p.a.douch
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 90%
  1
  2
  31. 12. 2017

  Takže rozhodně nejpovedenější zfilmované dobrodružství tohoto komiksového hrdiny. Dobře vyvážený co se týče humoru. Zjevně se zkrátka nechtěl brát Thor moc vážně, ale nepřehnal to. Do universa se nám přidali další postavy. U některých bych byl i zvědav na další vývoj (En Dwi Gast). U Scurgeho mě naopak štve, že již rozveden nebude a myslím že ho scénáristi poněkud odflákli. Blanchettová jako Hela dost dobrá. Celkově u mě tenhle film zabodoval.

  • humor
  • 65%
   0
   0
   31. 12. 2017

   Ač tady měla být za hlavní hvězdu Amy Schumerová, u mě si tenhle film ukradla pro sebe Goldie Hawnová. Tahle komedie není žádný zázrak, ale rozhodně neurazí a člověk se zasměje. No, a to od komedie čekám - zasmát se. Takže jestli tenhle film dávají zrovna v telce a vy se chcete zasmát - klidně si ho pusťte. Možná bych přidal na kadenci vtipů, ale nemůžu chtít všechno. Některé hlášky obou dam jsou dost dobrý.

   • Goldie
   • 85%
    4
    0
    30. 12. 2017

    Jdete se do kina bavit? Jděte na Jumanji. Musím říct, že mi tenhle film sedl. Sympatičtí jsou jak představitelé hrdinů z reálného světa (Isemanová, Turnerová, Blain a Wolff), tak jejich alter ega ze hry. Gillanová, Black, Johnson, Hart a Jonas jsou sice o něco lepší. Je to ale hlavně proto, že Ti měli velkou šanci pořádně se vyblbnout. Bobby Cannavale jako zloduch taky ujde. Jake Kasdan to zvládl obstojně. Jumanji se nesnaží původní film kopírovat a tvůrci udělali dobře. Takže můžu jen vřele doporučit.

   • 85%
    1
    0
    30. 12. 2017
    Bright (2017)

    Tak to jo!! Film je úplně v pohodě. Universum je pěkně nahozený. Orkové, elfové a lidi smíchaný v jednom kotli. Moc pěkný. Postavy dobrý. Škoda, že Smith tomu nedal větší nadstavbu. Edgerton dobrý, Rapace a její komando - to byli slušní zloduši. Zbytek taky ušel (zejména Fryová, Ramírez a Anderson). Ayer to taky zvládl dobře. To že je v plánu druhý díl mě potěšilo. Takže jen tak dál. Mohlo by se to vymanit ze stínu Lebkounů a nezůstat jen u filmů. Seriál z tohoto světa by mohl pobavit.

   • 100%
    5
    0
    14. 12. 2017

    Pane jo co by kdo chtěl? Jednou je to samý "To je jako původní trilogie.", "Furt se opakujou." No a teď jim tam Johnson smahne něco původního, a máme tady zase: "To neni jako původní trilogie." "Ničej nám původní kánon." Pro mě paráda. Návrat Luka je impozantní a Yoda taky perlí. Ren a Hux se jako záporáci dobře doplňujou. Rey a Finn se někam vyvíjej a zdaleka mě tolik nevadí jako v VII. Do toho nové postavy Rose a DJ (na toho jsem obzvláště zvědav a doufám, že jeho postava bude dále rozvinuta). Docela jsem zklamán, že Johnson nebude pokračovat i v IX. Za mě spokojenost a velká paráda.

    • Johnson
    • Hamill, Del Toro
    • 85%
     3
     2
     19. 11. 2017

     Do kina se chodím bavit, a to tenhle snímek splňuje. Bavil jsem se dobře. Možná by to dopadlo hůř, kdyby to nepřevzal Whedon. Snyderův přístup mě nebaví. V Lize spravedlnosti bych ještě pár scén vynechal, ale nešť. Celkově mě zkrátka film bavil. Spolek hrdinů je ucházející, jejich představitelé to v klidu zvládli. Hudba mi taky nevadila, triky v pohodě. Pravda na záporákovi si mohli dát víc záležet, takže snad příště. Jinak je třeba čekat až na konec titulků.

     • Miller, Irons
     • 90%
      0
      0
      18. 11. 2017

      Tak co dodat? Perfektní a poněkud zvláštní western. Clint velmi dobrý, ostatní osazenstvo rozhodně nezaostává. Begley, Hingle, Johnson, Dern, Steele. V neposlední řadě Inger Stevensová (škoda, že neměla víc času - tím nemyslím v tomto filmu). Co víc si přát? Nic. Na tenhle western se dá podívat i takřka po padesáti letech. Od Teda Posta je to taky moc dobrá práce.

      • Inger Stevensová
      • 85%
       0
       0
       10. 11. 2017

       Takže ač měl Michal Dlouhý velkou konkurenci, tak jako kapitán Michal Exner obstál se ctí. Jednotlivé případy byly perfektně zasazené do současnosti. Casting výborný. Zejména okolí pana kapitána bylo zahráno skvěle. Bravo pánům Vondráčkovi a Novotnému. Jednotlivé případy obsazeny exkluzivně a herecké výkony velmi pěkné i od některých ne-herců (alespoň pro mě)- Tofi, Erbová. pan Karas režii také zvládl. Jediné co bych tomu seriálu asi vytkl, bylo dělení případů na dvě části. Jinak za mě spokojenost.

      • 80%
       0
       0
       10. 11. 2017
       Zulu (2013)

       Tak tenhle film jsem viděl někdy před rokem a docela mě překvapil. To že Whitaker bude minimálně dobrý jsem čekal, ale že s ním bude držet krok Bloom to teda ne. Detektivka je to zajímavá a moc se s tím nemaže. Salle nejen režíroval, ale i spolupracoval na scénáři, takže věděl jak to natočit a povedlo se mu to. Takže kdo neviděl má dnes (12. 11.) na Primě šanci, já se na to kouknu znovu.

       • Orlando Bloom
       • 80%
        0
        0
        6. 11. 2017

        Za mě dost dobrý. Gérard Jugnot překvapil. Nejen jako herec, ale hlavně všechno zvládl i jako režisér. Přerod pana Batignola zahrán dost dobře. Pan Batrignol zkrátka pochopil, že hranice morálky překročit nemůže a já to Jugnotovi věřil. Takže já se bavil a přemýšlel u tohoto filmu o tom, jaký to v té době muselo být svinstvo.

        • Gérard Jugnot
        • 70%
         0
         0
         6. 11. 2017

         Vcelku průměrný film, s nadprůměrnou Michelle Pfeifferovou. Moc komiky tady nezažijete, ale naštěstí všechno vytrhne pohled na mladou Michelle. Taky se tady ukáže Nancy Travisová, a pak už pro mě stojí za zmínku jen Mercedes Ruehlová. Takže kdo nemá rád osmdesátkový filmy moc se nepobaví, ale zase tenhle film nijak neublíží a dokoukat se dá bez problémů.

         • Michelle Pfeifferová
         • 95%
          0
          0
          28. 10. 2017
          Kutil Tim (1991)

          Tento seriál jsem docenil až v současné době při sledování na Nova 2. Chemie mezi Allenem a Richardsonovou je úžasná. Vůbec celá rodinka a její okolí působí sympaticky. V dnešní hyperkorektní době by podobný seriál, u společnosti jako je Disney, patrně neměl šanci vzniknout. Takže za mě, i přes některé slabší díly zejména ke konci seriálu - 90 %.

         • 80%
          0
          0
          15. 9. 2017
          The Orville (2017)

          Nerad bych The Orville přechválil, proto zatím těch 70 procent. Zatím to teda parodií na Star Trek moc nepřipomíná. Takový Galaxy Quest se takhle zkrátka nedržel. Ale pro fandu sci-fi je to příjemná podívaná, postavy zajímavé a jsem celkem zvědav na další vývoj. Po další epizodě budu hodnocení aktualizovat.
          10. 11. 17: Takže zatím jsem shlédl 8 dílů a zvedám hodnocení o 10 %. Postavy jsou dobré, děj dílů se nesoustředí jen na kapitána Mercera, ale představuje nám i členy posádky. Posádka zajímavá (u mě vede Isaac). Do toho jsou v každém díle k vidění zajímaví hosté - Theronová, Neeson, Lowe, Tambor, Thompson atd. Pro mě tento seriál zapadá do světa Star Treku mnohem více než ST: Discovery.
          Takže po shlédnutí celého seriálu se jen ptám, jak mohla CBS tak vybouchnout. Tenhle seriál je pro mě právoplatný zástupce světa Star Treku.

         • 85%
          0
          0
          30. 8. 2017

          Jakže? Rok 1936? Tajemný komorník a šílená rodinka dokážou určitě pobavit. Hlavně v první polovině filmu po sobě postavy pálí neuvěřitelné hlášky. K tomu přidejme skvělé obsazení, kterému vévodí Carole Lombardová v roli poněkud přitroublé a infantilní dcerušky. Dále stojí za pozornost Mischa Auer v roli příživníka Carla (zejména jeho gorilí scéna). Rozhodně bych ale nechtěl snížit ani ostatní přítomné herečky a herce. Tenhle film mě velmi pobavil. Silné čtyři hvězdy.

         • 80%
          0
          0
          27. 8. 2017

          Tahle série přišla v roce 2006 se dvěma případy Jesseho Stonea. Tenhle případ nám ukáže všechny staré známé. Znovu poklidné tempo, chmurná atmosféra a dobrý detektivní příběh. Jesse se stává čím dál umanutější a nekompromisnější.Velký potlesk pro Harmona se Selleckem, kteří si příběhy o Jessem dělají podle svého.

          • Harmon + Selleck
          • 80%
           0
           0
           27. 8. 2017

           Tenhle film je stejný jako jeho hlavní hrdina. Nikam se moc nežene, ale vždycky dojde kam chce. Poctivá detektivka. Zločinci příliš pozdě pochopili, že podceňovat Jesseho Stonea se nevyplácí. Dobře zahraná - hlavně Selleck perlí. Tahle série se nám tímto dílem pěkně rozeběhla. Kdo má rád ne příliš akční detektivky přijde si na své.

          • 90%
           1
           1
           27. 8. 2017

           Takže nečekal jsem nic, spíš průšvih než dobrý film. Ale byl jsem příjemně překvapen. Postupně jsem si zdejší hrdiny oblíbil. Jen škoda, že zdejší hrdinové a záporáci nebudou dále využiti. No a nakonec přijde i Darth Vader. Rozhodně tenhle film nijak nesnižuje kvalitu základní série. Ba dokonce se podle mě řadí mezi to nejlepší co zatím ve filmovém světě Star Wars vzniklo.

          • 85%
           0
           0
           27. 8. 2017
           Longmire (2012)

           No co napsat? Skvělý seriál. S přibývajícími sériemi mu sice trochu docházel dech, ale i špatný díl tohoto seriálu má velmi vysokou úroveň. Dobrý prostředí, dobrý obsazení. No a zase jsem měl možnost vidět Lou Diamonda Phillipse v dobrý roli. Pět sérií uteče jako nic.

           • Sackhoffová, Taylor, Phillips, Greene, McClarnon
           • Buckaroo Banzai mi hodně připomíná Dereka Flinta, ale dotahuje to ještě dál. Muzikant, vědec, zkušební vůdce všeho, lékař a já nevím co ještě - to je Buckaroo Banzai. Zběsilý film narvaný bláznivou a nesmyslnou akcí. Jakžtakž nad úrovní průměru tenhle film drží obsazení, ale na víc jak 55 procent to ani skvělý casting nevytáhne.

           • 85%
            0
            0
            27. 8. 2017
            The Rewrite (2014)

            Takže Marc Lawrence to u mě má jako režisér jako na houpačce. No a tenhle film se mu zase povedl. Hugh Grant je zřejmě jeho oblíbený herec a tady jim to zase jednou sedlo. Scénář je taky dost povedený a film pěkně odsýpá. Jestliže chce někdo strávit příjemný čas u dobré komedie, nechť si pustí tento film.

            • Lawrence jako režisér i scénárista
            • Tomeiová, Grant, Simmons,
            • 85%
             0
             0
             27. 8. 2017

             Takže rychlost a zběsilost u filmů z této série asi už nikoho nepřekvapí. Takže zde nastolíme alespoň chaos v zásadní otázce: Kdo je tady padouch a kdo hrdina? Ale ono o to vlastně už ani nejde. Chce to vypnout mozek a jít se bavit. Theronová je sice dobrá a ostatní členky obsazení se taky snaží, ale zdejší hoši je roznesli na kopytech. A teď už nemyslím Diesela. Ten bude mít za chvíli starosti aby mu jeho sérii neuzmuli pro sebe Johnson a Statham. F. Gary Gray zase jednou ukázal, že akční filmy mu jdou.

             • Johnson, Statham, Evans, Hivju
             • 80%
              0
              0
              25. 8. 2017

              Vala je sice jako představitel Exnera dobrý (Kodet se mi v roli kpt. Exnera líbí víc, ale budiž). Jeho souputníci jsou ovšem výborní. Vránová je excelentní. Sovák, Kemr, Libíček a další drží tento film doopravdy vysoko. Ivo Novák si podle knihy upravil scénář, přesně věděl co chce natočit a taky to udělal. Povedla se mu vtipná a zábavná detektivka.

              • Vránová, Sovák, Libíček, Kemr, Lipský
              • scénář a režie Ivo Nováka
              • 85%
               3
               1
               18. 8. 2017

               Pohoda. Mohlo by to být o pár minut kratší, protože pár slabších chvilek se najde. Jinak je to ale perfektní odpočinkový film. Samuel L. Jackson válí, Reynolds mu perfektně sekunduje. Akce je luxusní a Salma Hayeková taky. Soundtrack k tomuhle filmu dal dohromady génius.

               • Hayeková, Jackson, Reynolds
               • 70%
                3
                0
                9. 8. 2017
                Velký dar (2017)

                No rád bych to ohodnotil víc, ale jsem na velkých rozpacích. Asi záleží na náladě v které tento film sledujete. Pokud máte náladu sledovat vztahový drama určitě Vás film zaujme a bude sakra bavit. Pokud se chcete jen bavit, tak to tak příjemně strávený čas nebude. Film je ale pěkný, herci hrají dobře. Marc Webb mohl zamakat víc. Tenhle film zkrátka nikoho neurazí a pokud máte náladu na vztahové drama sáhněte po něm.

                • Mckenna Graceová, Lindsay Duncanová, Chris Evans
                • Marc Webb
               • 80%
                0
                0
                21. 7. 2017

                Edina a Patsy furt jedou svoje, až si z toho Marshall uvědomil, že je ženská. Super návrat starých známých - Matinka, Bubble i Saffy. Nástup na přehlídku a ranní probuzení je super. Já se bavil, konec byl taky dost dobrý: "Takže robertka už nepotřebuješ."

                • Fletcherová, Saundersová, Lumleyová
                • 80%
                 0
                 0
                 19. 7. 2017
                 Zloděj (1981)

                 Takže Caan když hraje drsňáka, tak je doopravdy drsnej. K tomu přidejme Weldovou, Belushiho, Farinu, Nelsona, Proskyho, v režijní sesli Manna a hudbu od Tangerine Dream a máme velmi dobrý film. Je vidět, že John Seybold psal z vlastních zkušeností. Příjemný překvapení.

                 • Caan
                 • 95%
                  1
                  0
                  19. 7. 2017
                  Četa (1986)

                  Pro mě je druhá polovina osmdesátých let Stoneovým režijním vrcholem. Četa je toho příkladem. Na tomhle filmu je dost vidět velké zapojení speciálních poradců (Dale, Ebenhoch). Také je znát účast Olivera Stonea v tomto konfliktu. Tohle dílo zkrátka funguje. Casting je výbornej a mnoho herců zde předvedlo svůj nejpůsobivější výkon (Quinn, Moses, Kevin Dilon, Orwig, Dale).

                 • 80%
                  0
                  0
                  19. 7. 2017

                  Takže co dodat? Dost vtipů bylo odhalenu už v traileru, ale nebojte budou i jiné. Je to úplně pohodová komedie a žádný jiný ambice než pobavit tento film nemá. Casting toho dílka se velmi povedl. Všemu samozřejmě kralují Hayeková a Derbez, ale i ostatní stojí za shlédnutí. Zejména bych vyzdvihl ještě Bellovou a Lowa. Ken Marino se režii věnuje čím dál víc a jde mu to. Dobrá komedie.
                  Recenze na Eurozprávách je skoro stejně srandovní jako film - doporučuji k přečtení.

                  • Derbez + Derbez
                  • Hayeková, Bellová, Welchová, Lavinová, Taylorová
                  • Low, Cera, Corddry, Huebel, Riggle
                  • 85%
                   0
                   1
                   19. 7. 2017

                   Pohodový restart filmů o Spidermanovi. Vyčítat puberťákovi, že se chová jako puberťák mi připadá trochu mimo. Hlavní hrdina se chová úměrně svému věku a filmu to nijak neubližuje. Keaton je trochu jiný Vulture než je zvykem, ale to mi vůbec nevadilo, naopak. Vstupy Downeyho a Favreaua byly taky v pohodě. Snad jen tetička May je trochu moc velká sexbomba, ale zde jde zase jen o zvyk a nijak to nerušilo. Jon Watts velké překvapení jak tenhle film zvládl. Takže abych to shrnul - velmi nadprůměrný film o Spidermanovi a rozhodně ho doporučuji.

                   • Downey, Keaton
                   • 90%
                    0
                    0
                    12. 6. 2017

                    Naprosto dokonalé zpracování knihy Václava Erbena. Kodet jako Exner perfektní. Hudba Oty Petřiny taky. Jediný kdo je podle mě obsazen nevhodně je Jana Boušková (tím nekritizuji její výkon, ale typ). Do role Lídy bych spíše obsadil Milenu Steinmasslovou. Herecké výkony všech velmi dobré. Mám toto dílo rád. Od roku vzniku jsem tenhle film viděl mnohokrát a vždy mi zvedl náladu.

                    • Gýrová, Kodet, Augusta, Čáp, Hardt, Lackovič, Zounar
                    • Steinmasslová
                    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
                    Sdílet tuto stránku:

                    Partneři: