Smallfoot (USA)
USA USA
96 minut

Žánry

:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Motto: Ať je ti jak je ti je tady Yeti

Obsah

:
Rodinná komedie, ve které je Yeti přesvědčen, že záhadné bytosti známí jako „lidé” opravdu existují. (Vertical Ent.)

Režie

:
Karey Kirkpatrick

Scénář

:
Karey Kirkpatrick Clare Sera John Requa Glenn Ficarra Sergio Pablos Eyal Podell Jonathon E. Stewart

Herci

:
Zendaya Channing Tatum Gina Rodriguez Danny DeVito James Corden ...
Premiéra: 27. 9. 2018
Distributor: Vertical Ent.
Jste na stránce filmu Yeti: Ledové dobrodružství. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Yeti: Ledové dobrodružství myslíte! K 19. září 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27761 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  2
  0
  14. 12. 2018
  Brenan88 (43959 bodů)

  Miluju tu české překlady. Film se sice jmenuje Smallfoot,ale jsou v něm Yetiové,tak po nich pojmenujeme film. Každopádně zpět k filmu. Byl jsem docela překvapený jak je Yeti dobrým a zábavným filmem. Trailery se sice tvářily děsně cool,ale to ještě neznamená,že takový bude i film. Naštěstí Trailery nelhaly a snímek nabízí spoustu zábavných a originálních momentů. Animace je krásná a hravá. Příběh je častokrát až příliš moralizující a přerušovány písněmi. Ty sice nejsou nejhorší,ale já bych se bez nich klidně obešel. Na druhou stranu ta Hip Hopová píseň byla skvělá. Yeti určitě stojí za shlédnutí a tak ho vřele doporučuji.

 • 60%
  1
  0
  5. 12. 2018
  lamps (14750 bodů)

  Spousta nápadů a hlášek má velký potenciál prvoligového rodinného animáku a nevadily mi překvapivě ani písničky, které se povedly. Bohužel mi hodně vadilo to, jak se postavy opakovaně sebepoškozují, a asi už jsem prostě vyrostl, ale moc mě nebere humor tolik založený na tom, že řada hrdinů je za blbečky. Příběhově však sympaticky zmáknutý projekt v zajímavém prostředí, který nenudí a v závěru přináší hezké poselství..

 • 55%
  0
  0
  3. 8. 2020
  FilipusMuff (4014 bodů)

  Dal bych lepší hodnocení, ale snižuju za neustalé zpívání...

 • 75%
  0
  0
  14. 2. 2019
  Rabadi (2256 bodů)

  Docela dobrý animák, hezky napsaný příběh. Je pravda, že Yeti (bigfoot) opravdu existuje a je pravda, že opravdu existuje člověk (smallfoot)? O tom a o vzájemné schopnosti přijetí a tolerance je celý film a určitě patří k těm lepším. Co se týče animace, písní a humoru - průměr.

 • 70%
  0
  0
  23. 8. 2019
  lukasopicasso (888 bodů)

  V porovnání s klasikami od Disneyho a Pixaru se stále jedná o béčkovou ligu, ale vzhledem k tomu, že animovaná dobrodružství v rámci kinodistribuce v posledních letech zaznamenávají tristní úpadek, je takováhle nenáročná a neškodná sranda, která vám bez problému vykouzlí úsměv na tváři, vlastně docela fajn. Možná si nadhodnocuju díky tomu, že jsem před dvěma týdny musel s mojí malou sestrou v kině protrpět Kubíka hrdinu, ale to je fuk. Je to hravá a zábavná blbina s trhlým humorem a fajnovými hudebními čísly, která dojíždí jen na předvídatelný příběh, který se nese v duchu těch nejjednoduších filmových klišé, která jsme již viděli asi tisíckrát. Pokud to má ale přijatelnou stopáž, která uteče jako voda, tak s tím nemám sebemenší problém. Dle mého názoru se tedy tentokrát rodiče návštěvy kina bát nemusí a já osobně s druhou projekcí tohoto animáku mít problém asi nebudu :-) 7/10

 • 70%
  0
  0
  23. 4. 2019
  Terezie_Terez (473 bodů)

  Pohádka je moc krásná, až na to, že je především o seznámení yettiho s člověkem - pidinožkou, tudíž by se i kvůli překladu neměl jmenovat Yeti. Příběh mě zaujal, jelikož konečně není o objevení Yettiho lidmi, nýbrž o objevení člověka. Je to originální a animace též fajn.

68 68 ?
jak hlasovat?
 • mysir 70%
 • Derivate 0%
 • FilipusMuff 55%
 • Pyrkh86 90%
 • dav.bal 70%
 • zdenka-lokajova 100%
 • Deacon Frost 60%
 • janeckovan 85%
 • SicarioGamer666 65%
 • lukasopicasso 70%
všechna hodnocení (41)