Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 95%
  4
  0
  14. 5. 2019
  Černobyl (2019)

  Seriálová lahůdka z dílny HBO, kterou by si neměl nechat ujít žádný nadšenec do historie spojené s Černobylem. První díl výborně navnadil a při jeho sledování mi občas tuhla krev v žilách. Historicky naprosto přesně převedené a řemeslně dokonalé. Už se nemohu dočkat dalšího dílu.

 • 70%
  1
  0
  14. 5. 2019

  Berlinger u mne zabodoval projektem Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes. Není tedy divu, že jsem tento film očekával s otevřenou náručí a velkou hrstí očekávání. Tento film věrně zachytil dobovou atmosféru a všechny potřebné události. Efron navíc dokázal, že není jen hezkou tvářičkou, ale i schopným hercem.

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Dumbo (2019)

  Dumbo patří mezi mé oblíbené animáky, ale jeho přerod v celovečerní hraný film se vůbec nezdařil. Burton jen potvrdil svou tvůrčí sterilitu a ztrátu nezaměnitelného rukopisu. Dumbo je zde navíc jen vedlejší postavou. Herecky ok, ale byl bych raději kdyby se Burton vrátil ke kořenům.

 • 40%
  0
  0
  9. 2. 2019
  Robin Hood (2018)

  Nakonec to nebylo zas tak zlé. Teda,abych to uvedl na pravou míru,tak ten film je hodně ZLÝ,ALE viděl jsem rozhodně horší. Každopádně se vůbec nedivím,že se snímku do kin moc nechtělo. Celé mi to přišlo jako takový mix nedávného Krále Artuše a Bitvy u Thermophyl. To,že snímek vypráví jiný příběh o Hoodovi mi nevadí,ale co mi vadí je že to celé nedává vůbec smysl. Herci jsou fajn,ale zbytek stojí vážně za prd.

 • 70%
  0
  0
  9. 2. 2019
  Overlord (2018)

  Jsem trochu překvapený z toho,že Overlord nakonec nebyl tak "ujetý" jak jsem čekal. Navíc jsem čekal více krve,více nemrtvých,více akce,více amputovaných končetin. Z toho námětu se dalo vytěžit tolik,bohužel se to nepovedlo. Vizuálně vypiplané a herecky příjemné,jenže čistě hororových scén je velmi málo a to samé platí pro napětí. Pokud je tento projekt točený jako mládeži nepřístupný,tak je škoda,že se do toho Avery více neobul. Přesto se jedná o zábavný film,který se nebere moc vážně a s historií se vůbec nezabývá.

 • 70%
  0
  0
  3. 2. 2019

  Lisbeth se po pár letech vrátila s novou tváří a akčnějším pojetím. Knihu neznám,takže těžko říct co tvůrci přidali,nebo vynechali. Pro mne je důležité to,že se mi film líbil,takový jaký je. To akčnější podání filmu hodně sluší. Akce je výborně nasnímaná a všechny ty výbuchy,bouračky,přestřelky a souboje vypadají luxusně. Mám jen dvě malé výtky a to k obsazení postav Lisbeth a Mikaela. Claire Foy nebyla špatná,ale Rapace a Mara byly v této roli krapet lepší. No a Gudnason mi do role Mikaela nepasoval už vůbec. Jinak tedy spokojenost a solidních 70%

 • 65%
  0
  0
  3. 2. 2019
  Galveston (2018)

  Mám to štěstí (nebo smůlu?),že neznám knižní předlohu,tudíž nemám s čím porovnávat a případně tak dávat filmu za uši kdyby se s knihou rozcházel. K samotnému námětu jen tolik,že už jsem ho měl možnost vidět mockrát v jiných filmech,takže vůbec nepřekvapí. Zkrátka dvě zlomené lidské duše,které k sobě našly cestu a společně utíkají před minulostí. To co tento film dělá tak dobrým je výborná kamera a skvělé herecké výkony Bena Fostera a Elle Fanning. Finále bylo navíc pořádný doják u které jsem stěží zamačkával slzu. Velmi dobrý počin.

 • 70%
  5
  1
  1. 2. 2019
  Vdovy (2018)

  Steve McQueen je šikovný řemeslník,ale na Vdovách jde hodně cítit,že jeho doménou jsou dramata a né krimi thrillery. V dramatických pasážích je velmi silný,škoda,že to samé neplatí o zbytku. Zápletka byla jako z devadesátkového akčňáku,ale i přes její naivitu jsem ji akceptoval. Úvodní scéna je parádní a realistická, to stejné platí i pro závěrečnou loupež. Z herců bych vypíchl především Daniela Kaluuya,který si toho sviňáka rázně užíval. Vdovy jsou dobrým snímkem,ale stejně jako předchozí McQueenovi nebude filmem,který si získá masy.

 • 65%
  2
  0
  30. 1. 2019

  Sám tomu nemohu uvěřit,ale po dlouhé době jsem viděl českou komedii,která vážně baví a nepůsobí jen trapně. Langoše mám od seriálu Lajna v oblibě a je škoda,že se na plátně neohřeje více. Na druhou stranu ho Polívková dobře zastoupila. Scény kdy se Karel snaží sžít se svou ženskou podobou jsou opravdu vtipné a nejednou jsem se u nich nahlas zasmál. To se mi u českých komedií dlouho nestalo. Sympatická záležitost,která si na nic nehraje.

 • 25%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Pokud jsem si měl z tohoto filmu něco odnést,tak to byl velmi dobrý výkon Maggie. Bohužel pro mne mi film vůbec nesedl. Příběh je i přes přijatelnou délku zdlouhavý,častokrát se přešlapuje na místě a závěr se k celému filmu moc nehodil. Aspoň,že ty básně byly dobré.

 • 15%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Mandy byl jen výkřik do tmy,jak jinak si mám vysvětlit tento film? Cage se vrátil do prověřených vod a natočil další prvotřídní brak,který musel vypadat děsně již na papíru. Zápletka je tak hloupá jak jen může být a Cageovo herectví začíná být také na pováženou. Na druhou stranu se zde sešla pořádná skvadra neherců,takže jeho otřesný výkon nijak nevybočoval.

 • 65%
  3
  0
  28. 1. 2019

  Velká škoda,že si Jackson svůj vysněný projekt nemohl natočit sám. Věřím,že by to nakonec celé dopadlo mnohem lépe. Z producentského dohledu toho asi moc nezmohl a možná i proto po stránce vyprávění film dost skřípe. Vizuální stránka je perfektní a jde na ní vidět,že jí tvořili mistři svého oboru. To platí i o hudbě,která místy dala vzpomenout na LoRda a Hobbita. Knihu jsem nečetl,tak nevím jak moc se film od ní vzdálil,ale mne ten děj prostě příliš neoslnil. Přesto si myslím,že je film trochu lepší než píšou někteří recenzenti.

 • Pustil jsem se do tohoto filmu,aniž bych znal seriálovou předlohu. Naštěstí úvod filmu i nezkušeného diváka rychle uvede do děje. Animovaná stránka je fajn a postavy jsou zábavné. Humor je úchylný,ale co je hlavní tak funguje a párkrát jsem se vážně zasmál. Příběh je správně natvrdlý a 80 minut díky tomu rychle uteče. Po shlédnutí vím s naprostou jistotou,že se pustím i do seriálu.

 • 75%
  2
  0
  27. 1. 2019
  Grinch (2018)

  Animovaná podoba Grinchovi sluší a navíc díky tomu mohli tvůrci popustit uzdu představivosti. Po příběhové stránce toho moc nového vymyslet nejde,ale to vůbec nevadí,protože díky tomu mám Grinche tak rád. Mezi klady rozhodně patří krásná animace,humor a samotný Grinch. Za mne tedy rozhodně spokojenost.

 • 35%
  0
  0
  27. 1. 2019

  Mladej Gibson je sice svému otci trochu podobný,ale herecký talent po něm určitě nepodědil. Jeho výkon je až příliš nevýrazný a toporný. Na hlavní roli hodně slabý výkon. Na druhou stranu je tohle akční béčko celkově zvláštní. Akčních scén je překvapivě málo a navíc vypadají divně. Pěstní souboje jsou kapitolou samo o sobě. Jediné co tak mohu vyzdvihnout jsou vozy Alfa Romeo,které zde sehrály svou roli.

 • 40%
  0
  0
  27. 1. 2019

  Letos nám byly neservírované dva podobné snímky,takže máme s čím porovnávat. Pro mne tento souboj nemá vítěze. Blood Fest byl více komediální což filmu prospělo,ale na druhou stranu má Hell Fest zajímavého zabijáka. Prostředí je jinak dost podobné a i tentokrát plní svůj účel. Pár zabití bylo fajn,ale jinak tuctová záležitost s lacinýma lekačkama a hloupými dialogy. Závěr celkem fajn,ale vlastně nic neříkající.

 • 100%
  0
  0
  27. 1. 2019

  Jsem sice nadšenec do her,ale zaměřuji se spíš na sportovní žánr. Tady jsem se vydal pro mne do neprozkoumaných vod a jsem naprosto nadšený. Kdysi dávno jsem pár podobných her hrál včetně GTA za kterým stojí také Rockstar,ale tohle je naprosto někde jinde. Tak úžasnou grafiku jsem snad nikdy neviděl a to vše je navíc podpořeno obrovským světem k prozkoumávání a parádním příběhem. Nedokážu ani spočítat kolik desítek hodin jsem díky tomu zabil u TV. Teď,když je otevřený online svět a tvůrci do nás perou tuny zajímavého obsahu mám opět o zábavu postaráno. Tohle je s jistotou nejlepší hra minulého roku a možná všech dob.

 • 65%
  0
  0
  24. 1. 2019

  Číší z toho snaha přiblížit se Vlkovi z Wall Street,ale Coxovi se to moc nepodařilo. Tam kde totiž exceloval DiCaprio nemá Egerton co nabídnout. I tentokrát se vychází ze zkutečných událostí a je až neuvěřitelné jak dokážou být lidí hloupí a naivní. Námět tedy dobrý,ale nedotažený. Malé plus dávám za Kevina,který si zde střihl možná poslední větší roli.

 • 50%
  0
  0
  24. 1. 2019

  Od prvních minut velmi zdlouhavé a nudné. Za celou dobu se to dějově moc nerozvine a navíc nedostaneme žádné odpovědi na to co se stalo,kdy a proč. Dinklage dělá svůj denní rituál,poté se objeví Elle Fanning a dělají jeho denní rituál spolu. Nic víc nic miň. Finále má být možná šokující,ale mne jen utvrdilo v tom,že tento film nebyl pro mne určený.

 • 60%
  0
  0
  24. 1. 2019
  Like Father (2018)

  Opět Netflix a tentokrát velmi dobře. Výborná komediální vztahovka s Bell a Grammerem v hlavní roli. Jejich vztah dcery s otcem funguje a divák si tak k ním velmi snadno najde cestu. Snímku pomáhá atraktivní prostředí zaoceánské lodi a exotické krajiny. Jinak taková lehce nadprůměrná záležitost.

 • 60%
  0
  0
  24. 1. 2019

  Netflix do nás hrne takový obrovský počet filmů,že se jednou do vkusu musí trefit každému. Sierra je taková oddychová teenage romanťárna se zajímavou zápletkou a fajn castingem. Na jedno shlédnutí optimální záležitost. Za chvíli se vám totiž vypaří z hlavy a už si na něj asi nikdy nevzpomenete.

 • 55%
  0
  0
  24. 1. 2019
  Sestra (2018)

  Sestra se svou kvalitou řadí v rámci Universa někde k první Annabelle. Jenže tam kde první Annabelle selhávala po technické stránce,tak tam si sestra vykračuje s grácií.Hardy na postu režiséra odvedl slušnou práci a myslím,že ze scénáře vyždímal maximum. Bohužel i tak to bylo trochu málo. Atmosféra byla místy dobrá,ale napětí jako by nebylo. Vše jen v náznacích a samotné finále vše maximálně pohřbilo.

 • 65%
  0
  0
  24. 1. 2019
  Cry-Baby (1990)

  S naprostou jistotou je Cry-Baby tím nejdivnějším,nejúchylnějším a nejujetějším muzikálem co jsem kdy viděl. Waters je blázen a nechápu,že mu tohle prošlo natočit. Johnny Depp je super a stejně tak i zbytek těch exotů v jeho partě. Některé písně jsou vážně dobré,ale nechápu proč byl Depp při zpěvu nahrazený. Myslím,že by to zvládl i sám.

 • 75%
  1
  0
  24. 1. 2019

  Obrovské překvapení a jeden z nejlepších romantických filmů,které jsem měl za poslední dobu možnost vidět. Jde vidět,že se vychází z knižní předlohy. Hlavní hrdinka je super jak do krásy,tak do herectví. Netflix tímto zabodoval a už se těším na pokračování,které je v přípravě.

 • 50%
  0
  0
  24. 1. 2019

  Seriál rozhodně nepatří k tomu nejlepšímu a vlastně ani lepšímu co můžete v televizi vidět,ale díky mé slabosti pro Kevina Jamese si ho vždy v TV najdu. Občas je to vážně vtipné a to díky hostujícím hvězdám jako je například Sandler. Bohužel jak je to občas vtipné,tak je to skoro furt trapné. James se tak moc snaží,až je toho moc.

 • 40%
  0
  0
  24. 1. 2019
  Mara (2018)

  Další z řady amerických hororů o nějakém bubákovi,který si vás vytipuje a vy musíte zjistit co udělat,aby jste se zachránily. Nic nového pod sluncem. Atmosféra nulová a lekačky jsou příliš čitelné. Jediné pozitivum vidím v obsazení Olgy Kurylenko do hlavní role. V takovém typu filmu bych jí vážně nečekal.

 • 15%
  0
  0
  24. 1. 2019

  Boarding School byla špatná volba filmu. Bylo to celý takový divný. Zvláštně natočené a rádoby šokující. Herecky průměrné, režisérsky nepřesvědčivé a bez nápadu. K tomu má film skoro dvě hodiny. Pro mne ztráta času a nulový dopad. Pro příště si asi zjistím o čem film je,než si ho pustím.

 • 5%
  0
  0
  24. 1. 2019
  Occupation (2018)

  Další z řady céčkových filmů,který svým obsahem a kvalitou patří k naprostému dnu. To nejhorší na tom je,že má film navíc skoro dvě hodiny. Efekty jsou strašné,herci jako kdyby stali poprvé před kamerou,emzáci vtipní a celé je to o ničem. Naprostá ztráta času.

 • Do třetice všeho dobrého a zlého. Tento třetí a (prozatím?) poslední díl nepřináší do série nic nového,ale za úkol si dal jen bavit ty nejmenší diváky. To se mu daří tak na půl. Tvůrci stále dokáží těžit z převedení monster do běžného života,ale už to nemá takovou šťávu. Animace se nijak extra nezměnila,ale to vůbec nevadí,protože se mi líbila už v prvním dílu. Pokud se chcete jen bavit a nečekáte žádný hluboký příběh,tak je Hotel Transylvánie právě pro vás.

 • 90%
  3
  1
  24. 1. 2019
  Most! (2018)

  Duo Prušinovský - Kolečko sleduji už od okresního přeboru a od té doby si nenechám ujít žádný jejich společný i sólový počin. Most! je další trefou do černého a důkazem,že se jako národ rádi smějeme. Ožehavé témata jsou zde velmi odlehčena a podané takovou formou,že se jim ještě zasmějete. V Americe by za to určitě dostali TY TY TY! Těžko říct jak to ten Kolečko dělá,ale opět dokázal napsat skvělé charaktery a vlastně i příběh,který s každým dalším dílem graduje. Bavím se královsky a to se mi u žádného českého seriálu dlouho nestalo. PS: Hofmann naprosto TOP!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

5 ×
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: