Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
slam7
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
108
Od nejnovějších
Sedm životů
(2008)
8. 4. 2015
8.5
Vyměřený čas
(2011)
8. 4. 2015
9
Maverick
(1994)
8. 4. 2015
8.5
Tango a Cash
(1989)
8. 4. 2015
9
Komando
(1985)
8. 4. 2015
8.5
Vybíjená
(2004)
8. 4. 2015
8
Duch
(1990)
8. 4. 2015
9
Rocky
(1976)
8. 4. 2015
10
Krokodýl Dundee
(1986)
8. 4. 2015
8.5
Nájemní vrazi
(1995)
8. 4. 2015
9
Rocky V
(1990)
8. 4. 2015
8.5
Rambo III
(1988)
8. 4. 2015
7.5
Rambo II
(1985)
8. 4. 2015
9
Klepání na nebeskou bránu
(1997)
8. 4. 2015
8.5
Sociální síť
(2010)
8. 4. 2015
9
Con Air
(1997)
8. 4. 2015
9.5
Sněženky a machři
(1983)
8. 4. 2015
9
Žhavé výstřely
(1991)
8. 4. 2015
8.5
Osobní strážce
(1992)
8. 4. 2015
9
Rychle a zběsile
(2001)
8. 4. 2015
8.5
Casino Royale
(2006)
8. 4. 2015
9
Rambo: Do pekla a zpět
(2008)
8. 4. 2015
9
Rocky IV
(1985)
8. 4. 2015
9.5
Pomáda
(1978)
8. 4. 2015
9
60 sekund
(2000)
8. 4. 2015
8.5
Demolition Man
(1993)
8. 4. 2015
9
Smrtonosná past 2
(1990)
8. 4. 2015
9
Svět podle Prota
(2001)
8. 4. 2015
8.5
50 x a stále poprvé
(2004)
8. 4. 2015
7.5
Trosečník
(2000)
8. 4. 2015
9.5
Čelisti
(1975)
8. 4. 2015
8
Vratné lahve
(2007)
8. 4. 2015
8.5
Drž hubu!
(2003)
8. 4. 2015
8
Patriot
(2000)
8. 4. 2015
9
Rocky Balboa
(2006)
8. 4. 2015
9
Bláznivá střela
(1988)
8. 4. 2015
8.5
Jak dostat tatínka do polepšovny
(1978)
8. 4. 2015
9
Rambo: První krev
(1982)
8. 4. 2015
9
Armageddon
(1998)
8. 4. 2015
9
Kajínek
(2010)
8. 4. 2015
8.5
Načíst další
1
2
3