Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
peta.svanda
Petr Švanda
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
356
Od nejnovějších
Terminál
(2004)
10. 6. 2024
6
Vyměřený čas
(2011)
10. 6. 2024
6
Obchodník se smrtí
(2005)
10. 6. 2024
7
Den nezávislosti
(1996)
8. 6. 2024
6
Muži v černém
(1997)
8. 6. 2024
8
Muži v černém 2
(2002)
8. 6. 2024
8
Mizerové 2
(2003)
8. 6. 2024
8
Já, robot
(2004)
8. 6. 2024
7
Hitch: Lék pro moderního muže
(2005)
8. 6. 2024
7
Hancock
(2008)
8. 6. 2024
7
Muži v černém 3
(2012)
8. 6. 2024
8
Bright
(2017)
8. 6. 2024
7
Král Richard: Zrození šampiónek
(2021)
8. 6. 2024
7
Sedm životů
(2008)
8. 6. 2024
7
Já, legenda
(2007)
8. 6. 2024
7
Štěstí na dosah
(2006)
8. 6. 2024
7
Mizerové
(1995)
8. 6. 2024
8
Vikingové II
(2008)
4. 6. 2024
7
Hellboy 2: Zlatá armáda
(2008)
4. 6. 2024
8
Hellboy
(2004)
4. 6. 2024
8
Ostře sledované vlaky
(1966)
4. 6. 2024
7
Bohemian Rhapsody
(2018)
4. 6. 2024
7
BlacKkKlansman
(2018)
29. 5. 2024
8
Copak je to za vojáka...
(1987)
26. 5. 2024
9
Super-Blb
(2022)
26. 5. 2024
5
Všechno, všude, najednou
(2022)
26. 5. 2024
7
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
26. 5. 2024
6
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
26. 5. 2024
7
Wiedzmin
(2007)
24. 5. 2024
6
Horizon Zero Dawn
(2017)
24. 5. 2024
10
God of War: Ragnarök
(2022)
24. 5. 2024
10
God of War
(2018)
24. 5. 2024
9
Zaklínac 2: Vrahové králu
(2011)
24. 5. 2024
9
Zaklínač 3: Divoký hon
(2015)
24. 5. 2024
10
Mass Effect 3
(2012)
24. 5. 2024
7
Mass Effect 2
(2010)
24. 5. 2024
9
Mass Effect
(2007)
24. 5. 2024
8
První člověk
(2018)
24. 5. 2024
6
The Gray Man
(2022)
24. 5. 2024
5
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
(2024)
24. 5. 2024
6
Načíst další
1
3
4
5
9