Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jto_rating
Tomáš Trnka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 139
Od nejnovějších
Mlčení jehňátek
(1991)
21. 5. 2024
8
Rivalové
(2024)
20. 5. 2024
8
Kaskadér
(2024)
19. 5. 2024
8
Godzilla x Kong: Nové impérium
(2024)
19. 5. 2024
6
Stovky bobrů
(2024)
19. 5. 2024
8
Ripley
(2024)
18. 5. 2024
9
Asterix a Olympijské hry
(2008)
14. 5. 2024
6
Malé ženy
(2019)
12. 5. 2024
8
Planeta opic
(2001)
11. 5. 2024
7
Ted
(2024)
11. 5. 2024
6
Muž na laně
(2015)
9. 5. 2024
8
Fontána
(2006)
8. 5. 2024
7
Blade Runner
(1982)
7. 5. 2024
9
Panika v městečku
(2000)
3. 5. 2024
8
Nejhorší člověk na světě
(2021)
1. 5. 2024
8
Největší hity
(2024)
1. 5. 2024
7
Zatracená krvavá láska
(2024)
30. 4. 2024
5
Čas zabíjet
(1996)
29. 4. 2024
7
Opičí muž
(2024)
28. 4. 2024
8
Nelítostný souboj
(1995)
27. 4. 2024
9
Vyjednavač
(1998)
26. 4. 2024
8
L. A. - Přísně tajné
(1997)
24. 4. 2024
8
Šógun
(2024)
23. 4. 2024
8
Občanská válka
(2024)
20. 4. 2024
8
Kolotoč
(1996)
18. 4. 2024
3
Fallout
(2024)
14. 4. 2024
9
Podivuhodný příběh Henryho Sugara
(2023)
13. 4. 2024
7
Metoda Markovič: Hojer
(2024)
13. 4. 2024
9
Hop
(2011)
1. 4. 2024
5
Orion a tma
(2024)
31. 3. 2024
6
Madam Web
(2024)
30. 3. 2024
3
Zataženo, občas trakaře 2
(2013)
30. 3. 2024
6
Zataženo, občas trakaře
(2009)
30. 3. 2024
7
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
29. 3. 2024
9
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
28. 3. 2024
8
Škola ro(c)ku
(2003)
28. 3. 2024
8
Všemocný
(2011)
27. 3. 2024
8
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
23. 3. 2024
8
Mladá dáma
(2024)
16. 3. 2024
7
MasterChef Česko
(2002)
16. 3. 2024
6
Načíst další
1
4
5
6
29