Lady Di
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  11. 1. 2021
  Ty (2018)

  Ze začátku jsem Joeovy fandila. Když z povrchu zemského nadobro zmizí toxičtí lidé, žádná škoda. Světu chybět nebudou... A Beck také ne. Joe pro svou milovanou udělá naprosto cokoliv a nezná hranic, to mi že začátku imponovalo, ale všechno musí mít hranice. K postavě jsem začala cítit v druhé polovině první série nelibost a jak děj pokračoval, doufám, že se mu vše kruté, co kdy spáchal, vrátí se stoprocentními úroky. Od konce první série a skrz druhou sérii Joem pohrdám a doufám, že jistá ženská postava z druhé série mu dá co proto. Padouchy dokážu pochopit, porozumět jejim důvodům, omluvit jejich činy hledě na okolností, ale Joe... k nim rozhodně nepatří. Seriál jako takový... ujde, první sérii bych doporučila, ale u druhé bych si tím nebyla tak jistá, de facto je to opáčko série první v jiném prostředí, s jinými herci.

 • 100%
  0
  0
  4. 1. 2021

  Musím říct, že pohádce o Mulan jsem se když jsem byla mladší vyhýbala. Pohádka o ženě co si hraje na muže? Sory, ale ne. Než mě ukamenujete, pak jsem se na ni podívala a neměla jsem slov. Byla jsem dosti... nerozumná, když jsem se na Mulan podívat nechtěla, protože jde o mistrovské dílo. Bylo to boží. Mulan je boží. A Shang... Dala bych si říct ;)
  PS: Remake je totální zklamání.

 • 20%
  0
  0
  4. 1. 2021
  Mulan (2020)

  Musím říct, že pohádce o Mulan jsem se když jsem byla mladší vyhýbala. Pohádka o ženě co si hraje na muže? Sory, ale ne. Než mě ukamenujete, pak jsem se na ni podívala a neměla jsem slov. Byla jsem dosti... nerozumná, když jsem se na Mulan podívat nechtěla, protože jde o mistrovské dílo. Bylo to boží. Mulan je boží. A Shang... Dala bych si říct ;) Když jsem se dověděla o remaku, strašně jsem se těšila a chtěla na to jít i do kina. Díky Všemocnosti byla kina zavřená a já viděla Mulan doma - byly by to vyhozené peníze. Vzali a překroutili snad všechno co mohli. Byla jsem naprosto zklamaná.

  Já vím, že remake může přinášet nové prvky do původního příběhu, nějaké menší změny a to je v pořádku, ale tady udělali změn tolik, a zásadních, že to ztratilo své kouzlo. Jedno. Velké. ZKLAMÁNÍ. Nedoporučuji.

  • nová postava čarodejnice
  • nějaké pitomé čchi... V příběhu nejde o to, že má nějaké zvláštní (nadpřirozené) schopnosti, ale jde o její odvahu - vlastně zničili i samotnou podstatu příběhu
  • Kde je mushu? Nějaký světelný odlesk ve tvaru phoenixe fakt Mushua nenahradí.
  • Kde je Shang??!! - Sorry jako ale... vykopnout Shanga? Sakra! Vztah mezi těmi dvěma je sakra podstatný! Nasadit tam místo Shanga nejakyho hejhulu odvedle...
 • 100%
  0
  0
  3. 1. 2021

  Tenhle snímek je naprosto dokonalý. Ihned si mě získal a rozhodně patří do mého topten listu. Adoptovat rovnou tři děti - páni. Můžu jenom doporučit a nemám co vytknout. Je to nádherné a dojemné - jop, párkrát jsem se možná rozbrečela a to je to, co mám ráda. Mám ráda, když je film (logicky spíše komedie než horory atd) dojemný, a když mi ukapne slza, je to takový můj... certifikát kvality. ;D
  PS: Písnička ,,I'll stay" je dokonalá.

 • 100%
  0
  0
  3. 1. 2021

  Je to jízda. Rozhodně doporučuji, ale není to pro slabé žalůdky. Nemám tomu co vytknout.

 • 100%
  0
  0
  29. 7. 2020

  Nyní je tento snímek jeden z mých oblíbe ých. Je to romantická komedie a je skvěle napsaná a zahraná. Vím, že jde tak trošku o remake, ale tohle je tak o sto procent lepší. Film je zábavný a skvěle to funguje. Spíš takový oddechový. Můžu jen doporučit. Nasmála jsem se a moc jsem si sledování filmů užila.

 • 100%
  0
  1
  29. 7. 2020

  Klasická dívčí slaďárna, tentokrát ale ne taková blbost jako jiné filmy tohoto žánru. S Elle se může skoro každá dívka ztotožnit. Komedie je vskutku povedená a skvěle zahraná. Nemyslím si, že je to jen pro dívky do patnácti let a hlavní hrdinka je sympatická, neboť takové my holky zkrátka jsme. Jsme praštěné, nejsme dokonalé topmodelky na podpatcích, ale obyčejné, zábavné holky, kterým se bohužel stávají trapasy a to někdy opravdu velkého kalibru. Přesně proto JE nám hlavní hrdinka sympatická. Doporučuji.

 • 100%
  0
  0
  29. 7. 2020

  Klasická slaďárna pro holky, ale není to blbost jako většina. Elle má problémy, se kterými se může normální holka ztotožnit. Do úplného konce jsem netušila co si pořádně myslet a komu fandit. I když, od začátku jsem svého favorita měla a konec mne přeci jen trochu zklamal, ale i tak to bylo krásné. Konec mne totálně navnadil na třetí díl a už se ho nemůžu dočkat. Herecké výkony byly skvělé a postavy taktéž skvěle napsané. Snad jen dodat, že i když druhý díl bývá většinou horší, v tomto případě to neplatí. Vřele doporučuji.

 • 5%
  0
  1
  29. 7. 2020
  Temný kraj (2017)

  Nuuuuda! Vždyť se na to nedá ani pořádně koukat. Je to trapné a nudné. Začnete koukat a za pět minut přemýšlíte, co byste mohli dělat, jelikož si seriál neudrží Vaši pozornost. Jako nejlepší herecký výkon bych označila výkon psa; řekla bych, že to snad už o něčem vypovídá. Nedoporučuji. Ani kdybyste se nudili, nepouštějte, poté byste nejspíše usnuli.

 • 5%
  0
  0
  29. 7. 2020

  A česká kinematografie mne opět nezklamala. Tohle byla zase jednou pořádná blbost a naprostá ztráta času. Z kdo ví kolika dílů, které jsem zhlédla, mne bavil jeden. Celou dobu mne také neustále sejřilo to, že celou dobu tam měli nastavený ztmavovací vybělující filtr. Celá scéna byla taková ponuřejší, všechny barvy byly do šeda. Navíc tak 90% část hlavních postav je strašně nesympatická a najdou se i takové, které Vás vytáčí k nepříčetnosti. Vidím to jako selhání. Co jsem ale mohla čekat, že. Nedoporučuji.

 • 5%
  0
  0
  12. 6. 2020
  Katka (2010)

  Blbost. Ne ve smyslu, že se nejedná o důležitou věc, drogy jsou vážné téma, ale tohle byl odpad. Ukazuje to, že smažka smažkou zůstane. Rozhodně si nemyslím, že někdo někoho využil, snad s tím musela souhlasit, ne? Katka nesympatická, hnusná, zlá osoba. Vím, že nejde o stylizaci hlavní postavy, jen píšu, jaká je. Chudák Terka. Moc nových informací jsem nenašla, ale snad s ní nemá žádný kontakt. Nicméně zpět k dokumentu; NEDOPORUČUJI. Nikdy. Je to... eh... pro to snad ještě slovo není, snad jen citoslovce: BLÉ...!

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2020
  Lucifer (2015)

  Lucifer je skvělá podívaná. Je to vtipné a zvraty také neminete. Sice bych si možná v roli Lucifera představovala někoho více sexy, ale tento Lucifer je úžasný, už si nedokážu v jeho roli predstavit kohokoliv jiného. Jeho úsměv, jeho oči, jeho šarm. Seriál doporučuji, pokud Vám nevadí anglický dabing s českými titulkami.

 • 70%
  0
  0
  14. 5. 2020

  Nebyla to žádná hitparáda, ale celkem fajn to bylo. Samozřejmě všichni během filmu našli lásku a žili šťastně až na věky. I když možná... Konec totiž zajímavě navnadil na druhý díl. A jelikož jsem od přírody zvědavá, zajímá mě o čem by vůbec druhý díl byl.

 • 95%
  0
  0
  11. 5. 2020

  Já už jsem na české komedie zanevřela. Sem tam nějakou zhlédnu z nudy, z nedostatku filmů nebo tak a jen se ve svém rozhodnutí utvrdím. Tato mne ale velmi mile překvapila. Byla vtipná, povedená a zkrátka se mi líbila. Celou dobu jsem si říkala proč TROJÍ život, konec mě teda dostal. Takových komedií kdyby bylo víc, možná bych ještě dala české kinematografii šanci.

 • 5%
  0
  0
  11. 5. 2020

  Tohle byla naprostá s****a. Já jsem člověk, který chce vše dokončit, například neodejít od rozkoukaného filmu - proboha vždyť já dokoukala i ,,Cut"! -, ale tady jsem to dokoukat nedokázala. To vážně nešlo (pusťte si Cut, vlastně radši ne). Bylo to trapné, nudné, o ničem. Nedoporučuji. Vůbec.

 • 95%
  0
  0
  4. 5. 2020

  Podle mě nadupaná pecka. Efekty byly úžasné. I tento film měl nějaké chyby, nedomyšlené blbiny (například Hon Kong - zem byla tak rozžhavená, že se na ní smažila vajíčka, ale to by se musely lidem tavit podrážky bot, a dokonce i pneumatiky aut, jenomže to se nedělo). Mě to hodně bavilo a doporučuji. I děje tam nylo dost, někdo by možná řekl překombinovaný, ale mě to vyhovovalo.

 • 70%
  0
  0
  3. 5. 2020

  Tak ze začátku bych chtěla napsat, že do žánru ,,Horor" to má daleko. Asi do sedmé epizody bylo zombie v každém díle tak po jedné. Celkově celá série byla celkem nudná, skoro žádná akce. Ale koukat se na to dalo. Takze doporučuji v případě, že si chcete k práci nebo k něčemu jinému něco pustit, pokud ale chcete něco, čemu hodláte věnovat plnou pozornost, nedoporučuji.

 • 95%
  0
  0
  3. 5. 2020

  Na Čarodějova učně jsem koukala už jako malá. Od té doby je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Pravda, možná to není úplně top, ale u mě k mým top filmům patří. Líbí se mi také to, že se děj odehrává v přítomnosti a ne ve středověku. Také rozhodně celkový děj. A abych nezapomněla, i herecké obsazení. Já osobně doporučuji.

 • 15%
  0
  0
  16. 4. 2020

  Trapný pokus o pokračování slavného seriálu Sabrina - mladá čarodějnice. Chybí tam to kouzlo seriálu, na které jsme byli zvyklí a milovali ho. Ty zábavné a skvělé tety? Ty v seriálu neuvidíte ani dalekohledem. A úžasný a vtipný, avšak naprosto oddaný Salem, na kterého byl vždy spoleh? Nic, černou kočku sice uvidíte, ale to je asi tak vše. Upřímně to byla nuda. Nedokázalo mě to upoutat. Když se na to nepodíváte, o nic nepřijdete. Vřele nedoporučuji.

 • 65%
  0
  0
  9. 1. 2020

  Komedie se mi líbila. Při jejím zhlédnutí jsem se smála a bylo to fajn, ale rozhodně bych ji nezařadila do svého top-ten listu. Film poukazoval na skutečný problém a to velmi cením, neboť ho zobrazil velmi dobře. Ale něco se mi tam přece nelíbilo. Ženská role mi tam byla velmi nesympatická a nepříjemná. U tohohle filmu ani nevím, jestli bych ho měla (ne)doporučit. Je to jen na Vás. Jako vždy. ;)

 • 70%
  0
  0
  9. 1. 2020

  Bohužel musím napsat, že snímek mne zklamal. Čekala jsem asi hodně a To nebylo schopno má očekávání naplnit. Opravdu hodně dlouhou dobu se nic nedělo a když ano, připadalo mi, že se nedívám na horor, ale spíše na nějakou komedii nebo přinejlepším thriller.

 • 0%
  0
  0
  9. 1. 2020
  Mrazík (1964)

  Jsem holt mladá generace a musím napsat, že tuhle ehm ehm pohádku opravdu nesnáším. Je to hrůza, na kterou se nedá dívat. Nelíbí se mi vzhled a ani dabing (opravdu pochybuji že v originálním znění by to můj názor změnilo) tomu nepomohl. Na té ****** se mi nelíbí nic. Nedoporučuji, pokud si po zhlédnutí nechcete vyčítat, že jste si to vůbec pustili.

 • 55%
  0
  0
  9. 1. 2020
  Neutečeš (2014)

  Neutečeš je jeden z těch hororů (nebo filmů vůbec), na které už se nechci nikdy podívat. Nemělo by to cenu a byla by to jen ztráta času. Celý film mi přišel nudný a vlastně ani ten nápad se mi nelíbí. Je to zkrátka pomalé a skoro nic se tam neděje. Je to jen můj názor, ale film rozhodně nedoporučuji.

 • 100%
  3
  0
  4. 10. 2019
  Joker (2019)

  Tak tenhle film je naprostá bomba! Stal se jedním z mých nejoblíbenějších filmů. Ta atmosféra byla skvělá a barvy úžasné. Celý snímek působil temně. V některých momentech jsem mu musela fandit a přála jsem mu, aby mohl v klidu žít, ale přece jenom je to padouch a tomu se většinou nefandí. (Upřímně, ne málokdy jsem fandila padouchovi, i když jsem ale věděla, že bohužel prohraje. Třeba Grinch mě naprosto zklamal, když vrátil ty pos°aný dárky.) Nicméně tento kontrast byl famózní. Když ke konci byla ta bouračka, musela jsem se smát. Nebo když někoho zabil, taky jsem se musela smát. A vlastně i z kina jsem odcházela s úsměvem na tváři. Joaquin Phoenix byl naprosto úžásný a já mu tímto komentářem vzdávam hold. Rozhodně snímek doporučuji shlédnout. Nejlépe v originálním znění a v kině. Přeji příjemnou zábavu a nezapomínejte se usmívat. :D

 • 80%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Sérii o Monster High jsem měla jako malá opravdu ráda a když jsem vyrostla, v téhle pohádce jsem i něco uviděla. Myslím v podtextu samozřejmě. Vidím to tak, že je to i o tom, že by jsme neměli být hnusní na ostatní, kteří se od nás něčím liší. Třeba aby jsme neházeli na školu, na kterou chodí, vajíčka. ;)

 • 20%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Lady Di
  Dobrá... Nádech... a výdech... Takže, osobně mám radši americké nebo jiné zahraniční filmy a tohle je přesně ten důvod proč. Opravdu to bylo skoro o ničem a jen kvůli své povaze jsem to dokoukala do konce. Jen málokdy se vzepřu sama sobě a řeknu si ne, tohle opravdu ne! Tady jsem to teda dokoukala a byla jsem strašně zklamaná. Hrůza. Prostě nedoporučuji.

  Rozhodně jedna z těch naprosto největších kravin, které jsem kdy viděla. Rozhodně Vám nedoporučuji se na to dívat, leda by jste chtěli někoho mučit - stačí mu to pustit. Naprosto všechny postavy ve filmu byly silně nesympatické. Jedině snad ta Slovenka byla v celém filmu nejlepší. A to mluví samo o sobě.

   • vše
  • 20%
   0
   0
   1. 10. 2019
   LOVEní (2019)

   Dobrá... Nádech... a výdech... Takže, osobně mám radši americké nebo jiné zahraniční filmy a tohle je přesně ten důvod proč. Opravdu to bylo skoro o ničem a jen kvůli své povaze jsem to dokoukala do konce. Jen málokdy se vzepřu sama sobě a řeknu si ne, tohle opravdu ne! Tady jsem to teda dokoukala a byla jsem strašně zklamaná. Hrůza. Prostě nedoporučuji.

  • Sérii Monster High jsem měla jako malá opravdu ráda. Tento díl však nepatří k mým nejoblíbenějším. Možná je to proto, že hlavní ve filmu byla Drakulaura. Nicméně i tak se mi to celkem líbilo.

  • 100%
   0
   0
   5. 9. 2019

   Tento snímek jsem jako malá jakožto film s Monster High viděla jako první, asi proto ho mám nejraději. Je krásný. Holky se jako vždy se vším zlým poperou a vše vyřeší. A jedna z nich možná potká i celkem pěknou příšerku.

  • 95%
   1
   0
   24. 7. 2019
   Alfa (2018)

   Myslela jsem si, že to bude nějaká nezajímavá blbina bez příběhu. Trailer ani obsah mě nezaujaly, ale vždy, když jsem na Alphu narazila, říkala jsem si: ,,No, třeba to bude dobrý. Mohla bych se na to mrknout.'', až jsem na to jednou opravdu klikla a byla sama překvapená. Film je krásný. Velice jsem si ho oblíbila. Je tam nádherně vidět vývoj vztahu mezi člověkem a divokým zvířetem. Upřímně jsem ráda, že jsem se na to nakonec podívala a doufám, že se podíváte i vy. Zvlášť pokud jste milovníci vlků, nebo psů, neb ti k nim nemají daleko. Možná by bylo lepší, kdyby se předtím pokusili ten trailer nějak... já nevím, zlepšit, než ho pustili do světa. Určitě by to pomohlo. Jak už jsem uvedla, mě trailer nezaujal (a bohužel určitě nejen mě) a celý snímek jsem odsoudila, ale to byla chyba. Doporučuji zhlédnout.

  1 2 dalsi posledni

  OMůj oblíbený uživatel

  0 ×

  Poslední aktivita