Zakliata jaskyna (Slovensko)
Slovensko Slovensko
Česká republika Česká republika
Maďarsko Maďarsko
98 minut

Žánry

:
Fantasy, Rodinný, Pohádka

Obsah

:
Pohádka Zakletá jeskyně vypráví pověst o zázračné jeskyni, v níž jsou uložené vzácné poklady. Je mezi nimi i obyčejná sůl, kterou lidé potřebují nejvíce. více »« méně

Režie

:
Mariana Čengel Solčanská

Scénář

:
Mariana Čengel Solčanská

Herci

:
Predrag Bjelac Karel Dobrý Tatiana Pauhofová Zuzana Stivínová ml. Marko Igonda ...
Premiéra: 2. 6. 2022
Distributor: CinemArt
Jste na stránce filmu Zakletá jeskyně. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Zakletá jeskyně myslíte! K 4. červenci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28028 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Zakletá jeskyně


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  4. 6. 2022
  aquiver (688 bodů)

  Nejlepší hraná pohádka za poslední 4 roky. Krásné lokace, atmosféra, neokoukaní herci a povedený scénář, kde každá scéna má svůj smysl pro cílový dramatický oblouk, ve kterém, i když cíl je předem daný svým žánrem, cesta k němu je originální, nápaditá a emočně strhující. Část pohádky disponuje až téměř hororovou náladou, a tak z popsaných důvodů, o co méně si film vychutná to nejmenší dítě, o to více balzám pohladí dospělou vnímavou pohádkovou duši... Paní Solčanská a milí herci, děkuji, že je na co chodit do kina.

Hodnocení a recenze Zakletá jeskyně

68 55 ?
jak hlasovat?
 • ASPHALT 60%
 • lukas 65%
 • aquiver 80%
všechna hodnocení (3)