Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 55%
  0
  0
  22. 11. 2019
  Swamp Thing (2019)

  Lehce nadprůměrný seriál,který mne po celou sérii výrazně nepřesvědčil o svých kvalitách. Jednotlivé epizody byly kvalitou nevyrovnané a když už jsem si u jedné epizody říkal,že přichází zlepšení,tak mne hned další vrátila na zem. Někde jsem četl,že druhá série schválena nebyla což je dobře. PS: Český překlad na HBO - Bažináč tomu nasadil korunu.

 • 75%
  0
  0
  22. 11. 2019

  Černošský humor je mi naprosto cizí (vůbec nevím čemu se ti lidé ve filmu smáli),ale to mi nebránilo si tento životopisný snímek užít. Jsem hrozně rád za Eddieho,že po delší době opět zabodoval a ukázal jak dobrým hercem je. Doufám,že si snímku všimne více lidí,protože si pozornost rozhodně zaslouží.

 • 40%
  0
  0
  22. 11. 2019

  Nechápu proč tvůrci zvolili takový zásadní animační odklon od původní série. Tohle totiž vůbec nevyšlo. Nové Kačeří příběhy jsou ošklivé pro oko a nesnesitelné pro uši. Naprosto příšerný dabing kde jde Donaldovi rozumět každé dvacáté slovo. Raději tedy sáhnu po původní sérii než ztrácet čas s touhle verzí.

 • 80%
  0
  0
  22. 11. 2019

  Po všech těch rádoby komediích v hlavní roli s Polívkovou přišla jedna kterou má smysl opravdu vidět. Ženy v běhu jsou důkazem,že se dá natočit komedie bez trapností a hluchých míst. Snímek se točí kolem žen,ale i tak je pro mne pomyslným králem filmu Ondra Vetchý.

 • 60%
  0
  0
  22. 11. 2019

  Silně nedotažená záležitost,která divákovi nabídne zajímavý filmový zážitek,ale zanechá podivnou pachuť na jazyku. Ruku na srdce,asi každý od Wyatta s takovým hereckým obsazením čekal prostě něco víc. Takový film bych pochopil jako jeho prvotinu,ale jinak ne.

 • 70%
  0
  0
  21. 11. 2019

  K první dílu jsem měl spoustu výhrad a přišel mi ve výsledku zbytečný. S tímto pokračováním se to má,ale všechno jinak. Jedna vtipná scéna střídá druhou a to vše je podpořeno skvělým soundtrackem. Děti budu nadšené a dospělý doprovod bude spokojený. Za mne super

 • 65%
  0
  0
  21. 11. 2019

  Od rejžu Slídila jsem čekal trochu víc,ale i tak jsem spokojený. Velvet Buzzsaw nejlépe funguje v rovině sondy do snobského světa umění kde se nedá ničemu a hlavně nikomu věřit. Příběhově rozhodně zajímavé,ale stále se nemohu zbavit dojmu,že to celé mohlo dopadnout mnohem lépe. S hodnocením se budu držet i tak trochu při zemi,protože mi všechny ty hvězdné jména na plátně přišly trestně nevyužité.

 • 85%
  3
  0
  15. 11. 2019

  Osvícení miluji a ve svém žebříčku nejoblíbenějších filmů ho řadím velmi vysoko. Snad i proto jsem se tohoto pokračování trochu obával. Přece jen Kubrick je jen jeden. Teď,když už mám projekci za sebou mohu s čistým svědomím říct,že se Doktor Spánek povedl. Srovnávat ho s kultovním Osvícením je naprostá hloupost a je to vlastně jakoby jste porovnávaly jablka a hrušky. Jakkoliv filmy vypráví jeden příběh,tak jsou rozdílné jak to jen jde. Ruku na srdce kolik z Vás by na první dobrou řeklo o čem vlastně Osvícení je. Vsadil bych se,že odpověď by byla o fotříkovi,kterému hrábne v osamělém hotelu a pak se rozhodne zavraždit rodinu. Právě ono osvícení zde hraje vedlejší,ale stále podstatnou roli. To Doktor Spánek už celou tu řekněme mytologii kolem osvícení vysvětluje a vlastně se točí jen kolem ní. Zároveň však dobře doplňuje a dovysvětlí události z Osvícení. Flanagan se v poslední době vypracoval na mistra ve svém oboru a dokazuje,že práce s Kingem mu svědčí. Od začátku je nastolené pomalé tempo vyprávění a pozvolné budování napětí. Filmu v tomto případě 152 minut jenom prospívá. Vše se jasně vysvětluje a pomalu se ponořujeme do příběhu,který by s jistotou fungoval i bez napojení na Osvícení. Nečekejte žádné laciné lekačky,tohle není snímek pro Teenagery. Tohle je film pro milovníky napětí,hutné atmosféry a kvalitního příběhu. Po technické stránce není takřka co vytknout. Jednu věc bych však vypíchl a to hudební doprovod,který je geniální. Podle i odvedl půlku práce. Na co laciné lekačky,když dokážete nepříjemný pocit navodit i pomoci obyčejných zvuků. Herci vesměs všichni na výbornou,těžko bych hledal někoho kdo by mi do své role nějak nesedl. Finále je jen pomyslnou třešničkou na dortu,kterou si vychutnají hlavně fandové Osvícení. Tolik odkazů a vlastně i návrat na staré známe místo kde to kdysi všechno začalo. Ve scéně kdy se Danny dívá skrz rozbité dveře mě až zamrazilo. Nakonec do sebe vše zapadlo a skončilo to tak jak jsme si určitě všichni přáli. Suma sumárum: Je pro mne Doktor Spánek jako shledání se starým známým,který mi dovyprávěl historku,kterou začal před léty.

 • 55%
  0
  0
  12. 11. 2019
  Ghosted (2017)

  Hodně průměrná záležitost,kterou mírně nadhodnotím skrz Craiga Robinsona v hlavní roli. Kvalita dílu je hodně kolísavá,ale stále se pohybuje kolem průměru. Postava Adama Scotta mi navíc přišla dost otravná a sledovat jeho příběh napříč celým seriálem mne moc nebavil,jakkoliv měl být záhadný.

 • 0%
  2
  0
  12. 11. 2019
  Premiér (2019)

  Dno české seriálové tvorby nese jméno Premiér. Na tomto projektu je naprosto všechno špatně. Soukup je jako herec otřesný (divím se,že jsem ho právě nazval hercem). Režie neexistuje, kameraman má zřejmě Parkinsona a scénárista mrtvici. S klidným svědomím mohu říct,že větší bizár jsem dlouhou dobu neviděl.

 • 80%
  0
  0
  12. 11. 2019

  Jakkoli ve mne trailery vzbuzovaly obavy,tak musím uznat,že se film nakonec povedl na výbornou. Recenze nelhaly a Terminátor: Temný osud se svou kvalitou řadí za první dva díly. Akční scény jsou originální,výborně natočené a hlavně je jich opravdu hodně. Linda je super o tom pochyb,ale za mne je tahounem opět Arnie. Od chvíle kdy se poprvé objeví na plátně,tak si krade každou scénu pro sebe. Příběh je přímočarý což filmu hodně prospělo. Za mne teda spokojenost,ale už bych přece jen nechal tuhle značku ležet ladem.

 • 75%
  0
  0
  12. 11. 2019
  Good Boys (2019)

  Good Boys jsou jednou z nejlepších komedií tohoto roku a to nikam nepřeháním. Po dlouhé době jsem se u komedie zasmál víckrát než jednou. Originální a ujeté. Při tom všem neustále zábavné a hlavně vůbec né trapné. Dětští herci byli výborní a dospěláci je dobře doplňovali,přece jen zde hráli druhé housle. Rozhodně doporučuji.

 • 75%
  1
  0
  9. 10. 2019
  Spolujízda (2019)

  Po dlouhé době komedie s velkým K. Spolujízda vsadila na Hollywoodskou jistotu. Přece jen Buddy komedie jsou pro diváky velmi vděčné. Ze spojení dvou zcela odlišných typů vzniká spousta komických situací a není tomu jinak ani zde. Dave Bautista sice není kdovíjaký herec,ale zde svou úlohu zvládl na jedničku a Kumail Nanjiani ho výborně doplňuje. Scénář sice jede podle zajetých kolejí,ale to ve výsledku vůbec nevadilo. Od takové typu čekám jediné a to zábavu. Za mne tedy spokojenost a věřím,že si v budoucnu tuhle spolujízdu zopakuji.

 • 95%
  6
  0
  4. 10. 2019
  Joker (2019)

  Oscara za hlavní roli získává Joaquin Phoenix za dechberoucí výkon ve snímku Joker! Přesně takto bude vypadat Oscarový večer. Viděl jsem letos spoustu filmů, tudíž i spousty zajímavých hereckých výkonu, ale žádný ani zdaleka nedosahoval takových kvalit, aby mohl Phoenixe překonat. Joker je jeho film! Bez něj by byl celý zážitek poloviční. Po skončení jsem film nazval ódou na šílenství a za tím si stojím. Po celé dvě hodiny jsem snad ani nemrknul. Nechtěl jsem přijít ani o vteřinu. No a kdyby se mi přece jen podařilo na chvíli zavřít oči, tak by se o mne okamžitě postaral úžasný hudební doprovod, který jsem si zamiloval (připomínal mi Revenant). Todda Phililipse mám rád už od Road Tripu, ale Mládím v trapu si získal místo v mém žebříčku nejlepších režisérů. No a teď jen potvrdil, že tam patří právem. Za ty léta nasbíral dostatek zkušenosti, aby se mu je teď podařilo všechny zužitkovat. Hluboká poklona však patří za samotný scénář a vlastně i odvahu jít proti proudu. Joker totiž není filmem, který by se chtěl lacině vnucovat a zavděčit všem. Je to příběh o chlápkovi, kterýmu život sere na hlavu a on si řekne dost. Pokud by se film jmenoval jakkoliv jinak,tak by nikdo nemohl říct ani popel. Spojení s ikonou DC je spíš jen takovou třešničkou na dortu. Není zde žádná akce, žádní načančaní herci a vlastně ani nic příjemného na pohled. Tohle je tvrdá realita, která se nesnaží nic schovat. Tohle je svět kde je i Thomas Wayne svině! Myšlenka filmu? Když ti svět sere, tak se mu postav! Věřím, že spousta lidi se v Jokerovi zhlédne a najde si k němu sympatie. V podstatě je to chudák, který byl zatlačen do kouta. Jenže tímto se zase vracím na začátek a to Phoenixovi, který to zahrál jako pan herec. Poslední 20timinutovka je jeho hereckým koncertem. Jakkoliv je závěr očekávaný, tak stejně dokázal potěšit a to i fandy Batmana, kteří zde určitě pocítili spojitost jejich miláčka s ikonickým padouchem. Ještě si to nechám uležet, ale začínám se přiklánět k názoru, že máme co dočinění s nejlepším představitelem Jokera.

 • 60%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Francouzi prostě umí! no a dokázali to i tentokrát. Příjemná podívaná,která těží z kulturních a etnických rozdílů. Clavier jako hlava rodiny opět vynikající. Jeho scény patří k tomu nejlepšímu v celém filmu (hlavně ty s uprchlíkem). Humor není ani trapný,ani nechutný,prostě vkusný a tak to snad umí jen ve Francii.

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Yesterday (2019)

  Pro někoho možná kalkul svést se na vlně BR,ale pro mne příjemná romantická podívaná okořeněná písněmi Brouků. Chvílemi mi to sice drhlo a hlavní hrdina moc charisma nepobral,ale Danny je natolik zkušený režisér,že si se vším nakonec poradil a ukočíroval to do zdárného konce.

 • 85%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Co naplat. The Rock to opět dokázal a utvrdil svůj status akční hvězdy. Hranice reality už dávno překročily sci-fi,ale koho to štve,když to klape. Za mne se jedná o akční pecku,kterou by si neměl nechat ujít žádný fanda akčních filmů. No a Idris Elba to jako záporák celé podtrhl.

 • 40%
  0
  0
  4. 9. 2019

  Tohle bylo tak divný až vlastně nevím co si o tom mám vlastně myslet?! The Beach Bum je navíc v podstatě bez děje. McConaughey si roli možná užil, ale to je tak vše pozitivní. Od komedie čekám hlavně humor a ten se zde jaksi nedostavil. Obsah filmu mluvi o Lebowskem a Strachu a hnusu v Las Vegas, jenže tento film jim nesahá ani po kotníky. Při sledování mi ani jednou nepřišlo na mysl tyhle filmy spolu porovnat.

 • 95%
  3
  0
  4. 9. 2019

  Prozatím je pro mne nový Tarantinův snímek filmem roku. Užil jsem si každou vteřinu a na konci jsem si jen povzdechl jak rychle mi to celé uteklo. Těžko napsat něco víc, abych neprozradil nějakou perličku, kterých se ve filmu mimochodem ukrývá obrovské množství. Finále je jen třešničkou na dortu. Dlouho jsem se tak nepobavil. PS: Leo a Brad na hrad!

 • 95%
  1
  0
  4. 9. 2019
  Parazit (2019)

  Jeden z nejlepších filmů roku dorazil až z daleké Jižní Koreje. Parazit je pro mne oslavou filmu jako takového. Základním kamenem celého filmu je bravurní scénář, který nutí diváka přemýšlet nad tím kam jako lidstvo směřujeme a co všechno jsme schopni udělat pro lepší život. Velmi silné jak v dramatické části, tak v té komediální, která častokrát balancuje na hraně dobrého vkusu. Herecky není taktéž co vytknout, naprosta spokojenost.

 • 95%
  5
  0
  14. 5. 2019
  Černobyl (2019)

  Seriálová lahůdka z dílny HBO, kterou by si neměl nechat ujít žádný nadšenec do historie spojené s Černobylem. První díl výborně navnadil a při jeho sledování mi občas tuhla krev v žilách. Historicky naprosto přesně převedené a řemeslně dokonalé. Už se nemohu dočkat dalšího dílu.

 • 70%
  1
  0
  14. 5. 2019

  Berlinger u mne zabodoval projektem Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes. Není tedy divu, že jsem tento film očekával s otevřenou náručí a velkou hrstí očekávání. Tento film věrně zachytil dobovou atmosféru a všechny potřebné události. Efron navíc dokázal, že není jen hezkou tvářičkou, ale i schopným hercem.

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Dumbo (2019)

  Dumbo patří mezi mé oblíbené animáky, ale jeho přerod v celovečerní hraný film se vůbec nezdařil. Burton jen potvrdil svou tvůrčí sterilitu a ztrátu nezaměnitelného rukopisu. Dumbo je zde navíc jen vedlejší postavou. Herecky ok, ale byl bych raději kdyby se Burton vrátil ke kořenům.

 • 40%
  0
  0
  9. 2. 2019
  Robin Hood (2018)

  Nakonec to nebylo zas tak zlé. Teda,abych to uvedl na pravou míru,tak ten film je hodně ZLÝ,ALE viděl jsem rozhodně horší. Každopádně se vůbec nedivím,že se snímku do kin moc nechtělo. Celé mi to přišlo jako takový mix nedávného Krále Artuše a Bitvy u Thermophyl. To,že snímek vypráví jiný příběh o Hoodovi mi nevadí,ale co mi vadí je že to celé nedává vůbec smysl. Herci jsou fajn,ale zbytek stojí vážně za prd.

 • 70%
  0
  0
  9. 2. 2019
  Overlord (2018)

  Jsem trochu překvapený z toho,že Overlord nakonec nebyl tak "ujetý" jak jsem čekal. Navíc jsem čekal více krve,více nemrtvých,více akce,více amputovaných končetin. Z toho námětu se dalo vytěžit tolik,bohužel se to nepovedlo. Vizuálně vypiplané a herecky příjemné,jenže čistě hororových scén je velmi málo a to samé platí pro napětí. Pokud je tento projekt točený jako mládeži nepřístupný,tak je škoda,že se do toho Avery více neobul. Přesto se jedná o zábavný film,který se nebere moc vážně a s historií se vůbec nezabývá.

 • 70%
  0
  0
  3. 2. 2019

  Lisbeth se po pár letech vrátila s novou tváří a akčnějším pojetím. Knihu neznám,takže těžko říct co tvůrci přidali,nebo vynechali. Pro mne je důležité to,že se mi film líbil,takový jaký je. To akčnější podání filmu hodně sluší. Akce je výborně nasnímaná a všechny ty výbuchy,bouračky,přestřelky a souboje vypadají luxusně. Mám jen dvě malé výtky a to k obsazení postav Lisbeth a Mikaela. Claire Foy nebyla špatná,ale Rapace a Mara byly v této roli krapet lepší. No a Gudnason mi do role Mikaela nepasoval už vůbec. Jinak tedy spokojenost a solidních 70%

 • 65%
  0
  0
  3. 2. 2019
  Galveston (2018)

  Mám to štěstí (nebo smůlu?),že neznám knižní předlohu,tudíž nemám s čím porovnávat a případně tak dávat filmu za uši kdyby se s knihou rozcházel. K samotnému námětu jen tolik,že už jsem ho měl možnost vidět mockrát v jiných filmech,takže vůbec nepřekvapí. Zkrátka dvě zlomené lidské duše,které k sobě našly cestu a společně utíkají před minulostí. To co tento film dělá tak dobrým je výborná kamera a skvělé herecké výkony Bena Fostera a Elle Fanning. Finále bylo navíc pořádný doják u které jsem stěží zamačkával slzu. Velmi dobrý počin.

 • 70%
  5
  1
  1. 2. 2019
  Vdovy (2018)

  Steve McQueen je šikovný řemeslník,ale na Vdovách jde hodně cítit,že jeho doménou jsou dramata a né krimi thrillery. V dramatických pasážích je velmi silný,škoda,že to samé neplatí o zbytku. Zápletka byla jako z devadesátkového akčňáku,ale i přes její naivitu jsem ji akceptoval. Úvodní scéna je parádní a realistická, to stejné platí i pro závěrečnou loupež. Z herců bych vypíchl především Daniela Kaluuya,který si toho sviňáka rázně užíval. Vdovy jsou dobrým snímkem,ale stejně jako předchozí McQueenovi nebude filmem,který si získá masy.

 • 65%
  2
  0
  30. 1. 2019

  Sám tomu nemohu uvěřit,ale po dlouhé době jsem viděl českou komedii,která vážně baví a nepůsobí jen trapně. Langoše mám od seriálu Lajna v oblibě a je škoda,že se na plátně neohřeje více. Na druhou stranu ho Polívková dobře zastoupila. Scény kdy se Karel snaží sžít se svou ženskou podobou jsou opravdu vtipné a nejednou jsem se u nich nahlas zasmál. To se mi u českých komedií dlouho nestalo. Sympatická záležitost,která si na nic nehraje.

 • 25%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Pokud jsem si měl z tohoto filmu něco odnést,tak to byl velmi dobrý výkon Maggie. Bohužel pro mne mi film vůbec nesedl. Příběh je i přes přijatelnou délku zdlouhavý,častokrát se přešlapuje na místě a závěr se k celému filmu moc nehodil. Aspoň,že ty básně byly dobré.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

5 ×
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: