PinokKio
Komentáře

 • 95%
  0
  0
  5. 12. 2022

  Návod, jak ideálně zužitkovat osmihodinovku v práci, když se nic neděje a šéf je v trapu. Nejdřív se to trochu vleklo, ovšem jen do okamžiku, kdy za barelem proběhla docela odvážná šedesát devítka. Snad jen škoda, že všechny byly chlupatý a jen pár jich bylo vyholených. A taky že jsem vůbec nezahlíd kozy ..

 • 80%
  0
  0
  5. 12. 2022
  La La Land (2016)

  Kdyby... Do této chvíle příjemný, ale přece jen průměrný muzikál. Jenže poslední desetiminutovka byla tak skvělým Damienovým nápadem, nebo spíše jeho poctou, že se mi z hlavy jen tak nedostane.

 • 30%
  0
  0
  5. 12. 2022

  Zápletka o zbavení se násilnického manžela bývalky Karen docela ušla, jenže pak přišlo neskutečné WTF, které zafungovalo tak, jako že si ze mě režisér dělá prdel (tu Matthewa i Anne několikrát, dokonce přes celé plátno) ..

 • 55%
  0
  0
  5. 12. 2022

  V Emmerichových filmech se bohužel někdy až moc kecá, tudíž je osvěžením, že se jde po pár minutách rovnou do velkolepé akce. A stejně tak je u režiséra zvykem, že všechno musí být třikrát bombastičtější, takže kovové součástky ze všech těch vybuchujících lodí a letadel odlétají pomalu až do zadních řad kinosálu a lidi vřískají o poznání více. Nejspíš proto uběhlo těch 140 minut vcelku svižně a dalo se na to koukat. Jinak je to ale film bez emocí, bez scénáře a překvapivě i bez černochů ..

 • 75%
  0
  0
  5. 12. 2022

  Hledání krásy tam, kde ji hledat nechceme či spíš přehlížíme. Je to chvílemi (záměrně) odpudivé, dlouhé, zvrácené a opravdu experimentální, protože na dokument je to dost hrané a na film dost dokumentární. Ale zároveň je tenhle debut netradiční, hodně otevřený a překvapivý, takže ho z hlavy jen tak nevymažu ..

 • 90%
  0
  0
  5. 12. 2022
  Tenet (2020)

  Jeden z těch filmů, které nejen toužíte znovu vidět, ale hlavně potřebujete vědět, kolik kulišáren se v něm ještě schovává. A ideální je na to jít opětovně co nejdřív, tedy včera a za pár dní si to zase střihnout proti toku času na premiéru, klidně se svým druhým (třetím atd.) já v jiné řadě ..

 • 90%
  2
  0
  14. 9. 2022
  BANGER. (2022)

  BANGER. nasypal bílou lajnu fakt hodně vysoko. Myslel jsem si, že mě to tématem absolutně mine (teď už vím, kdo je Sergei Barracuda a Stacy Cruz), ale když pejsek s kočičkou řežou koks, tak je to jízda. Mišík a ochutnávač Bendig skvělej ..

 • 75%
  0
  0
  1. 9. 2022
  Rozpolcený (2016)

  Dvacet čtyři rozpolcených McAvoyů a jedna krásná okatá panenka Casey, kterou bych chtěl taky na hraní. A navíc se od scenáristického dna odrazil Shyamalan ..

 • 90%
  0
  0
  1. 9. 2022
  Pro Samu (2019)

  Ke stáru se nikomu do pekla nechce, ale proč by se v něm nemohli rodit děti? Třeba jako Sama, která o tom (zatím) nemá ani páru, ale věnovala mu svoje první krůčky i úsměvy v rytmu ustavičného bombardování, krve a smrti. Takové je Aleppo v době obléhání ruskou armádou ..

 • 80%
  0
  0
  1. 9. 2022
  Nikdo (2021)

  John Wick z kanclu v krizi středního věku ..

 • 20%
  0
  0
  1. 9. 2022
  Bumblebee (2018)

  V roce 1987 (kdy se to odehrává) bych u toho hýkal blahem a poté nonstop ukecával rodiče, ať mi sem nějak propašují hračku Bumblebeeho zpoza železné opony, jenže teď, po třiceti letech, jsou to pro mě dvě hodiny neskutečně dětinské nudy ..

 • 90%
  0
  0
  1. 9. 2022

  Když odcházíte z kina s tím, že 99 odpromítaných minut je málo a máte chuť na opakovaný nášup téhle černobílé všežánrové indies podívané, tak je něco pětihvězdičkově dobře. Je faktem, že režisérka není zrovna ve všem originální a do své prvotiny si půjčuje odevšad, co nakoukala jinde. Tempo filmu se střídá, občas se něco ve filmu nakousne a odpověď nepřijde nebo se střídají prapodivné scény (transvestita s balónkem, diskotéka) s těmi nezapomenutelnými (druhé setkání hlavních hrdinů, dealerův byt, finále), ale na druhou jako debut uhrančivé, nádherně natočené, upíří slečna i v hábitu tajemně krásná a soundtrack .. no, zvláštní, ale povedený.

 • 30%
  0
  0
  15. 5. 2019

  Děkuji pane Jančuro, že je filmová nabídka u vás v RegioJetu tak omezená (a wifina mizerná). Tohle byl totiž jediný film ve výběru, který jsem ještě neviděl. Ale k tomu mátovému čaji, co ve vlaku podáváte, se to docela hodilo, jelikož bylo potřeba si ho něčím pořádně osladit. Ideálně touhle romancí o seniorském sexu. Jen teď přemýšlím, co si pustím při další jízdě. Ajej, nějak mi to komplikujete ..

 • 95%
  1
  0
  15. 5. 2019
  Matka! (2017)

  Sugestivní drámo, jehož základním stavebním kamenem jsme my, resp. naše představa, kam směřovat totální chaos, který nám režisér servíruje. Někdo může vidět souvztažnost v pomoci uprchlíkům, která se může obrátit proti nám, jiný zas biblické výjevy, další z vás může pomyslet na mytologickou Gaiu. Každý, kdo se nebojí přemýšlet, si v tom najde cosi svého, mně se třeba vybavila májá z hinduismu. Výsledkem je skvěle zahraný, odtažitě natočený film, který mě v první polovině dost znervózňoval a v té druhé rovnou uvrhl do absolutní katarze. Tohle je Aronofskyho vybroušený diamant, ve kterém ti líní hledat odpovědi uvidí jen kus šutru ..

 • 80%
  0
  0
  15. 5. 2019
  Baby Driver (2017)

  "Co je to kurva za masku? - Austin Powers. - Doktor říkal Michael Myers. - Tohle je Mike Myers. - Měla to být maska z Halloweenu. - To je maska na Halloween. - Maska zabijáka z filmu "Halloween". - Jo ty myslíš Jasona. - Ne! Kurva!" Edgara Wrighta smysl pro humor nepřešel ani v téhle akční jízdě, která by se klidně obešla beze slov díky všudypřítomné hudbě ..

 • 70%
  0
  0
  13. 8. 2015
  Pinocchio (1940)

  Nejspíš moje nejoblíbenější biografie. Ovšem, nesmíte věřit všemu - já třeba vůbec neumím zpívat ..

 • 40%
  0
  0
  13. 8. 2015
  Pinocchio (2002)

  Robertovi se dá smát i beze slov, protože on sám je takovou komickou hříčkou přírody. Jenže v kůži Pinocchia je jeho výkon spíše k pláči. člověk mu tady prostě nemůže uvěřit ani ten dlouhej nos mezi očima ..

 • 30%
  0
  0
  13. 8. 2015

  Opravdu jsem tak natvrdlý a nudný? Navíc si mě pan Collodi hned od začátku vysnil nedřevěného, jen to srdíčko ponechal vyřezané. A když už jsem byl loutka, tak pěkně hnusná ..

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita