Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 80%
  0
  0
  14. 10. 2018

  Velmi syrová podívaná,která musela vzniknout v Německu a v animované verzi,protože by hraná verze díky své upřímnosti prostě neprošla. Animace je navíc originální a dobře se na ní dívá. Teheránská tabu nebudou snímkem pro každého,protože nic neskrývají a ukazují problémy "této" společnosti bez obalu.

 • 65%
  0
  0
  14. 10. 2018
  Alfa (2018)

  Původně mne nechal snímek chladným. Mohla za to průměrná propagace,která mne nedokázala dostatečně zaujmout. Mám,ale rád snímky se zvířaty v hlavní roli,tak jsem se rozhodl dát Alfě šanci a dobře jsem udělal. Snímku nechybí atmosféra a místy i napětí. Vlk je navíc super! Alfa je v podstatě taková rodinná verze Revenanta.

 • 85%
  0
  0
  14. 10. 2018

  Podle všelijakých recenzí a tržeb jsem čekal prvotřídní průser,ale ten se kupodivu nedostavil. Ba naopak,protože je Solo vlastně hodně dobrý snímek,který je sice zcela zbytečným,ale na kvalitě mu to rozhodně neubírá. Příběhově fajn,herecký výborné a akčně nabušené. Bavil jsem se výborně.

 • 20%
  0
  0
  14. 10. 2018
  Reprisal (2018)

  Nevím jak to Bruce Willis udělal,ale opět on našel ještě hlubší dno své herecké kariéry. To mu ještě nedošlo,že Brian A Miller je nehorázný fušér,který nemá za kamerou co dělat?! Kromě příšerné režie se může snímek pochlubit i příšernou kamerou,příšernou akcí,příšerným scénářem a příšernými hereckými výkony.

 • 85%
  0
  0
  14. 10. 2018

  Úžasňákovi jsou zpět a opět to stojí za to. Brad Bird nic neopomenul a natočil další skvělé dobrodružství s úchvatnou animací. Nechybí humor,akce a napětí. Pixarovka jak se sluší a patří. První díl byl sice o chloupek lepší,ale to je také možná tím,že byl prostě první.

 • 40%
  0
  0
  14. 10. 2018

  I přes mou sílící averzi vůči českým filmům mne Dvě nevěsty a jedna svatba docela bavilo. Je to celé příliš předvídatelné a na komedii málo zábavné. Herci jsou klasicky průměrní,ale jednoho bych přece jen rád pochválil - Bob Klepl byl překvapivě v pohodě a to dlouhý háro mu fakt seklo.

 • 55%
  0
  0
  14. 10. 2018
  Mandy (2018)

  Hodně solidní úlet,který podle mne není tak dobrý jak se o něm mluví. Příběh je zcela obyčejný a milionkrát viděný - POMSTA. To že ho Cosmatos zaobalil do tuny odpudivejch filtrů z něj ještě nedělá něco víc co by ho dělalo nějak kultovním,nebo kvalitním. Nicolas klasicky přehrává,ale v tomto filmu je to tak nějak ok. Vlastně je to jediný důvod proč tento šíleně zdlouhavej a nudnej film vidět.

 • 50%
  0
  0
  14. 10. 2018

  První očista je překvapivě docela v pohodě. To,že je snímek obsazený černými herci mi nijak nevadí,ale jediné co mi moc nesedí,že drogový dealer a hlava gangu bojuje za své sousedy a ti ho na závěr oslavují jako hrdinu. Ono je vlastně fuk,že prodává fet ve svém okolí,protože teď je to všechno v poho. Snímek má fajn tempo,díky přijatelné délce i slušně odsýpá. Tento díl se rozhodně nemá za co stydět a v rámci žánru funguje velmi dobře.

 • 65%
  0
  0
  14. 10. 2018
  Beze stop (2018)

  Při sledování snímku jsem se neubránil srovnávání s nedávným Captain Fantastic,který byl v mých očích přece jen lepší a zábavnější. Beze stop se nese ve velmi volném tempu a zakládá si hlavně na kvalitních hereckých výkonech. Bena Fostera sleduji od jeho hereckých začátků a musím říct,že je film od filmu lepší a už se těším na jeho podání Žižku. Snímek je velmi neutrální a nesnaží se upřednostnit ani jednu stranu. Takže pokud žijete v lese,nebo upřednostňujete materiální hodnoty,tak je to vlastně ok. Každopádně se jedná o velmi dobrou vztahovku.

 • 30%
  0
  0
  7. 10. 2018
  Boar (2017)

  V poslední době nemám příliš dobrou ruku při výběru filmů. Řídím se hlavně plakáty,které mne zaujmou a pak se nestačím divit jaké prasečiny to vlastně sleduji. V tomto případě to označení prasečina sedí dvojnásob. Sledujeme totiž obřího divočáka toužícího po krvi,který morduje jednoho člověka za druhým. Dokud nejde prase příliš vidět,tak je to ok,ale jakmile se ukáže v celé své digitální podobě,tak je zle. Gore vypadá celkem dobře,ale největší problém vidím ve výběru herců,kteří jsou do jednoho nesympatičtí a talentu také příliš nepobrali. Každopádně je Boar solidní šílenost a zajímavé zpestření hororového žánru.

 • 35%
  0
  0
  7. 10. 2018

  Hodně průměrný až vlastně podprůměrný animák,který se řídí heslem,když nevíš jak udělat film lepší,tak tam šoupni nějakou moderní písničku. O tom,že je zápletka obšlehnutá se nebudu ani rozepisovat a tak napíšu aspoň nějaké pozitiva,které jsem během sledování objevil. Animace je vlastně docela dobrá. Tak to bude asi tak vše. Věřím však,že děti se pobaví a o to jde přece především.

 • 35%
  0
  0
  7. 10. 2018

  Zaplať pánbůh je to za námi. Je na čase připravit se na dobu po žraločím tornádu. Ruku na srdce, tahle série v posledních dílech už šíleně vařila z vody a snažila se za každou cenu přijít s nějakou šíleností. Ono se to vlastně i tvůrcům celkem dařilo. V tomto posledním díle tak cestujeme v čase do dob dinosauru,rytířů,kovbojů atd... Opět je to maximálně šílené,ale už to není zábavné a v tom vidím ten nejzásadnější problém.

 • 50%
  0
  0
  7. 10. 2018

  Bylo milé vidět opět spolu před kamerou Ryder a Reevese,ale to je tak vlastně vše. Ze začátku jsem se i dobře bavil a vzájemné slovní přestřelky dvou hlavních protagonistů jsem si i užíval,ale čeho je moc toho je příliš a tak mi to začalo po chvíli i vadit. Toho slovního průjmu bylo tolik a tolik. Občas ty dialogy hodně skřípaly a působily dost strojeně. Vůbec to na mne nepůsobilo přirozeným dojem a to byl pro mne kámen úrazu.

 • 40%
  0
  0
  7. 10. 2018

  Rozhodně se nejedná o žádný filmový zázrak,ale aspoň se Patient Zero snaží přinést svěží vítr do Zmobie žánru. Snímku nejvíce podráží nohy průměrné masky a herecké výkony. Co přimělo Tucciho vzít roli v tomto snímku vážně nechápu. Během sledování jsem zcela postrádal napětí a to bych u takového filmu normálně očekával.

 • 40%
  0
  0
  7. 10. 2018
  Taxi 5 (2018)

  Tahle série měla zůstat někde zaparkovaná v garáži a už nevyjíždět na silnice. Tomuhle taxíku už došel dech a motor se zadřel. Bez hlavních hrdinů předešlých dílu to už prostě není ono. Z policejního sboru se stal spolek absolutních debilů čemuž se nejde ani smát. Fekální humor není v žádném vtipný a tak nějak v paměti pátrám zda se bylo vůbec čemu zasmát. Doufejme,že se už dalšího dílu nedočkáme,protože si tohle tato série nezaslouží.

 • 50%
  0
  0
  7. 10. 2018

  Vysněný projekt Perryho se dle mého názoru příliš nepovedl. Velkou vinu na tom nese vlastně i sám Perry,který působí znuděným a unaveným dojmem. Ani se nechce věřit,že je to ten sám člověk,který vdechl život postavě Chandlera v Přátelích. Humor je velmi jednoduchý a snaží se především těžit z rozdílností hlavních postav. Tohle bylo vtipné možná před dvaceti lety a né dnes.

 • 55%
  0
  0
  7. 10. 2018
  The Package (2018)

  Otázka za zlatého bludišťáka. Může být film o useknutém penisu dobrý a zábavný? Odpověď zní - může! Zápletka je vážně šílená a myslím,že se z ní podařilo i vytěžit nejvíc. Humor je místy nechutný,trapný,ale také zábavný a o to jde hlavně. Bez mučení se přiznám,že scéna z vysáváním jedu mě vážně dostala. Herci jsou sympatičtí a své repliky dokážou v pohodě prodat. V rámci teenager žánru povedená záležitost.

 • 55%
  0
  0
  7. 10. 2018

  Meg je sice fajn oddechovka,ale přesto jsem od ní čekal něco víc než jen pár velkých žraloků a okoukaných scén z jiných filmů. Doufal jsem v něco víc ujetého (tím netvrdím,že snímek není úlet) a hlavně více zábavného. Scénáristé si s tím očividně nelámali moc hlavu,protože se dá až příliš snadno odhnout co nás čeká v každé další scéně. Každopádně Statham je skvělej a jeho charisma v pohodě utáhne takový typ filmu.

 • 60%
  0
  0
  7. 10. 2018

  Velmi pěkný český snímek a kupodivu i kvalitní. To v naších končinách nebývá příliš zvykem. Ačkoliv Tátova volha neoplývá nadvakrát originální zápletkou,tak snímek dokáže diváka zaujmout. Celé to působí velmi přirozeně a to se týká i hereckých výkonů. Takže spokojenost.

 • 15%
  0
  0
  30. 8. 2018
  Rendel (2017)

  Kromě plakátu a masky hlavního hrdiny není vlastně co chválit. Rendel by chtěl být temnou komiksovkou, ale na to mu chybí pořádný scénář, peníze, charismatický hlavní hrdina, lepší kamera, choreografie soubojů jeden na jednoho a alespoň ucházející akce. Herecké výkony jsou na úrovni ochotnického divadla a repliky co zde zazní vám zaručeně způsobí lobotomii. Abych nebyl jen kriticky tak vizuální stránka je celkem v pohodě.

 • 85%
  0
  0
  29. 8. 2018

  Výborný, výborný a ještě jednou výborný. Summer of 84 je pro mne jedním z největších překvapení letošního roku. Představte si Strange Things mixnuté Oknem do dvora. Dobová atmosféra je skvělá, dětští herci výborní a soundtrack oldschoolově luxusní. Zápletka je jednou z těch, kterou jste určitě už viděli, ale co z toho, když je to tak dobře natočené. Po celou dobu jsem se výborně bavil a hrál si na detektiva spolu s chlapci. Jak už jsem zmínil, tak atmosféra byla skvělá a místy hodně hustá. Napětí by se dalo krájet a já se zatajeným dechem držel hlavním hrdinům všechny palce. Summer of 84 není v žádném případě horor, možná tak malým thrillerem, který se nebojí v závěrečné 10 minutovce přitvrdit. Právě ono finále mne příliš nepotěšilo, ale tak nemohu mít všechno. Navíc né vždy snímky končí podle našich představ a Happy Endem. Beru to tak, že se tvůrci chtěli vyvarovat zbytečným klišé, které se ve finále nabízely. Jediné čeho tak po shlédnutí lituji je,že takových snímků nevzniká mnohem více. Retro, které ve mne vyvolalo obrovské množství nostalgie. Tímto děkuji a brzy na viděnou.

 • 75%
  0
  0
  29. 8. 2018

  Timothée je opět vynikající. Ten člověk má obrovský dar od boha. Svým výkonem mne jen utvrzuje v tom,že ho čeká hvězdná budoucnost. Celkově mi Hot Summer Nights sedlo. V první řadě - soundtrack. Hudba podle mne dělá půlku filmu a tady se teda výběr songů povedl na 110%. Dále vynikající herci - kromě Timothéeho to jsou Maika Monroe,Thomas Jane,ale hlavně Alex Roe jehož role sígra mu byla snad šitá na míru. Scénář sice občas zazlobil,ale nebylo to nic co bych nepřešel. Výborná letní jízda plná smíchu a slz.

 • 50%
  0
  0
  29. 8. 2018

  Jim Parsons je v mých očích Sheldon i kdyby se na hlavu stavěl. Tohle není žádné stěžování,ale holý fakt se kterým se musím smířit pokud ho chci sledovat i ve filmech. Zde každopádně předvedl slušný výkon. Za to Claire Danes mi vůbec nesedla a vyloženě mi vadila. Příběhově fajn,ale celkově je A Kid Like Jake takový nic nevypovídající. Je zde spousta narážek a nakousnutých témat,ale žádné není pořádně dořešené,nebo rozvinuté do hloubky. Takto je to jen průměrné drama.

 • 35%
  0
  0
  29. 8. 2018
  Bent (2018)

  Karl Urban je ultra sympaťák,ale jeho čich na role je prostě mizerný. Bent se řadí mezi ty podprůměrné snímky na nichž se podílel. Scénář omílá jedno klišé za druhým a celý snímek působí velmi strojovým dojmem. Herci jsou příliš statičtí a své repliky odříkávají očividně s jistou dávkou sebezapření. Navíc tahají za uši,že se to nedá ani vydržet. Andy Garcia má jen vedlejší roli za což může být jen rád. Vergara opět dokázala,že je podprůměrná herečka,která působí nepřirozeně. Karl se snaží,ale v celkové kvalitě filmu se jeho výkon ztrácí.

 • 60%
  0
  0
  29. 8. 2018

  Napodruhé jsem se pobavil o chlup více. Postavy mi tentokrát přišly zábavnější a i animace se mi kupodivu líbila. (u prvního dílu jsem z ní nadšený nebyl) Příběh je fajn a nechybí v něm pořádné dobrodružství plné hrdinství a humoru. Zombie mne dost bavil.Rozhodně bych vypíchl i český dabing.

 • 75%
  1
  0
  28. 8. 2018
  Máš ji! (2018)

  Příběh podle skutečné událostí? Tomu se snad nechce ani věřit. Máš ji! je pohodová a hlavně zábavná komedie,která se po celou dobu nese ve velmi uvolněné atmosféře. Casting se povedl na jedničku a jasným tahounem je Jeremy Renner,který si svou každou scénou krade snímek pro sebe. 90 minut uteklo jako voda a já si při závěrečných titulcích jen povzdechl, že už snímek skončil. Máte li špatnou náladu a potřebujete dobít baterky,tak Máš ji! je jasná volba.

 • 60%
  0
  0
  28. 8. 2018

  Příběhy podle skutečných událostí mám rád a tento příběh je opravdu zajímavý jen mne nedokázal dostatečně chytnout za srdce a zaujmout. Shailene Woodley nikdy nebude mou favoritkou a už možná v tom bude kámen úrazu. Sam Claflin je sympaťák jemuž je ve filmech očividně předurčen jen jeden osud. Romantická linka mne nechala zcela chladným a zajímavá mi přišla jen část po bouři. Vyprávění ve dvou časových rovinách je fajn a to beru jako plus. Ve výsledku to vidím na 60%.

 • 50%
  0
  0
  28. 8. 2018

  Bad Samaritan má ze začátku trochu volnější tempo,ale postupem času se obrátky rozběhnou naplno. Na nějakou logiku není čas a tak se není čemu divit,že padouch dokáže uklidit dům během mrknutí oka a ještě si pozve ženskou jako alibi. Hold peníze všechno zařídí. V žádném případě se nejedná o horor,ale maximálně o thriller ,který v sobě skrývá až příliš vtipných situací. Samotné finále mluví za vše. Policajti jsou zde jen jako doplněk a jejich debilita nemá mezí. Co dodat na závěr? Chybělo napětí,slušná akce,nebo pořádná atmosféra.

 • 50%
  0
  0
  27. 8. 2018

  Operace Entebbe byla zajímavá každým coulem,ale to se o tomto snímku říct nedá. José Padilha vůbec nedokázal tak zajímavé téma převést na plátna kin. Jakoby se bál ,že lepé vykreslí jednu stranu a bude za to odsuzován. Takto vznikl nezajímavý a nudný mišmaš,kterému chybí napětí a pořádná akce. Hodně se zde mluví a proto snímek působí jako nekonečný. Závěrečná akce je navíc tuctová a mizerně natočená. Herecky ok,ale to jsem od takových hvězdných jmen očekával. Velké zklamání.

 • 65%
  1
  0
  27. 8. 2018

  Debbie a její parťačky jsou jasným důkazem,že i ženy za to umí pořádně vzít. Co z toho,že je to stále to samé dokola,když to prostě působí nápaditě a zábavně. Všechny přítomné dámy jsou skvělé a občas jsem měl pocit jakoby Sandra Bullock našla fontánu mládí. Bože jak ta vypadá stále skvěle. Filmu nechybí potřebný nadhled,přece jen vždy všechno klapne tak jak má což by asi v reálném světě tak hladce nešlo. Humor je velmi příjemný a loupež byla nápaditá. Pomrknutí po Dannyho parťácích je příjemným zpestřením. Pokud bych to měl v rychlosti shrnout : zábavný,letní,nenáročný snímek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: