Most! myslíte! K 8. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27525 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  3
  1
  24. 1. 2019
  Brenan88 (42986 bodů)

  Duo Prušinovský - Kolečko sleduji už od okresního přeboru a od té doby si nenechám ujít žádný jejich společný i sólový počin. Most! je další trefou do černého a důkazem,že se jako národ rádi smějeme. Ožehavé témata jsou zde velmi odlehčena a podané takovou formou,že se jim ještě zasmějete. V Americe by za to určitě dostali TY TY TY! Těžko říct jak to ten Kolečko dělá,ale opět dokázal napsat skvělé charaktery a vlastně i příběh,který s každým dalším dílem graduje. Bavím se královsky a to se mi u žádného českého seriálu dlouho nestalo. PS: Hofmann naprosto TOP!

 • 95%
  2
  0
  9. 1. 2019
  Psisko59 (32718 bodů)

  Paráda - konečně příležitost pro Martina Hofmanna. Podle prvního dílu to bude parádní tóčo a zábava. Už pilotní díl to pěkně rozkopnul: bezvadná parodie Pošty pro tebe (vrcholící skvostným paradoxem: homofob se bude muset vyrovnat s transsexuálem ve vlastní rodině), vyhazov z práce pro domnělého rasistu, který má cikána mezi svými nejbližšími přáteli a půjčuje si od něj oblek i prachy, hospodské tlachy a subkultura maloměstských looserů - to bude těžko vydýchatelné pro Mostečáky i jejich spolutrpitele. Ale my diváci se budeme bavit asi stejně jako u Okresního přeboru. Těším se, slibný začátek.
  Po poslednim dilu moje nadseni neopadlo, naopak; kouzelne bylo, jak "nikdo neobstal", kazdy reprezentant spolecenskeho charekteru dostal svuj dil posmechu i polidsteni. Jen tzv. politicka nekorektnost umoznuje veci pojmenovat pravymi jmeny. Skvely Godla si otevrel cestu k dalsi herecke kariere, sve komedialni nadani potvrdili Hofmann, Schmitzer, Starkova a (pro me prekvapive) Medvecka a Čvančarová (ktera se nebala ani dehonestujici role buranske zlatokopky).

  • dokonalý casting: maximálně věrohodný Martin Hofmann, Jitka Čvančarová za vulgární bezmozkyni měřící všechno penězi, skvělý naturščik Zdeněk Godla
  • 90%
   1
   0
   6. 2. 2019
   Sheldon (15955 bodů)

   Nic jsem od toho nečekal a předchozí Kolečkovy scénáře mě moc nebavily, ani tolik vychvalovaný Trpaslík nebo Čtvrtá hvězda. Most! je ale evidentně něco úplně jiného, ostatně možná i díky tomu, že je na něm znát hodně improvizace a dialogy nešustí papírem. Je velice dobře, že Hofman nehrál postavu tak jak byla ve scénáři a naopak jí dodal drzou ostrost, díky které to funguje. S realitou to společného nemá nic, ale je to zábava.

  • 85%
   3
   0
   20. 1. 2019
   Pete69 (13454 bodů)

   Bez skrupulí o problémech dneška s trochou drzosti. Celkem se divím, že v dnešní přesluníčkové době se ČT nebála vyjít na světlo světa s podobným kouskem. Perfetní výkon Martina Hofmanna, jeho specifický projev mi byl vždy sympatický a tady mu to prostě sedí, jako prdel na hrnec. V seriálu je spousta kravin, které beru jako součást seriálu plného paradoxů.. "přešitý" bratr majitel špeluňky, který neustále uráží tmavého štamgasta.. prostě dobrý :) Mimochodem ten romský herec je fakt borec :D

  • 90%
   2
   0
   9. 1. 2019
   Had (12336 bodů)

   Tohle vypadá na pořádný, dokonale politicky nekorektní nářez. Hofmann mě pořádně a mile překvapil, asi se mu zatím nikdo netrefil do figury, a tady to vypadá nadějně. Seriálu bude asi dominovat, tak to snad ustojí bez ztráty kytičky. Čvančarovou nemusím vůbec, těším se na Schmitzera a na Medveckou. A ten Romák, to je pecka! Nechtěl bych být v kůži obyvatel Mostu, to fakt ne.

  • 75%
   1
   0
   27. 4. 2019
   Jana Květoňová (5833 bodů)

   Nejsem z tohoto seriálu tak unešena, jak mnozí lidé z mého okolí i zde na této stránce, ale musím konstatovat, že herecké výkony (nejen Martina Hofmanna) byly skutečně vesměs perfektní. Na mě tam těch vulgarismů bylo až příliš a protože jsem to sledovala všechno na jeden zátah (během jednoho dne) a není to zrovna mluva, kterou bych běžně mluvila, tak už mě to i dost obtěžovalo. Nicméně zajímavé a jsem ráda, že jsem se na to podívala. Nejvíc se mi líbila Pošta pro tebe hned v prvním dílu. Velmi se mi líbil rovněž Cyril Drozda coby exkomunikovaný farář. Ale nejvíc jsem byla překvapena, že tohle vysílala ta umírněná nemastná, neslaná veřejnoprávní televize! To se asi chtěla zavděčit lidu a získat větší sledovanost, což se jí pravděpodobně podařilo. Dvořáku, Dvořáku! (Nemyslím Antonína!)

  • 85%
   2
   0
   24. 3. 2019
   evismaior (3806 bodů)

   Páni, tak tohle je na české poměry docela slušná pecka. Rozjezdu jsem příliš nevěřila, ale jakmile v Poště pro tebe začala Esterka účastně přikyvovat Dášině životnímu příběhu, byla jsem v Mostu až po uši. Vypointovaný příběh, v němž se stále něco děje, nikde žádné proluky, scénka navazuje na scénku, všechno pěkně svižně, osm konzistentních nabitých dílů tam, kde by jich jiné české seriály ze stejného materiálu navařily nudných dvacet, soundtrack vymyšlený lidmi, kteří mají naposloucháno a především - parádní obsazení herci, kterým jsem věřila každé slovo - a to jsou to postavy fakt neskutečný - od burana Luďana, který mi po propuštění z práce a s těmi svými vztahy se synem trochu připomněl výborný britský film Do naha!, přes homofobního hospodského Edu, který se zblázní do Dáši, výborná Čvančarová v roli Luďanovy bejvalky, decentně nenápadné hvězdy staré školy Schmitzer a Medvecká, Franta, co drží úhel, a celá jeho romská komunita, mladý zamilovaný Tonda (i když tady mám asi jedinou výtku, kdy mi připadalo trochu krkolomné, že by zrovna tenhle normální a tolerantní kluk řešil nešťastnou lásku tím, že si oholí hlavu a půjde provokovat do Chánova - spíš mi to připadalo jako trochu neobratný způsob, jak započít celou tu historku kolem Snědé tísně), pobuda Čočkin těžící data a wi-fi sítě, no a především Dáša jako jednoznačně nejsympatičtější postava. Jdou hlasy, že od druhé poloviny to mělo sestupnou tendenci, ale mně to přišlo fajn, všechny dějové linky se logicky uzavřely, vymahač Roman dostal od maminky napapáno a i já bych si klidně dala v tomhle duchu nějaký přídavek.

  • 75%
   1
   0
   27. 2. 2019
   VasaFlasa (2746 bodů)

   "Dycky Most!", ale už ne více Most!. Jedna řada stačila a myslím, že dalším natahováním by se tomuto počinu jen uškodilo. Rozhodně se jedná o nadprůměrný český seriál, který bavil a byl originální. Závěr seriálu už byl sice trochu slabší, ale mezi ostatní televizní tvorbou byl/bude Most! vyčnívat.

  • 90%
   1
   0
   31. 1. 2019
   miza (2305 bodů)

   Skutečný nářez a opravdu se bavím každým dílem.Díky

  • 95%
   0
   0
   13. 2. 2019
   Rabadi (2255 bodů)

   Kolečko + Prušinovský jsou skvělá dvojice, která prostě dohromady funguje (ať už to byl Trpaslík nebo Most). Ano, je to vulgární a to dost, ale sem se to tak nějak hodí a bez vulgarit by to bylo slabé. Zajímavý pohled na rasismus a xenofobii českého národa, vtipné a stojí za sledování.

  • 90%
   0
   0
   2. 3. 2019
   marie-kolarova (2187 bodů)

   Perfektní hlášky, vypointované, s přehledem zvládnutý přechod do míst, kde sranda přestává, přitom černý humor pořád včas odlehčuje scénu. Nikdy to není doják. Hlavní hrdinové zůstávají sví se svými průšvihy. Skvěle fungující psychologie postav, nic není černobílé, každý má své limity. Hodně věrohodné.

  • 100%
   1
   0
   13. 4. 2020
   tomlery (2140 bodů)

   Tak tento seriál je naprostá bomba! Nikdy jsem se tak skvěle nebavil. Začal jsem se na něj dívat později, neboť jsem nevěděl, že něco takového existuje, a tak jsem byl nucen dívat se zpětně. Prvních pět dílů jsem dal během jednoho večera a pak jsem netrpělivě čekal celý týden na další díl! Klobouk dolů!!!

  • 50%
   1
   1
   26. 2. 2019
   siginho (622 bodů)

   Od třetího dílu to neskutečně upadalo, až to upadlo úplně.
   Bohužel pro mne obrovské sklamání , které bych skvělé dvojice P--K nečekal :-(

  • 100%
   0
   0
   28. 2. 2019
   Sir.Hovado (428 bodů)

   Dycky Prušinovský a Kolečko!

  • 90%
   1
   0
   6. 2. 2019
   knihovna1 (282 bodů)

   Skvěle napsaný scénář a vystihnutá nálada společnosti. Martin Hofmann jako vždy výborný a předvádí svůj široky rejstřík. Překvapilo mě obsazení paní Tatjany Medvecké i Jitky Čvančarové. Hlášky ze seriálu se už znárodnily. Při každém dílu doma řveme smíchy, má to překvapivý vývoj.

  • 10%
   0
   0
   1. 3. 2019
   akela (130 bodů)

   trapne

  79 75 ?
  jak hlasovat?
  • gumoch 80%
  • Yancl 80%
  • nikol-jankovicova 75%
  • hcfort 85%
  • Sejby 0%
  • Lucy Lu 85%
  • MLFN 65%
  • Pyrkh86 100%
  • tomlery 100%
  • slevin 80%
  všechna hodnocení (52)

  V žebříčcích uživatelů

  1. místo z 1 v žebříčku uživatele Rabadi
  2. místo z 2 v žebříčku uživatele Marcela012002
  3. místo z 6 v žebříčku uživatele magdalena-angelika-alvinka
  3. místo z 75 v žebříčku uživatele elza1
  3. místo z 75 v žebříčku uživatele elza1
  4. místo z 5 v žebříčku uživatele cacanova3
  8. místo z 134 v žebříčku uživatele Psisko59
  38. místo z 39 v žebříčku uživatele Had