Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
juha_efx
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
194
Od nejnovějších
Terminator Salvation
(2009)
22. 9. 2021
8
Doba ledová 4: Země v pohybu
(2012)
22. 9. 2021
7.5
Kdo najde přítele, najde poklad
(1981)
22. 9. 2021
8.5
Dva výtečníci
(1977)
22. 9. 2021
8
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
(2005)
22. 9. 2021
7.5
Kronika rodu Spiderwicků
(2008)
22. 9. 2021
8.5
Zlatý kompas
(2007)
22. 9. 2021
8
Tři králové
(1999)
22. 9. 2021
7.5
Vítejte v džungli
(2003)
22. 9. 2021
8
Medvědí bratři
(2003)
22. 9. 2021
8.5
Útěk z New Yorku
(1981)
22. 9. 2021
8
Aladin
(2019)
22. 9. 2021
8.5
Svět zítřka
(2004)
22. 9. 2021
8
Mezi vlky
(2011)
22. 9. 2021
8
První rytíř
(1995)
22. 9. 2021
8
Orlie pierko
(1971)
22. 9. 2021
8
Ztracený svět: Jurský park
(1997)
22. 9. 2021
8
Willow
(1988)
22. 9. 2021
8.5
Pláž
(2000)
22. 9. 2021
8.5
Legenda
(1985)
22. 9. 2021
8
Asterix a překvapení pro Cézara
(1985)
22. 9. 2021
8
Kung Fu Panda 3
(2016)
22. 9. 2021
8
Rebelka
(2012)
22. 9. 2021
8.5
Princ z Persie: Písky času
(2010)
22. 9. 2021
8.5
Kong: Ostrov lebek
(2017)
22. 9. 2021
8
Lví král
(2019)
22. 9. 2021
8.5
Tenkrát na východě
(2000)
22. 9. 2021
8.5
Pod Jezevčí skálou
(1978)
22. 9. 2021
8.5
Krotitelé duchů II
(1989)
22. 9. 2021
8.5
Valerian a město tisíce planet
(2017)
22. 9. 2021
8.5
Na pytlácké stezce
(1979)
22. 9. 2021
8
Legendární parta
(2012)
22. 9. 2021
7.5
Mstitel beze jména
(1998)
22. 9. 2021
8.5
Lví král 2: Simbův příběh
(1998)
22. 9. 2021
8
Solo: Star Wars Story
(2018)
22. 9. 2021
8
Hledá se Dory
(2016)
22. 9. 2021
8
Jestřábí žena
(1985)
22. 9. 2021
8.5
Bod zlomu
(1991)
22. 9. 2021
8.5
Madagaskar 2: Útěk do Afriky
(2008)
22. 9. 2021
7.5
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
22. 9. 2021
7.5
1
2
3
4
5