Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 75%
  0
  0
  26. 2. 2021

  Bláznivá komedie Divoká stvoření vznikla z koprodukce USA s Velkou Británií a z obou si vzala jen to nejlepší. Typický britský humor je zde okořeněný o americkou bláznivost a krásnou Jamie Lee Curtis. Pokud je zde však jeden bod, který je nad vším ostatním, tak je to John Cleese. Každičkou scénu si ukradl pro sebe a pokaždé když se objeví před kamerou, tak se měřítko zábavnosti může zbláznit. Výborná komediální záležitost

 • 55%
  0
  0
  26. 2. 2021

  Od legendárního tria ZAZ jsem očekával podstatně víc než jsem nakonec dostal. Nekonaly se žádné salvy smíchu, párkrát jsem se možná jen pousmál, ale na komedii to bylo sakra málo. DeVito po bavil a patřil k tomu lepšímu co bylo ve filmu vidět. za to Midler působila hrozně otravně. Takovou babu mít doma... vlastně se ani nedivím jaké plány s ní měl Sam Stone. Jedno podívání stačilo a opět jsem si doplnil filmové znalosti jelikož tento film patří mezi 140 nejlepších komedií.

 • 75%
  0
  0
  24. 2. 2021

  Jako fanda značky jsem si tento Scorpionův origin náležitě užil. Animace je hodně dobrá a příběhu nechybí spád a akční momenty. K tomu všemu jsou zde i mé oblíbené fatality. Zkrátka Mortal Kombat v plné síle a já už se nemohu dočkat nové filmové verze.

 • 65%
  0
  0
  23. 2. 2021
  Palmer (2021)

  Palmer nabízí v Hollywoodu vděčné téma o tom jak si k sobě najdou cestu dvě zcela odlišné osobnosti (obvykle dospělí a dítě). Tentokrát je to příběh o čerstvé propuštěném Palmerovi, který hledá své místo v zemi a o trans dítěti, které má matku feťačku. Pro srdcervoucí příběh je tak vše optimálně nachystané avšak Palmer se snaží nabídnout víc než jen příběh sociální drama o přátelství, ale i to, že být "jiný" je vlastně úplně normální. Co se herců týče tak Justin hraje velmi dobře až mne to samotného překvapilo. Juno Temple roli feťačky zvládla taktéž na výbornou. No a pak je tu Ryder Allen, který v sedmi letech předvedl naprosto neuvěřitelný herecký výkon. Tenhle klučina toho může v budoucnu ještě hodně předvést. Právě tihle tři patří k nejvýraznějším prvkům celého filmu.

 • 55%
  0
  0
  23. 2. 2021

  Ve své podstatě mi Zkus se přestěhovat připomnělo Dům za všechny peníze s Tomem Hanksem. S tím rozdílem, že Dům za všechny peníze i přes všechny ty hrůzy co se hlavnímu hrdinovi dějí stále baví. To v tomto případě tak úplně nefunguje a místy je to až depresivní podívaná, které se nedá ani smát. Pryor je pan komik a snímek v podstatě táhne, ale i tak mi to přijde málo.

 • 60%
  0
  0
  22. 2. 2021

  Ještě než se na plátnech kin objevil Road Trip určovala trendy v Teenagerských komediích Nebezpečná zásilka, která vlastně položila základy i pozdějšímu Road Tripu. O ději se nemá smysl rozepisovat, protože o tom se můžete dočíst všude. Co se týče herců, tak velmi překvapil Paul Rudd. Věděl jsem se, že je dobrý komik, ale že až tak dobrý to jsem vůbec netušil. No a Reese .... ta je krásná jako vždy. Výborná komediální jízda plná šílených postav a ještě šílenějších situací.

 • 55%
  0
  0
  22. 2. 2021

  Nebeský pes je taková lehce nadprůměrná blbinka s tím nejšikovnějším psím hercem v hlavní roli. Benji byl obrovský talent a jeho chování před kamerou působilo zcela přirozeně jakoby přesně věděl co se po něm chce. Film jsem si pustil hlavně skrz Chase a jsem trochu zklamaný jak málo prostoru nakonec dostal. Krimi zápletka je hodně chabá a divák v podstatě od začátku ví kdo za tím stojí a to je velká škoda. Humorných situací je zde také po skromnu. Čekal jsem, že se více pobaví, ale takto je to za 55%.

 • 75%
  0
  0
  22. 2. 2021

  Nejvtipnější film, který jsem za dlouhou dobu viděl a po Kokosech na sněhu druhý nejlepší film s Johnem Candym v hlavní roli. Tedy prozatím, protože jsem ještě neshlédl všechny jeho filmy. Z pozice scénáristy odvedl Hughes nad standartní práci a o zbytek se postarali Aykroyd s Candym. Dlouhou jsem se u žádného filmu od srdce nezasmál jako zde. Scéna s medvědem patří k vrcholům celého filmu a už jen kvůli ni se hodí film vidět.

 • 50%
  0
  0
  22. 2. 2021
  Lockdown (2021)

  Nejspíš za to může fakt, že jsem také v Lockdownu už nějaký ten pátek, ale já s filmem nemám nějaký extra problém. Kritika k filmu je zdrcující, ale osobně nechápu proč. Jasně film není žádná pecka, ale místy se mu daří věrně zachytit tu koronavirovou atmosféru, která sužuje i naši zemi. Romantická linka mezi Anne a Chiwetel moc nefunguje, ale dialogy se dobře poslouchají a nenudí. V menších vedlejších rolích potěší i plejáda známých tváří. Ve výsledku průměrná záležitost.

 • 65%
  0
  0
  19. 2. 2021

  V první řadě se sluší chválit a to mám taky v plánu. Takže, moc se mi líbilo upřednostnění a použití praktických triků vůči těm digitálním. Humor je místy dost na hraně, ale baví a to je hlavní. Adam Brooks je skrytý komediální talent a vždy, když se objeví na scéně, tak si jí krade pro sebe. Psycho Goreman ze sebe láduje jednu smrtící (doslova) hlášku za druhou a říká si tak o další film. No a gore to je kapitola sama pro sebe, výborně udělané a místy naprosto zábavné. Po chválení přichází kritika a ta se snáší především na hlavu hlavní hrdinky. Jakkoliv předvedla přesvědčivý herecký výkon a očividně si ho užívala, tak byla nejotravnějším článkem. Trochu mi i vadilo, že postavy postrádaly jakýkoliv morální posun. Každopádně PG funguje jako osmdesátková pocta skvěle. Film nebude každému po chuti, ale pokud přistoupíte na pravidla hry, tak se budete královsky bavit. Takto má vypadat hororová komedie.

 • Novinka od Netflixu opět sází na interaktivní zábavu, kterou si užije celá rodina. Tentokrát dobrodruhovi Bear Gryllsovi pomáháme zachránit uprchlé zvířata z rezervace a opravit elektrické vedení. Díky tomuto se dostaneme do přímé konfrontace se lvem, slony, paviánem a vlastně celou divokou přírodou. U televize pomocí dálkového ovládače pomáháme Bearovi rozhodovat v jeho dalších krocích. Natočené je to zábavně a svižně. Bear je sympaťák, který svými průpovídkami okatě napovídá, kterou možnost má divák volit. No a příroda je prostě nádherná. ze začátku jsem se bavil hodně a ovlivňování děje mě bavilo. Postupem času mi to však nadšení opadlo a ze zábavy z rozhodování se stala nutná rutina, která mne spíš rušila.

 • 65%
  0
  0
  19. 2. 2021
  Wrong Turn (2021)

  Zarytí fandové značky vzteky pěstí do stolu a pálí jedno nízké hodnocení za druhým. Já jako nezaujatý divák však dávám všechny palce nahoru a oceňuji jakým směrem se tento reboot vydal. Jediné co vlastně zůstalo stejné jé název filmu, jinak se jedná o zcela odlišnou záležitost, která vlastně mohla mít jakýkoliv název. Opět tu máme partičku študáků, kterým paří svět kontra vidlákov. V hororovém žánru už klasický námět se kterým si však Mike P. Nelson poradil více než luxusně. Režie je precizní a sebejistá. Přesně ví kdy přitlačit na pilu a kdy naopak ubrat. Scénář záměrně vede diváka jedním směrem, aby pak v pravý moment zcela otočil a ukázal, že né vždy jsou věci takové jak se na první dojem zdá. Finále je působivé a v celkovém kontextu filmu i uspokojivé. Nepatřím mezi milovníky těchto typů filmu, ale i tak jsem nadmíru spokojený.

 • 65%
  0
  0
  18. 2. 2021

  Upírův pomocník je skvělá záležitost ve které zazářil mistr vedlejších rolí John C. Reilly. Tuhle roli si podle mě zasloužil za všechny ty předešlé roličky a pak za tu skvělou velkou roli v Bratři z donucení. Ta mu podle mne otevřela dveře k tomu snímku. Ukázal totiž jak obrovský komediální talent se v něm skrývá. Nechybí zde napětí ani humor. Takový pěkný horůrek pro mladší diváky.

 • 60%
  0
  0
  18. 2. 2021
  Machři 2 (2013)

  pokračování Machrů se nese na stejné vlně jako první díl a mě to vlastně vůbec nevadí. Opět je to taková jedná velká odpočinková podívaná, která rozhodně nenudí. Je to jako by jste se setkali s přáteli po letech a užívali si společné chvíle. Osobně mám pro Sandlera a jeho bandu slabost, takže je mé hodnocení trochu neobjektivní.

 • 35%
  0
  0
  18. 2. 2021

  Rodiče na tahu jsou tak špatným filmem, že už si dokonce skoro ani nevzpomínám o čem byl. Salma očividně neřeší v jakém filmu hraje, protože by se jinak této blbosti neupsala. Ačkoliv se jedna o komedie tak je zde absence jakéhokoliv humoru, ale trapnosti je zde zase přehršel. Fred Wolf si s filmem vůbec neporadil což mne k jeho předchozím filmům ani extra nepřekvapuje.

 • 35%
  0
  0
  18. 2. 2021

  Na Kennyho jsem četl spousty pochvalných recenzí a po shlédnutí si říkám jak je to sakra možný? Něco tak nevtipného, pubertálního a trapného se jen tak nevidí a navíc ještě od Švédů. Ty jsem měl vždy za záruku kvality, ale jak vidno i oni umí natočit špatný film. 35% dávám za asi tři úsměvné momenty, ale to je ve výsledku hrozně málo. Na filmu zaujme maximálně role pro mladého Billa "Pennywise" Skarsgårda.

 • 80%
  0
  0
  18. 2. 2021

  Hořčice mi stoupá do nosu je pro mne zatím nejvtipnější viděnou Richardovkou. Však je také Claude Zidi mistr ve svém oboru a na výsledku je velmi znát. Během těch devadesáti minut nám je nabídnuto tolik gagu jako v žádné jiné komedii. Samozřejmě, že všechny nejsou vyloženě k popukání, ale usmívat se u nich budete určitě. Příběhově je to typická Francie ve které se vše pořádně zamotá.

 • 35%
  0
  0
  18. 2. 2021
  Bliss (2021)

  Bliss je důkazem, že na VoD prostě není spolehnutí. Jednou vyprodukuje film Oscarových kvalit a podruhé třeba tohle. Někde jsem četl přirovnání k Matrixu. Žádné tvrzení není tak daleko od pravdy jako právě toto. Cahillovi se film zcela rozpadl pod rukama a na závěr je jen na vás jak si film vyložíte. Podle toho budete nejspíš i hodnotit. Může se jednat o sci-fi s hlubokým přesahem, nebo o příběh se dvěma otravnýma smažkama. Pro mne je o to větší zklamání, že se v hlavních rolích představili mí oblíbenci Wislon a Hayek. Takovému průseru se měli obloukem vyhnout. No když už nic, tak Selma opět dokázala, že věk je jenom číslo.

 • 70%
  0
  0
  17. 2. 2021
  Bloody Hell (2020)

  Holly Hell! Tak tohle byla komediálně hororová lahůdka podle mého gusta. Poměr komedie a hororu byl zvolen na setinku přesně a já se výborně bavil. Hlavně ta komediální stránka je správně ujetá a dokáže nejednou pořádně rozesmát (např. nazývaní hlavního hrdinu Johnem Wickem, tanec s nohou, nebo scéna se chody). (Anti)hrdina s tváří Bena O'Toole je pořádný Bad Ass a finská rodinka vůbec netuší co za šílence si to vlastně dotáhli do baráku. Bloody Hell ani na moment nenudí a i díky výborné režii si hlasitě říká o rozjetí vlastní série. Hrozně rád by se s Rexem aspoň ještě jednou setkal. Taková originální podívaná zde dlouhou dobu nebyla.

 • 65%
  0
  0
  17. 2. 2021

  Doktor Flastr je pěkným lidským příběhem ve kterém předvádí Robin Williams skvělý výkon a vymaňuje se tak zaškatulkování jako komik. Ukazuje, že má co nabídnout i v dramatických rolích. Za co srážím nějaké to procento dolů je množství sentimentality a její okaté podbízení divákovi.

 • 75%
  0
  0
  17. 2. 2021

  Jsem ostuda a první jsem viděl nedávné Podfukářky. Jenže jsem nebyl schopen při sledování Dirty Rotten Scoundrels dát si pět a pět dohromady a až na konci mi do šlo co vlastně sleduju a já si říkal proč mi je to furt tak povědomé. Každopádně bavil jsem se královsky. Martin a Caine v hlavních rolích skvělí a jejich soupeření o "peněženku" mladé slečny patří k tomu nejzábavnějšímu co kdy bylo natočeno.

 • 65%
  0
  0
  17. 2. 2021

  Ó devadesátky to byly pro Nicka zlaté časy. Natočil v nich takové hity jako Skála, Tváří v tvář a Con Air. Ještě před těmito akčními peckami, ale natočil nenáročnou vánoční krimi komedii Lapeni v ráji. Námět sám o sobě je výborný a je škoda, že se z něj nepodařilo vytřískat podstatně více. S ostřílenějším režisérem mohl být výsledek víc než jen lehký nadprůměr. To už se dnes bohužel nedozvíme. PS: Ze tří bratrů je nejsympatičtější Cage, nejvtipnější Lovitz a nejotravnější Carvey.

 • 70%
  0
  0
  17. 2. 2021

  Nalevo od výtahu je pro mne typickou Richardovkou. Na malém prostoru se zde rozjelo velké herecké divadlo, které se Molinarovi povedlo vytěžit na maximum. postavy jsou výborně napsané a snad ještě lépe zahrané. Takový Richardem Bohringer předvedl výborný výkon a jeho výraz psychopata zvládl na jedničku. Smekám. Pierre Richard předvádí svůj komediální standart a Emmanuelle Béart je přímo k nakousnutí. V situačních komdiích plných dialogů jsou Francouzi mistři.

 • 85%
  0
  0
  17. 2. 2021

  Wagner "Pablo Escobar" Moura se po letech vrací jako kapitán Nascimento a rovnou nám povýšil. To ovšem neznamená, že by jsme ho neviděli opět v akci. I z vyšších pozic je schopen napáchat slušnou melu. Tentokrát se příběh netočí ani tak kolem drog a drogových dealerů, ale o korupci zkorumpovaných politích. Opět skvělá záležitost primárně pro mužské publikum.

 • 50%
  0
  0
  17. 2. 2021

  Na jednu stranu je Willy's Wonderland strašná blbost ve které Nick Cage nemluví, pije energeťáky a mlátí posedlé animatronické hračky. Na druhou stranu je Willy's Wonderland zábavná jednohubka ve které Nick Cage nemluví, pije energeťáky a mlátí posedlé animatronické hračky. Nemůžu si pomoct, ale já jsem s tímto filmem vážně v pohodě. Nečekal jsem nic zatěžujícího hlavu a to jsem taky dostal. Cage mě i po letech plných filmových průserů dokáže pobavit a očividně k tomu nepotřebuje ani slova. Prostředí filmu je fajn, hračky vypadají dobře, ostatní herci Nickovi nepřekáží řádění. Slušněj průměr, který každopádně nenudí a navíc bych i řekl, že se jedná o jeden z nejlepších filmů s Nickem v hlavní roli za poslední léta.

 • 55%
  0
  0
  17. 2. 2021

  Ozbrojení a nebezpeční jsou taková pohodová krimi komedie, která nemá větší ambice než pobavit diváka. Příběh o dvou členech bezpečností agentury, kteří se zapletou s bossem tamního podsvětí je dostatečně zábavný a po dobu hodinky a půl nijak výrazně nenudí. Najde se tady i pár vyloženě skvělých komediálních scén, ale jinak se jedná o průměrnou záležitost.

 • 45%
  0
  0
  17. 2. 2021
  They Reach (2020)

  Já si asi vážně budu muset začít číst popisy k filmům, nebo aspoň shlédnout trailer. Já totiž od They Reach čekal úplně něco jiného a lepšího. Každopádně si myslím, že film mohl dopadnout podstatně lépe. Jen by stačilo vyměnit herce. Nemohl jsem si pomoc, ale ty výkony mi přišly místy strašné a kazily mi zážitek z filmu. Být to lépe zahrané tak bych klidně dal i 60%. Jako hororová jednohubka pro mladší publikum je They Reach optimální záležitost.

 • 35%
  0
  0
  17. 2. 2021

  Wholly Moses aka Herschel drtí faraony je hodně podprůměrnou parodií a vůbec vám nepomůže fakt jestli se vyznáte ve Starém zákoně. Herecké obsazení není vůbec špatné a o to větší škoda je jak vypadá výsledek. Většina pokusu o humor končí hluboko v Amokově zadnici a ten zbytek je tak slabý, že se ani neuchytí. Přesně nějak takto by neměla vypadat parodie.

 • 90%
  0
  0
  17. 2. 2021

  Jsem fanouškem Liverpoolu FC a tento dokument o mistrovské sezóně se pro mě stal samozřejmostí. Nevidět ho by byla ostuda. Někdo by mohl nabídnout, že se jedná o standartní dokument o mistrovské sezóně, kterých každý rok vznikne několik. Jenže pokud jste fanouškem onoho mužstva a na titul čekáte 30 let, tak je situace trochu jiná. Já si užíval každou minutu. Rozhovory byly svižné a zajímavé, sestřihy zápasů oživily příjemné vzpomínky a koronavirus tomu dal zase jiný obzor. Natočené velmi velmi dobře.

 • 60%
  0
  0
  15. 2. 2021
  Zátah (1987)

  Zátah měl v rukou silné karty v podobě ústřední dvojice, jenže s nimi nebylo dobře naloženo. Role Aykroyda je hodně otravná a Hanks mi přišel zase nevyužitý na maximum. Na komedii je zde málo zábavných momentů a na krimi je příběh málo zajímavý a napínavý.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

9 ×

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita