Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • Roba mám rád už pěknou řádku let a na jeho vystoupení jsem se dost těšil. Byl jsem zvědavý jak mi jeho vystoupení sedne a zda bude i při vyprávění tak zábavný jako ve filmech. Naštěstí se ukázalo,že je Rob rozeným vypravěčem a bavičem. Těch 45 minut docela slušně uteklo a některé fórky byly opravdu skvělé. V porovnání s konkurencí,která je vážně obrovská Rob trochu zaostává,ale i tak se jedná o slušnou zábavu.

 • 90%
  0
  0
  3. 9. 2020

  Louis to v sobě stále má a po všech problémech spojených s jeho osobou je zpět a rozhodně se nedrží při zdi. Tohle vystoupení opět jen dokázalo,že je velikánem ve svém oboru. Dlouho jsem se tak nenasmál. Samozřejmě nakonec došlo i na jeho údajné sexuální obtěžování,ale i s tímto tématem si nakonec poradil způsobem sobě vlastním. Příjemná hodinka plná nekorektního a hoooodně černého humoru.

 • 20%
  0
  0
  25. 8. 2020
  Cats (2019)

  Průser galaktických rozměrů. Jak někdo mohl někdo dovolit vznik něčeho takového. Cats se tímto zařadili mezi nejhorší muzikály všech dob. Pokud bych však opomenul katastrofální vizuál a velmi divné hudební čísla,tak s Cats mám hlavní problém v tom,že kromě ústředního songu Memory nemá žádný zajímavý song.

 • 65%
  0
  0
  25. 8. 2020
  Sugar Rush (2018)

  Mám rád pořady s cukrářskou,nebo kulinářskou tématikou a tady jsem si tedy přišel na své. Je neuvěřitelné co jsou schopni soutěžící za určitý čas vytvořit. Formát jako takový mi ale osobně moc nesedl. Myslím,že v současné konkurenci kulinářských pořadů je Sugar Rush spíše tím slabším.

 • 60%
  0
  0
  25. 8. 2020

  Úvodních 15 minut bylo naprosto geniální. Škoda jen,že si film neudrží kvalitu i při přesunu do současnosti. Jakoby snímku spadl řemen a tvůrci kvůli tomu nedokázali z daného tématu vytěžit maximum. Stále se sice jedna o příjemnou podívanou,která ale měla být mnohem lepší. Každopádně Seth jako Herschel velmi dobrej.

 • 75%
  0
  0
  23. 8. 2020

  Je to povrchní a hloupé. Přesto se od toho těžko odvrací zrak. Netflix uhodil hřebíček na hlavičku. Výborně vybraní protagonisté,kteří jsou jednak hot a zadruhé sympaťáci. Dobře se na to dívá a hlavně se u toho divák nenudí. Klidně mi naservírujte druhou řadu.

 • 25%
  0
  0
  23. 8. 2020

  Tim Robinson naprosto nesympatický člověk a ještě horší komik dostal od Netflixu vlastní skečovou show a já vám radím vyhněte se jí. Něco tak trapného jsem dlouho neviděl. Naštěstí jsou jednotlivé díly poměrně krátké a tak se to dá přežít. Nakonec jsem dokázal shlédnout všechny díly,ale k ničemu to nebylo. Žádné zlepšení se nestalo.

 • 80%
  0
  0
  23. 8. 2020

  Hry kolem světa patří mezi to nejlepší co můžete najít na Netflixu. Kvalita dílů je mírně kolísavá což je dáno zajímavosti samotného sportu,které představuji. Pokud bych však měl jeden díl vypíchnout,tak byl to byl právě ten první,který nám představil Florenský fotbal. Zbytek dílu už sice nedosahuje takových kvalit jako právě tento,ale i tak se jedná o více než kvalitní podívanou.

 • 0%
  0
  1
  23. 8. 2020

  Rychlovky Ládi Hrušky aneb sice se to nedá žrát,ale můžeš si to udělat doma. Nechápu jak se někdo takový jako je Láďa Hruška může s něčím takovým jako jsou recepty z mikrovlnky dostat až do televize. Nad tímto mi zůstává rozum stát,ale na druhou stranu jako komedie to funguje.

 • 35%
  0
  0
  23. 8. 2020

  Legalizujte všechno je mé první setkání s Andrém jeho Stand-upem. Bohužel pro mne to nebylo zrovna milé setkání. Jakkoliv mi André jako herec ve filmech nevadí,tak tady jsem vyloženě trpěl. Strašně tlačí na pilu a chrlí ze sebe jednu hovadinu za druhou načež jen málokterá se opravdu dokáže uchytit. Těch 50 minut se mi zdálo nekonečnými. Další šanci už mu rozhodně nedám.

 • 75%
  0
  0
  23. 8. 2020

  Fotbal sleduji celý život, tudíž mi ani jméno Anelka neuniklo. Přesto mne tento dokument dokázal přinejmenším šokovat. Nikdy jsem totiž nezaznamenal jak kontroverzní osobnosti právě tento francouzský sniper byl. Dokument zachycuje celou jeho fotbalovou kariéru od začátku přes všechny jeho kontroverze až po současnost. Myslím,že každý fotbalový fanda bude dozajista spokojený. Netflix to prostě umí prodat.

 • 70%
  0
  0
  23. 8. 2020

  Philippe Lacheau je pro mne zárukou kvalitní zábavy a ani tentokrát nezklamal. Opět se obklopil svými dvorními herci a dal vzniknout zábavné akční komedii,která nejednou dokáže překvapit. Francouzi ty komedie prostě umí. Celý film je přirozeně zábavný,vůbec se netlačí na pilu a hlavně se nesklouzává k trapnosti jak je to obvykle zvykem u komedii z USA. Už teď se těším na nový snímek,který v těchto dnech začal Lacheau natáčet.

 • 80%
  0
  0
  20. 7. 2020

  Pro mne zatím největší filmové překvapení letošního roku. Už podle traileru jsem věděl,že budu spokojený a to jsem ještě netušil jak moc spokojený nakonec budu. Andy je pro mne zárukou smíchu a i tentokrát nezklamal. Vlastně celkově se obsazení nadmíru povedlo. Jak píše JosefTomas Palm Springs je nejpohodovější film letošního roku a tento status si s největší pravděpodobností udrží až do samého konce. O ději se ani rozepisovat,ten ať si každý užije sám.

 • 35%
  0
  0
  20. 7. 2020

  Na nové filmy Bruce Willise už se dívám snad jen ze setrvačnosti,nebo z nostalgie,protože o kvalitě už tady dávno není řeč. S každým novým filmem je jasný,že to bude hrůza,ale stejně si k němu nakonec cestu najdu. Survie the Night je další z řady céčkových akčńáku ve kterém si Bruce odehraje to svoje a vy po skončení filmu máte divnou pachuť v puse. Tentokrát se dá aspoň říct,že se Bruce trochu snažil a jeho výkon nebyl vyloženě směšný. Pokud však můžu doporučit,tak se tomuto filmu vyhněte obloukem.

 • 65%
  0
  0
  20. 7. 2020

  Příjemná hororová jednohubka,která zaručeně potěší nejednoho fanouška tohoto žánru. Filmu o čarodějnicích vzniklo v poslední době spousta,ale tento řadím mezi ty lepší. Napětí funguje jak má,herci jsou sympatičtí a je lehké jim fandit. Tohle je podle mne u hororu nejdůležitější. Jakmile vás neosloví hlavní hrdinové a nemáte komu fandit,tak v tu chvíli horor ztrácí veškerou šanci na úspěch. Hodinka a půl tak uteče jako voda což je u filmu nejdůležitější.

 • 50%
  0
  0
  20. 7. 2020

  Spike Lee je specifický režisér,který svou tvorbou nesedne každému. Já sám to s ním mám jako na houpačce. Zatímco za BlacKkKlansman jsem ho vynášel do nebes,tak Bratrstvo pěti si rozhodně mé sympatie nezískalo. Jako celek prostě film nefunguje. Jakoby sám Spike nevěděl co chce točit a tak pro jistotu do filmu nacpal vše co mu přišlo na mysl. Jako celek to působí až příliš nesourodě a rozháraně.

 • 65%
  0
  0
  20. 7. 2020
  7500 (2019)

  Přepadení letadla z pohledu pilotů. Zajímavý nápad,který podle mne nebyl úplně dotažený do konce. Filmu se nedá upřít napětí a snaha o autentičnost,ale některé pasáže mi prostě do celkového vyznění filmu vůbec nepasovali. Každopádně Gordon-Levitt podal velmi dobrý výkon a film v podstatě táhne o stupeň výš v mém hodnocení.

 • 75%
  0
  0
  20. 7. 2020

  Poctivý válečný kousek ve kterém není místo pro zbytečná slova. Tom Hanks si střihl další roli správného klaďase a opět na výbornou. Jenže jakákoliv psychologie postav,nebo zbytečné dialogy zde tentokrát nemají žádné místo. Tohle je zhruba 80 minut dlouhá námořní bitva,které nechybí pořádná atmosféra a napětí. Navíc jsou bitvy natočené velmi přehledně a tomu dávám velké plus navíc. Za mne tedy spokojenost.

 • 70%
  0
  0
  30. 6. 2020
  Eurovize (2020)

  Will Ferrell patří v mém osobním žebříčků nejoblíbenějších herců na samý vrchol. Nemohl jsem si tak nechat ujít jeho nejnovější snímek - Eurovize. Trailer sice moc neoslnil,ale o to více jsem rád,že se film vyvedl. Není to sice tak šílené jak jsem u Ferrella zvyklý,ale to rozhodně není na škodu. Snímek co se týče humoru zbytečně netlačí na pilu a spíše jen tak volně plyne. Za mne tedy spokojenost.

 • 40%
  0
  0
  16. 3. 2020

  Ve vysoké trávě je dalším hororem z pera Stephena Kinga,který by měl být však rychle zapomenut. Něco tak přeplácaného a nesmyslného jsem dlouho neviděl a samotné finále celému tomuto bizáru nasadilo korunu. Nejhorší na tom je,že ten film nebyl v první půl hodině vůbec marný,škoda že se to tak pokazilo.

 • 25%
  0
  0
  16. 3. 2020
  Nenávist (2020)

  Nenávist pro rok 2020 je naprosto zbytečným filmem a prozatím nejhorším hororem letošního roku. V dnešní se od hororových filmů očekává přece jen trochu víc než laciné lekačky,které navíc nejsou dostatečně děsivé a hektolitry krve,které jen podtrhují neschopnost režiséra vybudovat napětí bez těchto dvou věcí. Naprostá ztráta času.

 • 40%
  0
  0
  16. 3. 2020

  Pro malé děti optimální záležitost. Moje malá dcerka je z filmu nadšená. Lilo a Stitch je barevná,hravá a hlavně zábavná podívaná,která se nedrží zbytečně při zdi. Mimozemšťani jsou zábavní a díky nim není nouze o zábavné scény. Navíc to má vše jen 68 minut a to je velké plus.

 • 40%
  0
  0
  16. 3. 2020
  Zlatokopky (2019)

  Na můj vkus až příliš zdlouhavé a nezajímavé. Přesto jsem si z filmu odnesl pár poznatků. 1, Musím si dávat pozor na ženský,protože jsou očividně nevyzpytatelné. 2,Lopez je stále neuvěřitelně HOT. 3, Každý chlap vydělávající velké peníze je v podstatě prase,které si zaslouží být zneužito a okradeno. Pro mne jeden z nejslabších filmů co jsem v poslední době viděl.

 • 45%
  0
  0
  16. 3. 2020

  O životě Richarda Wershea JR. jsem něco načetl a tak jsem byl zvědavý jak se tvůrci s jeho životem poperou. Látka je to totiž opravdu slibná. Bohužel nejsem s výsledkem úplně spokojený. Film je docela roztahaný a místy docela nudí. Tahounem filmu se stal dle očekávání McConaughey,který v každé scéně snímek pozdvihne. Bohužel zde není tak často a bez něj to prostě drhne.

 • 70%
  0
  0
  16. 3. 2020

  Veškeré obavy jsou zažehnány. Sonic prošel transformací a i když nebyla úplně levná,tak se tvůrcům vyplatila. Přesně takto jsem si představoval,že by měl vypadat film o Sonicovi. Nechybí zábavné postavy,hlášky a situace. Tudíž jsem velmi spokojený. Sonic je sympaťák a s jeho lidským kolegou v podání Marsdena jim to klape. Za koho mám však největší radost je Jim Carrey,který zde předvedl velmi svěží a zábavný herecký výkon. Doufám,že ho to nakopne zpět do sedla a brzo ho zase někde uvidím.

 • 65%
  0
  0
  16. 3. 2020
  Na střeše (2019)

  Gran Torino MADE IN CZECH REPUBLIC. Ta podobnost je zcela očividná- Máme zde nerudného starce a mladého asijského kluka,kterého vezme pod svá křídla. Bohužel od již zmíněného Gran Torino mi zde přijde vše až příliš uspěchané a tudíž nedůvěryhodné. Na mysli mám hlavně vývoj charakteru hlavní postavy. Tady by snad mohly výtky k filmu končit. Jinak se totiž jedná o velmi dobře natočený a zahraný snímek,který by si zasloužil v naších končinách větší pozornost. Mádl se ukazuje jako velice zdatný režisér a rád si počkám na jeho další počin.

 • 65%
  0
  0
  25. 1. 2020

  Jako velkému fandovi Kevina Smitha a hlavně huličského dua Jaye a Mlčenlivého Boba se mi tento komentář nepíše vůbec snadno. Na tento snímek jsem se obrovsky těšil. Měl pro mne být komedií roku,nebo minimálně patřit do top 10. Jenže tento návrat mých oblíbenců nakonec nevyšel podle mých představ. Nostalgie tam stále byla,ale jakoby Smith ztratil cit pro cítění hranice mezi komedií a trapnosti. Půlka vtipu vůbec nefunguje a ta druhá nakonec vyšumí do prázdná. Rozhodně nečekejte,že by jste se u filmu váleli smíchy. Já se za celý film zasmál max 5krát a to je sakra málo. Co na druhou stranu potěší je plejáda známých herců v různých cameo rolích a také spousta popkultůrních odkazu. Smith si uvědomuje hranice snímku a je dobré,že se nebojí brát vážně a šít sám do sebe. Jenže jako komplet to prostě nefunguje tak jako kdysi. Snímek mi celkem rychle utekl,nabídl obrovské množství absurdních situací a postav,ale nepobavil tak jak jsem čekal. Objektivní hodnocení by bylo o pár procent menší,ale v případě Jaye a Boba se na objektivitu nehledí.

 • 70%
  0
  0
  10. 1. 2020
  Maják (2019)

  Eggers je v dnešní době úplným zjevením. Jeho filmy nejsou hloupé,prvoplánované a hlavně se nepodbízí a nesnaží se zavděčit co nejširšímu publiku. Jeho styl je osobitý a buď mu dokážete přijít na chuť a budete jeho snímky milovat,nebo také ne. Maják je podle mne dospělejším a vyzrálejším dílem než byla Čarodějnice. Vlastně bych se nebál mluvit o jednom z nejártovějších filmů poslední doby. Kamera je geniální,zvuková stránka filmu znepokojující a samotná námořnická historka není vlastně taky vůbec marná Hlavně herecké výkony obou dvou pánu nemají chybu. To,že je Dafoe skvělý herec to není nic nového pod sluncem,ale kdo mne opravdu překvapil byl Pattinson. Po tomto filmu můžu říct,že bude Batman v dobrých rukou.

 • 60%
  0
  0
  10. 1. 2020

  Ač seriálem nepolíbený,tak jsem s filmem spokojený.Věřím,že fandové seriálu budou nadšení,ale i ti pro které to bude první setkáni si rozhodně nebudou stěžovat. Dobová atmosféra a kostýmy jsou dokonalé. Herecky taktéž bezchybná práce. Velice příjemná podívaná.

 • 85%
  1
  2
  20. 12. 2019
  Lví král (2019)

  Lvího krále mám hrozně moc rád a na tuhle verzi od Jon Favreu jsem se dost těšil. Jsem tedy nakonec rád,že to dopadlo jako to dopadlo. Bál jsem se,že se vytratí kouzlo původního animáku,ale stále jsem ho z filmu cítil. Hodně se mluví o animaci,která je bezchybná a rád bych k tomu přidal jen to,že je to naprostá pravda. Je DOKONALÁ. Přes všechen ten digitál však dokážete cítit s hlavními hrdiny a prožíváte s nimi toto dobrodružství. Spokojenost.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

9 ×

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita