Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
spacino
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
340
Od nejnovějších
Královské klenoty
(2011)
17. 10. 2017
4.5
47 metrů
(2017)
25. 4. 2017
3.5
Já, Olga Hepnarová
(2016)
23. 4. 2017
3
The Babymakers
(2012)
14. 4. 2017
4.5
Burácení
(2015)
31. 1. 2017
1
Mechanik zabiják: Vzkříšení
(2016)
30. 1. 2017
7
Mechanik zabiják
(2011)
30. 1. 2017
6
Splašený vlak
(1985)
30. 1. 2017
7.5
Do posledního dechu
(2016)
30. 1. 2017
7.5
Poslední přežije
(2015)
21. 1. 2017
5
Můj otec je šílenec
(2012)
18. 1. 2017
5
Piráti z Karibiku – Na konci světa
(2007)
15. 1. 2017
8.5
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
15. 1. 2017
8.5
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
15. 1. 2017
9
S láskou, Rosie
(2014)
20. 12. 2016
4.5
Vybíjená
(2015)
13. 11. 2016
1.5
Nerve: Hra o život
(2016)
13. 11. 2016
7.5
Padesátka
(2015)
29. 10. 2016
3.5
Mortdecai: Grandiózní případ
(2015)
3. 10. 2016
4.5
Banshee
(2013)
6. 7. 2016
9
Fair Play
(2014)
6. 7. 2016
4
Jedna mezi oči
(2012)
6. 7. 2016
5.5
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
6. 7. 2016
7
Želvy Ninja
(2014)
17. 2. 2016
6.5
Přežít
(1993)
26. 1. 2016
7.5
Metro
(2013)
26. 1. 2016
8
Kniha přežití
(2010)
26. 1. 2016
6
28 týdnů poté
(2007)
26. 1. 2016
6.5
28 dní poté
(2002)
26. 1. 2016
6.5
Cesta
(2009)
26. 1. 2016
1.5
Aberdeen
(2000)
9. 1. 2016
2.5
Jedna za všechny
(2014)
9. 1. 2016
5.5
Muži, ženy a děti
(2014)
2. 1. 2016
4.5
Jack Frost
(1998)
2. 1. 2016
4
Sex Tape
(2014)
29. 12. 2015
5.5
Dovolená za trest
(2014)
29. 12. 2015
9
Hudbu složil, slova napsal
(2007)
29. 12. 2015
5.5
Vejška
(2014)
29. 12. 2015
6
Gympl
(2007)
29. 12. 2015
6.5
Arrow
(2012)
28. 12. 2015
8.5
Načíst další
1
3
4
5
9