Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 65%
  0
  0
  16. 1. 2018
  Jigsaw (2017)

  Pila ležela nějaký ten pátek v rohu,ale ani trochu nezrezivěla. Tento díl nabízí přesně to co mají fandové na sérií rádi. Promyšlené vychytávky,které vedou k jedinému - k zabití uvězněných "zloduchů". Scénář je sice zajímavý,ale není tak chytrý jak by si nejspíš pánové scénáristi představovali. Jigsaw za všechny ty roky a díly zapadl do vyjetých kolejích a proto i tento díl působí rutiním dojmem. Dobře se zde pracuje s napětím a vlastně se od první scény stále něco děje,takže 90 minut uteče velmi rychle. Násilí a brutalita opět hrají prim až jsem místy musel odvracet zrak jaké zvrácenosti si pro mne Jigsaw připravil.Herci byli velmi dobří a myslím,že své role zvládli na výbornou. Pokud jste náhodou neviděli předchozí díly,tak zde na úrodnou půdu nenarazíte. Je potřeba mít alespoň nějaké informace,aby jste byli v obraze a o to více si film užili. Závěr jsem tak nějak tušil,ale i tak nebyl vůbec špatný a věřím,že některé diváky překvapil. Ve výsledku jsem prostě spokojený a 65 % je jasná volba.

 • 35%
  0
  0
  16. 1. 2018

  Docela velké zklamání. Trailer sice nevypadal nějak ohromně,ale aspoň sliboval akční pecka plnou krve. Pravda je však trochu jinde. Úvodní scéna je sice akční a zombie řádí jako morová rána, ale poté nastane útlum a až půl hodinu před koncem se akce opět rozjede. Herci jsou průměrní a příběh je otřesný a hloupý. Nebýt těch pár akčních scén, tak by to byl slušný opruz. Každopádně masky zombíků vypadají velmi dobře a není zde nouze o povedené gore scény plné krve a střev. Day of the Dead : Bloodline je takovou moderní variaci na Romeruv snímek z roku 1985.

 • Druhé pokračování se nese úplně ve stejném duchu jako první díl. Nepřineslo vůbec nic nového, nebo orginálního čím by se aspoň mohlo rovnat prvnímu. Angelina vypadá stále velmi dobře a Chris Barrie ve své roli potěšil. Akce je tuctová a místy až příliš přepálená ( úder do hlavy žraloka). Dvojka tak neuškodí, ale ani nenadchne.

 • 60%
  0
  0
  16. 1. 2018

  Rozhodně žádné zklamání. Na herní sérii jsem vyrůstal a z této filmové verze nejsem nějak extra pohoršený. Angelina Jolie je jako Lara Croft hrozně sexy a nepamatuji si film kde by jí to tak slušelo jako zde. Akce vypadá dobře a v rámci herních mantinelů je i přijatelně přepálená. Příběh je dobrodružný a i když nenabízí nic převratného, tak dokáže celkem pobavit.

 • 60%
  0
  0
  16. 1. 2018

  Po finančním úspěchu prvního dílu muselo zákonitě přijít pokračování. Jenže Odplata dopadla přesně tak jak se dalo očekávat. První díl byl ukončený a tak se nahrubo vymyslelo jak na snímek navázat. Celé pokračování je zcela zbytečné, ale peníze hold vládnou světu. Liam Neeson tak opět nakopává zadky, akce vypadá dobře a drsně, ale dějově bída. Těžko věřit, že scénář napsal Besson.

 • 60%
  0
  0
  16. 1. 2018

  Ultimátní šílenost, která se nestydí za svou stupiditu a naopak si v ní ještě libuje. Zápletka je tak praštěná až je zábavná. Pirát silnic vypráví příběh neúspěšného kaskadéra Roda Kimbla, který se snaží sehnat peníze na operaci svého nemocného nevlastního otce, aby se mohl uzdravit a on mu pakl mohl dát na férovku přes hubu. Zkrátka solidní úlet, který je velmi zábavný a nepostrádá obrovské množství gagu. PS: Český dabing se náramně vyvedl.

 • 45%
  0
  0
  16. 1. 2018

  Celý snímek bych si dokázal vyložit tak, že si Vaughn a Favreau napsali scénář a vydali se natáčet na Bora Bora a když už tak byli, tak si udělali rovnou dovolenou. Snímek není vůbec ničím zajímavý a vlastně neexistuje jediný důvod proč si ho pustit. Komedie, která nepobavi.

 • 70%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Jedna z mých nejmilejších dětských pohádek o čtyřech zvířecích muzikantech (oslík,kohout,pes a kocour). Snímek vznikl podle známe pohádky od Bratří Grimmů a na snímku to jde znát. Jedná se totiž o pěkný a místy i trošku napínavější příběh,který doprovází zajímavé hudební vložky.

 • 60%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Rozhodně nejslabší animovaný Asterix,který kdy vznikl. Animace celkem ušla,ale po celou dobu nebyla nabídnout schopná nabídnout nic čím bych si jí dokázal zapamatovat na delší čas. Bez pověstného vtipu a se slabým dějem,který doprovází otřesné písničky. Nevím proč se Němci pouštěli do francouzské klasiky.

 • 45%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Rodina Nessových mi nikdy moc nepřirostla k srdci a to jsem jí každý večer jako malý sledoval ve večerníčku. Příběhy Matěje a Pavlínky byly dobrodružné,ale na jedno brdo. Animace se mi nikdy moc nelíbila,ale za to úvodní píseň byla skvělá a na dlouhou dobu mi uvízla v hlavě.

 • 20%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Tak a máme tu další levný videofilm,který láká na jméno Bruce Willis. Na začátku se film tváří jako film o posttraumatických stresových poruchách u vojáků,kteří se vrátili z války. Později se vše změní v obyčejnou honbu za pomstou a hledáním unesené snoubenky. Akce tuctová a Bruce,když už se náhodou objeví před kamerou,tak je jeho výkon hodně jalový. Dějově zkrátka nic co bych neviděl už jinde a lépe natočené. Bruce Willis vždy patřil mezi mé oblíbence a jeho filmy jsem si nikdy nenechal ujít,ale po jeho posledních filmech budu muset své stanovisko přehodnotit.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Trochu slabší díl než předchozí,ale rozhodně důstojné zakončení jedné výborné série. Tradičně nechybí humor,tak výborné akční scény. Navíc se Joe Pesci ukázal jako rovnocenný parťák k hlavnímu duu a Chris Rock se postaral o komediální část. Jet Li se konečně představil americkému národu a udělal si pořádné jméno. Za mne spokojenost.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018
  Steve Jobs (2015)

  Při sledování mi hned došlo,že sleduji film podle Sorkinova scénáře. To množství skvělých dialogů mne doslova zahltilo a celé jsem to jen horko těžko napoprvé všechno pobral. Fassbender je ještě o level lepší Jobs než byl Kutcher,ale to se dalo očekávat. Kate Winslet byla dokonalá a Seth Rogen mile překvapil. Líbilo se mi,že se film zaměřil jen na tyto události a zbytečně se nevracel k Jobsovým začátkům.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Kvalita původní trilogie je i tentokrát nedosažená,ale i tak se jedná o úžasné vesmírné dobrodružství plné hrdinství. Nechybí nabušená akce,světelné meče a návrat starých známých. Yoda je prostě skvělý! Vizuální požitek,který jsem si jako fanoušek Hvězdných válek užil.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Naprostá klasika v žánru dobrodružných filmů. Efekty vypadají celkem zastarale a to i na svou dobu. Výprava není moc oslnivá,ale vše vynahrazují výborní herci a nádherný příběh plný antických bohů. Nezapomenutelné scény a hlášky typu : Vypusťte Krakena udělali z tohoto filmu naprostou povinnost pro shlédnutí.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018
  Slzy slunce (2003)

  Trošku vlažnější úvod vynahrazují pořádná jatka a akce v druhé půlce. Ze začátku jsem se musel prokousat průměrným scénářem a krkolomnými dialogy,ale jakmile došlo na akci,tak Slzy slunce zcela změnily svou tvář. Najednou vše nabralo na tempu a až do samotného emocionálního finále se nepolevilo.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Tarantino není jen špičkovým režisérem,ale i výborným scénáristou. Tentokrát se jeho scénáře chopil Tony Scott a výsledek je velmi uspokojující. Popravdě si myslím,že kdyby film natočil sám Quentin,tak by to mohlo dopadnout i lépe. Po celou dobu se nezapře Quentinův scénář. Ve filmu je spousta povedených dialogů a zajímavých postav. Celé je to správně ujeté a nechybí i trocha té romance.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Velmi depresivní jízda zhuntovanou budoucností,která je velice nelichotivá a hlavně realistická. Cuarón natočil tuhle vizuální pastvu pro oči podle vlastního scénáře,který podle mne patří mezi nejlepší vůbec. Některé scény jsou tak úžasně natočené, že ve mne zanechali na dlouhou dobu pořádný dojem. Filmová revoluce se sice nekoná,ale i tak Cuarón natočil něco výjimečného.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Naprostá česká klasika,která skloubila výbornou Menzelovu režii a knižní Hrabalovu předlohu. Vznikl tak poetický snímek,který sice nemá extra propracovaný námět,ale na druhou stranu je výborným oslavou krásných žen a piva. Nezapomenutelné postavy a hlášky typu: Nudíte se? Pořiďte si medvídka mývala udělaly z toho filmu snímek,který musíte vidět.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Na tomto filmu jde krásně vidět rozdílnost lidských názorů. Zatímco někteří Památkáře považují za nudný,nebo dokonce špatný film,tak mne se naopak velmi líbil. Příběh je zajímavý a Clooneyho režie nabídla netypický válečný zážitek. Kdyby se vynechalo toho zbytečného patosu mohlo to dopadnout ještě lépe.

 • 50%
  0
  0
  15. 1. 2018

  V rámci velmi zvláštní filmové kariéry Stevena Seagala je Muž s cejchem smrti rozhodně jedním z nejlepších filmů. Klasické akční béčko kde Seagal likviduje padouchy bez mrknuti oka. Kdysi jsem měl tyto filmy celkem rád, ale doba se hold změnila. 50%!

 • 65%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Podle očekávání je tohle druhé dobrodružství chlupatých potvůrek podstatně slabší. Avšak se zde stále najde velké množství zábavných gagu. Originalita se zcela vytratila, protože tu celou pohltil první díl a bylo zřejmě hodně těžké přijít s něčím novým. Na pobavení a zkráceni dlouhé chvíle ideální.

 • 55%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Hrozně nevtipná rodinná komedie z totálního režimu. Z dnešního hlediska je těžké snímek hodnotit. Morální hodnoty se dávno změnily a tak je těžké se ztotožnit s hlavními hrdiny filmu. Herci jsou dobří , ale mne celý film moc neoslovil. Takže jestli má můj brácha prima brachů to nedovedu posoudit.

 • 70%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Nádherný a milý snímek, který v dnešní době pubertálních komedií působí jako pohlazení po duši. Po celý film jsem měl při sledování velmi příjemný pocit, který umí navodit jen duo Svěrákových. Herecky velmi dobré, ale to jsem očekával, protože Zdeněk Svěrák je talent od přírody.

 • 60%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Oproti prvnímu dílu krapet slabší, ale stále povedené. Tam kde filmu začne docházet dech nastoupí na scénu stále neodolatelná Sophia Loren. Lemmon a Matthau jsou v plné síle a své duchodcovské role si opět užívají. Snímek je opět nabitý příjemným humorem a pozitivní atmosférou.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Prvotřídní ukázka toho jak kvalitní a originální jsou nezávislé snímky. Jakkoliv zní název hrozivě, tak jsou Sebevrazi ve svém nitru velmi milým a pohodovým filmem, který je takovou směsicí žánrů. Námět je výborný a i díky skvělým hercům ( samé neznáme tváře) dokáže diváka upoutat. Jako prvotina Gorana Dukice naprosto skvělé.

 • 65%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Burian v nejlepší formě a v jednom ze svých nejlepších filmů kde naplno ukázal svůj komediální talent. Bohužel já nikdy Buriana moc jako herce nemusel. Na můj vkus byl až příliš hlučný a strhával na sebe všechnu pozornost. Přesto jsem se u toho filmu dokázal solidně pobavit a zasmát, ale mojí srdcovkou to nikdy nebude.

 • 65%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Mokrý sen všech fanoušků hororového žánru. Nestane se totiž každý den, že se vaši oblíbení zabijáci sejdou v jednom filmu. Freddy je neskutečně zábavný a v plné síle. Jason je zase tichá voda, která za sebou nechává solidní jatka. Celý film má brutální tempo a obrovské množství lekaček. Lidé jsou tu použití jako ovce, které se dostali do války mezi Freddym vs. Jasonem a musí za to pykat. Zábavné a krvavé.

 • 50%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Přesunutí děje do budoucnosti byl zajímavý tah, který se vyplatil. Highlander tak dostal zcela nový rozměr a mohl rozvíjet příběh jiným směrem. Oproti prvnímu dílu je zde podstatně horší scénář, ale to Mulcahy vynahradi efektními souboji. S dalšími díly už to tak “veselé” nebylo.

 • 65%
  0
  0
  15. 1. 2018

  Jako rodinný snímek je Myšák Stuart Little tou nejlepší volbou. Dětský hrdina je sympatický a zápletka správně praštěná. Občas až příliš kýčovité a přitažené za vlasy, ale vlastně co taky jiného očekávat o filmu s mluvící myší. Humor je příjemný a česky dabing podařený.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: