Everything Everywhere All at Once (USA)
USA USA
139 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Sci-fi, Nezávislý

Obsah

:
Stárnoucí provozovatelka prádelny Evelyn svádí kromě angličtiny boj i se svou rodinnou situací. Manžel i otec jsou jí dávno vzdálení a teď se zdá, že přijde více »« méně

Režie

:
Dan Kwan Daniel Scheinert

Scénář

:
Dan Kwan Daniel Scheinert

Herci

:
Michelle Yeoh Jamie Lee Curtis Jonathan Ke Quan James Hong Audrey Wasilewski ...
Premiéra: 21. 7. 2022
Distributor: Bontonfilm
Jste na stránce filmu Všechno, všude, najednou. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Všechno, všude, najednou myslíte! K 26. lednu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28302 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Všechno, všude, najednou


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  19. 8. 2022
  Brenan88 (46268 bodů)

  Podle nadšených recenzí jsem čekal pecku která mě vystřelí z bot, ale ono to ve výsledku nebylo tak žhavé. Michelle Yeoh je v hlavní roli skvělá o tom žádná a příběh je vlastně taky docela dobrej, ale těch šíleností a nápadu na mne bylo prostě moc. Postupem času jsem se v tom už začal ztrácet a tak jsem si jen užíval všechny ty šílenosti co Kwan s Scheinertem ze sebe chrlili. Na jedné straně tady máme cestování v čase a disfunkční rodinu kde k sobě přes všechny ty dimenze hledá cestu matka s dcerou a na druhé straně je tady třeba scéna kdy si chce bojovník do zadku vrazit velké těžítko, aby se přepnul. no úlet prostě, který je tak nekonzistentní jak jen může být. Na jedno podívání dobrý, ale nic co by mne odvařilo.

 • 90%
  0
  0
  9. 6. 2022
  Martrix (2570 bodů)

  Takový výron nápadů a fantazie, kdy se tvůrci urvou ze řetězu a hrají si s časem, multiverzem a především pozorností diváka, jsem naposledy viděl v seriálech Legion a Doom Patrol. Pokud je koncept takhle složitá čalamáda, máte dvě možnosti. Ve snaze ho za pochodu pochopit, nejspíš nebudete stíhat-nebudete v obraze, co se zrovna děje. Číst u toho ještě titulky, to je jako hrát simultánně šachy na třech stolech. Nebo se na to můžete vykašlat a prostě akceptovat, že postavy poskakují po svých alternativních já a půjčují si od nich schopnosti. Tento přístup doporučuji, protože budete mít čas si všimnout, že je ta šílenost hlavně rodinné drama, že je to místy velmi vtipné, že Michelle Yeoh a Jamie Lee Curtis jsou ve svých rolích geniální a že je to celé neskutečný úlet s velkým vzkazem. Pro ty méně hloubavé, je tady scéna s análními kolíky, velký bizárek, jakých je k vidění jen málo. Ale stejně tak se tvůrci dotýkají velkých témat a poslední třetina je vysloveně emocionální nářez, stejně jako byl Atlas Mraků, nebo klidně i Fontána. Po určitém chaosu vše doklapne a vyvrcholí do silného sdělení. Víc než dvouhodinová stopáž je v takovém kvapíku smrtící, ale asi rozumím tvůrcům, že minisérie by byla stejně nevhodná, jako zkracování. Chtělo to velkou odvahu, vypustit tohle dílko na diváky a za to A24 tleskám, protože u Disney a ostatních zlatokopů, se důvěry v divákovu trpělivost a inteligenci, jen tak nedočkáme.

 • 15%
  1
  0
  19. 6. 2022
  aquiver (1189 bodů)

  Scénáristé asi pod vlivem, bizár, nízkorozpočtová pubertální magořina. Pro mě už za hranicí toho, co jsem schopen usledovat. Originalitě a nápadům fandím, ale toto je jen špatný generátor náhodných scén.

 • 70%
  0
  0
  1. 9. 2022
  Pája DJ (681 bodů)

  Velmi povedené, velmi zábavné a velmi náročné natáčení podoby mnohavesmíru z pohledu stárnoucí provozovatelky prádelny Evelyn. Film nabízí více jak dvě hodiny skvělé kamery i hereckých výkonů, které si zaslouží mnohá ocenění z filmových festivalů.

Hodnocení a recenze Všechno, všude, najednou

61 65 ?
jak hlasovat?
 • Vojtas87 70%
 • Tomas_313 80%
 • Pája DJ 70%
 • pavel paleček 60%
 • Chimpanzee21 85%
 • Brenan88 65%
 • RadimH 80%
 • Petrson 55%
 • Hare77 50%
 • xxmartinxx 65%
všechna hodnocení (17)