Lady Di
Komentáře

 • 65%
  0
  0
  9. 1. 2020

  Komedie se mi líbila. Při jejím zhlédnutí jsem se smála a bylo to fajn, ale rozhodně bych ji nezařadila do svého top-ten listu. Film poukazoval na skutečný problém a to velmi cením, neboť ho zobrazil velmi dobře. Ale něco se mi tam přece nelíbilo. Ženská role mi tam byla velmi nesympatická a nepříjemná. U tohohle filmu ani nevím, jestli bych ho měla (ne)doporučit. Je to jen na Vás. Jako vždy. ;)

 • 70%
  0
  0
  9. 1. 2020

  Bohužel musím napsat, že snímek mne zklamal. Čekala jsem asi hodně a To nebylo schopno má očekávání naplnit. Opravdu hodně dlouhou dobu se nic nedělo a když ano, připadalo mi, že se nedívám na horor, ale spíše na nějakou komedii nebo přinejlepším thriller.

 • 0%
  0
  0
  9. 1. 2020
  Mrazík (1964)

  Jsem holt mladá generace a musím napsat, že tuhle ehm ehm pohádku opravdu nesnáším. Je to hrůza, na kterou se nedá dívat. Nelíbí se mi vzhled a ani dabing (opravdu pochybuji že v originálním znění by to můj názor změnilo) tomu nepomohl. Na té ****** se mi nelíbí nic. Nedoporučuji, pokud si po zhlédnutí nechcete vyčítat, že jste si to vůbec pustili.

 • 55%
  0
  0
  9. 1. 2020
  Neutečeš (2014)

  Neutečeš je jeden z těch hororů (nebo filmů vůbec), na které už se nechci nikdy podívat. Nemělo by to cenu a byla by to jen ztráta času. Celý film mi přišel nudný a vlastně ani ten nápad se mi nelíbí. Je to zkrátka pomalé a skoro nic se tam neděje. Je to jen můj názor, ale film rozhodně nedoporučuji.

 • 100%
  3
  0
  4. 10. 2019
  Joker (2019)

  Tak tenhle film je naprostá bomba! Stal se jedním z mých nejoblíbenějších filmů. Ta atmosféra byla skvělá a barvy úžasné. Celý snímek působil temně. V některých momentech jsem mu musela fandit a přála jsem mu, aby mohl v klidu žít, ale přece jenom je to padouch a tomu se většinou nefandí. (Upřímně, ne málokdy jsem fandila padouchovi, i když jsem ale věděla, že bohužel prohraje. Třeba Grinch mě naprosto zklamal, když vrátil ty pos°aný dárky.) Nicméně tento kontrast byl famózní. Když ke konci byla ta bouračka, musela jsem se smát. Nebo když někoho zabil, taky jsem se musela smát. A vlastně i z kina jsem odcházela s úsměvem na tváři. Joaquin Phoenix byl naprosto úžásný a já mu tímto komentářem vzdávam hold. Rozhodně snímek doporučuji shlédnout. Nejlépe v originálním znění a v kině. Přeji příjemnou zábavu a nezapomínejte se usmívat. :D

 • 80%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Sérii o Monster High jsem měla jako malá opravdu ráda a když jsem vyrostla, v téhle pohádce jsem i něco uviděla. Myslím v podtextu samozřejmě. Vidím to tak, že je to i o tom, že by jsme neměli být hnusní na ostatní, kteří se od nás něčím liší. Třeba aby jsme neházeli na školu, na kterou chodí, vajíčka. ;)

 • 20%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Lady Di
  Dobrá... Nádech... a výdech... Takže, osobně mám radši americké nebo jiné zahraniční filmy a tohle je přesně ten důvod proč. Opravdu to bylo skoro o ničem a jen kvůli své povaze jsem to dokoukala do konce. Jen málokdy se vzepřu sama sobě a řeknu si ne, tohle opravdu ne! Tady jsem to teda dokoukala a byla jsem strašně zklamaná. Hrůza. Prostě nedoporučuji.

  Rozhodně jedna z těch naprosto největších kravin, které jsem kdy viděla. Rozhodně Vám nedoporučuji se na to dívat, leda by jste chtěli někoho mučit - stačí mu to pustit. Naprosto všechny postavy ve filmu byly silně nesympatické. Jedině snad ta Slovenka byla v celém filmu nejlepší. A to mluví samo o sobě.

   • vše
  • 20%
   0
   0
   1. 10. 2019
   LOVEní (2019)

   Dobrá... Nádech... a výdech... Takže, osobně mám radši americké nebo jiné zahraniční filmy a tohle je přesně ten důvod proč. Opravdu to bylo skoro o ničem a jen kvůli své povaze jsem to dokoukala do konce. Jen málokdy se vzepřu sama sobě a řeknu si ne, tohle opravdu ne! Tady jsem to teda dokoukala a byla jsem strašně zklamaná. Hrůza. Prostě nedoporučuji.

  • Sérii Monster High jsem měla jako malá opravdu ráda. Tento díl však nepatří k mým nejoblíbenějším. Možná je to proto, že hlavní ve filmu byla Drakulaura. Nicméně i tak se mi to celkem líbilo.

  • 100%
   0
   0
   5. 9. 2019

   Tento snímek jsem jako malá jakožto film s Monster High viděla jako první, asi proto ho mám nejraději. Je krásný. Holky se jako vždy se vším zlým poperou a vše vyřeší. A jedna z nich možná potká i celkem pěknou příšerku.

  • 95%
   1
   0
   24. 7. 2019
   Alfa (2018)

   Myslela jsem si, že to bude nějaká nezajímavá blbina bez příběhu. Trailer ani obsah mě nezaujaly, ale vždy, když jsem na Alphu narazila, říkala jsem si: ,,No, třeba to bude dobrý. Mohla bych se na to mrknout.'', až jsem na to jednou opravdu klikla a byla sama překvapená. Film je krásný. Velice jsem si ho oblíbila. Je tam nádherně vidět vývoj vztahu mezi člověkem a divokým zvířetem. Upřímně jsem ráda, že jsem se na to nakonec podívala a doufám, že se podíváte i vy. Zvlášť pokud jste milovníci vlků, nebo psů, neb ti k nim nemají daleko. Možná by bylo lepší, kdyby se předtím pokusili ten trailer nějak... já nevím, zlepšit, než ho pustili do světa. Určitě by to pomohlo. Jak už jsem uvedla, mě trailer nezaujal (a bohužel určitě nejen mě) a celý snímek jsem odsoudila, ale to byla chyba. Doporučuji zhlédnout.

  • 15%
   1
   0
   24. 7. 2019
   Blade (1998)

   Blade se mi teda vážně nelíbil. Já Marvel miluju, a tak jsem si jednou řekla, že zkouknu všechno. Tohle měl být začátek a hned mě zklamal. Bylo to v roce 1998, což mělo opravdu velkou roli. Nevím, zkrátka mě to vůbec neoslovilo. Doufám, že Blade nejspíš z roku 2021 bude mnohem lepší.

  • 100%
   1
   0
   24. 7. 2019

   Tak tohle mě rozsekalo. Bylo to úplně úžasný. Peter je jedinečný a nikdy nezklame. Stejně tak MJ. A Ned? To je kapitola sama o sobě. Nick Fury jako vždy válí. Mě osobně jako nejlepší přišla první bojová scéna mezi Peterem a padouchem, když ho Peter odhalil. A skvělé bylo také když si Peter v letadle sestavoval vlastní oblek. Úplně jsem v něm viděla Tonyho. Stejně jako Happy. Kdo čte komiksy - já mezi ně zatím bohužel nepatřím - tak ví, kdo je padouch už od začátku. A podtitulková scéna? Skvělá. Jsem strašně zvědavá, jak se s tím Spidy popere. A druhá podtitulková scéna? Tak ta byla vážně překvapující. Nemůžu se dočkat dalšího filmu od Marvel, kde nám to vysvětlí. Rozhodně doporučuji zajít si na našeho Pavouka do kina. Moc jsem si ho užila a věřím, že vy si ho užijete též.

   • Efekty, opravdu stojí za to
   • 95%
    1
    0
    24. 7. 2019
    Robin Hood (2018)

    Navzdory tomu, co tu lidé píší, mě Robin Hood bavil. Je pravda, že to nebylo úplně ,,WOW, odteď je to můj nejoblíbenější film!'' ale i tak se podle mě povedl. Čekala jsem o trochu méně akce, ale byla jsem velmi ráda, že jsem se pletla. Třebas jsou ty bojové scény hlavním tahákem filmu, ale jsou skvělé.

   • 95%
    1
    0
    20. 7. 2019
    Annabelle 3 (2019)

    Třetí díl Annabelle se mi opravdu velmi líbil. Říkalo se, že se od tohoto snímku nic moc neočekává, ale mě bavil. Chvilku teda trvalo, než se to rozjelo, ale pak to stálo za to. Bála jsem se, lekala jsem se a to je přesně to, co od hororu očekávám a chci. Samozřejmě tam byla úplně blbá postava, která se i přese všechna varování prostě musela vloupat do té mistnosti, všechno osahat a všechno vypustit a kterou jste měli sto chutí uškrtit, nebo ji přáli smrt, jelikož si ji zasloužila potom, co udělala. Ve filmu tentokrát nebyla jen Annabelle, ale i jiní démoni a to se mi hodně líbilo - nevíte co na Vás bafne teď.

   • 65%
    0
    0
    26. 6. 2019

    Film (dokument) byl dobře zpracovaný. Nejvíc tam podle mě šlo o napětí, ale kde ne, že? Tady to ale přímo překypovala a to bylo dobře. Parta vejde do strašidelného lesa a chce natočit dokument a vy si říkáte proč sakra?! Idioti. Mě by tam nikdo nedostal. A už rozhodně ne dobrovolně. Film je dobrý v tom, že je někým točený (logicky, ale chápeme se) a kamera se hýbe s ním. Také kvůli tomu nevidíme vše a to buduje emoce. Údajnou Blair Witch jsme zahlédli jen na okamih a to mě poměrně dost zklamalo. Jinak se ale film povedl.

   • 40%
    0
    0
    26. 6. 2019

    Dvojka strážců galaxie byla o poznání lepší. Ego byl úžasný. Je škoda, že poslední Celestial zemřel, ale na druhou stranu to byl zmrd. K Yonduovi jsem nikdy nijak neprilnula, ale konec mě dostal. Opravdu. U tohoto snímku byli opět největšími taháky Rocket, rozhodně Groot, Ego, Yondu (a Nebula).

   • 30%
    0
    0
    26. 6. 2019

    Strážci galaxie mě opravdu nezaujali. Je to podle mě snad nejhorší film z MCU. Jedinými taháky jsou asi Rocket Racoon a Groot. Thanos a Nebula tam samozřejmě taky dobře zapadají. Ale jinak nevím nevím - nic moc. Film byl takový klišé. Když to hodně zjednodušíme, tak kluk potká holku, zamilují se a začnou spolu chodit,do toho si najde partu jiných podivínů a prohlásí se jejich vůdcem a víte co? Teď přijde něco, co byste rozhodně nečekali - zachrání galaxii!!! Wow!! Zkrátka nic moc. Alespoň to dobře zapadá do MCU univerza.

   • 75%
    0
    0
    28. 5. 2019
    Shazam! (2019)

    Film Shazam funguje jako celek, má hlavu a patu. Je hodně vtipný. Zachary Levi si hlavní roli strašně užívá a vy se do ní dokážete vcítit. Je tak trochu parodií na superhrdinu, ale právě o to je reálnější. Celý film je vlastně klišé, ale takové, které si z klišé dělá srandu. Doufám, že to dává smysl. Konec ohledně superhrdinů byl očekávaný, ale i tak mě trochu zklamal. DC by mělo zůstat u sólovém, ty mu jdou nejlépe. Z konce bylo jasné pokračování (ještě uvidíme) a já doufám, že bude. Je také jasné, že pokud pokračování bude, objeví se v něm další dítě do rodiny. Doporučuji.

   • 90%
    0
    0
    28. 5. 2019

    Film Pokémon: Detektiv Pikachu je skvělý, ale sází hlavně na to, že jsou v něm Pokémoni. To je zároveň největší plus i mínus. Nejsou tam žádné velké zvraty, děj není nijak akční s nabitým příběhem. Zvraty tam samozřejmě nechybí a já je vůbec nečekala. Film bych ale spíš doporučila na rodinný večer. Jde o klasiku: kluk, co chce objevit sám sebe, reportérka, která se chce proslavit a padouch. Pokémoni vypadali skvělé a byli velmi roztomilí. Byli vidět ve městě, kde žili spolu s lidmi, ale bohužel jsme neměli možnost (až na pár výjimek) vidět, jak jsou v té společnosti prospěšní, čím jí přispívají a jak jsou do ní zapojeni. Ve filmu se objevila i původní znělka. Film byl zaměřen na mladší publikum, ale i tak jsem si ho velmi užila a vřele doporučuji.

   • 100%
    0
    0
    14. 5. 2019
    Iron Man (2008)

    Iron Man je skvělá Marvelovka, která začala celou neuvěřitelnou jedenáctiletou cestu až k (zatím) Avengers: Endgame. Jde o úžasný snímek se skvělými hereckými výkony. Charisma hlavní postavy je to, bez čeho by to nebylo ono. Ani tento film, ani jiné snímky s ním spojené. Hlavní postava zří temnou stránku svého úspěchu a začne s ní bojovat. Když to tak řeknu. Tony Stark má v mém srdci velké místo, které mu nikdo nikdy nevezme. Je to můj hrdina. ;)

   • 15%
    0
    0
    14. 5. 2019

    Tento film rozhodně nedoporučuji. Po celou dobu se vlastně nic nedělo. Vlastně až skoro na úplném konci, který byl nepochopitelný. Jde sice o zajímavý snímek se skvělým prostředím, kostýmy a výkony herců, ale děj je... nudný, nezáživný. Bylo to 90 ztracených minut.

   • 75%
    0
    0
    14. 5. 2019

    Sebevražedný oddíl je skvělý film, když si chcete pustit něco na oddych. Vztah Jokera a Harley Quinn je psychopaticky sladký. Udělat tým z nejhorších vězňů si nemyslím, že je nápad století, ale bez něho by film nebyl. Je tam více nelogických věcí, a proto si někdy ťukáte na čelo a nevěříte, že se to děje. I přesto se mi film líbil.

   • 100%
    1
    0
    14. 5. 2019

    Alita je zkrátka humanoid, který si našel místo v mém srdci. Je to krásná, odvážná, vtipná holka, která vlastně objevuje svět. Když začne bojovat, její pohyby a reflexy jsou skvělé. Alitě zkrátka nejde odolat a musíte jí fandit. A když jí někdo ublíží, máte nutkání proskočit platném a nakopat mu zadek. Čekala jsem klišé typu ,,rodič zemře", ale to se nestalo a mile mě to překvapilo. Konec mi přišel otevřený, proto bych byla velice ráda za dvojku. Určitě bych na ni šla do kina. Směle doporučuji.

   • 85%
    0
    0
    14. 5. 2019

    Film byl zábavný. Vtipný byl také systém, který nemá daleko k umělé inteligenci. Ačkoliv to vypadalo jako, že někdo stojí za kamerou a mluví osobně. Film rozesmál a pobavil a to je hlavní. Ale vytkla bych vulgarismy. Samozřejmě ne všechny, patří to přeci k postavě, ale bylo jich až až.

   • 95%
    0
    0
    14. 5. 2019

    Film byl nádherný. Všichni říkají, že Brie Larson je herečka, která se neusmívá, mně ale přišla skvělá. Navíc se usmívala. :D Jako plus beru zasažení do devadesátých let. Největší zvrat, který jsme se dozvěděli ke konci filmu byl neuvěřitelný. Jude Law byl taky skvělý a co si budem, je sexy. Bez jeho postavy by film nebyl co je. Zvrat na konci byl úžasný.

    • Soundtrack
    • 100%
     0
     0
     14. 5. 2019

     Wow. To bylo neuvěřitelných 180 minut plných napětí. V tom filmu je toho opravdu hodně. Strašně moc emocí a dějových linek. Je neuvěřitelné, že to všechno dokázali bratři Russoové skloubit do jednoho ultimátního filmu. Bylo vidět, že herci si to náramně užívají a vkládají do svých výkonů ohromné city a emoce. Neuvěřitelné zvraty mi vyrazily dech a dokonce jsem se rozbrečela, tak emotivní to bylo. Nemůžu nic vytknout. Jediné, co mě trochu zklamalo bylo, že nebyly žádné proslulé podtitulkové scény. 100%

     • Scéna Kapitána Ameriky ve výtahu

     OMůj oblíbený uživatel

     0 ×
     Sdílet tuto stránku: 

     Poslední aktivita

     Sdílet tuto stránku: