Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
karela
Karel Novotný
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
41
Od nejnovějších
Tobruk
(2008)
11. 9. 2012
7
Babí léto
(2001)
11. 9. 2012
6
Pane, vy jste vdova!
(1970)
11. 9. 2012
8.5
Babička
(2009)
11. 9. 2012
9.7
Doblba!
(2005)
11. 9. 2012
6
Tváře českého filmu
(2002)
11. 9. 2012
9
Den D Dáši B
(1990)
11. 9. 2012
2
Líbáš jako Bůh
(2009)
11. 9. 2012
1
Akumulátor 1
(1993)
11. 9. 2012
7
O rodičích a dětech
(2007)
11. 9. 2012
7.5
Návrat ztraceného ráje
(1999)
11. 9. 2012
5
Bathory
(2008)
11. 9. 2012
6
Normal
(2009)
11. 9. 2012
5.5
Jedna ruka netleská
(2003)
11. 9. 2012
6
Peklo s princeznou
(2009)
11. 9. 2012
6.6
Kruh
(1991)
11. 9. 2012
2.6
Sluneční stát
(2005)
11. 9. 2012
6.7
Grandhotel
(2006)
11. 9. 2012
5
Na půdě
(2009)
11. 9. 2012
7.9
Poslušně hlásím
(1958)
11. 9. 2012
8
Postřižiny
(1981)
14. 4. 2009
7.8
Dívka na koštěti
(1971)
14. 4. 2009
8.5
Cesta do hlubin študákovy duše
(1939)
14. 4. 2009
9.1
Starci na chmelu
(1964)
14. 4. 2009
7.4
Na samotě u lesa
(1976)
14. 4. 2009
8.6
Přednosta stanice
(1941)
14. 4. 2009
7.7
Bílá paní
(1965)
14. 4. 2009
8.3
Vrchní, prchni!
(1981)
14. 4. 2009
7.9
Vesničko má středisková
(1985)
14. 4. 2009
9.3
S čerty nejsou žerty
(1985)
14. 4. 2009
7.9
Adéla ještě nevečeřela
(1978)
14. 4. 2009
9.2
Kdo chce zabít Jessii?
(1966)
14. 4. 2009
7.7
Slavnosti sněženek
(1983)
14. 4. 2009
9
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
14. 4. 2009
9
Škola základ života
(1938)
14. 4. 2009
8
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
(1970)
14. 4. 2009
8.5
Tajemství hradu v Karpatech
(1981)
14. 4. 2009
8.3
Limonádový Joe aneb Koňská opera
(1964)
14. 4. 2009
9.4
Zabil jsem Einsteina, pánové...
(1969)
14. 4. 2009
8.6
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
14. 4. 2009
8.1
Načíst další
1
2