Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
cokie
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
220
Od nejnovějších
Správci osudu
(2011)
1. 5. 2015
10
S tebou mě baví svět
(1983)
1. 5. 2015
7.5
Na samotě u lesa
(1976)
1. 5. 2015
7.5
Pelíšky
(1999)
1. 5. 2015
10
Twilight Saga: Nový měsíc
(2009)
1. 5. 2015
5.5
Triangle
(2009)
1. 5. 2015
7
Hrůza v Connecticutu
(2009)
1. 5. 2015
8
Saw 6
(2009)
1. 5. 2015
6.5
Upíří deníky
(2009)
1. 5. 2015
10
Grave Encounters
(2010)
1. 5. 2015
6.5
Twilight sága: Zatmění
(2010)
1. 5. 2015
7
Saw 3D
(2010)
1. 5. 2015
10
Skrýš
(2010)
1. 5. 2015
2
Pach krve 5: Krvavý masakr
(2012)
1. 5. 2015
7.5
Grave Encounters 2
(2012)
1. 5. 2015
7.5
Černobylské deníky
(2012)
1. 5. 2015
8.5
Dům na konci ulice
(2012)
1. 5. 2015
8.5
Prometheus
(2012)
1. 5. 2015
9
Pod zemí
(2014)
1. 5. 2015
8
Žena v černém 2: Anděl smrti
(2014)
1. 5. 2015
6.5
Jessabelle: V tváři démona
(2014)
1. 5. 2015
6
The Wicked
(2013)
1. 5. 2015
4.5
The Returned
(2013)
1. 5. 2015
3.5
V/H/S/2
(2013)
1. 5. 2015
10
Carrie
(2013)
1. 5. 2015
6.5
Rohy
(2013)
1. 5. 2015
8.5
Světová válka Z
(2013)
1. 5. 2015
9.5
The Originals
(2013)
1. 5. 2015
9
Očista: Anarchie
(2014)
1. 5. 2015
8
Já, Frankenstein
(2014)
1. 5. 2015
8
Clown
(2014)
1. 5. 2015
10
Constantine
(2014)
1. 5. 2015
9.5
Pár nenormálních aktivit 2
(2014)
1. 5. 2015
8.5
Insidious 2
(2013)
1. 5. 2015
10
Mama
(2013)
1. 5. 2015
10
Zatímco spíš
(2011)
1. 5. 2015
7
Sinister
(2012)
1. 5. 2015
10
Pád do tmy 2
(2009)
1. 5. 2015
9.5
Annabelle
(2014)
1. 5. 2015
6.5
V zajetí démonů 2
(2016)
1. 5. 2015
5.5
1
2
3
4
5
6