kknk2
Komentáře

1 2 3 dalsi posledni
 • 90%
  1
  0
  19. 1. 2020
  Na nože (2019)

  Na nože je detektivka, kde hlavní postavou není detektiv. A další novinkou jsou i retrospektivní scény, které před námi nic netají, dokonce ani klíčovou smrt. Chválím originální pojetí, složitost děje plného zvratů a navíc hvězdné obsazení. Daniel Craig je sympatický, na rozdíl od svých kolegů z jiných filmů a seriálů neoplývá arogancí a enormní inteligencí. Navíc se vše pohodlně sleduje. Skvěle odvedená práce.

 • 80%
  0
  0
  18. 1. 2020

  Toto dramedy mi sedlo hlavně kvůli zajímavému tématu. Život chlapce pod vlivem Nacistického šílenství mě dokázal rozesmát a také velmi rychle zklidnit (nebudete se válet smíchy ani brečet, ale hloubka vás zasáhne). Jak tragická tak i komická složka byly dobře vyvinuty a celkově je film skvostně natočený a originální (prostě od Waititiho).

 • 85%
  0
  0
  12. 1. 2020
  Le Mans '66 (2019)

  Nejsem sportovní nadšenec, už vůbec ne do aut, ale i přes to jsem měla od Le mans '66 vysoká očekávání. A byla překonána! Christiana Bale i Matt Damon jsou úžasní herci, přidáme-li k nim napínavou a opravdu pěknou pointu, která zasáhla i mě, tak ve výsledku není, co pořádně kritizovat.

 • 85%
  0
  0
  12. 1. 2020

  Je těžké posuzovat film racionálně, když v něm dostávají velký prostor právě vaše oblíbené postavy (Marvel filmy jsou na tomto závislé). Nepochybuji, že charaktery jsou skvělé a že celý ten vesmír je fakt síla, ale hlubokomyslnost zrovna snímek nevyzařuje. Emocionálně založené scény hrají prim – za jejich krásou stojí i super kamera – na rozdíl od soubojů a střetů, které by mohly bít lepší. A co se týče tříhodinové délky, pro fanoušky akorát.

 • 65%
  2
  0
  4. 1. 2020

  Doufala jsem, že film s tak dobrými ohlasy se mi bude líbit… Bohužel ho nedokážu ocenit, protože tento žánr nepreferuji. Herecké výkony, pointa filmu a získaný dojem zaručuje opravdu kvalitní drama, několik scén mě zasáhlo, ale nestačilo to k mé spokojenosti. I tak jsem ráda, že jsem se na Marriage Story podívala.

 • 80%
  0
  0
  3. 1. 2020
  Everest (2015)

  Už když slyším jméno tohoto filmu, tak se mě zmocňuje napětí a jakési očekávané utrpení, které je nevyhnutelné a číhá úplně všude. Realistické atmosféře přispívá neuvěřitelně dobré obsazení, krásná grafika a pasáže, při kterých mrznou i diváci. Nevídaně tragický film.

 • 95%
  0
  0
  2. 1. 2020

  Před shlédnutím epizody VIII jsem nijak nezaujatá vnímala seqeulovou trilogii jako nostalgické kopírování staré dobré klasiky (1977 Hvězda smrti ctrl c, 2015 Hvězda smrti ctrl v, přejmenovat Hvězdovrah), pak jsem viděla ten bombastický trailer, šla do kina a od té doby mám Star Wars triko, pyžamo, nádobí, tašku, LEGO… Neotřelé nové pojetí je téměř dokonalé. I když devátá epizoda nedosahuje kvalit Posledního z Jediů, jsem ráda, že pro novou trilogii budou ikonické právě Johnsovy novinky.

 • 70%
  0
  0
  1. 1. 2020

  Tato krvavá komedie je jak pro koho. Uznávám, že není moc na úrovni, ale něco tak originálního jsem snad ještě neviděla. Forma reality show věrohodně dokumentuje život tří upírů, tím taky občas upadá pozornost diváka, naštěstí snímek trvá jen hodinu a půl.

 • 65%
  0
  0
  1. 1. 2020

  Nijak moc nezbožňuji první Zlobu, ale ta na rozdíl od pokračování měla smysluplný děj. Začátek se mě snažil přesvědčit, že tentokrát se budu bavit, ale brzy mé naděje ztroskotaly. I přesto, že víl bylo ve filmu víc než dost, jsem pohádkovou atmosféru nepocítila.

 • 80%
  0
  0
  31. 12. 2019

  Náramně jsem se bavila, Francouzům ty komedie zkrátka jdou a Louis de Funès se snad nikdy neokouká. Oceňuji sympatický humor i herecké výkony, moc pěkný film.

 • 75%
  0
  0
  31. 12. 2019
  Batman (1989)

  Vedle Nolanového Temného rytíře tento Burtonův působí malinko směšně. Na druhou stranu, je to dobrá podívaná, hlavně díky Jokera, jehož vystupování mě velmi bavilo. Již během filmu vám dojde, že Batmana si moc neužijete, film je docela zbytečně zaměřený na jiné charaktery. Myslím si ovšem, že tento snímek má právo být filmovou klasikou.

 • 100%
  1
  0
  28. 12. 2019

  Hned po prvním díle jsem začala tento seriál zbožňovat. Dokonale využívá svět Star Wars, který se netočí jen kolem Jediů, a celý příběh není pojat tak globálně. Ani jeden díl mě nezklamal, hrstka vyskytujících se postav si dokázala dobýt své místo v ději a zapadnou do nevyzpytatelného prostředí. O seriály se moc nezajímám, ale The Mandalorian je prostě pecka, kterou oceňují nejen kritikové Rotten Tomatoes.
  PS: soundtrack je bezchybný.

 • 50%
  0
  0
  28. 12. 2019

  Na této pohádce se mi líbil asi jen úvod, protože potenciál jejich administrativní peklo má, pěkný vizuál i kostýmy, dokonce ani triky nevypadaly zle, ale když došlo na pointu filmu, tak ta je zhmotněná hloupost.

 • 65%
  0
  0
  28. 12. 2019

  Oceňuji originalitu této pohádky a i scénář; provedení a kostýmy vypadají lacině, což podporuje náznaky nevkusného pokusu o pohádku.

 • 70%
  0
  0
  28. 12. 2019

  Z těch tří nových pohádek, které mají zpestřovat vánoční nicnedělání, mi často připadá ta poslední nejlepší a tento rok je to stejné. Hlavně díky krásné přírodě, fantastickým záběrům a pěkné pohádkové říši jsem s ní sympatizovala. Snad se na ni za rok zas podívám.

 • 75%
  0
  0
  24. 12. 2019

  Všechny díly jsou buď pěkné a dobré, nebo jen pěkné. Napětí vyvrcholilo v páté epizodě a na konec moc emocí nezbylo, ale i přesto byly všechny ucházející. Škoda, že pointa v našem světě byla roztahaná a naskytl se jí dostatečný prostor asi jen jedenkrát. Celkově zajímavý originální seriál s potenciální druhou sérií.

 • 90%
  3
  1
  20. 12. 2019

  Upozornění „vstup na vlastní nebezpečí“ je opravdu užitečné a docela vás připraví na smršť efektů. Relaxovat se rozhodně u zběsilého blikání nedá, velmi svižný děj je plný zvratů, ani nemáte čas nad ním přemýšlet. Během promítání se párkrát pomodlíte, ať hrdinové neudělají nějakou blbost, oddechnete si, že nepřišlo na obávané klišé, avšak zopakují se nové i staré prvky. Dobrý kino zážitek, mohlo to dopadnout strašně, ale jsem spokojená s tímto zakončením.

 • 65%
  0
  0
  16. 12. 2019

  Pokud nejste úplní kulturní barbaři nemající o tomto obrazu ani páru, pak vás tento film zaujme lákavým tématem vzniku tohoto uměleckého skvostu. Netvrdím, že je to něco geniálního, ale koukat se na to dá a i zabaví. Charaktery ztvárněny na výbornou, děj z mé strany slabší.

 • 70%
  0
  0
  15. 12. 2019
  Ad Astra (2019)

  Sice Ad Astra nijak neexceluje nad ostatníma, pořád je to další povedený kousek do kategorie filmů o vesmíru. Tentokrát se zaměřuje na vysoce prokreslenou postavu syna vesmírného hrdiny, který je skvěle zahrán. Autentičnost prostředí občas kulhá, ale morální myšlenka tím není poškozena.

 • 75%
  0
  0
  8. 12. 2019

  Ukradené Vánoce jsou moc povedeným vánočním muzikálem, bavily mě víc než Mrtvá nevěsta, děj byl vychytanější a méně smutný. I písničky se daly poslouchat a neměli byste si nechat ujít hlavně krásnou loutkovou animaci. Prostě nápadité a nepoznala bych, že se jedná o snímek z minulého století.

 • 70%
  1
  0
  7. 12. 2019
  Joker (2019)

  Po dlouhé době se zas na scéně objevilo kvalitní DC, i když film Joker nemá s komiksy moc společného. Nečekejte tedy geniálně šíleného padoucha, ale jen psychopata, jehož trýznivý osud vás dlouho mučí/irituje. Nakonec se z nuly stane někdo a vy si oddechnete, že to vlastně skončilo hepáčem.
  PS: Tančící Joker na schodech mi připomínal Gluma, kterému se konečně vrátil Prsten.

  • vygradovaný konec
  • herecký výkon Phoenixe
  • hudba
  • celkem málo logických podnětů na takovou apokalypsu
 • 40%
  0
  0
  2. 12. 2019

  Stěží jsem film shlédla celý, průběh filmu je docela zapeklitý, protože odbíhá a šmodrchá se, ale nakonec stejně z toho vyšla nuda. Závěr se už trošku rozjel, možná díky několika nelogickým smrtím. Bohužel je Warcraft dost neukončený. Grafika průměrná.

 • 85%
  0
  0
  30. 11. 2019

  Zatím je to můj nejoblíbenější LEGO film, je nápaditě vtipný a využívá potenciál stavebnice i kinematografie DC tak, že méně pozorní diváci a malá děcka tohle všechno nemají šanci pobrat po jednom shlédnutí. Když to srovnávám s jiným superhrdinským animákem – třeba s marveláckými Paralelními světy – Batmana i LEGO zbožňuji, takže se mi tento film líbil víc.

 • 75%
  0
  0
  26. 11. 2019

  Válka světů vyniká svou údernou apokalyptickou atmosférou, neustále napínavou a nepředvídatelnou akcí nad všechny ostatní filmy tohoto žánru. Vtáhne vás do děje a zajistí si vaši pozornost. Začátek a konec chce víc vyšperkovat, přece jenom to není blockubuster tohoto desetiletí. Neznám sice slavnou knižní předlohu, ale připadá mi film docela kvalitní adaptací.

 • 50%
  0
  0
  26. 11. 2019
  Bídníci (2012)

  Jestliže znáte základní dějovou linii literárního díla Victora Huga, tak vás překvapí máloco. Dle mého názoru se děj díky neustálému zpěvu hrozně vleče a málo graduje. Někteří hrdinové nedostávají prostor, který by si zasloužili nebo jen očekáváte, že ho dostanou a... nic. I pár historických nonsensů ubírá na kvalitě filmu.

 • 85%
  0
  0
  17. 11. 2019
  Král (2019)

  Netflix se překonal a jeho velkorozpočtový snímek The King by podle mě slušně obstál i v kinech. Filmový středověk je realistický, zajímavá hudba jen dokresluje úžasné záběry, celkový vizuál snímku je opravdu povedený. Myšlenka filmu a herecký výkon Timothée Chalameta je asi to nejlepší a ty historické nesrovnalosti přece nikoho nezajímají.

 • 70%
  0
  0
  16. 11. 2019
  Malé ženy (1994)

  Prostředí 19. století mám ráda a baví mě sledovat charaktery postav a jejich kostýmy, proto bych film pochválila za hlavně tyto dva aspekty. První část filmu, kdy jsou všichni ještě děcka, je zajímavá a realistická; druhá mě tak moc nezaujala, přesto, že má být drsnější, je méně realistická, docela dost klišé. Je zajímavé, že charakter hlavní hrdinky se znenadání zklidní nebo třeba otec, který se vrátil z války, zmizí bez povšimnutí. Shrnuto – druhá část mohla být mnohem lepší.

 • 70%
  0
  0
  10. 11. 2019

  O vývoji těchto značek jsem nic moc nevěděla, takže bych řekla, že byl tento snímek přínosný. Celkem záživný děj, který má zachytit 30 let kariéry bratrů Dasslerů, je doplněn vizuální kvalitou a zajímavou hudbou. Herci vám přímo stárnou před očima, aniž by se děj nějak výrazněji posunul, občas některé okolnosti jsou prostě smeteny ze stolu, proto film má docela otevřený konec.

 • 55%
  0
  0
  3. 11. 2019

  Po shlédnutí této fantasy skoropohádky mi v paměti utkvěla slova: „dřevěné vany“ a „divný.“ Moc velký zážitek vám nedá, ale některé věci ujdou, tj. hudba, která se hodí a je líbivá, krásné prostředí Islandu a VB a kostýmy. Zbytek je dle mého názoru buď dětinský – klišé, předvídatelnost, málo krve – nebo sarkastický (jen tento humor nestačí) a nechutný plus místy přiblble romantický.

 • 70%
  0
  0
  3. 11. 2019

  Na tomhle filmu je nejlepší to přirozeně vtipné chování mazlů, kterému se zasmějí nejenom děti, ale i dospělí, o to více pokud nějaké to domácí zvíře také mají. Což brání nahlížet na film negativně, ale nekompatibilnost děje to moc neskryje. Jednička je lepší, i její humor.

1 2 3 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: