Morbius (USA)
« další názvy »
USA USA
104 minut

Žánry

:
Akční, Fantasy, Adaptace knižní, Komiksový

Obsah

:
Na stříbrné plátno přichází jeden z nejpodmanivějších a nerozporuplnějších hrdinů filmového světa značky Marvel, jehož představitelem je Oscarem oceněný více »« méně

Režie

:
Daniel Espinosa

Scénář

:
Gil Kane Matt Sazama Burk Sharpless Roy Thomas

Herci

:
Adria Arjona Jared Harris Jared Leto Matt Smith (I) Tyrese Gibson ...
Premiéra: 31. 3. 2022
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Morbius. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Morbius myslíte! K 4. červenci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28028 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Morbius


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 20%
  0
  0
  4. 6. 2022
  Martrix (2554 bodů)

  Kritici i diváci se shodují, že jde o film nezáživný, mdlý a zbytečný. Takže jsem nic nečekal a hleďme, žádné překvapení se nekoná. Že je to blbé by nevadilo, zábavných blbin se neštítím. Ale ono je to opravdu neskutečně nudné. Když se budete dívat pět minut na plakát k Morbiusovi a zavřete oči, s nejvetší pravděpodobností vymyslíte originálnější zápletku. Na druhou stranu....máme k dispozici třeba Kinobox, nebo CSFD, kde se dá snadno zjistit, že Matt Sazama je scénáristický břídil, který už svým ubertalenten zneuctil i další zajímavé motivy. Drákula, čarodějnice, egyptští bohové...atraktivní látky, přetavené do scénářů, vedle kterých je jízdní řád brněnské MHD atmosferické sci-fi s kriminální zápletkou. Komu není rady, tomu není pomoci...a to platí jak pro producenty, tak pro diváky, kteří za tuhle nádheru zaplatili v kině.

 • 25%
  0
  0
  16. 6. 2022
  Temný Pán ze Sithu (1630 bodů)

  Copak asi s tímhle Marvel zamýšlel?to opravdu nevim,vím jen to co potřebuji vědět a to je že Marvelovska 4 fáze směřuje někam kde slunce nesvítí.Po Strašných Eternal a ještě horším Venomovi 2(vim že Venom nepatří do 4 fáze Marvelu)Teď k filmu,má manželka řekla po filmu větu,kterou film úžasně ohodnotila,a tuto větu musím použít."Škoda že celý film nebyl takovy jako prvních 20 minut"a ano mus souhlasit,prvnich 20 minut bylo zajímavých,neotřelých prostě úplně něco jiného než classic Marvel,jenže po 20 minutách se film přehoupl v něco,na co se jen třetí dalo dívat,Nuda,nuda a zase Nuda,scénář asi napsal nekdo,kdo měl za sebou čerstvou lobotomii mozku,protože takovou zápletku by vymyslelo i dítě předškolního věku.nevim co bych víc napsal,jestli se chcete hodinu a půl nudit,koukněte na to,ale myslím si že lepší zábava je koukat do zdi,a vymýšlet si v hlavě různé geometricke obrazce

 • 65%
  0
  0
  5. 4. 2022
  mirek5184 (108 bodů)

  Podle mého moc povedený film. Trochu něco jiného než jsem zvyklí vídat od marvelu, ale za mě poměrně dost povedené. Málem jsem na film nešel když jsem si přečetl recenze, ale přijde mi, že někteří lidé čekají od komiksové předlohy, dílo jako od Skekespeara. Takže závěrem mohu jen doporučit, příjemná oddychovka, která rozhodně ničím neurazí.

 • 35%
  0
  0
  10. 4. 2022
  adora-belle (44 bodů)

  Když přijde úplně nová postava, měl by mít divák alespoň možnost si ji trochu osahat. Zjistit, co je to za člověka, dokud pouze člověkem je. Pochopit vztahy a emoce mezi hlavní postavou a vedlejšími. Není na to potřeba moc dlouho. Ale je to potřeba. Vzpomínáte na všechny Marvel superhrdiny, jací byli jako lidé? A jak objevovali a učili se ovládat své superschopnosti? Nebyla to vysloveně akce, ale nebyl to zbytečný hluchý prostor, žádná dějová vycpávka. A teď si představte, že nic z toho není. Že se s Tony Starkem setkáváte ve chvíli, kdy dokončuje svůj oblek. Že se se Stevem Rogersem setkáváte až ve chvíli, kdy leze do kapsle, aby se změnil. A o jejich původu tam proběhne tak cca minutová scéna. Že Tony zaklapne hledí a plynule hned napoprvé odletí. Že Peter Parker použije své pavoučí smysly a neřekne u toho ani ťuk.
  A to si stěžuju jen na začátek filmu, mohla bych pokračovat. Přijde mi, že si někdo řekl, že když je to Marvel a je tam Leto, tak to nejde pokazit a ejhle, ono to jde.
  Není to vysloveně na odchod z kina, ale kombinace uspěchaného začátku, nelogičnosti a pekelných klišé z toho všeho dělá film, který už nechci vidět znovu.

Hodnocení a recenze Morbius

58 39 ?
jak hlasovat?
 • Temný Pán ze Sithu 25%
 • Lady Di 90%
 • ondrej-ondrej 100%
 • Martrix 20%
 • Alex 100%
 • Vojtas87 40%
 • puposlav 55%
 • Lovecour69 45%
 • adora-belle 35%
 • Reacherjack2016 60%
všechna hodnocení (11)

V žebříčcích uživatelů

86. místo z 86 v žebříčku uživatele homedo