p.a.douch
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • Takže tohle se moc nepovedlo. Hrdinky ani hrdinové (abych byl korektní) ve mně nevzbuzovali žádný zájem ani sympatie. Některé případy byly zajímavé, ale zpracovaní nic moc. Sherlock s Watsonem na mě působili jako dvojka zkrachovalců a partička příležitostných detektivů to byl děs běs. Potencionál to mělo, ale zpracování to úplně zabilo. Pro mě obrovské zklamání. 40 % je úplné maximum, které mohu tomuto seriálu přidělit.

 • 80%
  0
  0
  30. 4. 2021
  Hellboy (2019)

  Hellboy je zkrátka ďábel. Zjevně není moc velký myslitel a problémy řeší radši pěstí a přesně to je ta zábava. Guillermo del Toro ho má evidentně rád, a na filmu je to vidět. Ron Perlman se do role taky perfektně hodí. Roden je taky slušnej záporák. Určitě se to dalo natočit líp, ale pro mě je to dobrý dost. Zábavná komiksárna.

 • 80%
  0
  0
  30. 4. 2021

  Tlusťoujčkej Ryan Reynolds je skvělej, hokejovej zápas taky. Amy Smartová s Annou Farisovou jsou perfektní. Chris Klein je pěknej slizoun. Rogěr Kumble to zrežíroval obstojně a ztím mě od něj pobavil jen tenhle film. Vrchol scénáristického umu Adama "Texe" Davise.

  • Amy Smartová, Anna Farisová
  • 85%
   0
   0
   24. 4. 2021

   Zasloužených 85 % Ta parta bab je úžasná. Manžel respektive tatínek se na nich silně podepsal. Ale ta hodina a půl s nimi mě fakt bavila. Chlapi jsou tam taky a nejsou špatný, ale film se věnuje spíše ženské části obsazení. Jsem rád, že jsem na tenhle film na Netflixu narazil. Pihlu Viitalu (Mina z Jeníčka a Mařenky) bych nepoznal, ale rád jsem jí zase spatřil. Neri Marcorè mě taky baví. Cristina Comencini režisérka a spoluscénáristka odvedla pěknou práci a velmi příjemně mě překvapila.

  • 90%
   0
   0
   23. 4. 2021

   Při prvním pohledu na upoutávku jsem si řekl: "Dee Snider nasadil dredy a opravuje auta? Kašlu na to." Pak jsem ale shlédl pár dílů a musím říci, že ač jsem viděl mnoho seriálu o úpravách, přestavbách a stavbách aut, tenhle je na úplné špičce. Takže jsem tohle dílko shlédl celé a těmhle chlapům tu práci, emoce a trable věřím. Michael Hall má sice problém s nezadržitelným nutkáním kupovat staré vraky, ale sledovat cvrkot v jeho dílně a život v jeho okolí je zábava. Takže zatím tři řady a těším se na další.

  • 95%
   0
   0
   20. 4. 2021
   Nikdo (2021)

   Jo, jo. Bez Christophera Lloyda by to bylo za silných 80 %. On tomu přidal těch dalších 15 %. Odenkirk na sobě na starý kolena dost zamakal a čističe jsem mu věřil. Taky mě dost potěšil Ironside, záporák mého mládí. Ilja Viktorovič Najšuller zběsilé filmy umí a nudit se u jeho filmů nestihnete. Takže za mě dobrý a škoda že nemůžu přinést producentům prachy do kina. Na tohle bych určitě šel. Vypadá to tak, že John Wick má rád pejsky a pan Mansell kočky. Jejich domácím mazlíčkům bych se určitě ráčil vyhnout.

   • Odenkirk, Lloyd, RZA
   • 80%
    0
    0
    31. 3. 2021
    Vidláci (1997)

    Takže co? Rok 1997 oba hlavní představitelé na vrcholu. Přiznávám, mám oba rád, takže mě film s nimi baví. Ale nevidím důvod, proč by neměl bavit kohokoli. Celkem zajímavé prostředí, zápletka sice ohraná, ale snesitelná. Pro mě je to zkrátka zábavný film u něhož rád strávím skoro dvě hodinky a nevidím je jako ztracený čas. No možná ze mě mluví i trochu nostalgie, ale rád zkrátka vidím Kirstie s Timem ve formě a rád se s nimi pobavím.

    • Kirstie Alley, Tim Allen
    • 80%
     0
     0
     29. 3. 2021

     Tak co k tomu napsat? Vypadá to jako blbost, ale je to zábavná blbost. Rheborg jako Kenny je perfektní, mladý Skarsgård je ucházející a na Abrahamsenovou se pěkně dívá. Zloduch a jeho noshledi jsou úžasný a generál Sudoko taky. Triky mi vůbec nevadily. Některý hlášky jsou smrtící. Pohodový film a těch 80 % je podle mě zasloužených. Škoda že není pokračování

    • 65%
     0
     0
     17. 2. 2021

     Tak vida kam se poděla otravná ségra z filmu Ztraceni ve vesmíru. Lehce nadprůměrná detektivka z pro mě neobvyklého prostředí. Celé je to taková Hallmarkovská klasika. Příjemní herci, dobrá výprava, hudba taky ujde, režisér ví co dělá. I scénář je plně Hallmarkovský - nic závažného neřešit a přinést příběh, který má sloužit k hodinu a půl dlouhé zábavě. No a to se povedlo.

    • 85%
     0
     0
     13. 2. 2021

     No tak nemusí být v každém westernu Clint a přestřelka za přestřelkou. Tady se zkrátka hlavní hrdinové pomalu šinou krajinou Texasu a prožívají cestu světem, který se probírá po občanské válce (a je to sakra nepříjemný probírání). Greengrass to opět zvládl, Hanks také. Jen mi připadá že Tom Hanks v posledních filmech hraje stejné typy (aby se nám nezaškatulkoval). Ne že by to vadilo, hraje je dobře. Casting se vůbec vydařil (T. F. Murphy, F. Hechinger), ale perfektní je Helena Zengelová. Ta je i přes své mládí zkušenou herečkou a bez obtíží drží krok s Tomem Hanksem. Dalším obrovským kladem je hudba. Do filmu zapadá a Howard stvořil perfektní kousek. Takže fandům westernu vřele doporučuji.

     • Zengelová, Maislerová, Howard
     • 60%
      0
      0
      2. 2. 2021
      Superlópez (2018)

      No, že bych se lámal celý film to ne, ale pár vtipů tam bylo (a některé dost dobré). Hlavně starý López byl pro mě zdrojem zábavy. Takže Javier Ruiz Caldera u mě zatím boduje. Divný je, že herečky a herci nepůsobí moc sympaticky, ale stejně se to dá překousnout. Takže kdo chce shlédnou nenáročnou komedii, ať dá tomuto filmu šanci. Nebude se za břicho popadat celý film, ale zasměje se.

      • Pedro Casablanc
      • 80%
       0
       0
       1. 2. 2021

       Takže zatím po pilotním dílu spokojenost. Až na Tudyka a Reynoldse pro mě neokoukaní herci. Komiksová předloha musí být dobrá a zařazování mimozemšťana do maloměsta probíhá zatím dost dobře. Tudyk by tenhle seriál mohl dovést ke zdárnému konci a možná i k další řadě.

       • Tudyk, předloha
       • 60%
        0
        0
        16. 1. 2021
        Za čárou (2021)

        Je to podle mě lehce nad průměrem. Takže z mého hlediska kolem 60 %. Håfström je pro mě zatím jen tvůrce prvního Plánu útěku (ale to je spíš moje chyba). Tady nic nepokazil, scénář je trochu nevyrovnaný, ale celkově ujde. Herecké výkony dobrý (ale vyzdvihl bych Mackieho, kterému Idris slušně sekunduje), akce obstojná. Hudba dobrá. Takže nelituji těch ca. dvou hodinek strávených u tohoto díla.

        • Mackie, Idris
        • 85%
         0
         0
         3. 1. 2021
         Cobra Kai (2018)

         Tak to jo! Návrat do 80-tých let. Zabka a Macchio vytažení z hlubin zapomnění, pak se připojil i Martin Kove. K tomu ve druhé řadě Garrison, Thomas, O´Dell a ve třetí Tamlyn Tomita, Traci Toguchi, Yuji Okumoto a Dee Snider! A jako třešnička na dortu Elisabeth Shue. Jednotlivé série se pro mě vždy rozjížděly pomalu, ale ke konci vždy dostaly správné grády. Pro milovníky a pamětníky 80-tých let a filmové tvorby z té doby je tenhle seriál zkrátka bomba. Nutno dodat že nejen pro ně. Takže hurá a jen tak dál.

        • 95%
         0
         0
         18. 12. 2020

         Doprčic! Ještě, že jsem s první sérií začal 17. 12. 2020 ve 22.30 jinak bych dostal 18. 12. 2020 ve 02.00 po dokoukání posledního dílu infarkt. To jsem fakt zvědavej na to, až dneska odstartuje druhá řada. Čekat rok - to bych byl doopravdy naštvanej. Ty scénáristi by měli dbát na zdraví diváků. Jestli druhou sérku zakončí stejně - to jsem teda fakt zvědav co budu dělat.

        • 20%
         0
         0
         11. 12. 2020

         Nejsem schopen to dokoukat. Pěkné obrázky, rádoby cool hudba, akce, figury - ale nic mě nezaujalo. Po půlce filmu jsem to vzdal. Příšerně mě to nudilo a postavy se chovaly strašně debilně. Mám hrůzu z toho co tyhle dva ( Adil El Arbi, Bilall Fallah) udělaj z Policajta z Beverly Hills. Kam se tenhle film hrabe na Miami Vice, tam to co nám chce servírovat bylo už v 80-tých letech a mnohem lepší.

        • 85%
         0
         0
         6. 12. 2020

         Tak teda dost překvapení. Brazilskej vánoční film a já? Koho by to napadlo. Že by jen čistá komedie? Tak možná i když ve druhé půlce se to mění. Hlavní hrdina je teda pořádná tlama a jen díky tomu že mi nebyl sympatický, bych se na film možná nedíval. No a prohloupil bych. Takže kdo chce vidět tak trochu jinou komedii o Vánocích tak tomu doporučuju tenhle film. Herce jsem vůbec neznal (kurnik z brazilských herců znám snad jen Mouru a z hereček tak Baccarinovou, Bolkanovou a Bragovou), takže se není co divit. Ale byli všichni příjemní a hráli dobře, režisér to taky zvládnul.

        • 65%
         0
         0
         5. 12. 2020

         Dobrý hlášky, dobrá hudba, ujetý figury, dost blbej českej název. Trochu hodně ulítlá německá vesnice. Detlev Buck kdo to je? Vzhledem k tomu že i scénárista tohoto filmu, tak musí v poslední době na něčem silně frčet, protože si jinak to panoptikum v tomhle filmu nedokážu vysvětlit. No ale těch 65 procent si to zaslouží.

        • 85%
         0
         0
         27. 11. 2020

         Nejprve jsem výše hodnotil americký remake. Po dalším shlédnutí musím uznat, že se mi ty filmy zkrátka líbí stejně. Neeson je o něco více charizmatický než Skarsgard (a Neesona mám zkrátka radši), ale tenhle film má zase Bruno Ganze. Herecky je to bomba a Skarsgard je hodně uvěřitelný. Takže kdo chce krvavou vybíjenou, vzhůru k tomuto filmu, zábava zaručena.

        • 90%
         0
         0
         26. 11. 2020
         Mosul (2019)

         Věřím tomu, že tenhle film je hodně podobnej skutečnosti (ta je patrně horší). Humus, zmatek, špína, střelba na všechno, žádný slitování. Samozřejmě něco je v tomhle filmu navíc, ale nevadí to. Za tu syrovost - 90 procent. Dám to ještě jednou a možná hodnocení zvednu. Válka je svinstvo a tahle - obzvlášť velký svinstvo.

         • atmosféra, syrovost
         • 20%
          0
          1
          9. 11. 2020

          Takže o čem to bylo nevím. Hlavní hrdinka před 15 lety ojela všechno co mohla, otěhotněla a jak se dalo předpokládat neví s kým. Posléze se vrací s patnáctiletou dcerou a zopákne si to pod záminkou zjišťování otcovství. Předpokládám, že za patnáct let si to zopákne znovu s dalším děckem. Hvězdu za soundtrack a za pěkný MILFky. Rozhodně to nechci vidět znovu.

         • 85%
          0
          0
          10. 9. 2020

          Mohlo by to být možná o něco kratší, ale mě délka nevadila. Hawkes je tady dost dobrej, Forster a Collins Jr. taky. Záporákům dominuje Ratchford (kterýho jsem nejdřív vůbec nepoznal). A oba Nelmsové? Nic jsem od nich nečekal, vlastně je ani neznal a příjemně mě překvapili. Pro mě dobrá detektivka.

          • Hawkes, Forster, Collins Jr., Ratchford
          • 35%
           0
           0
           11. 8. 2020

           Takže takhle promrhat potenciál je obdivuhodné. Scénář stojí za houby, Branagh taky moc nezapracoval a casting je tragédie. Na druhou stranu hudba ujde, prachy jsou znát a délka je snesitelná. Farell hraje blbě, Denchovou asi chytl houser a představitel titulního hrdiny? Tak ten ve mě moc sympatií nevzbudil. Scénáristé to úplně zbabrali a Branagh? Ten jen potvrdil, že by měl zůstat u Shakespeara. Nic jiného mu režijně nejde a akční filmy už vůbec. Fanoušci knižní série zapláčou. Bavil mě snad jedině Gad a to je sakra málo.

            • snad úplně všechno
           • 80%
            0
            0
            23. 7. 2020
            Přežít (1991)

            Jo je to televizní film, triky vypadají podle toho. Má to ale slušnou atmosféru a veškerý personál odvedl lehce nadprůměrnou práci. Takže to vypadalo na 60 až 65 procent, ale na 80 procent to vytáhl Fred Ward (ten chlap mě zkrátka baví). Tenhle televizní film stojí za to zkouknout i kvůli Mooreové a Brownovi. V roce 1994 přišel i druhý díl (Hon na čarodějnice), tam ale Warda nahradil Dennis Hopper a bylo na škodu.

            • Mooreová, Ward, Brown
            • 80%
             0
             0
             19. 7. 2020
             Jak na věc (2002)

             Takže Grant ve svojí žánrové krabičce, ale vzhledem k tomu, že tyto postavy umí nemám s tím problém. Hoult je doopravdy divný a jeho maminka (Toni Colletteová) je ještě mnohem divnější. Oba ale zahráli dobře a film mě bavil. Výhrady mám jen k Weiszové (nepřipadá mi zrovna nejatraktivnější a nemám ji rád). Film je ale úplně v pohodě, dobře strávených 100 minut.

             • Colletteová, Grant, Hoult
             • 20%
              0
              0
              19. 7. 2020
              Cesty domů (2010)

              Takže je to o tom, že něčím se tvůrci a herci živit musí. Vzhledem k tomu, že takové seriály nejsou můj šálek kávy, přistupoval jsem k němu s despektem. Ten se naplnil. Po třech dílech, kdy mi osud hrdinů byl ukradený a seriál mě absolutně nezaujal jsem to vzdal. Takže ode mě 10 procent za snahu a 10 procent za pana Švehlíka. Nikdy více.

             • 60%
              0
              0
              30. 4. 2020

              Odpočinková pohodovka. Přiznám, že na shlédnutí tohoto filmu, to chce mít náladu. Je to dost pomalé hledání rodiny hlavního hrdiny a smyslu činů které se odehrály v jeho pěti letech. Není to žádný filmový skvost, ale lehce nadprůměrná cesta Peela k rodině. Herci dobří (obzvláště Hirsch překvapil), režie v klidu.

             • 85%
              0
              0
              21. 4. 2020
              Síla slov (2018)

              Zvláštní? Jo. Ale mě se to líbilo. Herci perfektní (McInnerny mě vždy překvapí), příběh dobrý. Zabavilo mě to, hodinka a půl uběhla a dojem velmi příznivý. Další co mě bavilo byla hudba. Takže jo, pro mě jo. Doporučuji už jen kvůli hercům.

              • Loweová, Nighy, McInnerny
              • hudba
              • 85%
               0
               0
               21. 4. 2020

               Dost dobrá "komedie". Ne že bych se mlátil smíchy, ale čas pěkně plynul a bylo to doopravdy jako život. Chvíli sranda, chvíli trága, chvíli smutek, chvíli nedorozumění. Dobrý film o vztazích v jedné rodině. Původně jsem to se díval jen kvůli von Dohnányimu a Fitzovi (které jsem znal z komedií "Mužská srdce" a "Srdce mužů... a jedna opravdová láska"), ale bylo to doopravdy velmi příjemné překvapení. Zejména Carolina Peters perlila. Divadelní předlohu jsem neviděl, ale něco takového je přesně pro divadelní pódium stvořené.

               • Petersová, von Dohnányi
               • 100%
                0
                0
                4. 2. 2020
                Byt (1960)

                Co dodat? Jack Lemmon to byl herec který nezkazil snad žádný film a Shirley MacLaine tady byla úžasná. Tuhle romantickou komedii mám zkrátka rád a na ústřední duo se vždycky s radostí podívám. Billy Wilder byl komediální génius a režisérská extratřída. Padesátá léta v USA to byl asi pěkný frmol. Kolikrát jsem tenhle film viděl nevím, ale vždycky se dobře bavím. Všichni tvůrci tohoto dílka odvedli skvělou práci a největší bomba je, že i po šedesáti letech mě zkrátka baví.

                • MacLainová, Lemmon, Wilder
                • casting
                1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

                OMůj oblíbený uživatel

                0 ×

                Poslední aktivita