Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 65%
  0
  0
  17. 4. 2018

  Na konci světa je pro mne taková Zkrocená hora,které však chybí ta Hollywoodská pozlátka okolo. Proto snímek působí velmi syrovým a reálným dojem. Herecky zahrané na jedničku,ale příběhově mne snímek tentokrát moc neoslovil. Trochu mne překvapil závěr. U takového typu snímku jsem přece jen nečekal "Happy End".

 • 75%
  0
  0
  14. 4. 2018

  Pořádná chlapská akce,která se zprvu tváří jako čistokrevný akční biják ve kterém budou neustále létat kulky kolem hlav,ale opak je pravdou. Druhou dějovou linku totiž tvoří příprava loupeže a samotná loupež z pohledu "záporáků". Tohle sice trochu brzdí tempo ,ale za to snímek nabídne novou tvář,která celku dodá na atraktivitě. Casting se povedl na jedničku a konkrétně Butler si zde střihl jednu z nejlepších rolí za poslední léta. Závěrečná půl hodinka je naprosto skvělá,ale nesmí se u ní přemýšlet. (Přestřelka v zácpě). Nechybí kupa akce,napětí,cool postavy,hezké lokace,solidní tempo. 140 minut mne ze začátku děsilo,ale s blížícím se koncem jsem si říkal,že bych ještě pár minut přidal. Za mne tedy spokojenost a 75%.

 • 70%
  0
  0
  14. 4. 2018

  Rok po výborném Babysittingu si francouzská partička v čele s Boudali a Lacheau střihli tohle výborné pokračování kde opět není nouze o obrovské množství zábavných gagu (scéna se seskokem z letadla mi v hlavě utkví na hodně dlouho). Snímek má velmi rychlé tempo a stále se něco děje. Navíc se to celé odehrává ve velmi pěkných exotických lokacích. Plus dávám i za mého oblíbence Christiana Clavier.

 • 70%
  0
  0
  14. 4. 2018
  Babysitting (2014)

  Po Kámo,vezmeš si mě? a Alibi na klíč jsem nemohl jinak a pustil jsem si další snímek od dua Lacheau - Boudali a jejích přátel. Této francouzské partičce to spolu perfektně klape a všechnu tu pohodu si přenáší i do svých snímků. V této komedii je řada vynikajících gagu,spousta zábavných gagu a pár průměrných gagu. Hlavně se jim podařilo převést námět o hlídání dětí na zcela jinou úroveň. Normálně nemám rád,když je snímek natáčen ve formě Found Footage,ale zde mi to tedy vůbec nevadilo,by si myslím,že se to k filmu skvěle hodilo.

 • 75%
  0
  0
  14. 4. 2018

  You Were Never Really Here má zcela banální zápletku o obchodu s bílím masem,pedofilií a pomstě,kterou však Lynne Ramsay zabalila do artového provedení,které nemusí být každému po chuti. Přestože je ve snímku hodně brutality,tak vše je natočené tak (ne)šikovně,že z toho divák vlastně nic moc nemá. Akční scéna je v celém filmu snad jedna - pokud se dá tedy nazývat akční. Tempo snímku je velmi rozvláčné a vsází se zde spíše na vykreslení osobnosti hlavní postavy a jeho soubojem s vlastní hlavou. Joaquin Phoenix je navíc slušnej řízek a plnovous mu sedne. Předvedl parádní výkon a výborně se na jeho postavu hodí rčení: Tichá voda břehy mele. Soundtrack k filmu se mi velmi líbil a za něj nějaké to procento přihodím. Ve výsledku tak dávám 75%.

 • 85%
  0
  0
  13. 4. 2018

  Hodně jsem četl, že je Tiché místo nejlepším hororem posledních let, ale s tímto tvrzením se neztotožňuji. Jakkoliv je snímek kvalitní, tak ho spíše vnímám jako napínavý Thriller s mrazivou atmosférou nežli horor. Krasinski předvedl úctyhodnou věc a pomocí obyčejného ticha dokázal vybudovat takové napětí, že jsem po celou dobu nevydal ani hlásku. Vlastně to bylo snad poprvé co celé kino naprosto mlčelo a šlo by slyšet kdyby spadl špendlík na zem. Líbilo se mi, že se zbytečně nevsázelo na laciné lekačky a spíš se divák udržoval ve stavu očekávání. Herecky výborné a díky tomu je lehké hlavním hrdinům fandit. Ještě nikdy nepůsobil výkřik do ticha tak děsivě a osudově. Snímek navíc utekl jako voda a já si přál, aby měl aspoň ještě 10 minut navíc. PS: Emzáci vypadají luxusně!

 • 70%
  0
  0
  12. 4. 2018

  Alibi.com mne velmi mile překvapilo a tak jsem se rozhodl shlédnout další snímek
  s dvojicí Boudali - Lacheau. Kluci to rozbalili na plno a já se opět velmi dobře bavil. Francouzi dokázali i takový otřepaný námět o svatbě mezi přáteli prodat se vší parádou. Není nouze o mnoho zábavných situací a několikrát jsem se mohl smíchy potrhat. Za mne tedy super a dávám 70%.

 • 60%
  0
  0
  12. 4. 2018

  Tonda Blaník je nekompromisní hovado,které nejde pro sprosté slovo daleko. Podle mne mu,ale více pasuje krátký internetový formát,nežli celovečerní film. Film občas působil nesourodě a nabízel spoustu gagu bez hlubšího smyslu. Tonda navíc neví kdy má dost a tak spoustu výborných fórku zbytečně přetáhne a ukončí zcela mimo mísu (např. scéna s Klusem a močení před publikem). Pokud si navíc chcete snímek užít,tak musíte mít přehled o politické situaci a událostech,které se udály během prezidentských voleb. Nejvíce mne pobavil Bartoš,jde vidět,že i politici mají smysl pro humor.

 • 70%
  0
  0
  10. 4. 2018

  Zajímavý dokument o Beatles a jejich vlivu na svět. Během dokumentu zazní spousta zajímavých informací,které nám přiblíží vznik a vývoj jedné z nejlepších kapel. Také je nám ukázáno jaký obrovský vliv měli ve své době a jak svými písněmi bořili hranice v muzice. Všechny tyto informace jsou prezentovány nám můj vkus hrozně nezáživně a dokument mne tak nedokázal ani jednou pořádně strhnout.

 • 65%
  0
  0
  10. 4. 2018

  Zábavná francouzská komedie,kterou jsem si pustil z jediného důvodu a tím je Pierre Richard. Už pěknou řadu let jsem s ním neviděl žádný snímek a tak jsem se tomu rozhodl udělat konec. Role mrzutého staříka mu sedla výborně a dokážu si ho v takové roli představit i častěji. Námět byl zábavný a vůbec mne nenapadlo jakým směrem se nakonec snímek vydá. Nechybí romantika,humor i potřebné emoce. Francie prostě vztahovky umí.

 • 70%
  1
  0
  8. 4. 2018

  Je zajímavé jak dlouho takový kvalitní námět zůstal ležet ladem než po něm sáhl Ridley Scott. Tento příběh vycházející ze skutečných událostí si přímo říká o zfilmování. Po technické výborné a taktéž herecky. Nevím jaký byl v roli Johna Paula Gettyho Kevin Spacey,ale Christopher Plummer byl geniální a role mu sedla přesně na tělo. Osobně mi snímek přišel zdlouhavý a filmu tak chybělo pořádné tempo,které by diváka dokázalo strhnout. Každopádně za shlédnutí snímek rozhodně stojí a určitě dám šanci i seriálu Trust,který pojednává o tom samém.

 • 70%
  0
  0
  8. 4. 2018
  12 Strong (2018)

  12 Strong vychází ze skutečných událostí,které jsou podle mne tak neuvěřitelné,že nechápu proč se tak dlouho otálelo s filmovým zpracováním. Snímek vypráví o dvanácti amerických vojácích,kteří na koních bojují proti Tálibánu a navíc se jim podaří za tři týdny splnit misi,která měla podle očekávání trvat dva roky. No prostě neuvěřitelné. Snímku byl na mne místy zdlouhavý,ale jakmile přešel do akčních scén,tak už to bylo mnohem lepší. Hlavně tedy závěrečná půl hodina stála za to. Přesto se nemohu zbavit dojmu,že si takový příběh zasloužil o trochu lepší zpracování.

 • 90%
  4
  0
  8. 4. 2018

  Pokud milujete popkulturu,Stevena Spielberga,nebo jen filmy jako takové,tak musíte milovat i Ready Player One. Spielbergem se konečně oprostil od filmů s politickou tématikou a natočil audiovizuální pecku,kterou bude dnešní mládež milovat. Po technické stránce dokonalé a je radost sledovat rozmanitost světa OASIS. Na snímek se určitě v nejbližší době podívám znovu,protože věřím že mi spousta narážek a odkazů na mé oblíbené filmy a hry ve vší té akci unikla. Mark Rylance opět dokázal,že je pán herec a i přes menší roli předvedl maximální výkon.

 • 100%
  0
  0
  7. 4. 2018

  Pro mne osobně stejně výborné jako první díl. Graficky o kousek dál a po příběhové lince stejně vydařené. Hra je plná akce a napětí,které hráče lehce vtáhnou do hry. U hry jsem strávil spoustu času a u hraní online snad ještě mnohem více. Hodnotit musím i tentokrát vysoko,takže dávám 100%.

 • 100%
  0
  0
  7. 4. 2018

  Tak tady není o čem. Pro mne osobně nejlepší válečná hra,která se kdy objevila. Ta atmosféra 2 světové války ze hry přímo číší a je radost plnit každou misi ve které není nouze o akci,výbuchy a hrdinské činy. Kapitola sama o sobě byla později možnost hrát online. Herní lahůdka.

 • 100%
  0
  0
  7. 4. 2018

  Pro mne a věřím,že pro spoustu pařanů přelomová hra,která svým charakterem,obsahovou rozsáhlostí a volností lehce získala na popularitě. Já sám jsem u ní strávil hodiny,dny,měsíce. Buď jsem plnil mise,nebo se jen tak toulal světem GTA a dělal co mne zrovna napadlo. Graficky parádní a taktéž příběhově.

 • Absolutně bezkonkurenční hra ve které se vtělíte do Riddicka a promlouváte hlasem samotného Vina Diesla. Hru jsem si dosytosti užil a strávil u ní hromadu hodin a bezesných nocí. Příběhově výborné a na svou dobu graficky velmi dobré. Nechybí akce,napětí a opět výborné schovávačky v temnotě kde vám pomůžou vyleštěné bulvy. Konec byl sice trochu nedotažený,ale to je vážně jediné co se dá vytknout.

 • Miluji filmy a taktéž to mám i s hraním na konzoli. Takže vždy když se mé oblíbené filmy promění ve videohry jsem radostí bez sebe. V této hře máte možnost hrát za Riddicka což je paráda sama o sobě. Hra je navíc výborná a po příběhové lince vůbec nenudí. Nechybí napětí,akce i schovávačky ve tmě. No prostě herní lahůdka.

 • 80%
  0
  0
  7. 4. 2018

  Je pro mne celkem překvapivé,že i přes silné herecké obsazení je Last Flag Flying nenápadným malým snímkem,který očividně moc lidí nevyhledává. Já sám jsem kolem něj kroužil již nějakou dobu,ale stále jsem neměl vhodnou náladu si jej pustit. To se změnilo dnes a po shlédnutí u mne zavládla spokojenost. Snímek vypráví o třech válečných veteránech,které spojila dohromady smrt syna jednoho z nich. Jak je u Linklatera zvykem,tak má film velmi rozvláčné tempo vyprávění což nemusí sedět každému. Mne osobně jeho styl sedí a tento snímek plný zajímavých myšlenek a dialogů jsem si nadmíru užil. Po celou dobu se balancuje mezi komedii a dramatem,ale je to tak výborně vyvážené,že nepřevažuje ani jedno. Jednu chvíli se usmíváte a druhou chvíli se do očí derou slzy. Pro mne osobně je navíc tento snímek jen další ukázkou nesmyslnosti války.(Kritika armády je do očí bijící) Herecky naprosto bezchybné a hlavní trio Cranston,Fishburne a Carell do svých rolí výborně padli. Kvalitní konverzačka na zamyšlení - rozhodně doporučují.

 • 80%
  0
  0
  6. 4. 2018

  Nenechte se zmást názve,protože vás nečeká žádné akční béčko ve kterém by Chuck Norris kosil komouše. Jedná se totiž o zajímavý dokument o Rumunsku v osmdesátých letech kdy zde tvrdě panoval komunismus a televize byla používaná jen ve prospěch režimu a propagandy. Nejvíce se mi líbí jak je zde zachycená láska k filmu. Lidé zde i přes strach z policie riskují,aby mohli shlédnout nové snímky byť v příšerné kvalitě a s monotonním dabingem. Myslím,že spousta starších ročníku se v tomto dokumentu musí najít.

 • 90%
  0
  0
  6. 4. 2018
  Manny (2014)

  Kdo se trochu zajímá o box,tak musel zákonitě slyšet o Mannym Pacquiaovi. Pro mnoho lidí je nejlepším boxerem v lehké váze Floyd Mayweather Jr.,který nepoznal během 50 zápasu porážku (porazil i Mannyho po kontroverzním bodovém rozhodnutí rozhodčích),ale v mých očích je šampion a nejlepším boxerem lehké váhy Manny. Navíc zatím co si Floyd lebedí v bohatství a luxusu,tak Manny je člověk z lidu se srdcem na pravém místě a tento dokument to jen dokazuje. Nechybí záběry ze zápasu,z tréninku,ze soukromého života. Manny je zde vykreslen jako dobrosrdečný chlapík,který přes své chyby našel cestu k bohu a snaží se být lepším. Inspirace a legenda - tohle je Manny.

 • 60%
  0
  0
  6. 4. 2018

  Předlohu jsem nečetl a na tuty vím,že si jí nikdy ani nepřečtu. Podle propagačního materiálu a i názvu jsem očekával fantasy podívanou plnou obrů a souboji s nimi. Pravdou však je,že se jedná o velmi dobře vystavěné drama o dívce,která bojuje s vnitřními démony a dal jim podobu obrů. Během snímku je častokrát opakovaný motiv baseballu,takže se dá lehce odvodit,že se metafora obrů vzala z baseballového týmu New York Giants. Hodně mi snímek připomínal nedávný A Monster Calls,který byl přece jen o chlup lepší. Herecky vše v naprostém pořádku a díky dobrým hereckým výkonům jsou všechny emoce uvěřitelné a přirozené. Nechybí i scény s obry a ty vypadají velmi dobře a není v nich nouze o napětí a povedenou atmosféru. Suma sumárum to vidím na 60%.

 • 55%
  0
  0
  6. 4. 2018

  Překvapivě fajn komedie,která sice dělá všechno celkem obstojně,ale není bohužel ani za nic originální a to jí v mých očích trochu sráží. Už na začátku je zcela jasné jakým směrem se bude film ubírat a jak vlastně skončí. Alespoň je snímek zábavný a má velmi příjemné ústřední duo.

 • 80%
  1
  0
  3. 4. 2018

  Než jsem tě poznala se u mne řadí po bok PS: Miluji tě. Na jedné straně ten film miluji, ale na té druhé straně ho nenávidím. Moc jsem si přál, aby snímek dopadl se šťastným koncem a ono nic. Každopádně je snímek velmi dobře natočený, má příjemný casting, hezkou kameru, silný příběh s poselstvím a vynikající soundtrack.

 • 20%
  0
  0
  3. 4. 2018

  Jsou dny kdy si náhodně vyberete film a je prostě skvělý. No a pak jsou dny kdy si vyberete Welcome the Stranger. Něco tak hloupého a rádoby uměleckého jsem dlouhou dobu neviděl. Bylo to tak povrchní a přitom tak prázdné. Tuhle hodinu a půl života mi už nikdo nikdy nevrátí. Pokud bych měl přesto vybrat nejhorší věc na celém snímku byl byl to naprosto katastrofální casting. Na druhou stranu se mi aspoň líbila hudba. 20%

 • 40%
  0
  0
  3. 4. 2018

  Shero je takový Garfield na tripu,který se pro jedno vrznutí neštítí ničeho - ani vraždy. Ačkoliv jsem v celém snímku nezaznamenal žádný humor a ta vulgární mluva mi spíš připadala trapná,tak příběhově je Zkaženej kocour velmi dobrým dílem. Nechybí zde romantika,akce a překvapivé zvraty. V tomto filmu je možné takřka cokoli a byl jsem celkem překvapený jak otevřeně se Turci staví k alkoholu a sprosťárnám. Animace byla spíše průměrná a není zrovna tím čím by se mohl snímek právě chlubit. Nejsilnější stránkou je scénář a jen za něj dávám 40%.

 • 75%
  2
  0
  2. 4. 2018

  Já si tento film naprosto užil. Od chvíle kdy si ve vlaku k Michaelovi přisedne tajemná žena,začne snímek nabírat obrovské obrátky. Přistihl jsem se,že sám hledám toho kdo mi přijde podezřelý a to značilo jen jedno - snímek mne naprosto pohltil. S přibývajícími minuty je tempo naprosto vražedné a Liam Neeson to má celé pod palcem. Tohle jsou role,které mu sedí nejlépe. Havárie vlaku vypadá parádně a to co následuje potom nabízí hutnou atmosféru. Ano je to sice prvotřídní akční výplach,ale sakra dobře natočený. Já se prostě bavil a dávám 75%.

 • 70%
  3
  0
  2. 4. 2018

  Výborná britská satira,která sice nabízí spoustu zábavných momentů,přesto je ve své hloubce velmi smutná. Místy je humor velmi černý,ale to vše jen vychází ze skutečných událostí a o to je to vše horší. Ztratili jsme Stalina má naprosto geniální casting kde bych jen těžko vybíral toho nejlepšího. Přesto si troufnu tvrdit,že Steve Buscemi a Simon Russell Beale jsou právě hlavními tahouny. Závěrečná půl hodina byla naprosto skvělá.

 • 65%
  1
  0
  2. 4. 2018

  Příjemná francouzská komedie s výborným Harveym Keitelem a Rossy de Palma. Pro mne osobně byla nejsilnější první půl hodina snímku,která se odehrávala u večeře. To jsem si užíval doslova každou scénu. Madam služebná i přes skromnost děje nabízí obrovské množství výborných dialogů a zajímavých lidských charakterů. Celkově mi ve filmu něco chybělo,ale i tak to vidím na 65%.

 • 30%
  0
  0
  2. 4. 2018
  The Titan (2018)

  Netflix toho produkuje v poslední době tolik,že to má neblahý vliv na kvalitu snímků. Titan možná na papíře působil dobře,ale ve zfilmované podobě už to taková sláva není. Snímek toho divákovi nabízí velmi málo a celá ta myšlenka je zde silně nevyužitá. Přerod v Homo Titanus je navíc velmi zdlouhavý a tak divák sleduje spíše záběry z laboratoří,což není zrovna dvakrát vzrůšo. Celkové zpracování navíc působí velmi levným dojem,jako bych měl co do činění s béčkovým snímek a tak to jistě Netflix nezamýšlel.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: