Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 70%
  2
  0
  26. 6. 2018

  Pokračování Jurského světa nepřináší sice nic nového, ale i tentokrát mne dokázal vizuálně strhnout. Díky tomu jsem přivřel oči nad slabším scénářem a tuhle dinosauří jízdu si užil. Pratt je opět dobrý, ale bude muset do budoucna trochu přidat,protože mi jeho výkony v poslední době přijdou na jedno brdo. Akce je natočena parádně a dinosauři vypadají luxusně. Potěšilo i Jeffovo cameo. 70%.

 • 40%
  0
  0
  26. 6. 2018

  První díl považuji za akční pecku, která je plná nostalgie díky spojení Slyho a Arnieho. Druhý díl však nemíří na kinosály, nýbrž na DVD nosiče a tomu odpovídá i kvalita. Navíc je snímek produkován Čínou, takže zde není nouze o asijského hlavního hrdinu. Sly má jen vedlejší roli a je spiše mentorem hlavnímu hrdinovi. Bautista má ještě méně času. Akce celkem ujde, ale scénář je velmi slabý a zvrat ala já jsem padouch je spíše směšný a zcela očekávaný. Digitální efekty vypadají směšně a jako celek je film až okatě levný. No uvidíme co přinese třetí díl.

 • 35%
  0
  0
  26. 6. 2018

  Komedie, která si své základy položila na kultovní akční podívané Die Hard. Už podle obsazení jsem čekal nějakou šílenost,ale to co se mi dostalo bylo opravdu něco. Vulgarit, nechutností a penisů je zde obrovské množství a tak se není čemu divit, že je výsledkem podprůměrná blbost, která nemá divákovi co nabídnout. Zde se opravdu není čemu smát.

 • 85%
  0
  0
  30. 5. 2018

  Netrvalo to vůbec dlouho a na obrazovkách se objevil nový animovaný Sci-Fi seriál, kterému nechybí pořádná dávka humoru a dobrodružství. První díl byl ještě takový nijaký, ale v dalších dílech se příběh rozběhne závratným tempem dopředu a já se díky tomu perfektně bavím. Final Space má velmi dobrou animovanou stránku, která se v konkurenci určitě neztratí. Hlavní hrdina je navíc ultra sympaťák a i díky němu dávám 85%.

 • 25%
  2
  1
  29. 5. 2018

  Musel jsem mít nějaký chvilkový zkrat, že jsem šáhl po téhle pubertální záležitosti, která potěší maximálně dívky do 15 let.
  Samotný název už byl dost zavádějící, ale i tak jsem to riskl a nevyšlo to. Hrozně by mne zajímalo co za člověka stojí za scénáře, protože tohle snad dospělý člověk nemůže vymyslet. Námět je hloupý, romantická linka díky nesympatické hlavní hrdince nefunguje, humor je na bodu mrazu, dialogy trhají uši a všechny postavy se chovají až příliš nelogicky. Netflix tímto možná útočí na náctileté diváky, ale každý kdo je starší musí nevěřícně kroutit hlavou.

 • 40%
  0
  0
  27. 5. 2018

  Porovnávat tuhle filmovou verzi s knižní předlohou by byla velká chyba. Bahrani si z knihy vzal v podstatě jen hlavní myšlenku a ve zbytku se vydal vlastní cestou, která nemusí být každému po chuti. Mne osobně vůbec nevadí, že hlavní roli ztvárnil Jordan, nebo že je děj knihy a filmu dost rozdílný. Co mi však vadí, že Bahrani i přes velmi silnou myšlenku, která je v posledních letech čím dál více aktuální natočil nudnou podívanou, která se kvůli hloupému scénáři nemůže ani opřít o hlavní postavy, emoce, nebo atmosféru. Velké zklamání. 40%

 • 65%
  0
  0
  25. 5. 2018

  Rudá volavka není špatným filmem,ale na můj vkus je tempo vyprávění až příliš vlažné a 136 minut místy působilo nekonečným dojmem. Musím však vypíchnout výbornou atmosféru,která vytvářela dojem,že se snímek odehrává za komunismu a studená válka je stále aktuální. To vše dotváří i velmi dobrá kamera a vhodně zvolené exteriéry. Námět je zajímavý a finále působivé. Slušný špionážní snímek.

 • 65%
  0
  0
  25. 5. 2018
  Chamraď (2017)

  Solidní grindhouse,který "Tarantinovsky" proplétá osudy různých lidí a přitom všem dokáže i dobře pobavit. HUMOR je totiž velmi černý a v záplavě té absurdity působí svěžím dojmem. Konkrétně scéna s hákovým křížem je parádní. Příběh sám o sobě není příliš originální,ale díky zajímavě napsaným postavám a patřičné dávce brutality je vše odpuštěno. El Monstruo je solidní exot a takového jako on už určitě dlouho nikde neuvidíte.

 • 85%
  0
  0
  25. 5. 2018

  Jediný důvod proč jsem si tento snímek pustil je právě nedávána smrt tohoto známého švédského DJ. Nikdy jsem se o něj nezajímal a snad kromě pár písniček v rádiu jsem o něm nevěděl vůbec nic. Od tohoto dokumentu jsem toho moc nečekal a říkal jsem si,že beztak dostanu pohled do duše zazobaného frajírka,který si žije svůj povrchní život plný luxusu. Jenže opak je pravdou. Tento dokument je vynikající! Ukazuje Aviciiho od samých počátku hudební kariéry až do roku 2016 kdy se rozhodl ukončit koncertování. Avicii je vykreslen jako sympatický mladík,který je výborný hudebník,ale do hudebního světa se díky své nátuře prostě nehodí. Deprese,nemoci,nechuť vystupovat před svými fanoušky a těšit se ze svého úspěchu. Samotný dokument mi dával jasné známky,že s Aviciim není něco v pořádku a že je po psychické stránce silně vyhořelý.

 • 40%
  0
  0
  25. 5. 2018
  Terminal (2018)

  Stylizovaná neonová stupidita,která měla díky dobrým hercům velké cíle,ale na ty kvůli stupidnímu scénáři neměla šanci dosáhnout. Snad kromě vizuální stránky není co chválit. Margot Robbie se sice snaží,ale v porovnání s jejím minulým snímkem Já,Tonya zde nepředvádí ani z půlky tak dobrý,nebo zajímavý výkon. O Myersovi škoda mluvit,on se hodí opravdu jen na toho Powerse. Za vše,ale může scénář,který by chtěl šokovat a nabízet zajímavé zvraty,ale přitom všem je děravý a hloupý. To je jak když pejsek s kočičkou dělali dort.

 • 35%
  0
  0
  25. 5. 2018
  Dark Crimes (2016)

  O Jima už není v Americe zájem,tak se vydal zkusit štěstí k naším sousedům a natočit svůj další snímek. Nejedná se však o žádnou komedii,ale o temný případ kde Jim ztvárnil detektiva vyšetřující vraždu. Na rovinu se přiznám,že kdyby ve snímku nebyl Jim,tak bych o něj nejspíše nikdy nezavadil a nebyla by to žádná ztráta. Dark Crimes je totiž velmi zlým filmem,který postrádá jakoukoliv akci,napětí,gradaci scén,nebo zajímavé charaktery. Už od začátku je jasné jakým směrem se bude snímek ubírat a jak skončí. Finále tak působí nezajímavým dojmem a spíše jen tak vyšumí. PS: Polsko jako místo děje slouží dobře a působí velmi temným dojmem.

 • 85%
  2
  0
  21. 5. 2018
  Hostiles (2017)

  Nedokážu pochopit jak je možné,že Christian Bale nezískal za svůj výkon Oscara. Vlastně už vůbec nerozumím tomu jak je možné,že na jeho kontě nepřistála ani nominace. Jeho výkon je naprosto geniální a vlastně si ani nepamatuji,že bych ho někdy viděl tak bezchybně hrát. Právě on je tím ústředním bodem tohoto filmu a na celkovém výsledku to jde sakra znát. Kamera je nádherná a to jak je zde nasnímaná divoká příroda s spolu s modrým nebem je okouzlující. Jen na tyto záběry bych se vydržel dívat hodiny. Námět je zajímavý a dostatečně špinavý a syrový. Zkrátka chlapská podívaná jako řemen. Takový Western už tu bylo dlouhou dobu potřeba. Nemilosrdný,brutální,osudový a krvavý. Navíc v sobě nese poselství a zajímavé myšlenky. I přes délku 130 minut jsem ani na chvíli nenudil. Každá postava je originální a zajímavá. Vynikající podívaná. 85%

 • 60%
  1
  0
  21. 5. 2018

  Recenze jsou poměrně přísné. Snímek rozhodně není tak zlý. Není to sice žádný zázrak,nebo dílo,které boří hranice,ale na sobotní večer bohatě stačí. Lekačky jsou vesměs prvoplánové a diváka jen tak nepoděsí. Naopak kvituji použití domu Winchestrů a jeho historii pro námět snímku. Během filmu zazní spousta zajímavých faktů,které divák před shlédnutím možná ani netušil. Tím prvním může být rovnou fakt,že tento dům opravdu existuje a vše co ve filmu zazní je pravda,nebo blízko pravdě. Samozřejmě je hlavní hororová myšlenka přitažená za vlasy pro potřeby filmu,ale to se dá v pohodě přejít. Áčkoví herci v hororu vždy potěší a díky všem těmto bodům hodnotím 60%.

 • 70%
  2
  0
  21. 5. 2018

  Black Panther má nádhernou výpravu,která oplývá všemožnými barvami a originalitou. Postavy jsou sympatické a hlavní záporák charismatický. Za což může vynikající Michael B. Jordan. Bohužel příběhově mne tato Marvelovka minula a vůbec poprvé jsem se u snímku z tohoto Universa místy nudil. Překvapilo mne navíc jak málo humoru se ve filmu oproti ostatním snímkům skrývá. Závěrečné akční finále je fajn,ale za posledních deset let jsem takových akčních finále viděl tolik,že už je nedokážu asi dostatečně ocenit. Ten Hype kolem filmu moc nechápu a dávám 70%.

 • 50%
  1
  0
  21. 5. 2018
  Black Water (2018)

  Black Water je průměrné béčko,které právě v tom průměru drží ústřední duo Van Damme a Lundgren. Zápletka si bere ze všech možných filmů něco a výsledkem je mišmaš,kde se střídají šílené dialogy s ucházející akcí. Čas je totiž neúprosný a to se samozřejmě podepsalo i na akčních scénách,které jsou nezajímavé a špatně natočené. Tedy až na úvodní akční scénu,která má celkem koule. Čekal jsem podle traileru Buddy podívanou,ale pravdou je,že Lundgren hraje spíše druhé housle. Což je škoda,protože zrovna mu role sedla a je hlášky mají šmrnc. JCVD je průměrný herec a s každým dalším snímkem to dává víc a víc najevo. S přibývajícími minuty je snímek hloupější a hloupější až dospěje do finále kde se prostě jen tak neumírá,protože vždy máte ještě jeden výstřel navíc. Z nostalgie trochu nadhodnotím a dávám 50%.

 • 40%
  1
  0
  21. 5. 2018
  The Week Of (2018)

  Když jsem se prvně dočetl o spolupráci Sandlera s Netflixem byl jsem radostí bez sebe. Vidina spousty nových komedií s mým oblíbencem se zdála až příliš dokonalou. Bohužel člověk míní,Pán Bůh mění. Z této spolupráce zatím nevzešlo nic dobrého a nic na tom nemění ani The Week Of. Sandler si k sobě opět povolal kámoše Rocka a Buscemiho. Výsledkem je dlouhá a uřvaná podívaná,která dokáže pobavit jen minimálně. Spíše trapné než vtipné.

 • 65%
  0
  0
  21. 5. 2018
  Hudba ticha (2017)

  Andrea Bocelli je vynikající zpěvák a mám jeho písně velmi rád. To,že vznikl snímek podle jeho života mne překvapilo,přece jen si nemyslím,že by byl jako zpěvák taková hvězda,aby přitáhl masy lidí do kin. Samotný příběh je zajímavý,ale snímku chybí pořádné tempo,nebo pořádné emoce. Za celý snímek tam snad byly jen tři,nebo 4. Herci byli solidní a na snímku se mi líbila hlavně ta italská živočišnost a teatrálnost. Slušných 65%

 • 70%
  1
  0
  21. 5. 2018

  Velká škoda,že jsem tento snímek shlédnul až v roce 2018. Od roku 1999 byl totiž natočen příběh Jobse několikrát a kvalitněji. Tedy minimálně po technické stránce. Tomuto snímku nejvíce sráží nohy televizní look a zkratkovitost,aby bylo odvyprávěno pokud možno co největší množství ze života Jobse a Gatese. Ve snímku padne pár zajímavých informací,které jsou všeobecně známé,ale také informace o kterých jsem neměl ani ponětí. Takže za to rozhodně dávám plusové body. Největším překvapením byl pro mne Noah Wyle,který zahrál bravurně a jakoby Jobsovi z oka vypadl. Solidních 70%.

 • 10%
  2
  1
  21. 5. 2018

  Čirou náhodou jsem narazil na tento televizní skvost a nestačil se divit jakým bahnem se vláčí značka Dennise. Tohle myslím snad ani není nutné,ale na druhou stranu pokud to jde u Sám doma,tak se není čemu divit. Snímek nabízí klasický námět o mrzoutovi,kterému se zjeví anděl a otevře mu oči. Herci jsou špatní,kamera je špatná,dialogy jsou špatné,prostě je to celé špatné.

 • 85%
  2
  0
  21. 5. 2018
  Deadpool 2 (2018)

  Z prvního Deadpoola jsem nebyl nijak extra odvázaný jako většina lidí v mém okolí. Film se mi líbil,ale něco tomu chybělo. Něco jako pořádný děj,který byl upozaděn na úkor humoru. Tohle pokračování je podle mne ve všech ohledech lepší a zábavnější. Pan Pool dozrál a i po stránce děje toho nabízí mnohem více. Příběh je více propracovaný a rozprostřený,takže se každou chvílí ubírá jiným zajímavým směrem. Na akčních scénách jde hodně vidět navýšení rozpočtu,protože vypadají podstatně lépe. Honička ve městě byla prostě parádní. Leitch má akci prostě v krvi a opět se mu podařilo vymyslet pár zajímavých a výborně nasnímaných scén. Přesto všechno je stěžejním bodem opět humor,který je přímo geniální. Pool hláškuje o sto šest,ale i ostatní postavy moc nezaostávají. Hodně se mi líbila i originální camea,která jsem teda v žádném případě nečekal. Velké plus dávám i za Brolina,který si každou scénu ve které se objevil ukradl pro sebe. Za mne tedy spokojenost a tentokrát dávám 85% s čistým svědomím.

 • 70%
  3
  0
  15. 5. 2018
  Pračlověk (2018)

  Na Pračlověka jsem se velmi těšil. Mám rád Parkovu tvorbu a animaci jeho snímků přímo miluji. Hned na začátek přiznávám,že je Pračlověk jeho nejslabším počinem,ale na druhou stranu se stále jedná o zábavný snímek ve kterém není nouze o zábavné scény (bohužel jich není tolik kolik bych si přál) a zajímavé postavy. Příběh je zábavný a těch 90 minut vcelku rychle uteklo. Závěrečný fotbalový zápas je asi nejpovedenější z celého snímku a nechybí v něm spoustu narážek na současnou tvář fotbalu. Ve zkratce - Mám rád Parka,mám rád fotbal a proto i mírně nadhodnotím a dávám 70%.

 • 60%
  2
  0
  15. 5. 2018
  Pomsta (2017)

  Recenze jsou k pomstě poměrně přísné a tak jsem se docela bál,abych se u snímku nenudil a nemlátil se do hlavy,že jsem se do jeho sledování vůbec pustil. Je třeba si rovnou na začátek přiznat,že snímek je hodně průměrný,ale z toho průměru mu pomáhá sexy Matilda Anna Ingrid Lutz a její pozadí. Navíc gore je velmi dobrý a některé scény jsou správně nechutné a krvavé. Například scéna se sklem. To je pořádný humáč. Celkově bych však snímek doporučil na nějaké víkendové odpoledne,nebo večer. Na kino je to prostě velmi slabé.

 • 35%
  2
  0
  14. 5. 2018
  10x10 (2018)

  Tak tohle se vážně moc nepovedlo. Příliš brzo se odhalí pravá myšlenka a navíc se obě hlavní postavy chovají až příliš hloupě a nelogicky. S přibývajícími minuty je snímek více a více hloupý. Ve scénáři je tolik děr,že se snímek obrovskou rychlostí řítí ke dnu.

 • 65%
  3
  0
  14. 5. 2018

  Fajnová německá oddychovka,která se hlavně nesmí brát vůbec vážně. Vše co se zde děje je úsměvně přepálené a všechny postavy příliš afektované. Avšak ono to jako celek výborně funguje a divák se lehce pobaví. Herci jsou dobří a vůbec nevadí,že to jsou profláklé tváře,které momentálně vídáte v každém druhém filmu. Nejvíce se mi líbil Til Schweiger,kterému role perfektně sedla. Za mne spokojenost a dvojce bych se nebránil.

 • 80%
  3
  0
  14. 5. 2018
  Odnikud (2017)

  Snímek stojí na úžasné Diane Kruger,která předvedla úctyhodný herecký výkon. Vůbec jsem netušil jaká vlastně talent se v ní skrývá. Námět je výborný a ukazuje sociální problémy dnešní doby. Nejvíce mne zaujali a bavili scény ze soudního procesu ve kterých nebylo nouze o pořádně hutnou atmosféru a hromadu emocí. Konec mi přišel už trochu přitažený za vlasy,ale i tak jsem spokojený. Německá kinematografie je na vzestupu a Odnikud to jen potvrzuje.

 • 80%
  3
  0
  14. 5. 2018
  Noční hra (2018)

  Výborný oddychový snímek ve kterém se očividně všichni herci výborně baví a já se bavil s nimi. Hodně se přehrává,hodně se křičí,ale hlavně se střídá hodně zábavných scén. Noční hra obsahuje výborné postavy,které byly i na jedničku obsazené. Výborný mix mnoha žánru,který je svěží,uvolněný a zábavný.

 • 75%
  2
  0
  9. 5. 2018
  Darc (2018)

  Darc se objevil z čistého nebe. O snímku jsem vůbec nic nevěděl. Vlastně se ani nebylo kde něco dozvědět,protože jsem o něm nečetl jediný článek. Pak se objevil poster a ten mi přišel tak parádní,že jsem si musel pustit film. Ve své podstatě se snímek velmi podobá Punisherovi. Tohle mi vůbec nevadilo a velmi lehce jsem se nechal vtáhnout do děje za co hlavně může ultra sympatický Tony Schiena,který málomluvného Darca ztvárnil a navíc napsal i scénář. Námět sice není moc originální,ale vše vynahradí akce,která je nekompromisní,efektně nasnímaná a hlavně je jí hrozně moc. Každý kdo má chuť na akční pecku by měl vyzkoušet Darca,protože on za to vážně stojí.

 • 60%
  3
  0
  9. 5. 2018

  Přání smrti z roku 1974 s Bronsonem v hlavní roli jsem nikdy neviděl,takže v tomto směru nemohu porovnávat v čem je Willisova verze horší a v čem naopak lepší. Já jsem hlavně rád,že můžu po dlouhé době vidět Bruce v kině a hlavně ve filmu za který se nemusí nikdo zúčastněných stydět. Stále je to béčko,ale solidní a navíc s áčkovou akcí,která je přehledná a zábavná. Na námětu jde hrozně vidět,že pochází ze starší doby. Je správně přitažený za vlasy,ale zas né tak moc,aby jste si klepali na čelo. PS: nevím co mi na snímku přišlo divnější. Bruce jako doktor,nebo to,že neumí střílet.

 • 40%
  2
  0
  9. 5. 2018

  Filmů o Bigfootovi vzniká velmi málo a tak každý s touto tématikou beru za vděk. Hlavně tedy pokud se jedná o horor ve kterém krev stříká do všech světových stran. Ze začátku se mi snímek velmi líbil. Záběry lesa a v něm něco tajemného. Ve chvíli kdy manželský pár srazí znetvořeného člověka u silnice byla mé očekávání velmi vysoko,ale v tuhle chvíli právě přišel i zlom kdy jsem začal byl ze snímku mírně řečeno rozpačitý. Místo toho aby Bigfoot vyletěl z lesa a začal trhat těla na kusy tak se jako malá stydlivá školačka schovává za stromem a sleduje co se děje. Ovšem,když už pak přijde na věc,tak to je pak zcela o něčem jiném. Krev stříká a gore je vážně povedené. Jenže já hlavně čekal,že Bigfoot bude bestie,která bezhlavě napadne vše co jí přijde do rukou. Navíc mi moc nesedí ta maska na jeho obličeji a to že používá sekyrku a luk. Chtěl jsem aby to bylo divoké zvíře a to se nestalo. Mělo to být mnohem přimočarejší. Magee do toho zbytečně pletl magii. Postavy se chovají nelogicky a hlavně šerif,který na legendu o Oh-Mahovi nevěří okamžitě obrátí jakmile uvidí škrábance na voze. Finále je povedené a trochu mi v určitých momentech připomnělo Predátora. Přes všechny výtky,které bych našel dávám 40%

 • 75%
  1
  0
  9. 5. 2018
  Kodachrome (2017)

  Snímků jako je Kodachrome vzniká poměrně hodně. Road movie ve které si otec se synem k sobě po letech hledají cestu a snaží se zapomenout na problémy,které mezi nimi panují. Takže proč si vlastně tento snímek pouštět,když už dopředu víte jak to vše skončí? Nejspíš proto,že má snímek výbornou kameru,pěkný soundtrack a hlavně úžasný casting. Ed Harris zde přímo exceloval a Jason Sudeikis mu velmi dobře sekundoval. Elizabeth Olsen dodala snímku tu potřebnou krásu. Zkrátka velmi pěkný a mílí film,který je silný hlavně v dramatických pasážích kde není o emoce nouze.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: