Tre nøtter til Askepott (Norsko)
Norsko Norsko
Litva Litva
95 minut

Žánry

:
Fantasy, Rodinný, Pohádka
Motto: Každá legenda má své následovníky.

Obsah

:
„Tři přání pro Popelku“ je nové zpracování legendární pohádky scenáristy Františka Pavlíčka a režiséra Václava Vorlíčka „Tři oříšky pro Popelku“. Severská více »« méně

Režie

:
Cecilie A. Mosli

Scénář

:
Anna Bache-Wiig Karsten Fullu Kamilla Krogsveen Božena Němcová Siv Rajendram Václav Vorlíček

Herci

:
Kristofer Hivju Ellen Dorrit Petersen Thorbjørn Harr Nils Jørgen Kaalstad Nader Khademi ...

Podívej se na Tři přání pro Popelku online!

Premiéra: 23. 12. 2021
Distributor: Bontonfilm
Jste na stránce filmu Tři přání pro Popelku. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Tři přání pro Popelku myslíte! K 22. lednu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27869 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Tři přání pro Popelku


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  0
  0
  5. 1. 2022
  Brenan88 (44985 bodů)

  Osobně nemám nějak příliš v lásce Tři oříšky pro Popelku, takže se nijak nepohoršuji nad tím co si to ti Norové jako dovolili, že si obšlehli náš vánoční národní poklad. Tři přání pro Popelku je jasnou kopírkou, ale v určitých momentech si jde svým vlastním směrem a rozhodně né špatným. Zasněžené Norsko je samo o sobě pohádkovou zemí a na filmovém plátně vypadá nádherně a to filmu přidává plusové body. Po vizuální stránce toho nejde moc co vytknout, tady byla odvedená dobrá práce. Stále se však jedná o remake a proto nemůžu s hodnocením nad 50%.

 • 75%
  0
  0
  26. 12. 2021
  marie-kolarova (2416 bodů)

  Norové logicky těží z krásy zasněžené krajiny a celkově z nesrovnatelných technických i finančních možností, což zaručuje krásný vizuální zážitek. Aktualizace je vedena příjemným způsobem, mile potěšila nevlastní sestra, která je nejvíce ze všeho obětí ambiciózní matky. Svým vlastním založením je to docela milá holka, která má s Popelkou nekonfliktní vztah, tedy pokud zrovna neúřaduje matka. Popelka si je vědoma svého postavení, z kterého se nehroutí, jen s tím snaží nějak vyrovnat. Celkově civilnější, až na matku, která je ukázková hnusná mrcha se zbytečně přestylizovanou vizáží. Příjemně vyakčněný závěr. Pokud si někdo dopředu myslí, že Vorlíček vyhrál na věky mistroství světa v natočení Popelky, nemá smysl, aby se na tuto adaptaci díval. Bonus na závěr: buď sama sebou, nepotřebuješ jiné kostýmy.

Hodnocení a recenze Tři přání pro Popelku

53 51 ?
jak hlasovat?
 • Brenan88 50%
 • marie-kolarova 75%
 • Reacherjack2016 65%
 • luqoca 70%
 • vaclav-conan 5%
 • lukas 50%
všechna hodnocení (6)