Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
SybeX
Adam Kratochvíl
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
342
Od nejnovějších
Za borovicovým hájem
(2012)
15. 6. 2013
7
Pomsta mrtvého muže
(2013)
11. 6. 2013
7.5
Star Trek: Do temnoty
(2013)
6. 6. 2013
8.5
Bourneův mýtus
(2004)
20. 5. 2013
7.5
Constantine
(2005)
20. 5. 2013
8.5
Iron Man 3
(2013)
20. 5. 2013
7.5
Hvězdný prach
(2007)
12. 12. 2012
8.5
Ambush
(2001)
12. 12. 2012
7
Chosen
(2001)
12. 12. 2012
7
Powder Keg
(2001)
12. 12. 2012
8.5
The Follow
(2001)
12. 12. 2012
6.5
Ticker
(2002)
12. 12. 2012
7.5
Beat the Devil
(2002)
12. 12. 2012
7
Hostage
(2002)
12. 12. 2012
8
Potomci lidí
(2006)
12. 12. 2012
8.5
Růžový panter
(2006)
12. 12. 2012
4.5
Beetlejuice
(1988)
12. 12. 2012
7
Batman
(1989)
12. 12. 2012
8.5
Batman se vrací
(1992)
12. 12. 2012
8
Ed Wood
(1994)
12. 12. 2012
8
Ospalá díra
(1999)
12. 12. 2012
9
Planeta opic
(2001)
12. 12. 2012
6
Velká ryba
(2003)
12. 12. 2012
8.5
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
12. 12. 2012
7.5
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
12. 12. 2012
8
Alenka v říši divů
(2010)
12. 12. 2012
7
Temné stíny
(2012)
12. 12. 2012
6
Vincent
(1982)
12. 12. 2012
8.5
Frankenweenie
(1984)
12. 12. 2012
8
Ukradené Vánoce Tima Burtona
(1993)
12. 12. 2012
8
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
12. 12. 2012
8.5
Střihoruký Edward
(1990)
12. 12. 2012
8.5
Leon
(1994)
12. 12. 2012
8.5
Nelítostný souboj
(1995)
12. 12. 2012
9
Mars útočí!
(1996)
12. 12. 2012
6.5
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
12. 12. 2012
7.5
Procitnutí v Garden State
(2004)
12. 12. 2012
8
V jako Vendeta
(2005)
12. 12. 2012
8.5
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
12. 12. 2012
8.5
Goyovy přízraky
(2006)
12. 12. 2012
7
Načíst další
1
3
4
5
9