Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Střípky ženy je výborné drama o kterém se mluví především kvůli porodní scéně bez které by se podle mne film i obešel. Ovšem chápu i důvod jí zde nechat. Člověk si jen těžko dovede představit čím si hlavní hrdinové musejí projít a jejich další činy jakkoliv jsou rozdílné tak jsou z reálného hlediska možné. Zahrané to bylo excelentně a já bych klidně mluvil i o nominaci na Oscara jednak pro Vanessu Kirby,tak pro Ellen Burstyn.

 • 45%
  0
  0
  18. 1. 2021
  Kadáver (2020)

  Kadaver má skvělý námět. Bohužel u toho tak zůstalo. Převedení na filmové plátna, či televizní obrazovky se dvakrát nezdařilo. První půlka filmu byla dobrá. Zničená země po jaderné katastrofě, hladovějící lidi, kousek české republiky a divadlo bez hranic. Tady bylo vše ještě ok,ale s každou další minutou film ztrácel drive. Až z toho nakonec zbyla jen obyčejná naháněčka s úmyslem šokovat.

 • 70%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Netflix produkuje obrovské množství dokumentárních sérií a jednou z nich jsou i Filmy našeho dětství, kterou prostě nejde nemít rád. Pokud totiž milujete filmy a máte rádi Sám doma, Krotitelé duchu, nebo Hříšný tanec budete nadmíru spokojeni. V této dokumentární sérii se dozvíte okolnosti vzniku a další zajímavosti vašich oblíbenců na poli filmu. Už teď se těším s jakými dalšími filmy Netflix dojde.

 • 70%
  0
  0
  18. 1. 2021

  GIMS: On the Record je standartním dokumentem,který za celou dobu nevystoupí z komfortní zóny a místo toho vsází na jistotu. Jenže takových dokumentů vzniká v poslední době mraky (hlavně Netflix jich sám hromadu produkuje) je proto škoda,že se tvůrci nepokusili přinést něco nového. Každopádně GIMS je zajímavá osobnost,která rozděluje davy a nebude lehké si k němu najít cestu. Mě si díky tomuto dokumentu nezískal.

 • 60%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Ačkoliv Kalifornské Vánoce zrovna nenavozují vánoční atmosféru,tak patří k tomu nejlepšímu co Netflix během Vánoc nabídl. Příběh je opět taková ta klasika,která nikoho nepřekvapí a ještě před spuštěním filmu víte jak skončí. Jenže tentokrát se povedl casting na jedničku. Herci jsou sympaťáci a dobře mezi nimi funguje chemie. Hodně pohodová záležitost. PS: Ali Afshar vypadal úplně jako Jose Mourinho.

 • 5%
  0
  0
  18. 1. 2021

  S manželkou jsme se chtěli na vánoce naladit vánočními filmy mezi kterými figuroval i Na Vánoce žádný zázrak. Za nás oba můžu klidně říct,že nic horšího si s vánoční tématikou pustit nemůžete. Kolumbie má očividně svůj specifický smysl pro humor a pro herectví a vlastně pro všechno. Naštěstí to celé mělo jen 80 minut,ale i tak jsme měli chuť s Vánocemi skončit. Hrůza

 • 60%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Vánoční speciál se skládá z několika krátkých skečů v hlavních rolích samozřejmě nikdo jiný než Mimoni. Já osobně nejsem fanda těchto žlutých TICTACU,ale mé dceři se velmi líbilo a já se u toho také překvapivě celkem pobavil. Jediné co mi teda vyloženě vadilo bylo asi milion reklam,kterými byl tento speciál prolezlý.

 • 35%
  0
  0
  18. 1. 2021
  The Special (2020)

  Pokud máte chuť na pořádný úlet, tak právě pro vás je tu The Special. Film jenž se hrdě zařadí vedle takové veledíla jako Lidská stonožka a Thanatomorphose. Těžko soudit ve které zvrácené mysli vznikl první nápad tohoto bizáru. Těžko se rozepisovat o ději abych něco neprozradil a nezkazil tak obohacující filmový zážitek,který vás jistě potká. Snad jen jedním slovem - Gloryhole.

 • 45%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Vánočních romantických filmů mám v poslední době nakoukáno obrovské množství a právě Vánoční rande mého táty mělo na rozdíl od ostatních jednu výhodu - známou tvář v podobě Jeremyho Pivena. Jenže ani on nedokázal odvrátit tak nudný a mdlý výsledek. Chybělo mi tady vše potřebné k naladění vánoční nálady. Humor - na bodu nula, romantika nikde. Velmi slabé.

 • 75%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Tom Hanks a Western? Ještě nedávno velmi zvláštní představa,která se naplnila v Greengrassových Zprávách ze světa. Tom Hanks je můj oblíbenec (koho také není,že?) a opět dokázal,že je schopen zahrát takřka cokoli kdekoli. Po stránce příběhu bych si dovolil mluvit o takové klasice v žánru Western. Putování po rozlehlých Spojených státech napříč divokou přírodou dlouho nebylo tak napínavé. Ačkoliv film nepřináší nic nového a neviděného,tak je po filmové stránce na tak vysoké úrovní,že si zaslouží minimálně 75%

 • 65%
  0
  0
  18. 1. 2021
  Robin Hood (2010)

  Robin Hood Ridleyho Scotta nabízí opět nový pohled na tuto legendu. Jsem docela mile překvapen jakým směrem se Scott s touto postavou vydal a že se nebál vyhnout zajetým kolejím. Crowe se po Gladiátorovi ujal další zajímavé historické postavy a i tentokrát jí dokázal vdechnout život způsobem vlastním. Scott má řemeslo stále pevně v rukou a po dobu 148 minut zanudil snad jen párkrát. Spokojenost.

 • 65%
  0
  0
  18. 1. 2021

  David O. Russell tak cíleně míří na Oscary až zapomněl na to hlavní - dát filmu duši díky které si diváci film zamilují. Takto je Špinavý trik po všech stránkách kvalitních (Masky ,kostýmy ,herci) ,ale také chladný a odměřený. Těch deset nominací je podle mne nezasloužených,ale O. Russell jde asi porotě na ruku jinak nevím.

 • 60%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Atlantida je nádherný animovaný snímek,který dokáže divákovi nabídnout úchvatné záběry kterým nechybí jistá dávka fantazie. Na poli příběhu už to není zas tak dobré. Největší slabinou je fakt,že se film chtěl zavděčit všem. Na jednu stranu mířil na dospělé publikum,ale na druhou stranu jsou zde postavy a hlášky,které pobaví jen děti. Přesto se jedná o silný nadprůměr.

 • 60%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Nadějná mladá žena si hrdě kráčí za Oscarovými nominacemi a přitom hrdě drží vztyčenou vlajku s nápisem #metoo. Pokud má nějaké téma stále silnou výpovědní hodnotu,tak je to právě toto. Kolem filmu se už samozřejmě nesou samé pochválné komentáře a ocenění. No u mě to tak kladné není. V první řadě mám problém s Mulligan. Jakkoliv je sympatická a výborná herečka,tak jde vidět,že už něco pamatuje. Moc se mi do této role prostě nehodila,ale na druhou stranu mne bavilo sledovat její jízdu za pomstou. Druhá věc je míra násilí. Není zde v podstatě žádné a myslím,že je to škoda. Bylo zde pár scén,které po tom vyloženě volaly. Jenže kdo chce Oscara míti nesmí v sobě násilí míti. No a pak je to závěr,který nebude sedět každému a já si nejsem jistý jestli mě dostatečně uspokojil. Každopádně je zajímavý.

 • 50%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Shadow in the Cloud je ten největší bizár,který jsem za poslední dobu viděl. A to jsem v poslední době viděl například Turbotarantuli,nebo Zombie Tidal Wave!! Prvních 30 minut byla taková mírná zívačka. Hodně sexistických a hloupých řečí narážející na chudinku holku uvězněnou dole v kokpitu. Z ničeho nic se z filmu stává nefalšovaný válečný film kdy hlavní hrdinka sestřeluje útočící japonské letadla. No a pak je tu ten šotek! Ten šotek! Co tam sakra dělal? Proč měl někde potřebu ho tam dát? No to je vlastně jedno,protože díky tomu dostal snímek opět zcela jinou tvář,která alespoň dokázala rozproudit divákovi krev a přinesla potřebnou akci se zábavou. Samotný závěr hraničí už s parodií,ale co na plat,když u toho Chloë Grace Moretz vypadá sakra dobře. Jako celek je to na mne až příliš velký mišmaš,který nefunguje tak jak si asi Liang představovala,ale já se i tak docela bavil.

 • 45%
  0
  0
  18. 1. 2021
  Za čárou (2021)

  Sorry,ale tohle bylo vážně za čárou. Ukázky dokázali celkem navnadit a o to větší přišlo při sledování zklamání. Jde vidět,že se do toho projektu nebál Netflix nasypat slušný obnos peněz,ale k čemu to? Výsledek je opravdu hodně zlý. Tisíckrát omílané téma, příšerné dialogy a celé je to takové bez šťávy. Film má skoro dvě hodiny a i přes to,že nabízí spoustu akčních scén nedokáže diváka strhnout. Ve chvíli kdy na řadou přijdou zvraty,které by měly diváka posadit na prdel,tak si řeknete hm Ok a co dál. Na papíře to možná nevypadalo úplně zle,ale Mikael to svou sterilní režií o stupeň degradoval. Herecky to není žádný průser,ale v takovém filmu se na nějaké oscarové výkony stejně nehraje.

 • 90%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Audio vizuální orgie,které by si neměl nechat ujít žádný fanoušek skupiny Pink Floyd, no rockové muziky jako takové. Pompeje tomu všemu dodávají ty správné grady a spolu s hypnotizující hudbou dává vzniknout jednomu z nejlepších záznamu koncertu,který si můžete pustit.

 • 30%
  0
  0
  18. 1. 2021

  Super Mazlíčci zaspali dobu. Animace je vážně dost bídná. Postavy nezajímavé a dialogy trhají uši. Něco takového se v posledních letech už skoro nevidí,aby byly všechny hlavní složky špatné. Komu film doporučit? Snad jen malým dětem,ale ani ony nejspíš nedokáží udržet pozornost po celou dobu. Příběh jim s každou další minutou bude totiž vzdálenější a vzdálenější.

 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2021

  NBA sleduji již dlouhá léta a jméno Tony Park mi tak samozřejmě není cizí. Přesto jsem byl překvapený jak moc výjimečný hráč to byl. Jak pro San Antonio,tak pro Francii. Šel si tvrdohlavě za svým a nakonec to přineslo ovoce. Se San Antoniem vyhrál 4 ligu a stal se i MVP a to už je co říct. Dokument zachycuje jeho sportovní kariéru od samých začátku až po současnost přičemž je proložen rozhovory jeho blízkých přátel nebo rivalů se kterými sdílel hřiště. Nechybí zde například věčný sympaťák Koby,nebo Michael Jordan. Celý dokument je pak věnovaný Kobymu. Takto si představuji sportovní dokumenty a prosím Netflix o další.

 • 65%
  0
  0
  15. 1. 2021
  The Climb (2019)

  Z nenápadného,ale vtipného kraťasu nakonec vznikl celovečerní film ,který rozvíjí příběh dvou kamarádů dále a nutno dodat,že je to podívaná vážně zábavná. Covino celý film pojal jako sérii krátkých filmů natočených na jeden záběr. Mne nejvíce pobavil právě ten první na kolech,poté v nemocnici a nakonec na pohřbu. Tohle patří k tomu úplně nejlepšímu. Zbytek je taky dobrý,ale ten začátek je úplně někde jinde. Komediální nahláškovaná smršť kde se většina postav chová jak úplní magoři. Velká parádá a spokojenost.

 • 60%
  0
  0
  15. 1. 2021

  Hunter Hunter se ze začátku jeví jako typický survival snímek - muž vs. vlk. Námět už několikrát viděný,ale i přesto stále atraktivní. Jenže ono je vše nakonec trochu jinak. Nechci tu spoilerovat,tak se o ději nebudu dále rozepisovat,abych vám nezkazil zážitek. Každopádně se jedná o dobrý film kterému nechybí napětí a krev.

 • 25%
  0
  0
  15. 1. 2021
  Spare Parts (2020)

  Spare Parts je béčková hovadina o čtyřech holkách co hrají v kapele a při jednom koncertů si doslova naserou do vlastního hnízda. Dojde k totiž rvačce kde ukážou větší um než hraní na hudební nástroje. Ve zkratce - právě tohle je nakonec dostane na tamní vrakoviště kde budou muset bojovat o život jako novodobí gladiátoři. Více k filmu prozrazovat nebudu,to kdyby jste náhodou našli odvahu si film pustit a zabít tak 90 minut svého života. Jakkoliv je film špatný,tak ty děvčata v hlavní roli jsou celkem k světu.

 • 65%
  0
  0
  15. 1. 2021

  Dějiny nadávání jsou solidní úlet kde chtěli tvůrci očividně jen bavit a vůbec se nebrat vážně. Vždyť se tu bavíme o dokumentárním seriálu o sprostých slovech! Je potřeba se trochu uvolnit a nebrat to tak vážně. Já se dobře bavil. Nick Cage je v roli moderátora a průvodce parádní a jeho přednes mě vyloženě bavil. Přizvaní hosté byli vtipní tak na půl a pár z nich bych úplně vystřihl. Každopádně kolikrát jsou jejich poznámky k dané nadávce opravdu trefné. V konečném důsledku se vlastně nic světoborného nedozvíte,ale aspoň na chvíli vypnete a budete myslet na něco jiného.

 • 75%
  0
  0
  15. 1. 2021
  Doživotí (1999)

  Doživotí je příjemnou komedií,ale stejně tak i solidním dramatem o dvojici mužů,který svůj život neprávem prožijí za mřížemi. Na to vše stále nahlíží s určitým optimismem sobě vlastním. Ústřední duo Murphy - Lawrence podávají skvělé herecké výkony,které vás nakonec dotlačí i k slze. Pěkný film

 • 50%
  0
  0
  15. 1. 2021

  Head of State neboli česky Hlava státu je fajnová komedie s věčně usmívajícím chrisem Rockem v hlavní roli. Nejedná se o žádnou náročnou podívanou a proto je na začátku filmu vhodné vypnout mozek a hlavně u toho nepřemýšlet. Vše co se zde odehraje je totiž nepravděpodobné a z ranku sci-fi. Já se i přes to velmi dobře bavil a navíc jsem byl potěšen Soundtrackem na kterém se podílel můj oblíbenec DMX.

 • 75%
  0
  0
  15. 1. 2021

  3 dny na zabití jsem nechal ležet pěkných sedm let ladem a vůbec nechápu proč. Film je totiž naprostá pecka ve kterém se mísí akce s rodinným dramatem. To vše okořeněné špetkou komedie ve které Costner doslova kraluje. Od spojení McG a Besson jsem čekal kvalitu a tu jsem nakonec i dostal. Velká spokojenost.

 • 35%
  0
  0
  15. 1. 2021
  Tamborine (2018)

  Tamborine je mé první setkání s Chrisem Rockem jakožto Stand-up komikem a jsem upřímně velmi zklamaný. Vůbec jsem netušil,že se jeho vystoupení z 90 procent opírá o rasismu a o tom jací jsou ti černoši vlastně chudáci v tom našem bílém světě. Sorry,ale ty vtipy mě teda vážně neoslovily a dle reakcí některých lidí v sále jsem nebyl jediný. Jakmile šel Chris trochu do hloubky a do osobního života bylo to hned lepší. Škoda,že toho bylo tak málo. S dalším jeho představením si to do budoucna ještě rozmyslím.

 • 45%
  0
  0
  15. 1. 2021

  Superinteligence opět svedla dohromady manželé Bena Falcone a Melissu McCarthy. Jejich filmy obvykle žádnou velkou kvalitou neoplývají a není tomu jinak ani teď. S tou vyjímkou,že mi tentokrát Melissa vyloženě nevadila jako v ostatních filmech. Zklamání se pro mne dostavilo ve chvíli kdy jsem zjistil,že film postrádá jakékoliv vtipné situace,nebo zcela nevychytá timing a celá snaha o vtipný moment je pryč. Jestli jsem se zasmál třikrát tak to je moc. Příběh jednoduchý jako facka k celkové kvalitě filmu také nepřispívá. Ve výsledku se jedná o průměr,který neurazí ani nenadchne.

 • 60%
  0
  0
  15. 1. 2021

  Rusko v poslední době filmově válí a Kolskaja sverchglubokaja je toho důkazem. Navíc Milena Radulovič je fakt pěkná ženská. Arseny Syuhin z režisérské židle výborně buduje atmosféru a napětí čemuž samozřejmě přispívá i místo děje. Být dvanáct kilometrů pod zemí je k posrání už samo o sobě. Vše je správně tísnivé a dobře se pracuje i se zvuky. Vůbec není potřeba vidět onu "příšerku" stačí jen z dáli slyšet kvílení obětí. Kdo viděl pochopí. Stále je zde však patrná inspirace západem a tak se ani zde nevyhneme určitým klišé,které snímek trochu sráží. Největším problémem však vidím v samotné délce,která atakuje dvě hodiny. Takovému typu hororu by slušelo tak o půl hodiny méně. V konečném výsledku se jedná o povedenou jednohubku.

 • 40%
  0
  0
  14. 1. 2021

  On Strike for Christmas neboli česky Letos nepeču! řadím mezi ty horší vánoční tv filmy po kterých můžete sáhnout. Máma od rodiny,které nikdo nepomáhá toho už má plný zuby a tak vyhlásí stávku,ke ketré se nakonec přidávají další ženy z města. Půda pro řadu vtipných momentů je připravená dobře,jenže není vůbec využita a vtipných momentů je tady minimum. Postrádal jsem tady tu hlavní ingredienci vánočních filmů - emoce! bez nich nemá takový typ filmu šanci uspět.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

9 ×

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita