Holky to chtěj taky 2

32%
Holky to chtěj taky 2
Holky to chtěj taky 2

Orgasmus mají úspěšně za sebou, ale Inken (Diana Amft), Lucy (Jasmin Gerat) a Lena (Karoline Herfurth) přesto zažívají těžké časy. Rodiče jim dělají typicky rodičovské problémy a výše kapesného zdaleka neodpovídá železné disciplíně při kontrole pozdních příchodů. Nezbývá než se postavit na vlastní nohy, což se v případě studentek snadno naplánuje, ale špatně realizuje. Kde sehnat peníze na slušné bydlení?

Všechny tři kamarádky dostaly do vínku krásný vzhled a odvahu, a tak potřebují jenom najít ty správné oběti s velkými byty. Zdá se však, že hvězdy jim tentokrát nejsou nakloněny. Lucy a Lena se zamilují do kluků, kteří nejsou těmi, za které se vydávají. A Inken hraje dominu submisivnímu sousedovi, místo aby věnovala pozornost sympatickému mladíkovi, který ji miluje Tři nerozlučné kamarádky se řítí sledem komických peripetií s mladistvým půvabem a neodolatelným šarmem.

Pokračování populární komedie Holky to chtěj taky, kterou v České republice vidělo bezmála 230 tisíc diváků, znovu nabízí divákům neodolatelný mix komediální zápletky, dívčího půvabu a přiměřené erotiky.
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
1
Už první díl nebyl žádný viditelný zářez do kinematografie,ale dvojka po sobě nezanechala vůbec žádnou stopu. Těch pár vtipných scén,které jednička nabízela se ve druhém díle úplně vytratili a proto zbyla jen hodinu a půl táhla hloupost,kterou tyhle tři němky nezachrání.
jay.lee
jay.lee
7 487 bodů
0
Holky to zas chtěj a mě se chce blejt, už nikdy!

Dodatečné informace

Původní název:
Mädchen, Mädchen 2 - Loft oder Liebe (více)
  • NSR Holky to chtěj taky 2
  • NSR Mädchen, Mädchen 2 - Loft oder Liebe
  • NSR Baby to chcú tiež 2
  • NSR Girls on Top 2
  • NSR Girls & Sex 2
Premiéra v ČR:
30. 9. 2004
Země původu:
NSR, Německo
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Holky to chtěj taky 2