Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
koljan074
Jan Koliáš
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 506
Od nejnovějších
Oliver Twist
(2005)
24. 2. 2013
9
Smrt a dívka
(1994)
24. 2. 2013
8.5
Bůh masakru
(2011)
24. 2. 2013
10
Walk the Line
(2005)
24. 2. 2013
9
Černý Tulipán
(1964)
24. 2. 2013
8
Saw 2
(2005)
24. 2. 2013
4.5
Železný dědek
(1948)
24. 2. 2013
8.5
Stará puška
(1975)
24. 2. 2013
9
13
(2010)
24. 2. 2013
4
Kontakt
(1997)
24. 2. 2013
7.5
Táto, sežeň štěně!
(1964)
24. 2. 2013
5
Drtivý dopad
(1998)
24. 2. 2013
8
Malá Miss Sunshine
(2006)
24. 2. 2013
9
Zítra to roztočíme, drahoušku...!
(1976)
24. 2. 2013
9
Misery nechce zemřít
(1990)
24. 2. 2013
4.5
9 a 1/2 týdne
(1986)
24. 2. 2013
8
Byl jednou jeden polda II. - Major Maisner opět zasahuje!
(1997)
24. 2. 2013
0
Návrat do budoucnosti III
(1990)
24. 2. 2013
9.5
Za plotem
(2006)
24. 2. 2013
8
Návrat do budoucnosti II
(1989)
24. 2. 2013
9.5
Mlha
(2005)
24. 2. 2013
7
Konec světa
(1999)
24. 2. 2013
6
Erotikon
(1929)
24. 2. 2013
8.5
Karcoolka
(2005)
24. 2. 2013
9
Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky
(1967)
24. 2. 2013
9
Kam, pánové, kam jdete
(1987)
24. 2. 2013
5.5
Sbal prachy a vypadni
(1998)
24. 2. 2013
9.5
Nico
(1988)
24. 2. 2013
3.5
Divoká řeka
(1994)
24. 2. 2013
6.5
Sanctum
(2010)
24. 2. 2013
6.5
Děvčátko
(2002)
24. 2. 2013
6
Co chytneš v žitě
(1998)
24. 2. 2013
5
Okno do dvora
(1954)
24. 2. 2013
9
Holky to chtěj taky 2
(2004)
24. 2. 2013
2
Čapkovy povídky
(1947)
24. 2. 2013
9
RRRrrrr!!!
(2004)
24. 2. 2013
9.5
Stepfordské paničky
(2004)
24. 2. 2013
7.5
Maverick
(1994)
24. 2. 2013
7.5
Halloween II
(2009)
24. 2. 2013
4
Dům z písku a mlhy
(2003)
24. 2. 2013
7
Načíst další
1
3
4
5
38