Místo zločinu Ostrava

59%
Místo zločinu Ostrava
Plakát traileru
Hlavními postavami seriálu je dvojice zdánlivě velmi odlišných kriminalistů – Ema (Pavla Beretová) a Honza (Stanislav Majer). Ona je přímočará, racionální a soutěživá, on je výbušný, náladový a bere si vše osobně. Ema se rozhodne zúčastnit výběrového řízení na šéfa mordparty a k velkému údivu svých budoucích kolegů výběrové řízení vyhraje. Jediný vážný kandidát Honza je totiž vyšetřován za postřelení pachatele. Obtížná role matky a práce v oddělení vražd Emě připraví těžký začátek. Honza je jedním z těch, kteří novou šéfovou berou od začátku s rezervou. Nevadí mu, že ho přeskočil někdo jiný, ale že je to někdo, kdo na tu práci podle něj nemá. Během dalších případů se z nich stane dvojice, která se profesionálně doplňuje a postupně v sobě nachází dokonce možná víc než kolegiální náklonnost... Jednotlivé díly jsou inspirovány případy, které policie vyšetřovala na Ostravsku v průběhu několika uplynulých let. (Česká televize)
Psisko59
Psisko59
32 834 bodů
8
To vypadá dobře! Přeji dobrou roli Pavle Beretové (šéfka kriminálky Ema Grodská), skvěle doplňovanou Karlem Dobrým a Standou Majerem, postavenou na kvalitním scénáři vycházejícím z reálných případů, které ostravská kriminálka doopravdy řešila. Vypadá to nadějně (po druhém dílu), takže uvidíme, řekl slepý.
Pete69
Pete69
30 857 bodů
7
Mírně nadstandardní kriminální příběhy. Ostrava sama o sobě působí v kriminálce dobře, protože je ... jaká je :) Tyto příběhy nevybočují ze standardu kriminálek, na kterých se podílí Česká televize. Jsou prostě dobře zpracované a nadprůměrné. jen tak dál.
Jana Květoňová
Jana Květoňová
7 045 bodů
6
Místo zločinu Ostrava, Místo zločinu Plzeň... Všechno v duchu nudy ČT. Postrádá to vtip Specialistů, nudné příběhy, nudní vyšetřovatelé, ne, ne, nechci mít okousané nehty! Takový zbytečný seriál, Pavla Beretová v tom rozhodně přesvědčivá není, ostravský dialekt tam nikde nezazní, jako by v Ostravě žili samí Pražáci!

Dodatečné informace

Původní název:
Místo zločinu Ostrava (více)
  • Česká republika Místo zločinu Ostrava
Premiéra v ČR:
6. 1. 2020
Země původu:
Česká republika

Předplatná