Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Kašpárek
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
144
Od nejnovějších
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí
(1974)
7. 2. 2019
7.5
Anakonda
(1997)
2. 2. 2019
5
Znamení
(2002)
2. 2. 2019
8.5
Pearl Harbor
(2001)
2. 2. 2019
5
2012
(2009)
2. 2. 2019
4
Mizerové
(1995)
2. 2. 2019
7.5
Slunce, seno a pár facek
(1989)
1. 2. 2019
6.5
Já, padouch 2
(2013)
1. 2. 2019
7
Já, padouch
(2010)
1. 2. 2019
7.5
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
(1992)
1. 2. 2019
7
Mr. Bean
(1990)
1. 2. 2019
9.5
Princezna Mononoke
(1997)
1. 2. 2019
8.5
Godzilla
(2014)
1. 2. 2019
7
Žhavé výstřely
(1991)
1. 2. 2019
6
Ženy v pokušení
(2010)
1. 2. 2019
7
Gumídci
(1985)
1. 2. 2019
7
Veverčí chůvy
(1989)
1. 2. 2019
8
My z Kačerova
(1987)
1. 2. 2019
8.5
Muži v černém 2
(2002)
31. 1. 2019
6
Muži v černém
(1997)
31. 1. 2019
8
Utopenec na útěku
(1998)
31. 1. 2019
7
Bláznivá střela
(1988)
31. 1. 2019
8
Lví král
(1994)
31. 1. 2019
8.5
Policajt v Beverly Hills
(1984)
30. 1. 2019
8
Indiana Jones a Království křišťálové lebky
(2008)
30. 1. 2019
7
Čelisti
(1975)
30. 1. 2019
8
Uprchlík
(1993)
30. 1. 2019
7.5
Indiana Jones a chrám zkázy
(1984)
30. 1. 2019
7
Král Artuš
(2004)
30. 1. 2019
6.5
King Kong
(2005)
30. 1. 2019
8
Král Artuš: Legenda o meči
(2017)
30. 1. 2019
7.5
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
30. 1. 2019
8.5
Iron Man
(2008)
30. 1. 2019
6.5
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
30. 1. 2019
8.5
Kufr
(1992)
30. 1. 2019
8
Most
(2011)
30. 1. 2019
10
Ulice
(2005)
30. 1. 2019
2
O princezně Jasněnce a létajícím ševci
(1987)
30. 1. 2019
7
Z pekla štěstí
(1999)
30. 1. 2019
3
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
30. 1. 2019
6.5
1
2
3
4