The Gray Man (USA)
USA USA
129 minut

Žánry

:
Akční, Drama, Thriller, Adaptace knižní, Blockbuster

Obsah

:
Agent CIA (Ryan Gosling) je svou agenturou zrazen a stává se proto uprchlíkem. Dopadnout ho má jeho bývalý kolega (Chris Evans). (InJo)

Režie

:
Anthony Russo Joe Russo

Scénář

:
Mark Greaney Joe Russo Joe Shrapnel Christopher Markus Stephen McFeely Anna Waterhouse

Herci

:
Jessica Henwick Ana de Armas Chris Evans Ryan Gosling Billy Bob Thornton ...
Jste na stránce filmu The Gray Man. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu The Gray Man myslíte! K 12. srpnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28096 uživatelů. Děkujeme!

Recenze The Gray Man


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  1
  0
  22. 7. 2022
  JosefTomas (8638 bodů)

  Vítejte ve světě Gray Mana, kde je možné naprosto vše. Můžete přeletět celou zem a u toho se divit, proč Vídeň, Německo a Ázerbájdžán vypadají jako Praha, granáty zde mají časovač dost dlouhý na to, abyste stihli odběhnout do dostatečné vzdálenosti od výbuchu a později už ani nemusíte, neboť vám stačí před sebou držet někoho jako štít a vyváznete bez škrábnutí. Když už ovšem nějaké dostanete (rozumějte párkrát vás střelí, xkrát bodnou a zmlátí), tak se na to podíváte a povzdechnete si, že jste si zasvinili vlastní krví vaši nejlepší košili. Zároveň musíte soucítit s naší zemí, neboť po akčním maglajzu, co v Česku nájemní žoldáci předvedou, se státní dluh musel zvýšit minimálně trojnásobně a půlka Prahy se zničila tak pětinásobně. K tomu se následně vyrojily zřejmě stovky inzerátů na pracovní místa, protože čeští policisté tady padají rychlostí blesku a hlavní město je od této doby pravděpodobně z důvodů vysokých ztrát nehlídané. O to víc se ale může poplácat po zádech MHD za výborný výběr zaměstnanců, neboť minimálně řidiči tramvaje dovezou tramvaj do depa navzdory tomu, že po nich střílí ozbrojené vozy a uvnitř pobíhají muži s pistolemi. Ti se navíc ani nemusí krýt a mířit, protože policejní vozy trefí i střelbou od boku a zřejmě i poslepu, že se divím, že nám tito "žoldnéři" omylem nezapálili znovu Národní divadlo. Navíc z důvodů těchto útoků začala obrovská, a k tomu utajená, česká migrační vlna, protože jedna z postav o Praze tvrdí, že máme 3 miliony obyvatel, ale dle Wikipedie to je pouze 1,3., což znamená, že 1,7 milionů Čechů je teď kdo ví kde... Jak je vidno, hledat v Gray Manovi logiku je asi stejně zbytečné, jako očekávat ve filmu za 200 mega správnou kontinuitu (v jednom záběru postava dostane kopanec do obličeje, takže jí logicky teče krev z nosu, ale za dvě vteřiny už je krev zázračně pryč). Trochu mi to připomíná hraní si s vojáčky doma na podlaze a u toho dělat všemožné pjů, pjů, pjů, ratatata a bum bác. Rozdíl ale je v tom, že tohle hraní s vojáčky stálo 4,8 miliardy korun a k tomu vypadá dvakrát levněji. Akce je navíc celkem průměrná (hlavně ten komplet digitální pád letadla, kde jsou počítačem modelovaní i herci (!)) a ke konci už je těch zvratů tolik, že se tomu diví i postavy ve filmu. A dle otevřeného konce se obávám, čemu se budou divit příště... PS: A není tam Vašut, takže další mínus.

 • 50%
  0
  0
  30. 7. 2022
  Temný Pán ze Sithu (1767 bodů)

  Tak tady máme jeden z nejdražších (možná nejdražší)film od Netflixu.a musím říct že je to těžkej průměr.kolik takových scénářů už filmový svět vyzvratil zpet,a znovu použil.nataceni v Praze,jo no tak se to natáčelo v Praze,ACO jako?za mě to je úplně jedno.A přece to nebyla Praha,aspoň ve filmu byla tam Vídeň, Berlín ázerbájdžán.CGI dost průměrné,Akce velmi nepřehledná, nezáživná a hlavně strašně zrychlená.A to se nechal Netflix slyšet že bude pokračování.nevim teda proč jako

Hodnocení a recenze The Gray Man

65 60 ?
jak hlasovat?
 • Tedy 90%
 • Vojtas87 60%
 • Riverdon 65%
 • aquiver 60%
 • Temný Pán ze Sithu 50%
 • puposlav 65%
 • RadimH 60%
 • frantisek-navorka 65%
 • Mikik4444 70%
 • Miňonka 70%
všechna hodnocení (11)

V žebříčcích uživatelů

562. místo z 569 v žebříčku uživatele Mikik4444