p.a.douch
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 100%
  0
  0
  4. 2. 2020
  Byt (1960)

  Co dodat? Jack Lemmon to byl herec který nezkazil snad žádný film a Shirley MacLaine tady byla úžasná. Tuhle romantickou komedii mám zkrátka rád a na ústřední duo se vždycky s radostí podívám. Billy Wilder byl komediální génius a režisérská extratřída. Padesátá léta v USA to byl asi pěkný frmol. Kolikrát jsem tenhle film viděl nevím, ale vždycky se dobře bavím. Všichni tvůrci tohoto dílka odvedli skvělou práci a největší bomba je, že i po šedesáti letech mě zkrátka baví.

  • MacLainová, Lemmon, Wilder
  • casting
  • 100%
   2
   0
   10. 1. 2020
   Na nože (2019)

   Daniela Craiga nemám rád (protože Bond), ale v tomhle filmu mě fakt hodně bavil. Obsazení bylo skutečně skvělý a rád jsem znovu viděl hlavně Dona Johnsona a Jamie Lee Curtisovou. Rian Johnson má patrně dost načtenou Agathu a Benoit Blanc je hodně dobrá postava (v pozadí vidím Hercula). Johnson má slušně nakročeno ke vzniku dobré filmové série a nebál bych se ani přesunu na TV. Snad vyplodí nebo vybere další dobrý scénář. Takže tomu kdo má rád detektivky s Jane Marplovou a Herculem Poirotem tento film vřele doporučuji a samozřejmě nejen jemu. Je to dobrá a zábavná detektivka a hodně se těším na dvojku. Doufám že Craigovi budou znovu sekundovat LaKeith Stanfield a Noah Segan.

  • 60%
   0
   0
   26. 12. 2019
   Zaklínač (2019)

   Myslel jsem že mě bude vytáčet Cavill, ale ten mě nakonec vůbec nerušil (až na to že je z něj skoro vedlejší postava). Ženské postavy? Co to je? Vždyť i NPC ve hrách měly větší charisma. Pro mě to je jedna nesympatická ženština vedle druhý. Chlapi jsou tam ze slabochy, záporáky, rasisty, komický figurky a kanónenfutr. Prolínání časových linek je taky na houby. Postava žije, další díl je mrtvá a pak zase žije - zbytečný chaos. Lepší nadprůměr.

  • 80%
   1
   0
   9. 12. 2019

   Já se šel bavit, a to mně tenhle film splnil. Jasně není to taková bomba jako "Vítejte v džungli", ale neztrácí moc. Dva geronti zvládli svoje role s naprostým přehledem. Jumanji už není jen džungle a fauna se nám taky rozrostla. Původní parta opět bez problémů a i záporáci svojí roli splnili. Já se zkrátka bavil. Takže úplně v pohodě 80 %.

   • stará parta
   • DeVito, Glover
   • 85%
    0
    0
    29. 11. 2019

    Ranné dětství mám spojené s kačerem Saturninem a hlasem pana Hrubého. A ten dabing byl skvělý, nevím jak bych hodnotil, kdybych tento seriál mohl vidět dnes. Ale vzhledem k tomu, že si ho pamatuji i po padesáti letech tak si těch osmdesát pět procent patrně zaslouží.

    • Vladimír Hrubý
    • 80%
     1
     0
     29. 10. 2019

     Tak to jo, zasloužených 80 procent. Film je úplně v pohodě, nové postavy pěkně doplňují svět (a některé se zase moc nezdrží). Pěkně to odsejpá, žádný zbytečný zdržovačky. Vztahy mezi hlavními postavami fungují. Deutchová a její postava je velmi příjemným překvapením, to platí i pro Wilsona a Middleditche. Dawsonová trochu navíc, ale nakonec se dá taky snést. Takže kdo máte rád komedie a relax u filmu, palte do kina.

    • 85%
     2
     0
     19. 9. 2019

     Tak 85 procent je úplně zasloužených (vzhledem k zbytečně roztahaný první hodince). Takže první část filmu by zasloužila pokrátit, ale dá se snést. A závěr? Ten je luxusní od návratu do Mexika až po vietnamský tunely. Bomba. Titulky po závěru luxusní. Spokojenost.
     Co mě taky baví jsou recenzenti. U některých nevím jestli film vůbec viděli.
     Viz.: "silná ženská postava, nezávislá sexy mexická novinářka" "vyprázdněnému a generickému finále" (wtf), "podivnost Get the Gringo"??, "hlubší smysl i časoprostorová logika". A taky nevím co furt má valná část recenzentů za fobii z filmu Taken? To je teda tenhle film (Taken) jen kopií The Missing, nebo jakéhokoli filmu o únosu mladý holky a pomstě? Musím ovšem také říci, že s tím že mexický gangsteři se chovají jak banda hovad, je nutné souhlasit. Ale co by kdo chtěl za uvažování od "kanónenfutru" a hňupa co naštval Ramba.

    • 85%
     0
     0
     1. 7. 2019

     Solidní, doopravdy solidní americká verze skandinávského originálu. Nemůžu říci zda byla lepší kopie či originál, ale origoš mě k napsání komentáře nepřitáhl. Tenhle film má oproti originálu jeden obrovskej plus a to je Liam Neeson (ten chlap je lepší a lepší). Dobrý taky je, že si tuhle kopii nenechali Aakeson a Molandem vzít a zkazit. A pak, že prý nevstoupíš dvakrát do stejný řeky. Hodně velká paráda.

     • Neeson
     • Moland + Aakeson
     • 20%
      0
      1
      4. 6. 2019
      Upgrade (2018)

      Tak nechápu to hodnocení, proč takové nadšení? Všechny postavy byli snad retardovaný a navíc většina krajně nesympatická. Celá situace docela neuvěřitelná, ale to se dá odpustit. No, takže vím že chválen nebudu, ale film mě nebavil, s postavami jsem se nijak nesžil a bylo mi úplně jedno jak film dopadne. Takže pro mě špatný.

     • 55%
      0
      0
      4. 6. 2019

      No dal bych asi 40 procent, ale herecká účast některých stálic českého hereckého prostředí (obzvláště pana Němce) této pohádce zařídilo 15 procent navíc. Jinak je to takové neslané, nemastné. Hlavní hrdina nijaký, ale peklo se docela povedlo. Lábus jako vždy standart, čerti dobří.

      • Němec, Lábus
      • 85%
       0
       0
       4. 6. 2019
       Shazam! (2019)

       Úplná pohoda. 132 minut? Vůbec mně to nepřišlo. Samozřejmě vata byla, ale dalo se to vydržet. Levi perfektní, hudba dobrá. Postavy sympatické, Strongův záporák dobrý (hlavně jeho zásluhou). Sandberg celkem překvapil. Moc jsem mu nevěřil, ale zvládl to. Zdá se že DCEU se zdá se vydalo správným směrem.

       • Levy
       • 95%
        0
        0
        3. 6. 2019

        Pro mě důstojné pokračování. Více prostoru pro Simona Warda a Faye Dunawayovou + výkon Michaela Gotharda to je pro mě plus. Jinak barvitější, výpravnější a jak jsem již psal velmi důstojné pokračování. Taky je potřeba zmínit dobrý hudební doprovod stvořený Lalo Schifrinem.

       • 95%
        0
        0
        3. 6. 2019

        Jelikož si, při shlédnutích filmů vydávajících se za filmy o třech mušketýrech, stále víc a víc vážím tohoto filmu (i jeho pokračování) dávám 95 procent. Je to nejen díky tomu, že tento film si nejen nehraje na revoluční přesuny v čase, drží se díla i co se týče charakterů a nepálí se zde z létajících lodí. Výprava je super, obsazení také a herci jsou ve vrcholné formě a chemie mezi nimi funguje skvěle (Christopher Lee byl skvělý). Humor mi v tomto filmu nevadí. Pro mě to Richard Lester zvládl a jeho sérii o mušketýrech mám rád.

        • Lee, Reed, York, Chamberlain, Finlay a Heston
        • 40%
         0
         0
         4. 11. 2018

         Sakra Kennethe, co to mělo být? Parodie na Hercula? Ten knírek byla zběsilost, jak střih tak barva. A ty melodramatický vsuvky?? Film za 40 procent, a pro mě velký zklamání z toho zmařeného castingu. Zatím nejhorší Orient Expres co jsem viděl.

          • Poirot
         • 90%
          1
          2
          31. 12. 2017

          Takže rozhodně nejpovedenější zfilmované dobrodružství tohoto komiksového hrdiny. Dobře vyvážený co se týče humoru. Zjevně se zkrátka nechtěl brát Thor moc vážně, ale nepřehnal to. Do universa se nám přidali další postavy. U některých bych byl i zvědav na další vývoj (En Dwi Gast). U Scurgeho mě naopak štve, že již rozveden nebude a myslím že ho scénáristi poněkud odflákli. Blanchettová jako Hela dost dobrá. Celkově u mě tenhle film zabodoval.

          • humor
          • 65%
           0
           0
           31. 12. 2017

           Ač tady měla být za hlavní hvězdu Amy Schumerová, u mě si tenhle film ukradla pro sebe Goldie Hawnová. Tahle komedie není žádný zázrak, ale rozhodně neurazí a člověk se zasměje. No, a to od komedie čekám - zasmát se. Takže jestli tenhle film dávají zrovna v telce a vy se chcete zasmát - klidně si ho pusťte. Možná bych přidal na kadenci vtipů, ale nemůžu chtít všechno. Některé hlášky obou dam jsou dost dobrý.

           • Goldie
           • 85%
            4
            0
            30. 12. 2017

            Jdete se do kina bavit? Jděte na Jumanji. Musím říct, že mi tenhle film sedl. Sympatičtí jsou jak představitelé hrdinů z reálného světa (Isemanová, Turnerová, Blain a Wolff), tak jejich alter ega ze hry. Gillanová, Black, Johnson, Hart a Jonas jsou sice o něco lepší. Je to ale hlavně proto, že Ti měli velkou šanci pořádně se vyblbnout. Bobby Cannavale jako zloduch taky ujde. Jake Kasdan to zvládl obstojně. Jumanji se nesnaží původní film kopírovat a tvůrci udělali dobře. Takže můžu jen vřele doporučit.

           • 85%
            1
            0
            30. 12. 2017
            Bright (2017)

            Tak to jo!! Film je úplně v pohodě. Universum je pěkně nahozený. Orkové, elfové a lidi smíchaný v jednom kotli. Moc pěkný. Postavy dobrý. Škoda, že Smith tomu nedal větší nadstavbu. Edgerton dobrý, Rapace a její komando - to byli slušní zloduši. Zbytek taky ušel (zejména Fryová, Ramírez a Anderson). Ayer to taky zvládl dobře. To že je v plánu druhý díl mě potěšilo. Takže jen tak dál. Mohlo by se to vymanit ze stínu Lebkounů a nezůstat jen u filmů. Seriál z tohoto světa by mohl pobavit.

           • 100%
            5
            0
            14. 12. 2017

            Pane jo co by kdo chtěl? Jednou je to samý "To je jako původní trilogie.", "Furt se opakujou." No a teď jim tam Johnson smahne něco původního, a máme tady zase: "To neni jako původní trilogie." "Ničej nám původní kánon." Pro mě paráda. Návrat Luka je impozantní a Yoda taky perlí. Ren a Hux se jako záporáci dobře doplňujou. Rey a Finn se někam vyvíjej a zdaleka mě tolik nevadí jako v VII. Do toho nové postavy Rose a DJ (na toho jsem obzvláště zvědav a doufám, že jeho postava bude dále rozvinuta). Docela jsem zklamán, že Johnson nebude pokračovat i v IX. Za mě spokojenost a velká paráda.

            • Johnson
            • Hamill, Del Toro
            • 85%
             3
             2
             19. 11. 2017

             Do kina se chodím bavit, a to tenhle snímek splňuje. Bavil jsem se dobře. Možná by to dopadlo hůř, kdyby to nepřevzal Whedon. Snyderův přístup mě nebaví. V Lize spravedlnosti bych ještě pár scén vynechal, ale nešť. Celkově mě zkrátka film bavil. Spolek hrdinů je ucházející, jejich představitelé to v klidu zvládli. Hudba mi taky nevadila, triky v pohodě. Pravda na záporákovi si mohli dát víc záležet, takže snad příště. Jinak je třeba čekat až na konec titulků.

             • Miller, Irons
             • 90%
              0
              0
              18. 11. 2017

              Tak co dodat? Perfektní a poněkud zvláštní western. Clint velmi dobrý, ostatní osazenstvo rozhodně nezaostává. Begley, Hingle, Johnson, Dern, Steele. V neposlední řadě Inger Stevensová (škoda, že neměla víc času - tím nemyslím v tomto filmu). Co víc si přát? Nic. Na tenhle western se dá podívat i takřka po padesáti letech. Od Teda Posta je to taky moc dobrá práce.

              • Inger Stevensová
              • 85%
               0
               0
               10. 11. 2017

               Takže ač měl Michal Dlouhý velkou konkurenci, tak jako kapitán Michal Exner obstál se ctí. Jednotlivé případy byly perfektně zasazené do současnosti. Casting výborný. Zejména okolí pana kapitána bylo zahráno skvěle. Bravo pánům Vondráčkovi a Novotnému. Jednotlivé případy obsazeny exkluzivně a herecké výkony velmi pěkné i od některých ne-herců (alespoň pro mě)- Tofi, Erbová. pan Karas režii také zvládl. Jediné co bych tomu seriálu asi vytkl, bylo dělení případů na dvě části. Jinak za mě spokojenost.

              • 80%
               0
               0
               10. 11. 2017
               Zulu (2013)

               Tak tenhle film jsem viděl někdy před rokem a docela mě překvapil. To že Whitaker bude minimálně dobrý jsem čekal, ale že s ním bude držet krok Bloom to teda ne. Detektivka je to zajímavá a moc se s tím nemaže. Salle nejen režíroval, ale i spolupracoval na scénáři, takže věděl jak to natočit a povedlo se mu to. Takže kdo neviděl má dnes (12. 11.) na Primě šanci, já se na to kouknu znovu.

               • Orlando Bloom
               • 80%
                0
                0
                6. 11. 2017

                Za mě dost dobrý. Gérard Jugnot překvapil. Nejen jako herec, ale hlavně všechno zvládl i jako režisér. Přerod pana Batignola zahrán dost dobře. Pan Batrignol zkrátka pochopil, že hranice morálky překročit nemůže a já to Jugnotovi věřil. Takže já se bavil a přemýšlel u tohoto filmu o tom, jaký to v té době muselo být svinstvo.

                • Gérard Jugnot
                • 70%
                 0
                 0
                 6. 11. 2017

                 Vcelku průměrný film, s nadprůměrnou Michelle Pfeifferovou. Moc komiky tady nezažijete, ale naštěstí všechno vytrhne pohled na mladou Michelle. Taky se tady ukáže Nancy Travisová, a pak už pro mě stojí za zmínku jen Mercedes Ruehlová. Takže kdo nemá rád osmdesátkový filmy moc se nepobaví, ale zase tenhle film nijak neublíží a dokoukat se dá bez problémů.

                 • Michelle Pfeifferová
                 • 95%
                  0
                  0
                  28. 10. 2017
                  Kutil Tim (1991)

                  Tento seriál jsem docenil až v současné době při sledování na Nova 2. Chemie mezi Allenem a Richardsonovou je úžasná. Vůbec celá rodinka a její okolí působí sympaticky. V dnešní hyperkorektní době by podobný seriál, u společnosti jako je Disney, patrně neměl šanci vzniknout. Takže za mě, i přes některé slabší díly zejména ke konci seriálu - 95 %.

                 • 80%
                  0
                  0
                  15. 9. 2017
                  The Orville (2017)

                  Nerad bych The Orville přechválil, proto zatím těch 70 procent. Zatím to teda parodií na Star Trek moc nepřipomíná. Takový Galaxy Quest se takhle zkrátka nedržel. Ale pro fandu sci-fi je to příjemná podívaná, postavy zajímavé a jsem celkem zvědav na další vývoj. Po další epizodě budu hodnocení aktualizovat.
                  10. 11. 17: Takže zatím jsem shlédl 8 dílů a zvedám hodnocení o 10 %. Postavy jsou dobré, děj dílů se nesoustředí jen na kapitána Mercera, ale představuje nám i členy posádky. Posádka zajímavá (u mě vede Isaac). Do toho jsou v každém díle k vidění zajímaví hosté - Theronová, Neeson, Lowe, Tambor, Thompson atd. Pro mě tento seriál zapadá do světa Star Treku mnohem více než ST: Discovery.
                  Takže po shlédnutí celého seriálu se jen ptám, jak mohla CBS tak vybouchnout. Tenhle seriál je pro mě právoplatný zástupce světa Star Treku.

                 • 85%
                  0
                  0
                  30. 8. 2017

                  Jakže? Rok 1936? Tajemný komorník a šílená rodinka dokážou určitě pobavit. Hlavně v první polovině filmu po sobě postavy pálí neuvěřitelné hlášky. K tomu přidejme skvělé obsazení, kterému vévodí Carole Lombardová v roli poněkud přitroublé a infantilní dcerušky. Dále stojí za pozornost Mischa Auer v roli příživníka Carla (zejména jeho gorilí scéna). Rozhodně bych ale nechtěl snížit ani ostatní přítomné herečky a herce. Tenhle film mě velmi pobavil. Silné čtyři hvězdy.

                 • 80%
                  0
                  0
                  27. 8. 2017

                  Tahle série přišla v roce 2006 se dvěma případy Jesseho Stonea. Tenhle případ nám ukáže všechny staré známé. Znovu poklidné tempo, chmurná atmosféra a dobrý detektivní příběh. Jesse se stává čím dál umanutější a nekompromisnější.Velký potlesk pro Harmona se Selleckem, kteří si příběhy o Jessem dělají podle svého.

                  • Harmon + Selleck
                  • 80%
                   0
                   0
                   27. 8. 2017

                   Tenhle film je stejný jako jeho hlavní hrdina. Nikam se moc nežene, ale vždycky dojde kam chce. Poctivá detektivka. Zločinci příliš pozdě pochopili, že podceňovat Jesseho Stonea se nevyplácí. Dobře zahraná - hlavně Selleck perlí. Tahle série se nám tímto dílem pěkně rozeběhla. Kdo má rád ne příliš akční detektivky přijde si na své.

                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

                  OMůj oblíbený uživatel

                  0 ×
                  Sdílet tuto stránku: 

                  Poslední aktivita

                  Sdílet tuto stránku: