Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Kachlik
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
101
Od nejnovějších
Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí
(2009)
21. 11. 2018
5
Stopař
(1986)
18. 11. 2018
5
13
(2010)
18. 11. 2018
4
Povodeň
(1998)
18. 11. 2018
7
Na život a na smrt
(2013)
17. 11. 2018
10
Zastav a nepřežiješ
(2006)
15. 11. 2018
7
Wild Card
(2015)
11. 11. 2018
6.5
Deadpool
(2016)
11. 11. 2018
7.5
Deadpool 2
(2018)
11. 11. 2018
7.5
Pobřežní hlídka
(2017)
11. 11. 2018
7.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
10. 11. 2018
8
Rychle a zběsile 8
(2017)
10. 11. 2018
9
Mumie: Hrob Dračího císaře
(2008)
10. 11. 2018
7
Mumie se vrací
(2001)
10. 11. 2018
7
Mumie
(1999)
10. 11. 2018
7
Sahara
(2005)
10. 11. 2018
8.5
King Kong
(2005)
10. 11. 2018
6
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
10. 11. 2018
9.5
Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva ve 3D
(2012)
10. 11. 2018
7.5
Asterix a Olympijské hry
(2008)
10. 11. 2018
7.5
Asterix a Obelix: Mise Kleopatra
(2002)
10. 11. 2018
6.5
Asterix a Obelix
(1999)
10. 11. 2018
7.5
Drž hubu!
(2003)
10. 11. 2018
8
V jako Vendeta
(2005)
10. 11. 2018
4.5
Želvy Ninja
(2007)
9. 11. 2018
8
Elitní policajtka
(2016)
9. 11. 2018
6
Mr. & Mrs. Smith
(2005)
8. 11. 2018
8
Smrtonosná past
(1988)
3. 11. 2018
8.5
Odstřelovač
(2007)
3. 11. 2018
8.5
Hulk
(2003)
3. 11. 2018
6
Avatar
(2009)
3. 11. 2018
6
Spider-Man 3
(2007)
3. 11. 2018
7
Spider-Man 2
(2004)
3. 11. 2018
8
Spider-Man
(2002)
3. 11. 2018
7.5
Kobra 11
(1996)
3. 11. 2018
8
Muž z oceli
(2013)
3. 11. 2018
7
Temný rytíř povstal
(2012)
3. 11. 2018
6.5
Batman začíná
(2005)
3. 11. 2018
7
Dva a půl chlapa
(2003)
3. 11. 2018
8.5
Mladí a hladoví
(2014)
3. 11. 2018
6
Načíst další
1
2
3