Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 90%
  0
  0
  19. 11. 2017
  Pán času (2005)

  Kultovní záležitost,která má už neuvěřitelných 54 let. Za tu dobu se vystřídalo mnoho doktorů a podle toho se samozřejmě odvíjela kvalita různých sérií. Přesto je každý díl velmi zábavný a plný humoru. Je zábavné sledovat vývoj seriálu a spolu s ním i speciální efekty.

 • 90%
  1
  0
  19. 11. 2017
  Odplata (1999)

  Takto by měly vypadat akční filmy,protože dnešní akčňáky už nemají takovou šťávu. Mel Gibson je klasicky skvělý. Snímek má luxusní tempo,akce je brutální a nekompromisní. Postava Portera je správný Badass a chrlí ze sebe jednu lepší hlášku za druhou. Film pro opravdové fajnšmejkry.

 • 90%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Hororová klasika,která mi jako malému přidělala pár jizviček na srdci. Dnes už mi snímek nepřijde tak děsivý jako kdysi,ale stále je to výborná podívaná,která je každým coulem kultovní. Postava Freddyho Kruegera je jedna z nejděsivějších vůbec a Wes Craven dokázal,že je mistr hororu.

 • 90%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Velkolepé finále,které sice nedosahuje kvalit Pána prstenů: Návrat krále,ale i tak je důstojným rozloučením se světem J.R.R.Tolkiena. Závěrečná bitevní vřava byla jen třešničkou na dortu této výborné trilogie. Dojemné a okouzlující. Bude mi ta Středozem vážně chybět.

 • 80%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Od Romana Polanskiho jsem nečekal ani nic jiného než kontroverzní snímek,který svou kvalitou strčí do kapsy ostatní horory,které se v té době objevily v kinech. Depp je opět velmi dobrý,ale to platí i o ostatních hercích i ve vedlejších rolích. Napínavé,děsivé - prostě Polanski.

 • 85%
  0
  0
  19. 11. 2017
  Kokain (2001)

  Pokud milujete autobiografické snímky a navíc máte rádi stejně jako já vše co se točí kolem Pabla Escobara,tak tímto snímkem nebudete rozhodně zklamáni. Občas se zdá,že snímek nemůže být ani pravdivý,ale pokud víte něco o životě Escobara,tak vás v tomto filmu nic nepřekvapí.

 • 90%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Opravdový majstrštyk kde se skloubila výborná režie Tima Burtona a více než dobré herectví Johnnyho Deppa. Vizuální stránka je úžasná a jen tak se neokouká. Tento příběh o bezhlavém jezdci se prostě podařil. Christopher Walken byl ve své roli démonicky skvělý.

 • 80%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Hodně zvláštní cosi o kterém si můžete myslet cokoli,ale pravdou je,že se jedná o skvělý film,který se nebojí diváka zhnusit a otrávit. Johnny Depp a Benicio Del Toro si své role vyloženě užívají a jde to znát každou minutu. Bavil jsem se a po shlédnutí jsem hned utíkal pro knihu ze které tento film vzešel.

 • 85%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Jeden z nejlepších filmů Nicolase Cage. Vlastně možná jeden z posledních pořádných filmů ve kterých ještě ukázal svůj herecký talent. Po tomto snímku už to šlo pomalu z kopce a to co točí dnes,tak je škoda mluvit. Obchodník se smrtí je výborný film ve kterém se mísí všechny možné žánry,ale vše jen tak v takové míře,aby se navzájem nerušily.

 • 80%
  0
  0
  19. 11. 2017
  Spotlight (2015)

  Nějak takto by měly vypadat vítězové Oscarového klání. Precizně natočené,kvalitní a hlavně pravdivý příběh ve kterém je dostatek kontroverze a vynikající herecké výkony. Já to tomuto malému snímku hrozně přál,aby vyhrál a jsem rád,že se mu to i podařilo.

 • 65%
  0
  0
  19. 11. 2017
  Noe (2014)

  Tak jako každý snímek Darrena Aronofsky je i Noe rozporuplnou podívanou,která se nebude líbit každému. To je však v pořádku,protože u velkých osobností a velkých snímku se trocha kontroverze hodí. Přitáhne to nové diváky,kteří o něj dříve nestáli. Těžko mohu něco namítat,protože je snímek prostě dobře natočený a navíc i zahraný. Efekty vypadají dobře a Aronofsky navíc tento známý biblický příběh okořenil o obry atd.

 • 60%
  0
  0
  19. 11. 2017
  Hitchcock (2012)

  Herecky by se nedalo ani co vytknout,přece jen Anthony Hopkins je taková kapacita,že jsem od něj nic jiného ani neočekával. Jenže samotný život mistra hororu pana Hitchcocka by si zasloužil více podrobnou sondu i do jeho mládí. Zde vše točí převážně kolem Psycha. Aspoň jsem se dozvěděl nějaké nové informace,které jsem dříve nevěděl.

 • 75%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Co jiného čekat od pana Čtvrtníčka než ostrý humor,který nemusí každému pasovat,ale nedá se mu odepřít trefnost a nekorektnost. Tento filmový sestřih toho nejlepšího co jsme mohli vidět v seriálu každopádně stojí za shlédnutí i když nenabízí nic nového. Každopádně slušná satira,které už dnes nevznikají.

 • 75%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Kdo by si nepamatoval na legendární Nagano ve kterém naši hoši vybojovali zlaté medaile. Viděl jsem každý zápas,každou minutu a rád si dovolím tvrdit,že co se týče hokeje,tak nic významnějšího nebylo nikdy odehráno. Tento dokument rozhodně stojí za shlédnutí a na připomenutí těchto zásadních momentu v historii hokeje.

 • 75%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Zatímco nedávný remake má Johnyho Deppa,tak tento snímek z roku 1971 má v hlávní roli výtečného Gene Wildera. Otázkou pak už jenom je,který z uvedených herců je vám bližší. Oba dva totiž nabízí totožný příběh,přičemž novější verze je více výpravnější a co se týče digitálních triků vyspělejší. Jenže Mel Stuart si vystačil i s tím málo co nabízela tehdejší doba a i tak stvořil výborný snímek.

 • 70%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Velmi solidní béčko,které se naštěstí nebere příliš vážně a jeho jedinou snahou je pobavit což se mu daří výborně. Akce je opravdu nadupaná a její vážně hodně což je největší plus. Krve je zde také dost a to u akčních filmů beru jako plus. Jde vidět,že to má Brian Smrz za ta léta v oku. Ethan Hawke je zde pro mne v trochu netypické roli,ale náramně mu to sekne.

 • 75%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Pan Hofman dokázal krásně shrnout teorii o stvoření světa a hlavně jí dokázal i logicky odvyprávět,tak aby to bylo i těm nejmenším zcela jasné. Můj zážitek z tohoto díla umocnila jak líbivá animace,tak doprovodný komentář od pana Jana Wericha jehož hlas působil přímo božským dojmem.

 • 80%
  0
  0
  19. 11. 2017
  District 9 (2009)

  Brutální Sci-fi jízda,kterou Neil Blomkamp raketově nastartoval svou kariéru. Není se vlastně čemu divit,protože District 9 je vynikající každým coulem. Jeho největší síla přesto spočívá ve výborně napsaném scénáři a v místě kde se snímek odehrává - Johannesburg byl skvělá volba. Je neokoukaný a hlavně působil velmi syrovým a špinavým dojmem. Byl přesně takový jak to District 9 vyžadoval. Digitální triky byly na jedničku a celkově jsem se prostě dobře bavil.

 • 75%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Nesmrtelná klasika s výborným Jackem Lemmonem a Juliet Mills. I za ta léta snímek neztratil na atraktivitě a stále má co nabídnout. To mnoho snímku říct nemůže. Chemie mezi hlavní dvojicí klape a film se navíc odehrává v nádherném prostředí. Těžko bych mohl vytknout něco zásadního co by se mi na snímku nelíbilo.

 • 65%
  0
  0
  19. 11. 2017

  Klasická zápletka kdy sobecký otec od rodiny upřednostňuje práci a až po tragédii,která rodinu zasáhne vše přehodnotí a práci přesune na vedlejší kolej. Vše nakonec končí pořádným poučením a šťastným koncem. Mark Williams to však natočil velmi dobře a chvílemi je A Family Man pořádným ždímačem emocí. Herci jsou do jednoho skvělí a hlavně se mi líbil Alfred Molina ve vedlejší roli. Za mne rozhodně dobrý.

 • 75%
  0
  0
  18. 11. 2017

  Uprchlická krize na Finský způsob. Aki Kaurismäki v tomto snímku velmi dobře nakombinoval komedii s dramatem a celý film se nese v uvolněném duchu,ač pojednává i o závažném tématu jako jsou migranti. Velmi se mi líbil motiv přátelství a hlavně lidskosti,který se nejlépe odrážel v postavě Wikströma.Na první pohled mne také zaujala kamera,která byla velmi zvláštní a jí měl chvílemi pocit jako bych se díval na 30 let starý film.

 • 50%
  0
  0
  18. 11. 2017

  Jerry O'Connell ve své životní roli. Výborná komedie,která se snaží bavit po celou dobu,ale jen párkrát se jí to vážně podaří. Hodně vtípku vyzní do prázdná,některé jsou trapné a některé jen nejsou vůbec vtipné. Obsazení je však velmi dobré a dodává snímku na atraktivitě.

 • 50%
  0
  0
  18. 11. 2017

  Ve výsledku dávám 50%,ale pravdou je,že jsem se několikrát vážně solidně pobavil a to se dnešním komediím kolikrát ani nepodaří. Škoda,že scénář nebyl trochu propracovanější. Neuvěřitelné navíc je,že snímek už má 15 let a Cameron Diaz je stále stejně sexy.

 • 50%
  0
  0
  18. 11. 2017

  První díl této komediální policejní série nebyl vůbec špatný a navíc zde zazní i spousta výborných hlášek,které za ta léta zlidověla. Herci jsou vesměs super a na sobotní odpoledne je tento film jako dělaný. Škoda,že ostatní díly nedosahují aspoň takové kvality jako tento díl.

 • 45%
  0
  0
  18. 11. 2017
  Taxi (2004)

  Remake jsou povinným zlem ve filmovém světě a tohle hlavně proto,že se Američané přece nebudou dívat na nic co nevzniklo v jejich domovině. Proto si nejspíš přetočili vynikající francouzskou akční komedii Taxi taxi,která v sobě neskrývá ani špetku kvality co měl Francouzský originál.

 • S každým přibývajícím dílem šla kvalita Policejní akademie trochu dolů. Přesto tuhle filmovou sérii považuji za jednu z nejlepších v rámci komedie. Nasazení v Miami Beach nepřináší do série nic nového a občas recykluje sebe sama. Pár vtípku je vážně dobrých,ale absence Steva Guttenberga je citelná.

 • 55%
  0
  0
  18. 11. 2017

  Příjemná komedie,která si jede to své a nemá žádné extra nároky na diváky. Dennis Quaid a Kathleen Turner jsou jako manžele super a přiznám se,že jsem se párkrát vážně pořádně zasmál. Hodinka a půl je na takovou komedii přijatelná délka,takže jsem se ani nenudil.

 • 65%
  1
  0
  18. 11. 2017
  matka! (2017)

  Matka! je opravdu velmi rozporuplnou podívanou u které jsem i já chvílemi pochyboval nad psychickém rozpoložení Aronofskyho. Nevidím v matce nic tak geniálního jak mnozí recenzenti,ale také bych jí rozhodně nestrhal. Je to takové mírně nadprůměrné bilancování nad lidstvím jako takovým. Dvě hodiny jsou chvílemi opravdu příliš dlouhé,ale herci je drží v přijatelných mezích. Jak píše Sheldon,tak snímek je opravdu strašný a odporný,ale natočený je sakra dobře. Závěrečná 20 minutovka je až příliš přitažená za vlasy a tak to ve výsledku hodnotím 65%.

 • 85%
  1
  0
  18. 11. 2017

  Soderberghovi očividně odpočinek prospěl,protože se na scénu vrátil s opravdu výborným snímkem. Pryč jsou ty léta kdy vykrádali sejfy elegáni v oblecích. Dnes je v módě být více "špinavý" a Loganovi parťáci tohle všechno perfektně splňují. Je zde skvěle zachycené to americké buranství čemuž dopomáhá výtečné obsazení. Především Daniel Craig je naprosto famózní a každou scénu si krade pro sebe. Film má výborné tempo a loupež byla výtečně promyšlená. Pro mne jeden z nejlepších roku letošního roku.

 • 75%
  1
  0
  17. 11. 2017

  Já nestačím koukat jaký herecký talent se v tom Pattinsonovi vlastně skrývá. Škoda,že svou kariéru protáhl sérií Stmívání kde nemohl ukázat jak dobrým hercem je. Dobrý časy jsou velmi špinavou a reálnou podívanou,která od loupeže v bance nasadí smrtelné tempo a do závěrečných titulků nepoleví. Vše je nasnímáno a ztvárněno velmi reálně což umocňuje divácky zážitek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: