nairam67
Komentáře

 • 75%
  1
  0
  19. 7. 2018

  Hoja hoj, jednička se mi hooodně líbila a tak jsem vyrazil do kina se strachem co se bude dít. V první polovině filmu jsem si říkal, že to bude megaprůser, strašný střih, strašně moc greenscreenů a hlavně neustálé vracení se k jedničce připomínalo vaření z vody. Poté co k ostrovu připlula flotila člunů (proč mi to tak připomíná scénu z Dunkerku) se konečně vrátil ten bezstarostný pocit letní pohody a úsměv na tváři nezmizel až do konce. Co na tom, že cherozombie zpívá 50 let stejně a její Fernando byl tragedie, když vypadá těch 50 let stejně. Písničky od ABBY to utáhnou, holt klasika je klasika. Perfektní volba mladších kopií v čele s Popelkolady Lily je jedním z kladů produkce, když už se jim na to Meryl vysr…, geniální tah s Andy Garciou obsazení zachraňuje. Co dodat nakonec - je léto, čas blbnutí a tak proč nejít do kina na oddechovku a pak Lily.

 • 30%
  1
  0
  26. 6. 2018

  Proč? Asi studiu dochází peníze a tak úkoluje chudáka Lucase k sériím hlavních i vedlejších postav. Vykrádání jednotlivostí bez hlubších souvislostí přináší totální degeneraci celé série. Hanba Vám kapitalističtí imperialisté. Fanoušci SW si mají zase co kupovat a určitě vyjde i hezká gamesa. Do kina však nemá cenu chodit v televizi to vyjde nastejno.

 • 70%
  0
  0
  26. 6. 2018

  Absolutně pohnojený závěr, jinak skvělého filmu, kde ticho léčí. Proč museli konec zmrvit jasně prvoplánovou smrtí otce a zázračným nabytím sebedůvěry (byť podpořenou zvukovou zbraní proti E.T.) matky s dcerou. Graficky rozmazaní mimáci už byli taky někde vidět. Ale co, dobrý nápad skvělé řemeslo, koukatelné.

 • 85%
  0
  0
  26. 6. 2018
  Deadpool 2 (2018)

  Nejsem příliš velkým fanouškem Marvelovek, ale první díl jsem prochechtal celej a druhý den jsem šel na nášup a tak jsem byl zvědavý na dvojku. X force je jedna z nejzábavnějších částí za poslední dobu a X síla mít štěstí je prostě geniální. Z mého pohledu absolutní swingers akce. Jsem zvědavý co přijde, protože tohle prostě nesmí skončit

 • 40%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Trapný pokus odpovědět Marvelu. Invalidní netopýr doprovázený nadženou ukecají pubertálního rychlohoniče k tomu aby exhumovali supermuže, kterého se jim minule podařilo omylem zabít. Do toho zamotali i poseidonova mladšího bráchu, u kterého některé trikové sekvence vypadají jak ze staré dobré klasiky - jak utopit doktora mráčka. Tak vypadá vražda ideálů v přímém přenosu. Nechápu proč všichni záporáci musí mít rohy (parohy bych pochopil) a v tomto případě, jak už bylo několikrát řečeno, je gigitální maglaz totální průser, moje děti by to namalovaly fixama líp. Totálním zabijákem pak bylo hejno zmutovaných komárů bezduše poletujících v okolí. Asi po zaplacení honoráře benovi co má flek nezbylo na postprodukci. Už se děsím na další díl.

 • 80%
  0
  0
  28. 11. 2017

  V časech oživlých papíráků, kteří se na nás valí ze všech stran je tento film potvrzením nového trendu marveláků, kteří vsadili na odlehčenou veselou notu. Vše začalo tabulí mrtvých, pak pavoukem trénovaným toníčkem stárkovým a teďse dostalo i na zbytek (nebo jeho první část) klanu. Skvělé. Potřebujeme i takovéto filmy, které si na nic nehrají a jdou prvoplánově za zábavou

 • 75%
  1
  0
  28. 11. 2017

  Perfektně odvedená práce, vynikající střih, slušná režie a vymazlené digitální sekvence. Herecky utavené, když si vzpomenu na klasického Poirota a jeho popis v knižní předloze od Akáty (ne té naší), tak tento nový Erkůůl Poaró odpovídá snad nejlépe z posledních filmových ztvárnění (na seriál však nemá). Děj je všeobecně známý a tak gradace odhalením swingersvraždy není překvapením pro nikoho. Nicméně jen tak dál, ještě čeká spousta klasických kusů k předělání

 • 65%
  0
  0
  23. 7. 2017

  Je vidět, že Luc čekal až technologie doběhnou jeho představivost. Bohužel jeho "perloví lidé" jako by Avatařanům z oka vypadli a to včetně jazyka. Náš kladˇák a klaďačka mají tvořit mileneckou dvojici, nicméně chemie jaksi nefunguje a vypadají jak odvázanější brácha se sestrou, kromě konce tam to alespoň trochu zajiskří. Ještě že je ta holka tak hezká a je k pokoukání. Bavil mne také odkaz na 5 element v sekvenci divoké honičky po stanici Alfa. Vizuálně dokonalé, slušný soundtrack a taneček Riri u tyče vynikající. Celkově Luc ukázal, že lze konkurovat americkým blockbusterům. Jednou vidět vcelku však stačí. David Bowie - Space Oddity díky za skvělý začátek.

 • 80%
  0
  1
  22. 7. 2017

  Konečně zase zábava, pavoučí chlapec ve stylu Deadpoola je bezva nápad, zejména, když mu jeho protivník zatápí nejvíce jako starostlivý otec jeho pubertální lásky. Celé to vlastně není komiksový film, ale slušná komedie s komiksovými hrdiny. Jen tak dál Avengers

 • 45%
  1
  0
  22. 7. 2017

  Woody, Woody to už ti zase došly peníze? Jediné plus tohoto filmu je skutečnost, že uzavírá kruh Planety opic tím, že se vrací na samý začátek. Doufám jen, že uzavřeno zůstane.

 • 100%
  3
  0
  22. 7. 2017
  Dunkerk (2017)

  Když ponecháme stranou drobné nepřesnosti v historii a lehce anglofilní náhled (kdopak asi bránil přístupové cesty k plážím) přehlížející roli žabožroutů v tomto zběsilém úprku a také to, že evakuace trvala 8dní nelze dát méně něž 110%. Je to absolutně dokonalý Nolan ve své podstatě. Musel jsem si ten kousek dát 2x za sebou abych pochytal vše, co nachystal a už se těším na režisérské Blu-ray. Kamera, zvuk, detaily vše už je tady lépe popsáno nicméně Zimmer je tady více než absolutní. Co je to jenom napadlo dávat si laťku takhle vysoko, co budou vyvádět příště netuším.

Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: