Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
David Bátor
David Bátor
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
2 244
Od nejnovějších
Castle Rock
(2018)
25. 4. 2020
8
Příběhy Alfreda Hitchcocka
(1955)
25. 4. 2020
8
Městečko Pines
(2015)
25. 4. 2020
8.5
V zajetí kouzel
(2015)
25. 4. 2020
8.5
Lovci duchů
(2005)
25. 4. 2020
10
Temný případ
(2014)
25. 4. 2020
10
Most
(2011)
25. 4. 2020
10
Police Squad!
(1982)
25. 4. 2020
7.5
Nahá pastýřka
(1966)
4. 12. 2018
8
Život je krásný
(1940)
4. 12. 2018
7
Zločin v Polné
(2016)
4. 12. 2018
6
Comeback
(2008)
3. 12. 2018
6.5
Krkonošské pohádky
(1974)
3. 12. 2018
8.5
Thor: Ragnarok
(2017)
3. 12. 2018
7
Brácha za všechny peníze
(1978)
8. 4. 2018
7.5
Hledá se táta!
(1961)
8. 4. 2018
7.5
Rakev ve snu viděti
(1968)
8. 4. 2018
7
Šest černých dívek aneb Proč zmizel Zajíc
(1969)
8. 4. 2018
7
Panenství a kriminál
(1969)
8. 4. 2018
8.5
Kateřina zlé pověsti
(1976)
15. 3. 2018
9
Ať žijí duchové!
(1977)
30. 12. 2017
8.5
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
(1970)
17. 12. 2017
9
O Janovi a podivuhodném příteli
(1990)
17. 12. 2017
7.5
Za humny je drak
(1982)
17. 12. 2017
7
Poplach v oblacích
(1979)
17. 12. 2017
7
...a zase ta Lucie!
(1984)
17. 12. 2017
8.5
Radúz a Mahulena
(1970)
17. 12. 2017
8
Anděl Páně 2
(2016)
17. 12. 2017
8
Popelka
(1969)
17. 12. 2017
8
Šíleně smutná princezna
(1968)
17. 12. 2017
6.5
Byl jednou jeden král...
(1954)
17. 12. 2017
7.5
Knoflíkáři
(1997)
19. 10. 2017
8
Smrt krásných srnců
(1986)
19. 10. 2017
10
Přednosta stanice
(1941)
19. 10. 2017
10
Florenc 13.30
(1957)
8. 10. 2017
6.5
Touha
(1958)
8. 10. 2017
10
Zítra to roztočíme, drahoušku...!
(1976)
8. 10. 2017
8.5
Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky
(1967)
8. 10. 2017
8
Black Sabbath: The End of the End
(2017)
8. 10. 2017
10
Wind River
(2017)
8. 10. 2017
8.5
Načíst další
1
3
4
5
57