Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Kirra Darkness
Zuzana Dobíšková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
233
Od nejnovějších
Vzkříšení démona
(2015)
1. 10. 2016
5
Za plotem
(2006)
20. 9. 2016
9
Zohan: Krycí jméno Kadeřník
(2008)
20. 9. 2016
10
Příběh žraloka
(2004)
20. 9. 2016
8.5
Percy Jackson: Zloděj blesku
(2010)
20. 9. 2016
8.5
Čarodějův učeň
(1977)
20. 9. 2016
8
Captain America: První Avenger
(2011)
20. 9. 2016
8
Asterix a Olympijské hry
(2008)
20. 9. 2016
7
Rallye smrti
(2008)
20. 9. 2016
8.5
Transformers: Pomsta poražených
(2009)
20. 9. 2016
6
Iron Man 2
(2010)
20. 9. 2016
8
Spider-Man 2
(2004)
20. 9. 2016
8
Pravá blondýnka
(2001)
20. 9. 2016
8
Lady a Tramp
(1955)
20. 9. 2016
6.5
Zlatý kompas
(2007)
20. 9. 2016
8.5
X-Men Origins: Wolverine
(2009)
20. 9. 2016
10
Zkus mě rozesmát
(2011)
20. 9. 2016
7.5
Polární expres
(2004)
20. 9. 2016
6.5
Slepičí úlet
(2000)
20. 9. 2016
8
Hellboy 2: Zlatá armáda
(2008)
20. 9. 2016
10
Pan Včelka
(2007)
20. 9. 2016
7.5
Já, padouch 2
(2013)
20. 9. 2016
9
Vikingové
(1999)
20. 9. 2016
9
Strážci Galaxie
(2014)
20. 9. 2016
8.5
Iron Man 3
(2013)
20. 9. 2016
7.5
Grinch
(2000)
20. 9. 2016
6.5
Rango
(2011)
20. 9. 2016
6.5
Happy Feet
(2006)
20. 9. 2016
9
Kocour v botách
(2011)
20. 9. 2016
8
Thor: Temný svět
(2013)
20. 9. 2016
7.5
Mumie se vrací
(2001)
20. 9. 2016
8
Madagaskar 3
(2012)
20. 9. 2016
9.5
Ďábel nosí Pradu
(2006)
20. 9. 2016
7
Spider-Man
(2002)
20. 9. 2016
8
Tintinova dobrodružství
(2011)
20. 9. 2016
7.5
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
20. 9. 2016
8.5
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
20. 9. 2016
9
Po čem ženy touží
(2000)
20. 9. 2016
8
Účastníci zájezdu
(2006)
20. 9. 2016
7.5
50 x a stále poprvé
(2004)
20. 9. 2016
8
Načíst další
1
2
3
4
5
6