nairam67
Komentáře

 • 65%
  1
  0
  23. 7. 2017

  Je vidět, že Luc čekal až technologie doběhnou jeho představivost. Bohužel jeho "perloví lidé" jako by Avatařanům z oka vypadli a to včetně jazyka. Náš kladˇák a klaďačka mají tvořit mileneckou dvojici, nicméně chemie jaksi nefunguje a vypadají jak odvázanější brácha se sestrou, kromě konce tam to alespoň trochu zajiskří. Ještě že je ta holka tak hezká a je k pokoukání. Bavil mne také odkaz na 5 element v sekvenci divoké honičky po stanici Alfa. Vizuálně dokonalé, slušný soundtrack a taneček Riri u tyče vynikající. Celkově Luc ukázal, že lze konkurovat americkým blockbusterům. Jednou vidět vcelku však stačí. David Bowie - Space Oddity díky za skvělý začátek.

 • 80%
  0
  0
  22. 7. 2017

  Konečně zase zábava, pavoučí chlapec ve stylu Deadpoola je bezva nápad, zejména, když mu jeho protivník zatápí nejvíce jako starostlivý otec jeho pubertální lásky. Celé to vlastně není komiksový film, ale slušná komedie s komiksovými hrdiny. Jen tak dál Avengers

 • 45%
  1
  0
  22. 7. 2017

  Woody, Woody to už ti zase došly peníze? Jediné plus tohoto filmu je skutečnost, že uzavírá kruh Planety opic tím, že se vrací na samý začátek. Doufám jen, že uzavřeno zůstane.

 • 100%
  2
  0
  22. 7. 2017
  Dunkerk (2017)

  Když ponecháme stranou drobné nepřesnosti v historii a lehce anglofilní náhled (kdopak asi bránil přístupové cesty k plážím) přehlížející roli žabožroutů v tomto zběsilém úprku a také to, že evakuace trvala 8dní nelze dát méně něž 110%. Je to absolutně dokonalý Nolan ve své podstatě. Musel jsem si ten kousek dát 2x za sebou abych pochytal vše, co nachystal a už se těším na režisérské Blu-ray. Kamera, zvuk, detaily vše už je tady lépe popsáno nicméně Zimmer je tady více než absolutní. Co je to jenom napadlo dávat si laťku takhle vysoko, co budou vyvádět příště netuším.

Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: