Brenan88
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 35%
  0
  0
  7. 2. 2022
  Deadlock (2021)

  Chtělo by se napsat, že je Deadlock další béčkovou šmírou od od Bruce Willise, ale ona to je pravda tak na půl. Tentokrát se totiž Bruce postavil na druhou stranu zákona a před kamerou strávil docela slušný čas. V tomto je ten zásadní rozdíl oproti jeho filmům posledních let. Scénář je samozřejmě tupý až na půdu a herci hrají do výše svých mezd. Takže v tomto ohledu nečekejte žádný zázrak. Přesto hodnotím spíše kladně., ačkoli to na na procentech nejde moc znát. PS: pokud se chcete pokochat záběry na povodně z databanky, tak tady máte perfektní příležitost.

 • 75%
  0
  0
  7. 2. 2022

  Já tu partičku kolem Boudaliho a Lacheaua miluji. Jejich filmy mě vždy zaručeně pobaví a stejné je to i v tomto případě. Někdo sice může namítat, že je jejich humor dětinský, ale mne sedí jako prdel na hrnec. Machr na 30 dnů má sice trochu vlažnější rozjezd, ale od chvíle kdy se hlavnímu hrdinovi dostane zprávy, že mu zbývá 30 dnů života, tak začíná šílená jízda ve které je vlastně všechno možné. už se těším na jejich další společný projekt.

 • 65%
  0
  0
  7. 2. 2022
  Murderville (2022)

  Murderville má slibný nápad, jen se ho bohužel nepodařilo využít na 100%. Nebylo by od věci příště zvolit takové hosty, kteří jsou pro improvizaci rození. Občas to mezi nimi a Willem Arnettem trochu drhlo. Nejlepší díly tak byly s Conanem (scéna s chilli omáčkou - top) a Kumailem (scéna s chůzi - top). Celou sérii jsem sjel za jedno odpoledne a několikrát jsem se i pořádně zasmál. Přesně tohle jsem od Murderville očekával, takže v tomto případě spokojenost.

 • 80%
  0
  0
  27. 1. 2022
  Bod varu (2021)

  Bod varu je lahodný dezert, který si vychutnáváte pěkně pomaličku, lžičku po lžičce. Chcete objevit všechny ty ingredience, které byly použité. Jako milovník gastronomie a vaření jsem maximálně spokojený. Tuto sondu do kuchyně špičkové restaurace by si měl pustit každý začínající kuchař, ať ví co ho čeká, ale předpokládám, že realita bude ještě horší. Barantini přesnou režií buduje houstnoucí atmosféru za kterou může jednak personál, který nepracuje podle šéf kuchaře a také samotní hosté, kteří je svými požadavky dostávají do stresu. Stephen Graham odvádí skvělý výkon. To jak ztvárnil svou postavu je naprosto přesné a v dnešní době myslím není žádným tajemstvím, že šéfkuchaři frčí na "povzbuzovačích", aby ten stres a syndrom vyhoření zvládli. Zprvu jsem sice nebyl s koncem moc spokojený, ale jak se mi to uleželo, tak jsem názor změnil. Myslím, že bylo potřeba, aby ta směna přesně takto skončila. Škoda, že zde nebylo více z vaření nebo Food Platingu. Jinak naprostá spokojenost.

 • 20%
  0
  0
  27. 1. 2022
  Fried Barry (2020)

  Fried Barry je takový strašný bizár, že ani nevím jak to hodnotit. Tohle je film přesně určený pro Festival otrlého diváka. Gary Green je navíc vlastní ten nejděsivější filmový obličej. Scéna v klubu a ten rychloporod patří mezi zlatý hřeb této psychotropní podivnosti, kterou budou jedni chválit a druhým se z toho zvedne kufr.

 • 60%
  0
  0
  27. 1. 2022

  Zatím nejnovější pokračování Hotelu Transilvánie mi svou kvalitou připomínala předešle dva díly (první díl - nejlepší). Opět se setkáváme se starými známými na které tentokrát čeká úplně nové dobrodružství - stanou ze z nich lidé a z Johnyho se naopak stane příšera. Právě díky této "výměně" vzniká nejvíce vtipných situací a já se i opravdu párkrát od srdce zasmál. Bohužel je to opět šíleně uřvané a ukřičené až toho bylo moc. Tvůrci očividně zařadili autopilota a jedou hodně na jistotu. V podstatě servírují to nejosvědčenější z předchozích dílů a doufají, že to i tentokrát diváci přijmou. To jestli se jim to podařilo je už na vás.

 • 45%
  0
  0
  27. 1. 2022

  Dlouho odkládaná pohádka s panem Bondem právě dorazila, ale je vlastně o co stát? Bohužel není. Snímek má naštěstí jen něco kolem hodinky a půl, takže se s ničím moc neroztahuje. Příběh docela rychle odsypá, ale na druhou stranu je hodně naivní, hloupý a plný nelogičnosti. Snímek se údajně zpozdil i kvůli dodělání kvalitnějších speciálních efektů což ve výsledku teda nejde poznat. Vztah krále s jeho dcerou na mne působil až incestním dojmem a z každého jejich setkání šlo cítit sexuální napětí. Pokud kniha ze které tento film vznikl porazila Hry o trůny o nejprestižnější knižní ocenění, tak nevím kde se při natáčení stala chyba. Tohle je totiž nepodárek, který nezachrání hvězdní herci ani krásná Versailles.

 • 75%
  0
  0
  27. 1. 2022
  Piklírna (2021)

  Máte rádi Futuramu, nebo Ricka a Mortyho? Tak tady jste na správném místě. Piklírna je takovým mixem těch dvou seriálů a po celou sérii navíc nabízí nejrůznější popkulturní odkazy. Humor funguje, postavy jsou dobře napsané a každý díl je tak originální jak jen může být. Můžu vám zaručit, že něco takového jste určitě ještě neviděli.

 • 40%
  0
  0
  27. 1. 2022

  V tomto tlapkovém speciálu platí v podstatě to samé co jsem psal o seriálu. Od uvedení seriálu k tomu speciálu uběhlo 6 let a na grafice to teda nejde moc znát. Příběhově je to opět určené opravdu těm nejmenším, rodiče budou zívat nudou. Každopádně pro fandy seriálu super záležitost.

 • 40%
  0
  0
  27. 1. 2022

  U nás doma se tlapkám nedalo vyhnout. Dcerka je sleduje neustále a pořád dokola. Okem dospělého diváka se samozřejmě jedná o podprůměrnou podívanou, která nedává sebemenší smysl a to vše s otřesnou grafikou. Jenže dcera to miluje, takže budu smířlivý a dám 40%

 • 80%
  1
  0
  19. 1. 2022
  Klér (2018)

  Snad každý slyšel o špinavostech v katolické církvi, ale nikdo o nich nechce moc mluvit natož, aby o tom vznikaly filmy. No a pak jsou tu Poláci národ tak věřící, že si ty filmy o těchto špinavostech klidně natočí a pak proti nim ve velkém protestují. Klér odkrývá všechny tyto špinavosti a i když se to může zdát až nereálné, tak myslím, že v reálu je to ještě o chlup horší. Tohle je sonda, kterou bylo do církve třeba.

 • 80%
  0
  0
  19. 1. 2022
  Chlast (2020)

  Spojení Mikkelsena a Vinterberga růže přináší. Už jejich předchozí Hon byl takřka dokonalou podívanou a i tentokrát doručily divácky zážitek o kterém se bude dlouho mluvit. Chlast je příběh o krizi, přátelství a chlastu. Jakkoliv se může na začátku jevit, že alkohol je dobrým přítelem, tak opak je pravdou což poznají i hlavní představitelé. Je hrozně jednoduché tomu propadnout a přitom si tvrdit, že nemáte problém. Přesto se Chlast nesnaží moralizovat a ukazovat jen ty stinné stránky. Snaží se nad filmem držet určitý nadhled což dokazuje i závěrečná scéna.

 • 80%
  0
  0
  19. 1. 2022

  Toto pokračování přináší v podstatě to samé jako v prvním dílů. Koneckonců proč měnit něco co napoprvé fungovalo, tak dobře. Tentokrát jen vše nabobtnalo. Více akce, více dobrodružství, prostě více všeho. Na mne to i tentokrát fungovalo a to i díky humoru a chemii, kterou si mezi sebou hlavní postavy vytvořily. Uvidíme co přinese třetí díl, ale bojím se, aby to už tvůrci nepřehnali s tím přeháněním.

 • 80%
  0
  0
  19. 1. 2022
  Díra (2019)

  Díra je pro mne snad nejlepším Španělským filmem co jsem kdy viděl. Originální a geniální námět dělá z díry výbornou záležitost, která diváka nutí nad filmem i přemýšlet a né se jen bezmyšlenkovitě dívat. Co vše je člověk schopen udělat pro své dobro.

 • 80%
  0
  0
  19. 1. 2022

  Nejsem fanda těchto typu seriálů, ale na doporučení kamaráda až z dalekého Ruska jsem se nakonec odhodlal pár dílů shlédnout. Upřímně mě vůbec neoslovila animace, která se mi vlastně po celou dobu nelíbila. Za to příběh je velmi dobrý a ten převážil můj odpor k vizuální stránce. Nakonec jsem se do Zápisníku smrti zakoukal a bavil jsem se. 80%.

 • 80%
  0
  0
  19. 1. 2022
  Cruella (2021)

  Nikdy bych nevěřil, že origin Cruelly může být tak výborný! Snad každý zná Cruellu ze 101 dalmatinů, ale vsadím se, že se nikdo nezamýšlel co stálo za vznikem tohoto slavného alter ega. Emma Stone se svého úkolu chopila se vší parádou a téhle legendární "záporačce" nakonec nejde nefandit. Celé je to vizuálně zajímavé a perfektně dobarvené hudebním podkladem. Pro fandy Emmy, módy, nebo zajímavých charakterů je Cruella povinnost.

 • 65%
  0
  0
  17. 1. 2022

  Armáda mrtvých se mi líbila a i když mi postava kasaře Dietera nepřišla moc sympatická, tak jsem se rozhodl dát Armádě lupičů šanci. Film to nebyl vůbec špatný. Měl dobrou kameru, střih, napětí, fajn herce a potřebnou dávku hlouposti (otevírání sejfu za jízdy). Když píšu o fajn hercích, tak nemám na mysli Schweighofer a jeho postavu Dietera, která na větším prostotu předvedla svou pravou otravnost. To on mi v podstatě kazil zážitek z filmu.

 • 45%
  0
  0
  17. 1. 2022

  Tak a je tu další snímek s mým oblíbence v žánru levné romantiky Brendanem Pennym. Tentokrát se děj točí kolem vaření a celá premisa je stejná jako v každém jiném filmu ve kterém hraje. Na rozdíl od ostatních tentokrát Špetka lásky nepřidala nic navíc a tak hodnotím 45%.

 • 75%
  0
  0
  17. 1. 2022

  Ovečka Shaun je v portfoliu studia Aardman naprostou jistotou, která nikdy nezklame. Tohle půlhodinové dobrodružství dokáže perfektně navodit potřebnou vánoční náladu. Humor na mne stále funguje, takže jsem se skvěle pobavil a stejně tak i moje malá dcerka, takže mohu doporučit celým rodinám.

 • 55%
  0
  0
  17. 1. 2022

  Lásku se zárukou jsme si s manželkou pustili jako z nouze cnost, protože světe div se, jsme si na Netflixu nemohli nic vybrat. Nejedná se o žádné romantické veledílo, ale díky příjemnému catingu film nenudí a párkrát i pobaví. V rámci žánru lehký nadprůměr.

 • 65%
  0
  0
  17. 1. 2022

  Labutí píseň je tím nejdepresivnějším filmem, který jsem za poslední dobu viděl a už ho znovu vidět ani nechci. Příběh umírajícího otce a manžela, který se rozhodne tajně nahradit klonem, aby ušetřil rodinu od bolesti je dobrým námětem, ale také hrozně depresivním. Mahershala opět předvedl výborný výkon na němž film vlastně stojí. Takže zde nejde co vytknout. Budoucnost zachycená zajímavě a spoustu těch vychytávek bych rád viděl i v reálu. Natočené zručně a s jistotou. Těžko něco vyčítat.

 • 70%
  0
  0
  17. 1. 2022

  Pokud máte rádi filmy, nebo seriály o bankovních loupežích, tak tady jste natrefili na zlatou žílu. Loupež století jak zní český název vypráví o bankovní loupeži, která se odehrála v roce 2006 v Argentině. Jak vidno, tak na loupež nemusíte být elegantní jako Dannyho parťáci ani inteligentní bedna jako v Papírovém domě. Stačí mít pod čepicí (plán loupeže a všechny detaily - geniální) a trochu štěstí, protože těmto lupičům vše vyšlo tak jak mělo. Díky povedenému castingu a odlehčenému tónu je film i hodně pohodovou záležitostí, která baví.

 • 60%
  0
  0
  17. 1. 2022

  Rok se s rokem sešel a tak nám Netflix naservíroval Smrt do roku 2021! který se svou kvalitou rovná předchozímu dílu. Opět tak dostáváme shrnutí zásadních událostí minulého roku s komentáři "odborníků". Některé vtípky se povedly a jiné zase ne. V závěru je to jen lehce nadprůměrem.

 • 65%
  0
  0
  14. 1. 2022

  Deštivý den v New Yorku je pro mne první pořádné setkání s Woodym Allenem. Jeho filmy moc neznám, ale tento se mi docela líbil. Hodně tomu pomohl skvělý casting s čím dál více zářící hvězdou Timothéem. Samotný film je takovou neškodnou konverzačkou, která divákovi v závěru vlastně nic nedá.

 • 75%
  0
  0
  14. 1. 2022

  Krotitelé duchů jsou zpátky! a je to podívaná hodna svých předchůdců. Tu hrůzu co před pár lety zpachtil Feig už navždy pusťte z hlavy a užívejte si návrat ke klasice. Tohle je fanservis jak má být! Zatímco Spiderman v tomto selhával a vše tomu podřizoval, tak noví Krotitelé z toho dokázali vytěžit maximum aniž by to působilo prvoplánovaně. Oni se na té vlně nostalgie tak příjemně vezou a každá další vzpomínka původní filmy jen potěší. Líbí se mi i to zanechání vizuální podoby duchu a monster. Proč měnit něco co fandové milují a co funguje, že jo? Dětští herci byly hodně super a i díky nim jsem si film tak užil. Z dospělých nejvíce vyčnívá Rudd, který dostal prostoru tak akorát, protože by si jinak mohl ukrást film pro sebe a to nikdo nechce. Každopádně jeho učitel byl dobrou humornou vložkou. Návrat samotných Krotitelů je jen třešničkou na dortu a samotné finále emocionální bombou, která po celý film čekala na odpálení. Věřím, že každý pořádný fanda se jen těžko ubrání slzám. Hodně dojemné a důstojné rozloučení. Z celého filmu jde cítit, že mladý Reitman značku miluje a že přesně ví co dělá. Perfektně skloubil humor, akci a napětí. Tohle je film od fanouška fanouškům. Pokud film i finančně uspěje, tak věřím a doufám v další pokračování. Moc jsem si tuhle dobrodružnou jízdu užil.

 • 60%
  0
  0
  14. 1. 2022
  Gogol. Vij (2018)

  Pokračování Gogola přímo navazuje na první díl a tudíž nás přivádí přímo do centra děje. Pomalu zjišťujeme, že není vše jak se zdá a příběh se celý stále více zamotává. Jak už jsem psal u ostatních dílů, tak co se technické stránky týče zde není žádný rozdíl. Jde vidět, že vše bylo točené na jeden zátah a pak rozdělené na 3 filmy. Druhý díl s podtitulem Vij do příběhu přidává další otázky na které snad dostaneme odpovědi v závěrečném díle. Gogola však mohu jen doporučit. V rámci žánru příjemně temné překvapení.

 • 0
  0
  14. 1. 2022

  Závěrečný díl této ruské fantasy konečně přináší potřebné odpovědi a v závěru i po tolika hodinách potřebné rozuzlení. Co se týče filmařiny, tak ta je stejná jako v předchozích dílech. Tudíž vás opět čeká povedená, temná fantasy plná magie. Možná nebylo na škodu celý projekt pojmout jinak a zkusit ho natočit jako jeden celovečerní film i kdyby měl mít třeba 3 hodiny. Takto se to přece jen zdálo celé trochu dlouhé.

 • 40%
  0
  0
  14. 1. 2022

  Klasická vánoční levná romantika na líné odpoledne, když potřebujete doma něco podělat a chcete k tomu mít nějakou kulisu. Opět je tu klasická kostra, která všechny tyto filmy "zdobí". Od zápletky se ničeho nového nedočkáte, takže tyto filmy hodnotím vesměs podobně. Plusové body přidávám za hercem kteří mi buď sednou a jsou sympatičtí, nebo naopak. V tomto případě je to spíše ta druhá varianta.

 • 55%
  0
  0
  14. 1. 2022

  Tim Sutton se snažil o natočení špinavého a drsně nekompromisního westernu, ale k tomu neměl potřebné finance, herce ani um. Vše působí tak na půl cesty. Nechci ubírat hereckých kvalit MGK (pokud nějaké vůbec má), ale to nešlo obsadit kohokoliv jiného? Kdo by svou roli zvládal podstatně lépe. Sama by jste s tím bobrem na obličeji možná ani nepoznali. Jeho role není nijak složitá, ale svým výkonem jí stejně povýšil. Celé je to bohužel takové táhle, chtělo by se říct nudné až nudné. Námět dobrý, ale předvídatelný. Závěrečná přestřelka je tak asi nejlepším z celého filmu. Mírný nadprůměr.

 • 65%
  0
  0
  14. 1. 2022

  The Hating Game je hodně povedená romantická komedie. Takových je jako šafránu, takže jsem měl kliku, že jsem na ni vůbec narazil. Ono to vlastně nebylo ani tak těžké, protože zde hraje moje oblíbenkyně Lucy Hale a ani tentokrát nezklamala. Zahrála velmi dobře a navíc se na ní opět krásně dívalo. Nutno dodat, že ji dobře doplnil i její mužský kolega a spolu vytvořili funkční dvojicí mezi kterou šlo vycítit vzájemnou chemii. Velmi slušně jsem se pobavil.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

10 ×

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita