Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  10. 1. 2020
  Maják (2019)

  Eggers je v dnešní době úplným zjevením. Jeho filmy nejsou hloupé,prvoplánované a hlavně se nepodbízí a nesnaží se zavděčit co nejširšímu publiku. Jeho styl je osobitý a buď mu dokážete přijít na chuť a budete jeho snímky milovat,nebo také ne. Maják je podle mne dospělejším a vyzrálejším dílem než byla Čarodějnice. Vlastně bych se nebál mluvit o jednom z nejártovějších filmů poslední doby. Kamera je geniální,zvuková stránka filmu znepokojující a samotná námořnická historka není vlastně taky vůbec marná Hlavně herecké výkony obou dvou pánu nemají chybu. To,že je Dafoe skvělý herec to není nic nového pod sluncem,ale kdo mne opravdu překvapil byl Pattinson. Po tomto filmu můžu říct,že bude Batman v dobrých rukou.

 • 60%
  0
  0
  10. 1. 2020

  Ač seriálem nepolíbený,tak jsem s filmem spokojený.Věřím,že fandové seriálu budou nadšení,ale i ti pro které to bude první setkáni si rozhodně nebudou stěžovat. Dobová atmosféra a kostýmy jsou dokonalé. Herecky taktéž bezchybná práce. Velice příjemná podívaná.

 • 85%
  0
  1
  20. 12. 2019
  Lví král (2019)

  Lvího krále mám hrozně moc rád a na tuhle verzi od Jon Favreu jsem se dost těšil. Jsem tedy nakonec rád,že to dopadlo jako to dopadlo. Bál jsem se,že se vytratí kouzlo původního animáku,ale stále jsem ho z filmu cítil. Hodně se mluví o animaci,která je bezchybná a rád bych k tomu přidal jen to,že je to naprostá pravda. Je DOKONALÁ. Přes všechen ten digitál však dokážete cítit s hlavními hrdiny a prožíváte s nimi toto dobrodružství. Spokojenost.

 • 60%
  0
  0
  20. 12. 2019

  Slušná hororová jednohubka,kterou v pohodě snese i mladší diváci.Straší se,ale jen v určitých mezí. Navíc jsou v hlavní roli děti a těm se buď neubližuje,nebo maximálně jen trošku (IT je výjimka :) ). Každopádně jsou jednotlivé "noční můry" zajímavé a zábavně natočené.

 • 45%
  0
  0
  20. 12. 2019
  Máma (2019)

  Slušnej hororovej bizár,kterému se upsala Octavia Spencer a já si teď kladu otázku: Proč to sakra udělala?. Tohle je přesně ten typ filmu,který nezaslouží místo v kině. Teď nechci hatit nějak kvalitu filmu (moc dobrá není),ale spíš narážím na to,že toto je spíš filmu na sobotní půlnoc někde na Nově. Zajímavý je akorát tak samotný závěr. Vše co tomu předchází je natahovaná nuda.

 • 50%
  0
  0
  20. 12. 2019
  Bing (2014)

  Animovaný seriál pro ty úplně nejmenší. Moje malá dcerka Binga úplně miluje,takže seriál plní svůj účel. Bing je malý králíček,který žije s Flopem a každý den zažije nějaké dobrodružství ze kterého si odnese nějaké poučení. Takto by to mělo být. Bavit,ale při tom i vzdělávat.

 • 55%
  0
  0
  20. 12. 2019

  Between Two Ferns: The Movie je ukázkou toho,že nějaké projekty prostě jako celovečerní filmy nefungují. Viděl jsem snad každou epizodu na Funny or Die,ale tenhle snímek je jen nastavovaná kaše kolem rozhovorů s celebritami. No a popravdě ani ty rozhovory nejsou nikterak zábavné a působí spíš trapně a nuceně. Nezachrání to ani zástup známých jmen v čele s mým oblíbencem Willem Ferrellem.

 • 25%
  0
  0
  20. 12. 2019
  Younger (2015)

  Seriál momentálně běží na televizních obrazovkách,tak samozřejmě neušel mému zraku. Bohužel pro mne mi seriál vůbec nesedl a po pár epizodách jsem sledováni vzdal. Příběhově hodně naivní a věřit v tom,že si nějaká čtyřicetiletá ženská hraje na dvacítku je spíše z kategorie scifi. Věřím,že dámy seriál docení,ale pro mne je Znovu 20 ztráta času.

 • 30%
  0
  0
  20. 12. 2019
  Bloodline (2018)

  Seanna Williama Scotta mám jako herce velmi rád,ale tohle mu vážně nesedlo. V mých očích je to hlavně komediální herec a právě tato poloha mu svědčí nejlépe. Na druhou stranu kvalita samotného filmu je také na pováženou a ten herecký výkon jen zapadl do průměrnosti celého filmu. Bloodline snaží být tajemným a nakonec i šokujicím,ale v závěru není ani jedno. Tohle byl přehmat a na film už se s naprostou jistotou nikdy nepodívám.

 • 40%
  0
  0
  20. 12. 2019

  Panenka Chucky se vrací na plátna kin a nebyl to takový průser jak jsem očekával. Nabídla přesně to co od ní fandové značky čekali a ani o píď víc. Toho "strašení" bylo podle mne na horor málo a těch černohumorných situací také nebylo tolik. Možná si měli na začátku tvůrci jasně určit jakým směrem chtějí film soustředit. Během sledování jsem měl totiž pocit jako by to sami nevěděli.

 • 90%
  0
  0
  20. 12. 2019

  Měl by být tento díl už poslední,tak to bylo rozloučení na které se bude dlouho vzpomínat. Tento díl krásně shrnul celou sérii a připomněl mi proč tuto značku tak miluji. Animaci nechám stranou,protože ta byla jako vždy úžasná. Mluvím zde o příběhu,který mejvá Toy Story vždy nejlepší. Vždy je nabitý emocemi a dokáži diváka zahřát u srdce. Nádherná a dojemná záležitost.

 • 75%
  0
  0
  20. 12. 2019

  Blinded by the Light je snímkem o mladém Pákistánci,který se snaží dosáhnout svých cílů a zároveň se vyrovnat s nepřízní osudu. V tom mu pomáhá úžasná hudba a hlavně texty od Bosse ve kterých shledává paralelu se svým životem. Jako hlavním tahákem filmu je samozřejmě HUDBA,ale snímek není jen o ní,takže by byla škoda pustit si film jen z toho důvodu. Příběh je totiž sám o sobě velmi dobrý místy. Chválím i výběr herců,které jsem až na pár výjimek neznal a o to víc mne překvapili. Za mne tedy spokojenost a pokud bych tohle bral jako předkrm,tak teď bych si teda prosil hlavní chod v podobě životopisu Bosse.

 • 75%
  0
  0
  19. 12. 2019

  V poslední době jsem si oblíbil tyto akční krimi pecky vyprodukované z Jižní Koreje. Tady se totiž nebojí pořádně šlápnout na plyn a naservírovat pořádný souboj jeden na jednoho plný krve. Navíc ty souboje mají pořádnou dávku syrovosti a působí přirozenějším dojmem. K tomu stačí přihodit Dong-seok Ma a kvalita je zaručená. Příběhově se to sice tváří - podle skutečných událostí - ale při sledování vám bude jasné,že to tak horké asi nebude. To nic nemění na tom,že se Akinjeon povedl.

 • 65%
  0
  0
  19. 12. 2019

  Ruku na srdce. Je na čase si přiznat,že v posledních letech patří Austrálie mezi špičku v ZOMBIE filmech. Little Monsters je zábavným mixem hororu a komedie. Navíc jsou tyto dva žánry skloubené s velkým citem a vzájemně si nepřekáží,ba naopak. Lupita dlouho nevypadala tak dobře jako zde a navíc ty žluté šaty ...

 • 55%
  0
  0
  19. 12. 2019

  Krvavá nevěsta slibovala napínavou podívanou,kterou v mém případě nakonec nenaplnila. Zápletka je sice dost crazy,ale né zas tolik,abych přistoupil na pravidla hry a snímek si nakonec dokázal užít. Celé tomu nasadil korunu prazvláštní krvavý konec,který jen podtrhl tento bizár.

 • 50%
  0
  0
  19. 12. 2019
  Moje rodina (2000)

  Britská variace na rodinné sitkomy,která mne však nechala zcela chladným. Britský humor miluju a spousta Britských seriálu patří mezi mé TOPky,ale tady jsme si prostě po stránce humoru nesedli. Pár fórku se vážně povedlo,ale celkově je to po mne průměrná záležitost.

 • 60%
  0
  0
  19. 12. 2019

  Pro mne zatím nejslabší dobrodružství,které se točí kolem roztomilé ovečky Shaun. Animace mne stále baví,ale to je tak jediné v tomto případě. Snad poprvé se stalo,že jsem kontroloval čas a čekal na konec. Bylo zde pár úsměvných míst a zajímavých nápadu,ale na celkovou délku mi to přišlo málo.

 • 45%
  0
  0
  19. 12. 2019

  Pohádka,která je zaměřená čistě na ty nejmenší,ale přesto neunudí k smrti ani dospělého. Přesně takto by to mělo být. Moje malá dcerka se výborně bavila a já to ustál s grácií. Animace ok,příběh místy zábavný,místy dobrodružný. Zkrátka povedená podívaná.

 • 60%
  0
  0
  19. 12. 2019

  Příjemná a hlavně nenáročná romantická jednohubka, kterou si Netflix plní kvótu filmů s vánoční tématikou. Ve Sněží,sněží jsme při sledování viděl takovou pubertální variaci na Lásku nebeskou. Když k tomu všemu přihodíte modrookou krásku Odeyu Rush,tak máte o zábavu postaráno.

 • 90%
  1
  0
  19. 12. 2019
  Klaus (2019)

  Animák roku dorazil z míst kde by to nikdo nečekal. Španělé se opravdu vytáhli a naservírovali prvotřídní vánoční dobrodružství o zrodu legendy jménem Klaus. Animace byla úžasná a originální. Velice milé překvapení,které zahřeje u srdce nejednoho diváka.

 • 80%
  0
  0
  19. 12. 2019
  Blíženec (2019)

  Blíženec si od kritiků vysloužil HATE a to nezaslouženě. Jedná se totiž o poctivý akční film,který se na rozdíl od konkurence nesnaží strhnout masy přepálenou až nesmyslnou akcí,létajícími auty a mohutnými výbuchy co zaberou 90% času. Tady je akce taky celkem dost,ale stále má nějakou hlavu a patu. Drží se v určitých mezích,ale to jí nebrání v tom být nápaditá a hravá. Navíc zde hraje můj oblíbenec Will Smith za což musím přihodit nějaké to procento navíc. Ještě k tomu digitálnímu omlazení - za mne celkem ok, nepůsobilo to na mne 100% přirozeně,ale ani mne to nerušilo od sledování.

 • 40%
  0
  0
  19. 12. 2019
  Nicole (2019)

  V první řadě nechápu proč je zde uvedený název Nicole. Pokud vím,tak se film jmenuje Noelle. Na film jsem se dost těšil,ale o to větší zklamání přišlo. Snímek mohl mít díky hereckému obsazení šanci stát se vánoční klasikou,ale na to mu chybí kvalita jinde. Konkrétně kvalita příběhu,humoru,nebo postav. Celé to bylo až příliš průměrné a nezáživné. Velké zklamání.

 • 80%
  0
  0
  19. 12. 2019

  Tentokrát to název vystihl naprosto přesně. Zombieland jede na jistotu,ale není to vůbec na škodu. Ve výsledku jsme dostali v podstatě to samé jako v prvním dílu,jen ve větším měřítku. Nakonec je to logické,proč měnit něco co funguje. Chemie mezi herci je až hmatatelná a humor stále funguje na 100%. Nové postavy do party zapadly a jsou zábavně napsané i zahrané. V podstatě si není na co ani stěžovat. Za mne spokojenost.

 • 65%
  0
  0
  17. 12. 2019

  A máme tady aspiranta na nejdivnější film letošního roku. The Art of Self-Defense balancuje na hraně žánrů a s každou další vteřinou je divnější. Jesse je v hlavní roli skvělý a jeho přerod v alfa samce je vcelku uvěřitelný. Nechci se zde příliš rozepisovat,protože tohle se musí vidět. Jen napovím,že s blížícím se finále se dostaneme až na samou hranu absurdity.

 • 15%
  0
  0
  17. 12. 2019

  Předvánoční večer prozatím hodnotím jako jeden z nejslabších filmů od Netflix a jako jeden z nejhorších filmů s vánoční tématikou. Takový typ filmu si klidně dokážu představit někde na Hallmarku,ale né na Netflixu. Celé to působí levně,prvoplánovaně a naivně. Pár procent dávám aspoň za Vanessu Hudgens.

 • 40%
  0
  0
  17. 12. 2019

  Málo kdo nejspíš ví,že tento film vychází ze seriálu Dora průzkumnice. Tohle je podle mne důležité vědět,aby jste věděli jak k filmu přistupovat. Vystupuje zde například digitální Lišák - lupič (Benicio Del Toro) a toho by jste zde asi jen tak nečekali. Film je určen primárně dětem a tomu je přizpůsoben i humor a hlavní postavy. Na jedno shlédnutí ok,ale příště raději sáhnu po něčem jiném.

 • 70%
  0
  0
  17. 12. 2019

  Angel Has Fallen je až překvapivě dobrý! Od začátku jsem v tuhle značku nevěřil a ona se dočkala třetího dílu. Neuvěřitelný! Gerard vypadá,že má své nejlepší za sebou,ale stále tyto akční role zvládá. Příběh si nápadně odskočil pro inspiraci k Uprchlíkovi,ale co nového furt vymýšlet,že? Akce je celkem povedená,jen bych ubral na digi-efektech. Jako završení jedné trilogie tenhle díl beru.

 • 40%
  0
  0
  17. 12. 2019

  Normálně bych takový animák strhal,ale musím přihlížet k tomu,že film vznikl na Islandu a né v Hollywoodu. Nemá smysl si nic nalhávat a rovnou si přiznat,že animace je na hraně průměru a příběh ždíme tisíckrát omleté téma. Proč si teda tento film pustit? Třeba jen proto,že chcete podpořit menší studia.

 • 70%
  0
  0
  17. 12. 2019

  6 Underground dopadl přesně tak jak jsem očekával. Jedná obrovská akce,plno hlášek,krásné ženy a emotivní dialogy,které trhají uši. To vše je klasický Bay,kterého buď milujete,nebo zatracujete. Úvodní automobilová honička patří vůbec k tomu nejlepšímu co kdy bylo možné k vidění v akčních filmech. Hlavně se mi líbilo,že akce měla dopad i na okolní svět. To se totiž jen tak nevidí. Dějové hodně strohé,to se však Bay snaží maskovat akcí a zběsilým střihem až se vám z toho občas zamotá hlava. Reynolds jako hlavní tvář filmu dost baví,ale čekal jsem,že bude víc hláškovat. Ve výsledku se jedná o solidní akční jednohubku,které se však nejspíš nepodaří nakopnout novou sérií ač si pro to dělalo během filmu cestičku.

 • 85%
  1
  0
  28. 11. 2019
  Irčan (2019)

  Irčan není divácky vděčným filmem a pokud nemáte rádi gangsterky,tak se tomuto filmu rovnou raději vyhněte. Na druhou stranu si fandové mafiánských eposů přijdou na své. Nečekejte žádnou akci,žádné přestřelky,nebo policejní zátahy. Tohle je bezchybně vedené konverzační drama plné vynikajících hereckých výkonů. Upřímně ta délka je obrovská nálož,ale když jsem po skončení filmů přemýšlel,kterou scénu bych třeba vystřihl,abych film zkrátil,tak mne žádná nenapadla. Zkrátka vše má své místo,důvod a opodstatnění. Jen jsem seděl a užíval si společnost těchto výjimečných herců. U De Nira a Pacina jsem očekával prvotřídní herecký výkon,který samozřejmě předvedli,ale ještě o kus výš nad nimi je geniální Pesci. Digitální omlazení nepůsobí vůbec rušivým dojmem a postupem času jsem to přestal vnímat. Suma Sumárum : Martin tedy opět zabodoval a natočil mimořádné veledílo,které však od starších bratříčku pro mne postrádá trochu vice živelnosti. O Oscarech je zatím brzo mluvit,ale pár kandidátů na nominaci by tu určitě bylo. To jestli vyhrají je věc druhá.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

6 ×
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: