Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018
  Harry Brown (2009)

  Vidět v jednom filmu Michaela Cainea a Clinta Eastwooda to by byl sen. Hlavně Caine mne překvapil,vůbec jsem netušil co se v něm skrývá. On tuto drsnou roli mstícího starce dal jak pán. Harry Brown je patřičně drsná a krutá podívaná,která je neprávem srovnávaná s Gran Torino.

 • 60%
  0
  0
  18. 12. 2018
  Gejša (2005)

  Vizuálně krásné,ale tak prázdné! Opravdu jedna velká nuda,která je sice načančaná,ale stále je to jenom nuda. Nečekal jsem,že mne snímek nechá tak chladným. Marshall nějak zapomněl na emoce a pořádný tah na branku. Co naplat,tuhle Gejšu už si znovu neobjednám.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Jedinou změnou proti prvnímu dílu je barevný filtr. To,aby i těm méně chápavým došlo,že se příběh odehrává v JAR a né v ČR. Kvalita zůstala stejná,dějově opět zajímavé čemuž dopomáhá fakt,že postava Krejčíře nepostrádá kontroverzi. Hynek Čermák v hlavní roli zas a znovu skvělý.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Nejhorší ze všech "celovečerních" snímků ze světa Futuramy. Ta délka celému projektu láme vaz. Jakoby zde autoři nedokázali vůbec pracovat s humorem. Roztahané a místy až nudné. Vůbec bych nečekal,že do jedné věty napíšu slovo nuda a Futurama. Myslel jsem,že to nejde k sobě,no spletl jsem se.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Se seriálovou podobou má tato Futurama pramálo společného. Autoři místo toho,aby využili délku 90 minut na pořádnou nálož vtipu a parodie jedou spíše v nouzovém režimu a nějaký lepší gag zařadí jen sporadicky. Futurama má mít jen seriálovou podobu a tečka.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Další z řady skvělých snímku s Louisem de Funes v hlavní roli. Přesto ho v mém osobním žebříčku řadím k těm průměrnějším. V první řadě je to klasická taškařice,kterou v závěru vystřídá nesmyslná honička v horských oblastech. Odehrávat se to vše jen v restauraci,tak bych hodnotil výš.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018
  Halloween (2007)

  Rob Zombie stále umí. Jeho nová verze zrodu Mikea Meyerse nepostrádá pořádnou dávku syrovosti a nabízí divákovi intenzivní podívanou. Pokud mi zde něco vyloženě chybělo,tak to byla Jamie Lee Curtis,která je pro tuto sérii stejně důležitá jako postava Meyerse.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018
  Gothika (2003)

  Gothika je pro mne spíš Thrillerem než hororem. Je tu sice pár "strašidelnějších" okamžiků,ale nebylo jich zase tolik,aby film spadal do hororu. Filmu nechybí mysteriózní nádech,ale na druhou stranu mu sráží nohy dějová předvídatelnost a spousty klišé.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Příjemná romantická komedie s naprosto kouzelným Kevinem Klinem,kterému bych toho Francouze sežral i s navijákem. Meg Ryan se pro takové typy filmů narodila. Opět okouzlující a nádherná. Jí to sluší po jakémkoliv boku.Francouzský polibek je to obzvlášť povedený.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Jsou zpět a v plné parádě! Moderní animovaný háv Asterixovi sluší a i po stránce příběhu je vše tak jak má být. Jako bych sledoval příběh napsaný před 40 léty. Originální a hlavně stále velmi zábavně pozitivní. Snad se v brzké době dočkáme nějakého nového dobrodružství.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Depp opět dokazuje,že je hereckým chameleonem,který to v sobě stále má. Škoda jen,že mu zbytek filmu moc nepomáhá. Jako rekonstrukce událostí docela dobrý,ale celé je to takové nevýrazné bez nějaké památné scény,kterou si člověk vybaví,když se řekne Black Mass.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Solidní komedie od oblíbeného dua Wilder - Pryor. Spolu jim to prostě náramně klapalo. Čekal jsem sice mnohem více zábavných situací,ale ty co mi byly nabídnuty jsou geniální. Ta přestřelenost filmu sedí,ale stejně se nedokážu zbavit dojmu,že to celé mohlo dopadnout lépe.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Před shlédnutím jsem si Belmonda v tomto filmu nedokázal moc představit. Je to typ filmu do kterého se mi moc nehodil,ale on opět dokázal,že je pan herec a zvládne zahrát naprosto vše. Film plný hrůz a přesto v něm hledáte naději. 175 minut je obrovská nálož,kterou když se prokousáte,tak budete odměněni výborným filmovým zážitkem.

 • 85%
  0
  0
  18. 12. 2018

  Tento díl Asterixe patří k tomu nejlepšímu co si můžete pustit. Věrné komiksu a přitom originální. Kéž by i ostatní díly jak animované,tak hrané měly stejnou kvalitu. Inteligentní a přitom stálé zábavné. Ta vzájemná konfrontace Gálů a Britů je k popukání.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018
  Big Eyes (2014)

  Nevím co se to v posledních letech děje s Burtonem,ale jeho filmům chybí to kouzlo,které je dělalo výjimečnými. Big Eyes jsou dobrým filmem,ale nic víc. Herecky podle očekávání výborně zahrané a příběhově zajímavé. Řemeslně avšak silná rutina na kterou si u Burtona nechci zvykat.

 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018

  American Horror Story je skvělý seriál a plusové body mu přidává fakt,že další takový seriál momentálně v televizi neběží. Nedokážu se rozhodnout,která série mne příběhově bavila nejvíc,ale řemeslně jsou všechny výborně odvedené. Nechybí napětí,atmosféra a určitá dávka děsivosti.

 • 70%
  0
  0
  17. 12. 2018

  Kvalitou srovnatelné s Bláznivou dovolenou. Přesně takto si představuji Američany v Evropě. Clark Griswold přitahuje katastrofy a i v tomto evropském dobrodružství tomu nebude jinak. Během tohoto výletu navštíví spoustu krásných měst a všude způsobí poprask. Např. scéna s kruháčem je boží.

 • 70%
  0
  0
  17. 12. 2018

  Vánoční prázdniny jsou nejlepším dílem rodiny Griswoldů,ale i toto jejich dobrodružství není vůbec zlé. Chevy je v hlavní roli geniální a to samé platí i pro Quaida. Clark Griswold je asi ten největší smolař na světě což v tomto filmu několikrát dokáže. Během těch 98 minut dostáváme obří nálož gagu z nichž jsou některé geniální a zbytek průměr. Zasmál jsem se a to jsem od komedie takového typu očekával,takže spokojenost.

 • 70%
  0
  0
  17. 12. 2018

  Pro někoho československá klasika,ale pro mne obyčejná komedie s hlučným Burianem v hlavní roli. Ačkoliv Buriana moc nemusím,tak v tomto filmu mi vyloženě nevadí a kupodivu mne i několikrát rozesmál. Plusové body naopak přidávám za mého oblíbence Jaroslava Marvana,který opět nezklamal.

 • 55%
  0
  0
  17. 12. 2018
  Apokalypsa (2006)

  Po úspěchu Donnieho Darka asi Kelly nabyl vědomí,že jen nejlepším filmařem na světě a cokoli natočí,tak bude kritikou opěvované a diváky milované. No to se ale šeredně spletl. Apokalypsa působí jakoby se Kellymu omylem pomíchalo několik scénářů dohromady a on si toho ani nevšiml a začal točit. Obsazení se mu podařilo sehnat vážně luxusní,ale k čemu to,když to celé působí jako slátanina. Pár scén bylo vážně dobrých,ale to je na 145 dost málo.

 • No nakonec to nebylo tak zlé jak jsem se obával. Recenzenti jsou kolikrát na film vážně dost tvrdí a někdy i právem. Už první Fantastická zvířata mne moc nenadchla,tak jsem se logicky obával s čím může přijít pokračování. J.K. Rowling je sice výborná spisovatelka,ale hodně průměrná scénáristka. Stále se nedokázala naučit jak si zjednodušit práci a tak do diváků cpe jednu postavu za druhou aniž by jim darovala více času na vykreslení. Závěrečné vyjasnění sourozeneckých vztahů tomu všemu akorát nasazuje korunu. Každopádně má film silný a efektní úvod. Poté následuje asi 90 minut kdy se skoro nic neděje a film se potácí od ničeho k ničemu. Tomu odpovídá i utahané tempo. Film dějově skáče sem a tam,ale vlastně divákovi vůbec nic nedá. Závěr se trochu rozhoupe a skončí jediným logickým způsobem - otevřeně. Něco mi však říká,že třetí díl by to mohl konečně zlomit a být nejlepším dílem série. No uvidíme. Jde vidět,že Yates není žádným nováčkem v tomto kouzelnickém světě a vizuální stránku si dokázal ohlídat. Ta je totiž vážně kouzelná. Druhý díl mne sice nenadchl,ale byl pro mne lepším než ten první. PS: Depp je jako Grindelwald dobrý a přeji mu s touto rolí úspěch. Jen nechápu proč se tento díl jmenuje Grindelwaldovy zločiny když se tady o žádných jeho zločinech vůbec nemluví. Já tak vlastně do teď nevím co vlastně provedl.

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2018

  Boyle nám tuhle zombárnu podal zcela jinak než jsme v posledních letech zvyklí. Ukázal nám spíše chování jedinců v takové situaci,než hromadná jatka plné krve a gore. Natočil to prostě způsobem vlastním a toho si cením. Nebyl jsem sice maximálně spokojený,ale na jedno shlédnutí to bylo ok.

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2018
  15 minut (2001)

  15 minut je takový průměrný krimi Thriller s dobrým De Nirem a hlavně geniálně šíleným Karlem Rodenem. Hlavně kvůli němu půjdu s hodnocením podstatně výše než bych hodnotil normálně. Takto se uvést v Hollywoodu a navíc si trošku zamučit De Nira to je prostě paráda.

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2018
  2 zbraně (2013)

  Tohle je akčňák podle mého gusta. Kormákur už párkrát dokázal,že je velmi zručný řemeslník a s akcí nemá žádná problém. 2 zbraně kromě akce dokáží nabídnout charismatickou dvojku Wahlberg - Washington,nenásilně podaný humor a mírně překombinovanou zápletku. Je to jako sledovat devadesátkový akční výplach plný přestřelek a výbuchů.

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2018

  Já mám tuhle rodinku hodně rád a je mi jedno jestli jsou jejich příhody animované,seriálové,nebo celovečerní. Avšak ta filmová podoba jim stejně sluší nejvíc. Anjelica Hustou je děsivě dokonalá a Christopher Lloyd je tak zábavný,že bych si klidně pustil i film jenom o něm. Opět originální a zábavně natočené. Myslím,že je otázka času a tato rodinka se dočká nové verze. Tohle je prostě vděčný námět,který ocení všechny generace.

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2018

  Tento film na krku už přes 50 let což se zdá až neuvěřitelné. V dnešní době už snímek působí i trochu komicky,ale věřím,že tenkrát to muselo být terno. Válečné scény jsou zajímavé,mají potřebnou syrovost,ale nejsou moc přehledně natočené. Závěr je výborný! Je sympatické,že tenkrát šel takový film natočit bez použití speciálních efektů.

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2018

  Agenti Shieldu vychází z dnes již úspěšného světa Marvelu. Je samozřejmě jasné,že nedosahují ani zdaleka takových kvalit jako jejich filmový sourozenci,ale oni si i s menším rozpočtem dokáží poradit. Tahounem celého seriálu je agent Coulson v podání sympatického Gregga.

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2018

  Velmi dobrý seriál ke kterému jsem přišel jako slepý k houslím. Skvěle zde funguje mix komedie,kriminálky a mysterióznosti. Neviděl jsem všechny díly,protože mi to čas nedovolil,ale ty díly co jsem viděl,tak nenudily,byly originální a oplývaly barevností.

 • 70%
  0
  0
  16. 12. 2018

  Vím,že bych neměl,ale nemám na vybranou. Musím tento celovečerák porovnat s výborným seriálem. Film si z něj bere to dobré,ale zároveň ukazuje jak Aktům X sluší seriálová stopáž. Filmu několikrát docházel dech a nezachrání ho oblíbená dvojka agentů. Na druhou stranu není zde nouze o mysterióznost a napětí. 70%

 • 75%
  0
  0
  16. 12. 2018

  Trainspotting jsem dlouhá léta odkládal se strachem,že se mi nakonec nebude líbit. Byl kolem něj až příliš velký hype a všechny ty kladné recenze dávaly najevo,že se jedná o kult v tom pravém slova smyslu. Nakonec jsem se k filmu dokopal a upřímně jsem z toho trochu na vážkách. Na jednu stranu super nekompromisní jízda,ale na druhou stranu tomu v druhé půli dochází dech a celé je to jen vlastně příběhem o smažkách. Pár nekompromisních a odpudivých záběru mne v dnešní době nedokáže šokovat a možná i proto na mne už nemá film takový dopad.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: