Jedeme na teambuilding

58%
Jedeme na teambuilding
Česká lidová komedie Jedeme na teambuilding vypráví o korporátním workoholikovi Alešovi (Jakub Prachař), který je přeložen do nejhoršího oddělení společnosti, call centra, které má vést. Naštěstí (nebo bohužel) se blíží firemní teambuilding na Slovensku a Aleš tak dostane možnost se svými novými kolegy blíže poznat. Na tomhle táboře pro dospělé s jídlem a alkoholem zdarma nebudou chybět vulgarity, drogy ani sexuální harašení, jak to mají čeští komediální tvůrci rádi.Recenze: Jedeme na teambuilding

Kinobox.cz
30%

Sprostá a dětinská, avšak bohužel i nepříliš vtipná komedie stojí na stereotypech a vyhroceném podání předvídatelných situací. Nenabízí dostatek tvůrčí invence, aby nenápaditý materiál přetavila v něco skutečně zajímavého. Jde pouze o rutinně odvedenou zakázku stojící na známých hereckých tvářích, na druhou stranu u nás podobně čistokrevných komedií (které si nehrají na romantiku) během roku vznikne jen pár.


Pasadenka
Pasadenka
541 bodů
5
Několik úsměvů padlo, dokonce i jeden smích. :D Hele, asi obyčejná česká komedie, která se vymyká dvěmi věcmi. První, že zde slovenští herci mluví česky (a měli i logopedku :D) a druhá, že zde sexy hvězdu hraje miss ČR. (Jo, a neumí moc hrát, ale pořád lepší, než Smetana :D)

Jinak taková tradiční bláznivina, kdy banda exotů ukáže, že mají co nabídnout, dostaneme hromadu zrcadlení, kde se postavy propojí a zapadnou do sebe jak DNA :D Nějaká hra se stereotypy, trochu bizáru a… ne, neoplatí se na to chodit do kina. :D Je to obyčejný průměr, bez nápadu a zapamatovatelných postav.
ballvyr
ballvyr
141 bodů
3
od dychova komedie, plná uplnych stereotypů. alepsi ceska komedie, ale divný konec
Terez88
Terez88
76 bodů
10
nejlepší film

Dodatečné informace

Původní název:
Jedeme na teambuilding (více)
  • Česká republika Jedeme na teambuilding
Premiéra v ČR:
28. 12. 2023
Distributor:
CinemArt
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění