Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Cipinho
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
287
Od nejnovějších
Hráči se smrtí
(1990)
4. 9. 2018
7.5
Jumanji
(1995)
4. 9. 2018
8
Troja
(2004)
4. 9. 2018
5.5
Čelisti
(1975)
4. 9. 2018
6
Schindlerův seznam
(1993)
4. 9. 2018
8
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
(1992)
4. 9. 2018
8.5
Spáči
(1996)
4. 9. 2018
8
Tintinova dobrodružství
(2011)
4. 9. 2018
6.5
U-Turn
(1997)
4. 9. 2018
6.5
Kokosy na sněhu
(1993)
4. 9. 2018
8.5
Mravenec Z
(1998)
4. 9. 2018
7
Pearl Harbor
(2001)
4. 9. 2018
6
Slzy slunce
(2003)
4. 9. 2018
7.5
Poslední samuraj
(2003)
4. 9. 2018
8.5
Příběh žraloka
(2004)
4. 9. 2018
5
Král Artuš
(2004)
4. 9. 2018
4.5
Šifra mistra Leonarda
(2006)
4. 9. 2018
5.5
Madagaskar 2: Útěk do Afriky
(2008)
4. 9. 2018
6
Kung Fu Panda
(2008)
4. 9. 2018
8.5
Megamysl
(2010)
4. 9. 2018
7.5
Cestování červí dírou s Morganem Freemanem
(2010)
4. 9. 2018
9.5
Kung Fu Panda 2
(2011)
4. 9. 2018
8
Madagaskar 3
(2012)
4. 9. 2018
6.5
12 let v řetězech
(2013)
4. 9. 2018
8
Zázračná planeta II
(2016)
4. 9. 2018
10
LEGO® příběh
(2014)
29. 8. 2018
9
Expendables: Postradatelní
(2010)
29. 8. 2018
2
Pláž
(2000)
29. 8. 2018
6
Labyrint lží
(2008)
29. 8. 2018
7.5
Bobule
(2007)
29. 8. 2018
5.5
Peklo s princeznou
(2009)
29. 8. 2018
6
2Bobule
(2009)
29. 8. 2018
4.5
Pretty Woman
(1990)
29. 8. 2018
7.5
Šéf
(2014)
29. 8. 2018
8
Lucy
(2014)
29. 8. 2018
4.5
Don Jon
(2013)
29. 8. 2018
6.5
Koupili jsme ZOO
(2011)
29. 8. 2018
7
Vicky Cristina Barcelona
(2008)
29. 8. 2018
7.5
Match Point - Hra osudu
(2005)
29. 8. 2018
8
Ostrov
(2005)
29. 8. 2018
6
1
5
6
7
8