Puzzle (USA)
USA USA
103 minut

Žánry

:
Drama

Obsah

:
Detailní portrét čtyřicátnice Agnes, která se nikdy nedostala daleko od domova, rodiny či silné komunity přistěhovalců, ve které jí vychoval ovdovělý otec. více »« méně

Režie

:
Marc Turtletaub

Scénář

:
Oren Moverman Natalia Smirnoff

Herci

:
Kelly Macdonald David Denman Daniel Stewart Sherman Austin Abrams Bubba Weiler ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Puzzle. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Puzzle myslíte! K 17. červnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27665 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 95%
  0
  0
  15. 5. 2019
  Rabadi (2256 bodů)

  Tomu se říká: z louže pod okap. Po ženě její muž i synové požadují oddanost, permanentní službu, aniž by si to snad uvědomili (hrůzná scéna, kdy si hrdinka sama připraví, zorganizuje a pak uklidí oslavu narozenin). Její nový přítel zase automaticky myslí, že ji bude bavit to samé, co jeho. A všichni to s ní opravdu – podle svého – myslí dobře. Žena, která celý život sloužila/otročila mužům si uvědomí, že jednomu člověku toho hodně dluží – sama sobě. ____ Film je portrétem hlavní hrdinky, soustředí se výhradně na ni. Je tichý, zádumčivý, jako skrytá řeka. Hudba je nenápadná, barvy tlumené, emoce propuknou jen zřídka. Přesto se pořád něco děje a spěje to tiše ke konci, který se dá vnímat různě, podle toho, jestli se na něj dívá muž nebo žena, podle toho, jaký člověk to je a čemu dává v životě přednost. SOUHRN: Když každý dílek puzzle zapadne na správné místo.

95 ? ?
jak hlasovat?