Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Dominikap
Dominika Podvolecká
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
324
Od nejnovějších
Revival
(2013)
9. 8. 2013
10
Pěna dní
(2013)
9. 8. 2013
8.5
Sněhurka
(2012)
9. 8. 2013
7
Titanic
(1997)
9. 8. 2013
10
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka
(2012)
9. 8. 2013
10
Probudím se včera
(2012)
9. 8. 2013
6.5
Čtyři slunce
(2012)
9. 8. 2013
8
Můj týden s Marilyn
(2011)
9. 8. 2013
8.5
Žena v černém
(2012)
9. 8. 2013
10
Modrý tygr
(2012)
9. 8. 2013
4.5
Školní výlet
(2012)
9. 8. 2013
6.5
Signál
(2012)
9. 8. 2013
7.5
Soukromý vesmír
(2012)
9. 8. 2013
8.5
Láska je láska
(2012)
9. 8. 2013
7.5
West Side Story
(1961)
9. 8. 2013
8.5
Případ nevěrné Kláry
(2009)
27. 2. 2013
5
Princezna ze mlejna 2
(2000)
27. 2. 2013
6.5
Princezna ze mlejna
(1994)
27. 2. 2013
8
Kameňák 3
(2005)
27. 2. 2013
6.5
Kameňák 2
(2004)
27. 2. 2013
7
Kameňák
(2003)
27. 2. 2013
8.5
Železná maska
(1962)
26. 2. 2013
10
Železná lady
(2011)
26. 2. 2013
10
Stříbrný vítr
(1954)
26. 2. 2013
7
Tankový prapor
(1991)
26. 2. 2013
6
Copak je to za vojáka...
(1987)
26. 2. 2013
7
Robinsonka
(1956)
26. 2. 2013
9
Robinsonka
(1974)
26. 2. 2013
8.5
Což takhle dát si špenát
(1977)
26. 2. 2013
9.5
Jak se budí princezny
(1977)
26. 2. 2013
8.5
Kladivo na čarodějnice
(1970)
26. 2. 2013
10
Honza málem králem
(1977)
26. 2. 2013
9
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
26. 2. 2013
9
Král Šumavy
(1959)
26. 2. 2013
9.5
Normal
(2009)
26. 2. 2013
8.5
Protektor
(2009)
26. 2. 2013
9.5
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
(1970)
26. 2. 2013
10
Šest medvědů s Cibulkou
(1972)
26. 2. 2013
9
Vesničko má středisková
(1985)
26. 2. 2013
10
Sestřičky
(1983)
26. 2. 2013
9
Načíst další
1
2
3
4
9